Keresés

Részletes keresés

clint3 Creative Commons License 2016.01.23 0 0 7627

Hát ez igaz,hogy nem csak a méret számít,13-14 cm el már ki lehet tölteni egy nőt,de azért szerintem senki nem lenne szomorú ha egy makk hosszal megtudná növelni a péniszét,nekem 17 de 45 fokba görbül ráadásul lefelé,valamit végig nyálaztam már többször a fórumot 1 ember volt akinek hasonló problémája volt zasef 135 utáni oldalakon komentelt rendszeresen.Neki sikerült 2 cm ert növelnie egy év alatt álításai szerint 13 ról 15 re ,de töbször is megemlítette hogy neki a 13 al sem volt gondja és az sem érdekli ha nem nő egy milimétert sem,csak legalább a görbület feleződjön meg.Hát ezzel énis így vagyok mert az a 45 fok kurva sok :S felfelé még jól is néz ki előnyös,de oldalra meg lefelé elégé kiábrándító és sok póz elégé macerás

zsadanyi80 Creative Commons License 2016.01.23 0 0 7626

Sok igazság van abban amit leírtál. Én 35 vagyok és 15 éve ugyanaz a párom (11 éve a feleségem). Eleinte bárhol bármikor készen álltunk a szexre ami mindkettőnknek nagyon jó volt de a lányom születése után - nem mondja de nem érez úgy. 16/4,2 körül vagyok egyszer kaptam "negatív kritikát" volt barátnőmtől, hogy az előttem lévő párja nagyobb volt. 2 hét alatt egyszer volt szex de aznap hatszor is elment. A feleségemnek én voltam az első és szerintem senki nem volt rajtam kívül azért szeretném, hogy jobban érezzen mert szeretném ha így is maradna...nem vagyok nagyravágyó csak 1-1 centit szeretnék hosszban és kerületben. Ezért kezdtem el írni a fórumba.

Előzmény: svájci1975 (7625)
svájci1975 Creative Commons License 2016.01.22 0 1 7625

Furi hogy egy két centivel foglalkoztok és főleg akinek amúgy is jó mérete van minek az a plusz. A nőknek a farok mérete huszadrangú dolog mert sokkal összetettebb nekik a dolog. Az esztétika fontosabb és maga ami a farok mögött van azaz az ember.  Egy 14-17 cm /3.5/4/5   farokkal simán elvan egy lány ha:  normális igényes hazugságmentes tiszta ápol vagy és a mennyekbe viszed csókolgatással szavakkal nyalásssal...    Sok olyan sztorit hallottam ahol a  csaj a 20 cm feletti hapsikról szinte egybehangzóan nyilatkozott azaz:  an  nagyfarkúak szarabbak a szexben mert azt hiszik hogy ha nagy akkor azzal minden megvan oldva, de tévednek. Egy normál farok keményebb és sokkal többször akcióképes mint egy nagy vastag ami alig bir felálni majd aktus közben bepunnyad,,,ok biztos van hatalmas betonkemény is,,.    Tehát ha van egy 20 centis/5.5 ös farkad de egy kretén vagy ugyanúgy nem fogja kivánni a szexet veled és megcsak egy betonfarú 15 cmssel.   Pl nekem 17/4.2 es van és a páromnak bent már koppan,,,ha 2 cm vel hosszab lenne fájna neki. Vastagságra meg egy 19cm körátmérőjű müfarok is bemegy de hosszra az csak 12 cm re max.   

 

Tanulság az az hogy fogadd el magad ugy ahogy vagy és találd meg azt a lányt akinek a te személyed a te farkad a menyország és hidd el ha 15 a cntid  és bekaphat egy 20cm   st is   akkor is téged fog választani mert a csajok nem csak a faroktól gerjednek hanem ezer más is kell nekik..  A faszmániás picsák meg nem tudnak szexelni, meg azok megtalálják az igénytelen párjukat aki ugyan olyan silány mint ők.

 

Remélem nem untattam senkit a faszságaimmal de évekig 38 éves korom után jöttem rá mindenre,,,,a jelenlegi partnerem segítségével és öszinteségével.



spekacsky Creative Commons License 2016.01.22 0 0 7624

Ezt a növekedést az évek alatt hoztam össze.Ha kitartó lettem volna és nem ilyen lusta,akkor már sokkal nagyobb volna. Most kihagyok egy hetet és elkezdem finomabban csinálni,igazából a pumpát vittem túlzásba. Kéne rá vákuum mérő,mert így csak érzésre pumpálok.

Előzmény: Daxosz (7623)
Daxosz Creative Commons License 2016.01.21 0 0 7623

Az nem rossz eredmény ennyi ido alatt . Pihenonapokat tarts  es akkor lehet nem lesz gond meg ha latod hogy nagyon megdagad akkor finomabban nyuzzad . 

spekacsky Creative Commons License 2016.01.21 0 0 7622

Nem fáj,de érzem azt az eret.Most januártól 1.től kezdtem megint újra és durván toltam ezek szerint.Előtte is már többször neki kezdtem,de vmiért mindig abba maradt. Eddig elértem +0,5cm hosszban és +1,5cm kerületben a makk alatt. De persze a kihagyások miatt ez visszament.Viszont ahányszor elkezdem újból a jelq-et csinálni elég hamar el kezdett vastagodni.

Előzmény: Daxosz (7621)
Daxosz Creative Commons License 2016.01.21 0 0 7621

Hello . Szerintem mindenkepp hagyj ki par napot , foleg ha faj vagy erzekeny .Amugy helyrejon az sztem ovatosabban kezd el majd par nap mulva meg valtoztass a fogasodon hogy a nagyobb ereket ne terhelje annyira a nyomas .Amugy miota tolod , nőtt valamit a bre? 

spekacsky Creative Commons License 2016.01.21 0 0 7620

a kép vmiért lemaradt

spekacsky Creative Commons License 2016.01.21 0 0 7619

Sziasztok.Nekem olyan problémám van hogy egy ér a makk alatt eléggé kidudorodott és ez nem tetszik nekem.Eddig kicsit vastagodott és látszódott ahogy a kis hajszálerek bele futnak ebbe az egy érbe,de most hirtelen megnagyobbodott.Volt valakinek hasonló tapasztalata?Folytassam a növelést vagy tartsak egy kis szünetet,vagy orvos.Esetleg próbáljak vmi krémet?

spekacsky Creative Commons License 2016.01.21 0 0 7618

Hús vagy vérpéniszed van? Mert ha húspénisz akkor nem szamithatsz nagyon növekedésre.

Előzmény: clint3 (7614)
clint3 Creative Commons License 2016.01.20 0 0 7617

Nem a 17 centivel van a bajom ,hanem azzal,hogy 45 fokba görbül ráadásul lefelé :S  vannak pózok amikbe egyáltalán nem tudom betenni,vagy csak nehezen és kényelmetlen,fáj a nőknek.. 

xxxxxrf Creative Commons License 2016.01.20 0 0 7616

Szia te hova szeretnél nagyobbat sok férfi örülne egy 17 4.5 esnek nekem pl 14 4.

Előzmény: clint3 (7614)
Daxosz Creative Commons License 2016.01.20 0 0 7615

Hmm ez szomoru hogy ennyi ido elteltevel semmi .Remeljuk a jelq-tol beindul azert .Ne add fel! 

clint3 Creative Commons License 2016.01.20 0 1 7614

10 en pár éve megy a fórum,de egy előtte utána kép sincs,vajon miért ?

 

Phallosan vákumos extendert használtam 4 hónapig ,nem ajánlom senkinek 1 óránál tovább soha nem tudtam viselni egyhuzamban,mert állandóan felhólyagosodott a makkom hegye,pedig mindent úgy csináltam ahogy a leírásban volt,mondanom sem kell hogy NEM HASZNÁLT

 

Andropénisz ezzel nem volt gond az elején amíg kis mértékű a nyújtás 2-3 órát is tudtam viselni ,de feltűnő a viselete úgyhogy nem ajánlom hogy társaságba,munkába,utcára menyen vele az ember mert én egyszer kaptam egy megjegyzést és MAJD ELSÜLLYEDTEM SZÉGYENEMBE,úgyhogy csak otthon tudtam hordani,amikor egyedül voltam ,meg lefekvés előtt,úgyhogy ez sem használ bár nem is volt rajtam 6-8 órát maximum 4 et de hát azért 6 hónap alatt nőhetett volna legalább 1 cm-ert,ha már 3-4 cm es eredményt mondanak az orvosok a napi 8 órás viseletre 

 

Jelq, 2 hete csinálom minden reggel 1 órát sikosítóval majd munka után,mivel már külön élek nyugodtan tudom hordani az andropenist és 1,5 óránként tartok egy 15-20 perces szünetet amiből 10 percig maszírozom a péniszem meg fejem sikosítóval. Nem hinném,hogy használ de ha így sem történik változás kijelenthetem ,hogy műtéten kívül minden létező lehetőséget megpróbáltam,még a tablettákat is de azokat INKÁBB megsem emlitettem,

 

6 hónapig kitartok csinálom rendszeresen és ha ennyi idő alatt nem történik semmi legalább egy 5-6 mm vagy egy kis egyenesedés ,AKKOR nem lehetséges a pénisz növelés és aki azt irja hogy NEKI SIKERÜLT az vagy azért mondja ,hogy VEDD MEG a használt eredménytelen készülékét,vagy a rosszindulatú szemetek közé tartozik akik olyan kommenteket irnak hogy kend be fogkrémmel,meg köss rá téglát nekem bevált,még ha hihetőnek is irja le az átverését ,hogy megszivasson....

 

Havonta egyszer mérek és készítek képeket..  hossz 17 vastagság 4,5  görbület 45 fok lefelé

zsadanyi80 Creative Commons License 2016.01.20 0 0 7613

Köszönöm szépen a választ. Belekezdek.

Előzmény: Daxosz (7611)
Daxosz Creative Commons License 2016.01.19 0 0 7612

http://dudas.click.hu/keret.cgi?/pe/kuksi_7_nyujt.htm

 

Tessek ezen az oldalon le vannak irva a nyujto gyakorlatok en is ez alApjan kezdem el a jelq-t .

Daxosz Creative Commons License 2016.01.19 0 0 7611

Hello Zsadanyi80 

 

Ha sokat olvasgattad volna oda vissza a hozzaszolasokat akkor tiszta lenne hogy a jelq amit a legeredmenyesebbnek tartanak es raadasul ingyen van . En mar regota olvasgatom a forumot az elejetol kezdve volt aki azt irta 3 centit nyujtott jelq-vel volt aki ket centit es olyanok is akiknek csak 1 centi jott ossze ..akarat es kitartas a lenyeg es az hogy vegre kezdd el. Ez tenyleg ingyen van sokan irtak hogy nekik eredmenyes volt de eredmenyt egybol ne varj.Szerintem olvasd el az egesz forumot a legregebbik bejegyzestol napjainkig , aztan kepbe leszel mivel lenne erdemes kezdeni.

zsadanyi80 Creative Commons License 2016.01.18 0 0 7610

Mennyit lehet vele elérni?

Előzmény: SaunaSeansz (7609)
SaunaSeansz Creative Commons License 2016.01.18 0 0 7609

Andro penis jelq

Előzmény: zsadanyi80 (7608)
zsadanyi80 Creative Commons License 2016.01.14 0 0 7608

Semmi?

Előzmény: zsadanyi80 (7607)
zsadanyi80 Creative Commons License 2016.01.06 0 0 7607

Sziasztok! Úgy látom ez a fórum kicsit döglődik....sokat olvastam oda-vissza a hozzászólásokat de még most sem tudtam meg, hogy milyen módszerrel lehetne 2 cm-ert hosszban és 2 cm kerületben növelni. Valakinek bármilyen tippje ami bevált és maradandó eredményeket hozott?

Mokkaskave Creative Commons License 2015.12.20 0 0 7606

11cm kerületet szeretném növelni. Elég ha a "Pinch" nyújtást alkalmazom?

Márkowen Creative Commons License 2015.12.09 0 0 7605

Köszönöm a válaszodat. Ugy döntöttem bepróbálkozok egy extenderrel aztán lesz ami lesz most ez a leg megfelelőbb választàs a rendszeresség szempontjából. igy is mindenkinek más a tapasztalata ezzel az eszközzel kapcsolatban :)

Előzmény: JelQboy (7604)
JelQboy Creative Commons License 2015.12.05 0 1 7604

 

Szia Márkowen!

 

Én az Andro-Pénisz készüléket használtam sok évvel ezelőtt 2,5 hónapon át minden nap mintegy 7-9 órát (nappal). KÍNZÁS a köbön! Volt olyan, hogy a buszpályaudvaron már majdnem elbőgtem magam annyira feszített a készülék miközben én a buszra vártam. Csak hát én hihetetlen kitartással rendelkeztem és az eltökéltségem is maximális volt. Használtam tehát ezt is.

 

JelQ technika!

Ezt egy hónapja ismét napi szinten használom, minden nap 30' folyamatos nyújtás. Az imént mutattam meg a feleségemnek a mai végeredményt-azt mondta estére rá is harap :-) Én jónak tartom azt a technikát. 

 

Dr. Joel Kaplan vákuum pumpa!

 

Szintén használtam úgy 2-3 hónapig.

Ha napi szinten használod, van némi maradandó értelme.

 

Én eredetileg 16,5 cm-es erektált mérettel rendelkeztem, és az évek során ezen 3 technika segítségével +1,5 cm-el tehát kereken 18 cm-re nőtt. Mivel túl vagyok a 35-ön nyilván nem nőtt volna már alapból. A 3 említett technika közül messze a JelQ-t tartom a legeredményesebbnek és egyben a leg kellemesebbnek.

 

Üdv.: JelQboy

Előzmény: Márkowen (7603)
Márkowen Creative Commons License 2015.11.30 0 0 7603

Sziasztok!

 

extenderek közül ki mit ajánlana? Ahogy látom mindegyik ugyanolyan alkú és ugyanolyan elven működik, árban mégis hatalmas különbségek vannak... A drágábbak hoz esetleg több kiegészítő van (több méretű fém rúd), vagy kényelmesebbek?

Köszi a segítséget!!!

under_pressure Creative Commons License 2015.11.26 0 0 7602

Sziasztok!

 

 

Új állapotú Andro Penis Gold készülék az összes kiegészítőjével együtt eladó.

 

 

Ár: 18000 Ft + postaköltség.

 

 

Érdeklődni itt: under_pressure00@freemail.hu

 

SuperSizeMe Creative Commons License 2015.11.09 0 0 7601
Zeee25 Creative Commons License 2015.11.08 0 0 7600

Sziasztok 

 

Kétszer használt Bathmate pumpámat eladnám vagy elcserélném sima pumpára ? érdekel valakit? :)

100bolha1X Creative Commons License 2015.11.06 0 0 7599

Ezt a kérdést annak kell feltenni , aki azt állítja , hogy 1-1,5cm  elérhető. tőle kérdezd meg!

A kérdésed különben értelmezhetelen. Milyen módszerrel?

Előzmény: SaunaSeansz (7598)
SaunaSeansz Creative Commons License 2015.11.02 0 0 7598

Hali

 

Olvasgattam a péniszvastagításról ahol azt írják 1-1,5 cm növekedés lehetséges

Ezt most átmerőre vagy kerületre értendő ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!