Keresés

Részletes keresés

hbo Creative Commons License 1999.09.13 0 0 39
Lejott. Hal' istennek.

Csak egy kicsit ugral..... :)

hbo Creative Commons License 1999.09.13 0 0 38
Bar meg csak az eleje jott le, de COOL......

Koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,
koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,

larzen Creative Commons License 1999.09.13 0 0 37
Az ígért zene letölthető

itt

.
hbo Creative Commons License 1999.09.13 0 0 36
Igen, igen ..... a pontos nevuk Shake. (Most ok az Istenek) :)

Ps.
(nem csodalkoznek ha kiderulne hogy Cs.Monika mogott meg Kozso allna)

Totóka Creative Commons License 1999.09.13 0 1 35
Igeeeeen!
Most már megnyugszik a lelkem!
:)
larzen Creative Commons License 1999.09.13 0 0 34
3. Showgirls - Francia csók

A szerelem száma 69, mindenki tudja, hogy ez mit jelent...

Legalábbis nagyjából.

larzen Creative Commons License 1999.09.13 0 0 33
Minden kedves érdeklődőnek üzenem, hogy az
ingyom - bingyom.mp3 még a délelőtt folyamán felkerül az extrára.
Zulejka Creative Commons License 1999.09.13 0 0 32
Elsőre pinpongozás közben szólt a szívtvből... hát eldobtam az ütőt.. egy haverommal dermedtünk a klipre... Ő kegyetlenül röhögött...

Hát nem egyszerű az biztos! Ha pedofil lennék tuti nem lehetne leszedni a képernyőről. A gyomrom forog tőle...

CCFZ: Operatőrnek tényleg vannak meglátásai... gondolom hajlamai is...

Engem általánosban megszóltak, mert szűk farmert vettem fel... jó ütemben fejlődünk, de milyen irányba?

Totóka Creative Commons License 1999.09.12 0 0 31
1. Baby Lady
2. Nika
3. Nemtom az együttes nevét, három "hölgy" aki a 69-es számról énekel. (Nem összetévesztendő a 67-es úttal.) Ismeri őket valaki?
Tücsök99 Creative Commons License 1999.09.12 0 0 30
Hát, a baby lady tényleg tömény hányinger! Ezt már nem lehet alulmúlni! Tömény pedofília, országos csatornán. Plusz még nem említette senki a "mi vagyunk a barátod" mondatot a klipből. Ez szerintem még magyartalan is. (A "Mi vagyunk a barátaid." mondat lenne a helyes szvsz.)
Sz Tamas Creative Commons License 1999.09.12 0 0 29
Gyerekek, van ein andere fiatalkoru lánycsapat is, valami sék nevü. Kövezzetek meg, de nem tudom leírni a nevüket.
Klipp (Szintén szívjtévé): Motor, kocsi, havajdizsinapszemüveg, és arről énekelnek a maguk 13-14 éves létére, hogy "Száguldás!!!". Azt hiszem, ez a klipp címe is.
Pocsék!(És még finom voltam, és nőies.)
Sz Tamas
BlumiDC Creative Commons License 1999.09.11 0 0 28
Nem vagyok nagy tévés, csak nagyritkán megy el annyira az életkedvem, hogy csak a képernyőt bámulom. Az "icipici(t) szexi" számot éppen sikerült elkapnom, csodálkoztam is rajta. Eddig azt hittem hogy a Szív TV valami helyi (baranyai) amatőr tévéadó, de ezek szerint országos szinten nyomják ezt a primitívséget. Onnan gondoltam hogy helyi adó, hogy soha nem látott magyar együttesek tűntek fel, és azt gondoltam, hogy biztos azért mennek csak a Szív tévén, mert országosan nem ismertek. (És nem is lesznek...)
hbo Creative Commons License 1999.09.11 0 1 27
A Szivtv -s gala volt eddig a csucstarto.
Ay "ici picit szexi" cimu szam kiirasanal lemaradt a vegerol a i betu.
Az volt kiirva hogy "ici pici szex".

Szerintem az egesz csuka m. uzlet egy penzmosas, meg pedofilia "csodalatos" kevereke.

FatMo Creative Commons License 1999.09.10 0 0 25
Kedves Barátaim!

Én láttam őket "élőben". A Szigeten fellépett az egész CsM énekiskola. Hát ne tudjátok meg! Levágott levis mikrofonokkal nyomták a totál plébekket. Van valami másik számuk is aminek az a címe, hogy "Icipicit szexi!". Agyrém! egyébként megnéztem egy lemetboltban a CD-jüket. 6 szám van rajta, és utána mind a hat újra karaokeban. Úgyhogy önjelölt bébilédik! Lehet gyakorolni

MGperY Creative Commons License 1999.09.10 0 0 24
én a tilosban hallottam elöször aszittem h ijen már nincs is, aztán láttam a tvben: tényleg létezik
BTW: szivtv minfig hálás téma fikázás tárgyában, ugyanakkor megvilágícssa h miért is lehet ebben az országabn bármit megcsinálni.

MERT KIB@SZOTT IZLÉSTELENEK VAGYUNK.

nem mongyátok már h ez egy kis tv, meg ki nézi, biztos a haverok lépnek fel olyan rodolfos bűvészttrükkökkel, amiket a nagyapám tanított nekem, meg a boszorkány a függöny ruháiban filleterekkel boritott mellekkel.

akkor kik járatják a gyerekiket csuka mónika éneksuliba, zoltánerika ugrabugra stúdióba ?

originalqszi Creative Commons License 1999.09.10 0 0 23
Főleg nyalókát ne:-)))))
CooCooFooZoo Creative Commons License 1999.09.10 0 0 22
Istenem, hát Ti is?!

Az én egyetlen feltétel nélkül imádott TV műsorom Csuka Mónika énekiskolájának gálaműsora a Szív TV-n, én ott hallottam először a bébilédízt, juuuuuhhhhééééé. (Mondjuk a többi produkció sem kispályás.)
Ajánlanám a figyelmetekbe a videoklipben azokat a snitteket, ahol a leánykák "természetes" környezetükben figyelhetők meg (pl. talajtorna) és azt a spontán érdeklődést, amellyel az operatőr a még fejlődőben lévő nemi jegyeket leltározza.

"Ti mennyi pénzért adnátok a lányotokat tinikurvának?" címmel topicot is fontolgattam a dologról. Ugyanis Lolita néven leánycsapatot szervezek... :-)))))

ZöPö Creative Commons License 1999.09.10 0 0 21
Tedd az SWI-re!
larzen Creative Commons License 1999.09.10 0 0 20
Nem vagyok 100%-ig biztos a dolgomban, de valószínű. Abból gondolom, hogy ilyen néven szerepelnek:

01-PAP~1 MP3 5,279,058 08-21-99 1:44a 01 - papa ne félts (radio version).mp3
02-ING~1 MP3 4,487,168 08-21-99 1:45a 02 - ingyom-bingyom (album version).mp3

Az extra most karbantartás alatt van, így nem tudom uploadolni, a nexus meg kevés helyet ad, oda már nem férne el.
Ha újra megy majd az extra, visszatérhetünk a témára.

ZöPö Creative Commons License 1999.09.10 0 0 19
Jaja, "Baby Lady" a pubikórus neve, a produkció tömény iszonyat, a hátadon feláll a szőr, a talpad is ökölbe szorul, ha hallod. Csuka(szájú) Mónika (ex-NagyFeróné) tanítványai a kis puncusok, akik kurvának öltözve adják elő ezt a mélyértelmű számot. A lead singer pedig Mercike, Csuka(szájú) Mónika középső lánya.

Broáf!!!!!!!

zotyo Creative Commons License 1999.09.10 0 0 18
larzen!
Komolyan?!?!?!
Nika???? Kérem szépen........
Hogyan juthatnék hozzá????
Oriza Triznya Creative Commons License 1999.09.10 0 0 17
Dear All!

Kicsit OFF ebben a topic-ban,de a Show Girls "69" című száma (szerintem legalábbis) annyira alulmúl mindent-még a Baby Lady-t is-hogy nem csodálkoznék ha a Hágai Nemzetközi Bíróság beidézné a klip készítőit emberiség ellenes bűntettek miatt.Aki nem ismerné:arról szól a dal,hogy gyere gyorsan,jól leszoplak.
Ja,és a klip is hihetetlenül szar,meg már annyi fáradtságot sem vesznek,hogy valakivel felénekeltessék,inkább nincs benne ének,csak very erotikusan beszélnek,nyögnek.Megéri megnézni!

V.Brrr!

larzen Creative Commons License 1999.09.10 0 0 16
Hehh. Baby Lady. Tényleg jószar.
Sártenger a magyar könnyűzene.
Btw van (zeneileg) rosszabb is. Szintén SzívTV. Valami fickó arról dumál, hogy annyira vágyott a fényre, de amikor megkapta nem tudta elviselni a csillogást, etc. Jó dögös hangon mondja a szöveget. Aztán jön egy szőke picsa rózsaszín tinccsel a hajában, aztán elmondja ugyanezt. Az egész alatt meg valami iszonyú alap zakatol. Mondja már meg valaki, hogy mi a címe! Üres nélküle az Audio Horror könyvtáram.

Visszatérve a Baby Lady vonulathoz. Nekem van mp3-ban Nika:
Papa ne félts (radio verison) illetve
Ingyom bingyom (album version)
Ajánlom az erős idegzetűek figyelmébe a másodikat...
Kész röhej.

Calliope Creative Commons License 1999.09.10 0 0 15
A legjobban azon ütköztem meg, hogy ezekre a tizenpáréves kislányokra is ráhúzták a Babysisters, Bestiák, stb... dezájnt. Szexi csinilányok, gerjesszük a férfiakat, mutassuk meg, milyen a dögös csaj. Nem korai ez még nekik egy kicsit?
Vagy csak én vagyok konzervatív?
pIsTiKe Creative Commons License 1999.09.10 0 0 14
En mar junius vegen lattam a szivjTV-ben. Fantasztikus, nekem is kell mp3-ban!!! Termeszetes hashajto!!!

Egyebkent kicsit erdekes a klip mondanivaloja: "Ne fogadj idegentol edesseget", eneklik(????) utszeli ringyonak kifestett, kioltozott 8-13 eves lanykak. Ez peldaul, ha pedofil lennek, tokeletesen bejonne. De mp3-ban tenyleg kell, mivel jo lesz majd valamivel riogatni az unokaimat (kb 40 ev mulva).

Valaki kondis csajokrol beszelt, az a body lady, sajnos meg nem halottam, de azt mondjak, hogy az is valami frenetikus. Hat hiaba, Mo-n minden erteket felfedeznek.

zotyo Creative Commons License 1999.09.10 0 0 13
Nincs meg valakinek mp3-ban???
Kellene a rettenet cimű gyüjteményembe.
:)
fülöp Creative Commons License 1999.09.10 0 0 12
1. Igen, a mamájuk tudja, hogy ezt csinálják, hiszen ő is részesül egy kicsikét a lóvécskából.
2. A mondanivalója legalább értékhordozó, hiszen kortársacskáit figyelmezteti a nagy világban rájuk leselkedő veszedelmekre.
3. Ja, én azt hittem, ez is a Nika....
egyszerü Creative Commons License 1999.09.10 0 0 11
már azt hittem hogy csak nekem szúrt szemet az az iszonyat..
vajon a mamájuk tudja hogy mit csinálnak?
Vajon mi lesz a következő?
ahogy nőnek bármi előfordulhat.. mondjuk a "szertkezzél óvszerrel", esetleg a "hova menjél abortuszra" című számokra gondolok.. :)))

ecerű

kabix Creative Commons License 1999.09.09 0 0 10
teljesitmeny 0, lovetta (gondolom) van. az ilyen zenek leirjak a tejes magyar zenei elet leheto legpontosabb allapotat.......lehetne sorolni egyebkent meg sokaig....hogy mast ne mondjak:erikaC es robiD :bugivugi.......szvsz..de ide tartozik az egy rokarol 100 bort esete is (jol irta evekkel ezelott U.P:lesz itt meg apostol koncert 2020ban is )

udv:kabix

ui:kicsit olyan ez mint a magyar foci nem?

self Creative Commons License 1999.09.09 0 0 9
baby lady:ne fogadj el...
a legjobb szam, amit eddig hallottam.
ehhez kepest koko muveszno az aeb-bol semmi. egyebkent a csuka monika enekiskola tanitvanyai (aki nem tudja, tanitja...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!