Keresés

Részletes keresés

PeTo82 Creative Commons License 2015.08.22 0 0 7562

Ahonnan én szoktam az eszközöket rendelni, ott multkor láttam ilyet! Viszont nem akarok reklámozni,ha rámírsz elküldöm a linket:

petratoth1982@gmail.com

Petra

Előzmény: maxim18 (7560)
PeTo82 Creative Commons License 2015.08.22 0 0 7561

Néhány gondolat a pénisznövelésről, meg arról, hogy a lányok mit gondolnak az átlagosról:

http://perverzvagyok.blogspot.hu/2015/08/farokmeret-tevhitek.html

Petra

maxim18 Creative Commons License 2015.08.11 0 0 7560

Sziasztok.

Androhoz szeretnék komfort pakkot venni,de ebay-en kívül sehol sem találtam.

Valakinek van ötlete,honnan lehet esetleg magyarországról rendelni?

Vagy ha valakinek van használatlan kiegészítője andro goldhoz az is érdekelne.

köszi

a boltos Creative Commons License 2015.08.10 0 0 7559

azért az eléggé érdekes, hogy a nejed nem tud a növelésről? mert nem érzi? ne viccelj már

Előzmény: Elvetemült20 (2292)
perec88 Creative Commons License 2015.08.05 0 0 7558

Eladtam már...

Előzmény: Zeee25 (7557)
Zeee25 Creative Commons License 2015.08.05 0 0 7557

helo 

érdeklödni szeretnék hogy sikerült-e eladni a kapszulát én kiprobálnám ha valoban áll tőle .

mennyiért adnád el ? esetleg egy közvetlen email cimet tudsz adni ? köszi 

Előzmény: perec88 (7536)
perec88 Creative Commons License 2015.07.31 0 0 7556

Sziasztok, 

Arginin es Ornitin használatáról van valakinek valami érdemi infoja?

Illetve a DAA tesztoszteronszintfokozóról... Köszi. 

SaunaSeansz Creative Commons License 2015.07.30 0 0 7555

A 14 centiset

Előzmény: keresztes69 (7554)
keresztes69 Creative Commons License 2015.07.29 0 0 7554

Hány cm-es péniszt nevezhetünk kicsinek?

Nekem 14-cm mereven.

popecc Creative Commons License 2015.07.29 0 0 7553

popeccpeti@yahoo.com nekem is ird meg legyszi !kosz;)

Előzmény: baba111 (7552)
baba111 Creative Commons License 2015.07.28 0 0 7552

Szia! Ez nem fog menni!!! Ennyi idő kevés! Ha adsz egy e-mailt akkor leírom, hogy mi a normális megoldás.

Előzmény: Jman (7549)
Muki5463 Creative Commons License 2015.07.27 0 0 7551

Sziasztok! Valamikor azt olvastam, hogy ha a péniszt naponta fél-1 óráig félmerev állapotban masszírozzuk, elérhető a vastagodás. Igaz ez? Esetleg van valaki aki többet tud erről? Pénisz nyújtó/vastagító gépet köszönöm nem veszek :)

Priapos Creative Commons License 2015.07.24 0 0 7550

Másfél hónap alatt semmit sem tudsz tartósan megvalósítani, max. jó kis sérülésket sikerül beszerezned... Az illető akit láthattál, az valószínűleg ilyen adottsággal rendelkezik, semmiképp nem szerzett tulajdonság. Csak egy kínos szituációtol mentetted meg magad, hogy nem kérdezted meg. 

Előzmény: Jman (7549)
Jman Creative Commons License 2015.07.24 0 0 7549

Üdv Mindenkinek!

Nagyon kezdő vagyok a témában, szóval tényleg bocsi, ha hülyeséget mondok (Márpedig fogok:))

Ami azt illeti, még tanuló vagyok, 21 éves. Tudom, hogy már sok helyen feltették ezeket a kérdéseket, próbáltam visszanézni a többezer hozzászólást:D De van mikor ezt mondják, van mikor azt stb. Szóval elsősorban az próbáljon segíteni, akinek már van jócskán tapasztalata ilyen téren (Persze a többiek válaszát is szívesen fogadom)

Hol is kezdjem... A gond az, hogy szeptemberben megyek kollégiumba, szóval úgy gondolom, hogy felesleges pumpát, meg extendert stb. vennem, mert ott úgy sem fogom használni. Másrészt nincs is rá pénzem... Azonban, ha jól értem, ezekkel az eszközökkel jelentősen gyorsítható a pénisznövelés? Szóval a probléma ott kezdődik, hogy eddig nem is igazán gondoltam, hogy most mekkora a péniszem, nagy/kicsi stb. Azonban történt valami...:D Egyik edzést követően az öltözőben megláttam egy kb. 30 éves férfit, akinek hát szépen fogalmazva is hatalmas csomagja volt. Persze nem akartam megkérdezni, hogy ez most természetes, vagy valami beavatkozás eredménye, mert eléggé kínos lett volna:) Mindenesetre nem tudom kiverni a fejemből azt a képet (Már mint nem azt, hanem azt, hogy te jó ég, mekkora volt már!) Ez kb 2 hete történt. Azóta eléggé frusztrál a dolog... Utána néztem ennek annak, és bizony nagyon szomorú lettem. A péniszem merev állapotban is csak 11,4 cm.

Tudom, hogy most hülyeségeket fogok kérni/kérdezni, de próbáljatok meg kicsit segíteni: A probléma az, ahogy már mondtam, hogyha vásárolnék Bathmatet stb, akkor sem tudnék mit kezdeni vele, mert kollégiumban nem fogom tudni használni. Meg alapvetően 4-en leszünk egy szobában, szóval nem nagyon fogok tudni semmit sem csinálni. Szóval most nyáron szeretném megnövelni a péniszem méretét olyan gyorsan, amennyire csak lehet. Tudom, hogy ez lassú folyamat, de úgy értem, hogy olyan gyorsan amennyire csak lehet:) Arra gondoltam, hogy esetleg megpróbálhatnék itthon csinálni házi Bathmatet, extendert stb. Végül is egy üveg, cső meg egy vízpumpa kéne. Itt lenne az első kérdésem: Milyen teljesítményű vízpumpát kéne vennem? (Ebayen 3-5 dollárért már vannak 4W körüliek, ami szerintem eléggé jó) Másrészt extendert is lehetne itthon csinálni...

Légyszi tényleg ne nézzetek hülyének, de az megvalósítható, hogy egész nap hordok egy extendert és mondjuk fürdéskor meg vízpumpát használok? (Hál isten van egy saját fürdőm testvéremmel, aki most nincs itthon, szóval szerintem ez megoldható, mert a pumpa elméletileg nagyon halk). A vízpumpa után meg JELQ stb. használnék? Gondolom, most ez így soknak tűnik minden nap, de igazából arra gondoltam, hogy míg itthon vagyok, addig vízpumpát, extendert  (házilag megpróbálnék csinálni) használnék amennyire csak tudnék + Jelq. Ha jól értelmeztem a szavaitokat ez csak átmeneti eredményt hoz, viszont nagyon gyorsan... Szóval a lényeg, hogy úgymond a lehető leggyorsabban (ha csak átmeneti is) szeretném a nyáron megnövelni a péniszem méretét. Persze, hogy ne csak átmeneti legyen, szeptembertől meg Jelq-t stb használnék miközben zuhanyzok. Szóval szeptembertől meg az lene a cél, hogy a gyors eredményt fixáljam, és szinten tartsam. Aztán téli szünetben meg újabb ciklus következne...

Nem tudom, hogy ez így megvalósítható-e, de légyszi, aki tud az segítsen! Komolyan annyira lehangoló a méretem, és szó ami szó tényleg jó lenne egy nagyobb méret. Most eléggé kúszán írtam le, amit akartam, kicsit késő van, meg siettem is, de remélem érthető, hogy mit szeretnék. Esetleg, ha valaki (akár egy tréner) szívesen chatelne velem ezzel kapcsolatban, nagyon boldog lennék. Akár, ha van itt egy tréner, akár szívesen lejegyzetelném az eredményeimet számára, hogy lássuk mennyire volt sikeres:) Nagyon jó lenne, ha nyár végére átmenetileg a 11,4 cm 14-15 cm-re növelhető lenne, ha csak átmenetileg is, mert szeptembertől meg fél éven keresztül azon lennék, hogy Jelq-val ezt a 14-15 centit megtarstam. Jó lenne persze venni bathmatet meg extendert stb, de egyrészt szüleimmel élek, kínos lenne, ha ők vennék át/megtalálnák stb. másrészt nem is tudnám koliban használni, harmadrészt meg, amit megkeresek pénzt, azt elsősorban nem erre szeretném elkölteni. Ezért is érdekelne, hogy házilag megoldható lenne-e ezek megalkotása, hiszen pl egy vízpumpa st külön nem lenne gond:)

Ok, hát köszönöm mindenkinek, aki tud nekem segíteni. És mint mondtam, légyszi ne akadjatok ki, tudom, hogy néhol hülyeséget mondtam, de pont ezért remélem, hogy ti ki tudtok javítani:) Igazából a cél az az, hogy nyár végére lehetőleg minél több centivel növeljem meg a méretem, ha csak átmenetileg is (minden létező otthon elkészíthető eszközzel akár), mert szeptemberben a Jelq stb. meg szinten tartás lenne a cél. Másrészt, ha még csak átmeneti is az eredmény, egy gyors növekedés igen nagy motivációt jelentene. Akár még a vízparton is:)

Bécike3 Creative Commons License 2015.07.21 0 0 7548

Sziasztok!Valaki próbálta már ez a TURBO MAN BLUE tapaszt,vagy hallottatok már róla valamit?

vagy ugyan olyan átverés mint a többi,előre is köszi a válaszokat.

SaunaSeansz Creative Commons License 2015.07.19 0 0 7547

SaunaSeansz Creative Commons License 2015.07.19 0 0 7546

Hali

Használt andro penis eladó Ár 18000 ft

érdeklődni : gezuka1@freemail.hu

Priapos Creative Commons License 2015.07.16 0 0 7545

Nem a teljes eredmény tűnik el, de igen, a tapasztalatok ezt mutatják.

Előzmény: perec88 (7544)
perec88 Creative Commons License 2015.07.16 0 0 7544

Ez a jellemző,  hogy akár évek munkája tűnhet el teljesen ha az ember leall?? Azért ez elég aggasztó. ..

Szerintem pl heti 1-2 pumpalassal szinten lehetne tartani, nem?

Előzmény: Priapos (7543)
Priapos Creative Commons License 2015.07.16 0 0 7543

Nem tudom hogy téged honnan szalajtottak, de a stílusod elég tapló...Csak a tisztánlátás kedvéért. Én nem akarok venni sehonnan sem nyújtót, nekem VAN és használom. Az autoextender.com címről rendeltem sok évvel ezelőtt az első generációs nyújtójukat (már nincs róla kép az oldalukon), azt egészítettem ki egy Vac-4-es fejjel. Két 26 centis szár van belecsavarva, ami kb. egy 22-23 centis nyújtást biztosít. Mást is használok, de most csak a nyújtóról beszélek. 

Te valamit nagyon keversz. Kevered a trakciós módszereket és a hosszabbító műtétet, ahol is a medencéhez rögzülő szalagokat átvágják, ezáltal valóban a belső rejtett pénisz szakasz előrébb jön. Sajnos a gyakorlat azt mutatja, és erről a műtéten átesett fórumozók is beszámolnak, hogy a műtétnél elért eredmény egy idővel eltűnik, hacsak nem használnak valamilyen trakciós eszközt is a terápiához. Most már minden egyes klinika ahol ilyen műtétet végeznek, ajánl valamilyen eszközt az utókezelésre. Ezeket a tartó szalagokat nyújtani képtelenség. Kiszámolták hogy mekkora erő lenne szűkséges a nyújtásukhoz és egy elég komoly szám jött ki.

A többi módszer (kézi nyújtás, extenderek, súllyal való lógatás) célja pedig az hogy a corpora cavernosa és a corpus spongiosum szöveteiben mikroszakadásokat érjünk el, amit a szervezet új sejtek építésével próbál javítani. Ez történik az izomszövetekben is súlyzós edzés, terhelés hatására. 

"Az izomnövekedés más néven hipertrófia elsődleges ingere a súlyzós edzés kiváltotta mechanikai feszülés, terhelés. Ez a fajta mechanikai inger, a sejt megnyúlása, torzulása révén mikro-sérülések kialakulását vonja maga után, mely beindít egy olyan újjáépítési folyamatot, melynek eredménye nagyobb izmokat jelent."

A test egy nagyon finom műszer, ami belső egyensúlyra törekszik és ennek érdekében valahol épít, valahonnan pedig elvesz. Most az élettani okait nem tudom megmagyarázni, hogy miért és hova tűnik a hosszú hónapok, évek keservesen megszerzett munkája akkor ha abbahagyjuk, de ezt már magamon is tapasztaltam és rengeteg más fórumozó is beszámolt erről a jelenségről.

Nem miattad, hanem a többi fórumozó miatt próbáltam magamat ilyen szabatosan kifejezni. Neked az lenne a tanácsom, hogy mielőtt elkezdesz fölényeskedve kioktatni, olvass, nézz utána a dolgoknak...és a hirdetéseidet szűkítsd csak a vaterára.

Előzmény: SpykR20 (7541)
dnt3571 Creative Commons License 2015.07.15 0 0 7542

Pénisznövelő készülék - http://hu.gneticsextender.com/?a_aid=518d1582054df&a_bid=32cab2f1 Gnetics Extender pénisznyújtás használatával péniszem mérete 12 cm-ről 16-cm-re nőtt. Igaz, rendszeresen használtam, de ezért az eredményért sokszorosan megérte.

SpykR20 Creative Commons License 2015.07.15 0 0 7541

Akkor mindenből vegyél kínai gagyi hamisítványt, mert úgyis minden ott készül, egyforma a 40ezres Nike cipő is meg a 2000 Ft-os hamisítvány is ezek szerint...
Én nem vitázom veled, fogalmad sincs az egészről "A szervezet, ha nem is teljesen a kezdő állapotra, de igyekszik visszaállni egy gazdaságosan fenntartható állapotra." jézusom miket beszélsz mint ha a pénisz olyan lenne mint a bicepsz, az anatómiával sem vagy tisztában, az egész pénisz növelés lényege hogy a tartó inak kicsit nyúlnak így a hasüregben lévő rész kijjebb ereszkedik, nem fog neked megnőni, meg sokan tablettákat szednek ők sem tudom miben bíznak, az alap emberi anatómiával sincsenek tisztában...
Nem érdekel ki mit hisz egyébként, én tudom és tapasztaltam nekem mi használt a többi nem érdekel!

Előzmény: Priapos (7540)
Priapos Creative Commons License 2015.07.12 0 0 7540

Szerinted hol gyártják ezeket a nyújtókat amiből 12 egy tucat? Az összeset Kínában. Valamelyik kereskedő Pro-Extendernek nevezi el, valamelyik másnak. Gondolom amit az állítólagos haverod Törökországból hoz be, az svájci manufaktúrákból kerül oda és annyival jobb minőségű... Hát persze. 

Én nem a módszer hatásosságát kérdőjelezem meg, hanem az idegesít, hogy ezt a régebben egész jó, informatív és konstruktív hozzászólásokkal épülő fórumot ellepték mostanra a tiédhez hasonló "csak segíteni akarok" üzleti reklámok. Nincs itt semmiféle moderátor?! 

Hülyeségeket meg pláne ne írjál, hogy éjszakára fent hagyod a nyújtót! Vagy ha ezt meg is teszed, legalább ne írd le, hogy azt esetleg más is követhesse! A nyújtóknál alapszabály hogy 1-1,5 óránként levesszük és átdörzsöljük amit át kell, a keringés megtartása miatt. Senki nem akar reggelre egy fekete szederre hasonlító makkal ébredni.

Ha tényleg érdekel a téma akkor felmész olyan fórumokra (pl. a thundersplace ) ahol tényleg komoly szinten folyik a tapasztalatok, legújabb kutatási adatok megosztása. A tiedhez hasonló hozzászólást kb. 20 perc után eltüntetik, kapsz egy figyelmeztetést és ha még egyszer ez megtörténik limitálják a hozzászólási lehetőségedet vagy kitiltanak a fórumról. Ennyi. Aki pedig a fejlődését számszerűleg is kifejezi (lásd a te állítólagos hat hónap alatti 3-3,5 centis növekedésed), az ezt bizonyító fotókkal alá is támasztja...És ez nem egy meleg fórum hogy vki a másik farkára kíváncsi mint olyan, csak hát leírni bármit lehet...

Szóval ha egyet eladsz itt, mert elérted a célodat és/vagy kinőtted, azt megértem. Mondjuk ezeken az elértemacélomat hozzászólásokon is mosolygok, mert aki ebben egy kicsit is benne van, az tudja hogy minden egyes megszerzett milliméterért, hogy meg is tartsa az ember, tenni kell. A szervezet, ha nem is teljesen a kezdő állapotra, de igyekszik visszaállni egy gazdaságosan fenntartható állapotra. Vagyis ha te tényleg fejlődtél volna 3-3,5 centit és egyik napról a másikra abbahagynád az egészet, akkor a büszkeséged 5-6 hónap alatt visszazsugorodna 2-2,5 centit. 

Előzmény: SpykR20 (7539)
SpykR20 Creative Commons License 2015.07.12 0 0 7539

Nem hülyítek senkit! Aki nem veszi komolyan, és beleszarok módjára csinálja ezt az egészet ugyan úgy mint mindent annak nem is lesz eredménye! Nem érdekel hogy ki mit hisz, nekem sikerült ezt elérnem mert kurvára akartam, csináltam ha néha nem is volt kedvem hozzá, és az eredmény valós! Ha nem vagy lusta és visszaolvasol láthatod hogy sokan mások is értek el hasonló eredményeket, más-más módszereket használva, ha te nem hiszel benne és lusta vagy, nem is értem miért pocsékolod itt az időd a fórumon.

Kösz ezt a kínai gagyi linket, engem nem érdekel ki-honnan veszi, meg lehet persze Kínából is venni 1500-2000 Ft-ért, aztán ha a második használat után eltörik jöhet az új, tuti minőségi mint minden hamis gagyi sz.r ami onnan jön! És igen, nekem egy kamionos barátom szerezte és akit érdekel annak is vele fogom hozatni, Törökországból hozza, és elárulom hihetetlen pénzeket keresek vele azért vagyok itt hogy mindenkit átbasszak ( a postaköltség árát ami 900 Ft!!!)

De nem lep meg a rosszindulatod, meg hogy egyből leszarozod meg leszólod azt ha valaki valamit elért a saját kitartása árán neked meg nem ment, egyértelmű irigység, de ez Magyarország, már megszokhattam volna! ;)

Előzmény: Priapos (7535)
perec88 Creative Commons License 2015.07.12 0 0 7538

Igen, megoldható. Ide írj légyszíves:

weissmuller_@freemail.hu

Előzmény: SaunaSeansz (7537)
SaunaSeansz Creative Commons License 2015.07.12 0 0 7537

Szia

engem érdekelne az Xtrasize

a postát hogy tudnánk megoldani ?

Előzmény: perec88 (7536)
perec88 Creative Commons License 2015.07.12 0 0 7536

Sziasztok!

2 havi adag Xtrasize eladó! Egyetlen egy szem hiányzik

belőle. Én alapvetően pumpalok, de a szertol teljesen felallt, ami ugye elkerulendo pumpalas 

során, ezert inkabb mellozom a hasznalatat. Kiszállitassal 17200ft volt, én 10000-ért odaadom!

Priapos Creative Commons License 2015.07.10 0 0 7535

Ezt a kamionos vonalat igazán kihagyhattad volna a történetedből...Írtad volna inkább hogy aki lusta annak megrendelem én az ebay-ről, aliexpress-ről, némi kezelési díj (kb. 100% felár) ellenében. Miért hülyíted a srácokat a 6 hónap alatti 3-3,5 centis növekedéssel?! Van itt elég elkeseredett és/vagy naív egyén aki mindenre kapható a csodakapszuláktól kezdve minden lószarig.

http://www.aliexpress.com/wholesale?shipCountry=HU&shipFromCountry=&shipCompanies=&SearchText=pro+extender&exception=&minPrice=&maxPrice=&minQuantity=&maxQuantity=&isFreeShip=y&isFavorite=n&isRtl=yes&isOnSale=n&isBigSale=n&similar_style=n&similar_style_id=&isAtmOnline=n&CatId=0&g=y&initiative_id=RS_20150709195551&isAffiliate=y&needQuery=n&isUnitPrice=y&isOnlyAffiliate=y

Előzmény: SpykR20 (7534)
SpykR20 Creative Commons License 2015.07.09 0 0 7534

Sziasztok!

Egy kamionos ismerősöm tud hozni Pro Extendert féláron 7500 Ft-ért (nálunk 15.000 árulják mindenhol), akit érdekelne jelezze itt, vagy e-mail kese.adam@gmail.com. Nem tudok egyből postázni, pár hetet majd várni kell, de még így is szerintem nagyon megéri ennyiért!!
Akit érdekelne esetleg feltettem vaterára így könnyebben megrendelhető.

http://erotika.vatera.hu/szexualis_eszkoz_kellek/egyeb/pro_extender_penisznovelo_50_akcio_2097458546.html

A régi hozzászólásaimat megtekintve láthatjátok hogy januárban vágtam bele az egész pénisznövelés dologba, hittem is benne meg nem is. Vastagítani szerettem volna, illetve egy pár cm hosszban.
Bathmate-t és Pro Extendert használtam, nagyon ritkán JelQ... a Bathmate-t hamar abbahagytam, el is adtam, ami nekem bevált az a Pro Extender. Nem hordtam napközben, csak esténként otthon 2x2 órát valamint sokszor éjszakára fennhagytam, így aludtam. Az induló méretem szeméremcsontól mérve 14 cm volt, most ha hiszitek ha nem, 6 hónap telt el és 17 cm-nél járok, sőt néha 17,5 is van, vastagságban csak 4 mm sikerült.
Sokkal jobban érzem így magam, az önbizalmam is ezerszer nagyobb, csak azt bánom hogy nem bukkantam rá erre a módszerre már réges régen... És igenis lehetséges növelni a péniszt! Aki hitetlen az nyugodjon bele abba ami van, aki változtatni akar magán az tegyen érte és meg lesz az eredménye!

bipti Creative Commons License 2015.07.08 0 0 7533

Bathmate pumpát vennék...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!