Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Robi50000 1 napja Creative Commons License 7432

Sziasztok!

Kérdésem annyi lenne, hogy valakinek sikerült kapcsolatba lépnie Feri890-nel? 

Email címe: eredmeny43@gmail.com

Ha igen légyszíves írjátok le hogy hol. 

Köszi

Email címem: robi50000@gmail.com

Elek91 3 napja Creative Commons License 7431

Koszi!

Es tudnal linkelni valami folyamatot a jelqrol, mert eddig olvastam kb 3 leirast, es mindenhol mast irtak.

Koszi!

Előzmény: forat (7430)
forat 3 napja Creative Commons License 7430

Jelq a legolcsóbb

Előzmény: Elek91 (7429)
Elek91 4 napja Creative Commons License 7429

Sziasztok!

Mostanában elkezdett foglalkoztatni ez a pénisz nagyobbításos téma.

Eléggé sok hozzászólást végig olvastam, láttam, hogy sokan más-más módszerrel próbálkoztok.

Ezért is szeretném segítségetek kérni, hogy szerintetek melyik a leghatásosabb, és viszonylag rövid időn belül használ, és persze valamennyire költségkímélő is lenne.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Üdv.

Törölt nick 2014.11.19 Creative Commons License 7428

Például így, ha nem hanyagolom el 18-19 között áll be Vac4 extenderrel és jelq-val, néha pumpa.

st.jimmy351 2014.11.16 Creative Commons License 7427

Sziasztok!

Bathmate-el lehet 1-2 centit nőni hosszban, rendszeres használattal? Külföldi webshopokban (pl. lovehoney) elég jókat olvasni róla...

Daywalker1 2014.11.16 Creative Commons License 7426

Ha ennyire használ a cucc mért hagyod abba ?

Előzmény: v.d.c. (7425)
v.d.c. 2014.11.15 Creative Commons License 7425

Sziasztok! Én többféle módszert kipróbáltam és azt kell hogy mondjam rengeteg kamu van az interneten. Nekem csak egy termék vált be a virilys. nézzetek utána a honlapukon megéri. Nekem van még 9 dobozzaé, darabja 10.000 ha valakit érdekel a kisskiss.bangbangx@yahoo.com emailen lehet érdeklődni. Neten 15ezer egy doboz. 2x 1 kapszulát kell bevenni naponta teljesen természetes növényi cucc. 

ati 45 2014.11.12 Creative Commons License 7424

Üdvözlöm megvenném a pumpát ha egy kicsit még engedne az árból,ha meg nem sértem.

Előzmény: Panda16 (7381)
ati 45 2014.11.12 Creative Commons License 7423

Sziasztok vennék egy vizes pénisznövelő  hidró pumpát,ha van valaki aki eladja ,vagy tudd a bolti árnál olcsóbbat,kérlek írjatok ,köszi.  panto68@freemail.hu

Panda-77 2014.11.07 Creative Commons License 7422

Eladó BATHMATE  Hydropumpám.  5 hónap használatával hosszban + 3,5 cm, vastagságban  + 1,8 cm-t értem el vele!  A készüléket Németországban vásároltam.

sanya15@citromail.hu

Ára: 12.000 Ft

Grabby 2014.11.05 Creative Commons License 7421

Eladnék egy BATHMATE X40-t, átlátszó színben. Goliathra váltás miatt adom el, 1,5 hónapot használtam. Nem akármilyen szívóreje van és a sima Bathmatehez képest jóval kényelmesebb, illetve bőven van növekedési tér benne. Eredeti dobozával és pótfejjel van, illetve érvényes garancia. Aki kéri, képet emailbe szívesen küldök.

Az ára 25e Ft!
Ha bármi kérdés van ide küldétek: grabby@citromail.hu

Köszönöm és további sikeres növelést mindenkinek!

Priapos 2014.11.04 Creative Commons License 7420

Egy régi, 1978-as tanulmány a mikropénisz kezelésére n*vekedési hormon és teszt*szteron kenőcs használatával, igaz pubertás korban, vagy inkább előtte. Fórumokon ennek ellenére olvasni sikertörténeteket felnőtteknél is. 

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/660741

Five patients were treated with gonadotropin and topical testosterone for micropenis associated with hypothalamic hypogonadotropic hypogonadism. All patients received 1,000 units of gonadotropin weekly for 3 weeks, with a 6-week interval followed by 10% topical testosterone cream twice daily for 3 weeks. Serum testosterone levels were measured and remained equivalent for both modes of therapy. Average penile growth response with gonadotropin was 14.3% increase in length and 5.0% increase of girth. Topical testosterone produced an average increase of 60% in penile length and 52.9% in girth. The greatest growth response occurred in prepubertal male subjects with a minimal response in postpubertal male subjects. This study suggests that 10% topical testosterone cream twice daily will produce effective penile growth. The response appears to be greater in younger children, which is consistent with previously published studies of age-related 5 reductase activity.

jeremy21 2014.10.29 Creative Commons License 7419

Szia! Nem kell ahhoz semmilyen spéci cucc. Sima műanyag meg gumi az egész készülék. Bármilyen mosogatószer jó neki, csak ne súrolószer vagy por, mert az megkarcolja a felületét.

Előzmény: Mrgreen13 (7418)
Mrgreen13 2014.10.29 Creative Commons License 7418

Hello!

Akinek van bathmate és használja mit használ a tisztásához. Már mint milyen spéci sterilizáló tabletát , gélt vagy esetleg kevésbé "spéci" tusfürdőt, szappant, tisztítószert?

mans 2014.10.25 Creative Commons License 7417

Sziasztok!

Rendeltem magamnak egy ProExtender-t de tévedés miatt 2db-ot küldtek :)!

Ezért áruba bocsájtanám az egyiket amit nem használok!

Eddigi használat során "3 hónap" méretnövelő hatást még nem tapasztaltam de elméletileg 6-12hónap között várható!

De viszont a görbületet szemlátomást kezdi korrigálni!

Akit érdekel 7000Ft plusz postaköltségért odatudom adni!

Előre utalás után 500Ft utánvét esetén pedig 1800Ft postaköltséggel kell számolni!

Big_Boy_89 2014.10.20 Creative Commons License 7416

Szeva, dettó ugyan az mint a többi hidro bár talán a BM nek a hydromax sorozata jobb mint a sima BM hosszútávon a pumpások panaszkodnak h csökken a cerka keménysége én most akartok majd egy BM Hydromax X30 at jelenleg BIB hangert használok de ismerem a pumpákat is igaz a swaját cerkámon még nem tapasztaltam.

Előzmény: nyaxi00 (7415)
nyaxi00 2014.10.19 Creative Commons License 7415

Olvastam most nemrég jelent meg a Penomet nevű hidropumpa, kb. azt írja magáról ,mint a Bathmate, csak kevesebbe kerül. Néztem fórumokat, videókat jutubon, de angolul nem tudok, a diamond shopban kapható most 20 ezerért. Valakinek van róla valami tapasztalata?

Big_Boy_89 2014.10.17 Creative Commons License 7414

http://www.bibhanger.com/forums/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=131 itt van az tükör és a kitapintós teszt remélem tudsz angolul........

Emitt meg a LOT ez a loss of thig back a farkqad lefelé lóg ez a 6 óra felfelé a fejed felé 12 óra egyenesen merőlegesen a testedre az a 9 óra fogod a farkad és 12 órától indítasz elhúzod a farkad 12 órába rászorítasz egy PC izom feszítést érzed h a farkad visszahúz mész lefelé 12 11 10 9 óráknál mindnél csinálsz egy egy pc izom szorítást ahol a hátrahúzás megszűnik az a LOT od minél magasabb óra szám mellett tűnik el a hátrahúzás annál többet tudsz tépni a felső tartó szalagokon a BIB hangerrel az enyém 8 körül van de általában 7 fél 8 tól kezd eltűnni nagy átlagba de mindenképp ülve comb közé kell lógatni hónapokig azt ha a LOT od magasan tűnik el akkor mehet másik irányba mondjuk 12 órába a 6 helyett kb ennyi.

Előzmény: neved? (7412)
Big_Boy_89 2014.10.16 Creative Commons License 7413

a korod azért volt lényeg mert ha 20 alatt lettél volna max 24 ig akkor az a növekedés nem az edzésnek lett volna köszönhető ahogy az enyém sem. Bib mellé nos szokták ajánlani ezt a theraband ot vagy mi a frászt ezzel kell körbe tekerni kissé komfortosabb lesz tőle a viselés én nem használok hozzá semmit hús pé akkor nehezebb dolgod lesz fej felé csak akkor kell ha a cömb közé lógatás ami az ELSŐDLEGES már nem hoz többet ehhez vannak teszek... Holnap előkeresem neked a teszteket sokat segíthet.

Előzmény: neved? (7412)
neved? 2014.10.16 Creative Commons License 7412

Köszönöm a linket! Lehet hogy van az már 4-5 év is! A fene tudja hogy mikor találtam rá erre a fórumra, de lehet máshol olvastam elsőnek a jelq-ról...30 leszek nem sorára és húspéniszem van.

Még néhány kérdés:

A Bib hanger-en kívül érdemes még rendelni valamit rendelni erről az oldalról? Kell még valamit beszerezni hozzá külön? Fej felé valaki szokta valaki nyújtani a szerszámot?

Előzmény: Big_Boy_89 (7411)
Big_Boy_89 2014.10.15 Creative Commons License 7411

http://www.bibhanger.com/order.htm innen tudod a BIB et beszerezni kissé borsos az ára és hidd el nem mindig kellemes a viselése de talán ez az egyetlen ami képes elég erőt kifejteni ;) 3 év alatt 2 centi.... elárulod a korodat?

Előzmény: neved? (7410)
neved? 2014.10.15 Creative Commons License 7410

Sziasztok!

Szeretném elkezdeni a nyújtást BIBhanger-el. Az lenne a kérdésem hogy honnan tudnék beszerezni egy ilyen készüléket és hogy pontosan hogyan kell használni? Megköszönném, hogy ha valaki leírná, mert semmi kedvem visszaolvasni. Cserébe természetesen beszámolnék az eredményimről.

A növelésről meg csak annyit hogy én két centit növeltem kb 3év alatt és összevissza jelq és nyújtás saját kézzel, ilyen 1-2 hónapos tréningeket csináltam a három év alatt kb 6x.

Most szeretnék nyújtani, mert a mostani hosszával nem vagyok megelégedve, mondjuk a vastagságával sem :) De most mivel kezdem újra a testépítést, tisztán táplálkoznék plusz kiegészítők ( tömegnövelők, fehérje, vitaminok ) én nagyon bízok még 1-1,5 cm hossz növelésben. A jelq-val kapcsolatban meg azt vettem észre hogy kb soha nem kéne abba hagyni, mivel sokkal vastagabnak és eresebbnek hat a cerka ha folyamatosan nyúzzuk, persze csak módjával hogy az erekció kárára ne forduljon.

Üdv,

Big_Boy_89 2014.10.14 Creative Commons License 7409

Bocs a duplázásért katasztrófa ami itt megy mi óta nem jártam erre. Azért jöttem vissza mert lassan 5 év várakozás és némi edzegetés után úgy döntöttem az igazság próbaköve a kísérlet elkezdtem comb közé lógatni 6kg súllyal a BIB hanger segítségével. A különbség, hogy nem fogom most abbahagyni mert ez már nem arról szól h növeljem a cerkám hanem arról h cáfolható e amit a világ összehordott erről a dologról befogok nevezni egy pumpára is nemsokára HYDROMAX X30 ra ajánlatokat nem kérek újat veszek ha veszek köszönöm, szóval saját magam leszek az eszköze ennek a lepelnek a lerántására 5. napom h folyamt használom 5-10-15 percekre teszem fel a szettek száma 2-4 közt szokott lenni naponta igyeksztem bírni

súlyt majd emelek egy kilót nemsokára jelentkezni fogok a beszámolókkal akinek kérdése van vagy kételyei nyugodtan kérdezzen itt a fórumon emailozásokba nem megyek bele ha nem muszáj mint mondottam ez már nem a növelésről hanem a cáfolható nem cáfolható kérdése ! Üdv mindenkinek.

Big_Boy_89 2014.10.14 Creative Commons License 7408

Szia nem is értem mit reméltél holmi kapszuláktól én több mint 4 éve foglalkozom a témával de eszembe se jutott tabletta formájába várni a csodát itt két dolog van ami segíthet az egyik a BIB hanger jó sok kilós lógatás comb közé ami tépi szaggatja lassan a tartó szalagokat illetve a pumpa félék amik átmeneti hatással bírnak hosszú távon valakiknek az erekciója is hervadozni kezdett hogy növel e valamit háááát talán ez 1 dimenzió helyett 3 dimenzióba fejti ki a szövet tágítást MINDEN MÁS MESE HABBAL NEM LÉTEZIK VAGY NEM MŰKÖDIK ÉVEK MÚLTÁN SE ;) Üdv

Előzmény: Siposg1 (7405)
Siposg1 2014.10.14 Creative Commons License 7407

Mázlista! :)

Nem javította, szerintem nem változott semmi sem.

Előzmény: Daywalker1 (7406)
Daywalker1 2014.10.14 Creative Commons License 7406

Nekem nagyon bejött. Már háromszor tekerem a derekamra...

Egyébként az erekciót javította ?

Előzmény: Siposg1 (7405)
Siposg1 2014.10.13 Creative Commons License 7405

Sziasztok!

Okulásképp: 6 hónap Sitegain után az eredmény nulla, azaz 0 centiméter. Maradt 14,5 cm. MOst kipróbálom a Gnetics Extendert, a remény hal meg utoljára! :)

Big_Boy_89 2014.10.13 Creative Commons License 7404

Amennyire régi motorosként én tudom a vákuumos módszerek ide vezetnek egy idő után h nehézkesebb az erekció de talán azért mert kitágul annyira a pénisz szövete h csak nagyobb nyomású vér tudná a nagyobb faszt ugyan olyanra keményíteni én erre tudok gondolni PC izom erősítés nem ártana mellé mert hülye példa de kocsin se emelik a turbó nyomást nagyobb intercooler meg stb nélkül.

Előzmény: nyaxi00 (7403)
nyaxi00 2014.10.11 Creative Commons License 7403

Használtam sima levegős pumpát, és azt vettem észre, hogy pl ha egy hónapig rendszeresen hasnzálom, heti öt alkalommal, 30 percig, akkor utána már vagy feláll, vagy nem... tehát kb. nem okoz impotenciát, mert valamelyik este háromszor is jó tudok lenni, valamikor meg abszolút nem áll fel.... kíváncsi lennék, másnak is volt ilyen problémája? Most abbahagytam egy hete, bármikor képes vagyok a szexre.

És bathmate-tel valakinek volt ilyen gondja?