Keresés

Részletes keresés

Gyik Creative Commons License 1999.10.28 0 0 132
Csak azt mutatja, hogy szereted a jót, Fáncsi.
De ezt már eddig is lehetett sejteni.
Smég miccerecc?
Előzmény: kivancsi_fancsi (128)
Gyik Creative Commons License 1999.10.28 0 0 131
Na már megijedtem.
Itten anno valaki virágos mezőről regélt.
Na eléggé csodálnám magamat.
Bár szeretem a mézet, de azért ez kissé durva lett volna.

Előzmény: cyberina (125)
sinn Creative Commons License 1999.10.27 0 0 130
Hát persze. Meglehetosen soxor...:)))
Előzmény: Dr.W.Gy. (129)


Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.10.27 0 0 129
Pedig így van. Különben sem szoktunk kinevetni senkit. Egyébként honnan van ilyen jó összahasonlítási alapod? Sokszor takarítják a lépcsőházat nálatok is? ;-)

Fáncsikám!
Tudtam! Éreztem, hogy szereted a sajtot. Nagyon finom szőlővel! Próbáld ki! Vagy szénsavas szőlőlével... ;-)

Előzmény: sinn (127)
kivancsi_fancsi Creative Commons License 1999.10.27 0 0 128
Tihany Camambert rulez! :-)
Tényleg a kedvenc sajtom. Ez jelent valamit?
KF
Előzmény: sinn (127)
sinn Creative Commons License 1999.10.27 0 0 127
Esküszöm, ugyanezt akartam írni, ugyanezekkel a szavakkal, csak azt hittem, kiröhögtök.
Előzmény: Dr.W.Gy. (126)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.10.27 0 0 126
:-)
Ezért eszem ilyen kevés Cambambert-t. Egyébként igazad van, nekem is feltűnt már (a Bakonyinak is hasonló az illata (szaga?))
Egyébként még mindig a frissen hypoóval felmosott lépcsőház ami a legjobban hasonlít rá. Mindig fintorgok, mikor fertőtlenitik a lépcsőházunkat :-D
Előzmény: cyberina (125)
cyberina Creative Commons License 1999.10.27 0 0 125
Az íze és az illata is általában olyan mint a Natúr Tihanyi Camambert sajté. (bár nem általánosítanék, de ez a legjellemzobb tapasztalatom)
Gently Creative Commons License 1999.10.27 0 0 124
Petyaszan írta: és akkor az utolsó pillanatban nincs ott Ő sem. Vagy vmi hasonlót. Hát erre igyekeztem felelni.
wildcat Creative Commons License 1999.10.26 0 0 123
Igen, jól leírtad. Ez a "felfelé kúszik" dolog állat lehet, az biztos, hogy ilyet mi nem fogunk érezni.
Most elolvasom, hogy miről írnak a Nincs cime topicban.
Előzmény: Petyaszan (116)
wildcat Creative Commons License 1999.10.26 0 0 122
Gently, próbálom értelmezni utolsó hozzászólásodat, de nem megy. Ki van ott? Hol?
Előzmény: Gently (121)
Gently Creative Commons License 1999.10.26 0 0 121
Nincs ott Ő sem???
hát, azért nem állítanám, hogy ez a csúcs. Kitartok amellett, hogy ha ott van ői, azaz még inkább ha MI vagyunk ott, az az igazi.
És komolyan mondom, ha mindketten mindkét testben tartózkodtok egyszerre...
nos igen
Előzmény: Petyaszan (116)
Endorfin Creative Commons License 1999.10.26 0 0 120
Tekeredő, Te már tudsz valamit...

Még a régi Kinában, amikor egy magasrangú férfinak 10-20 felesége, ágyasa is volt, fejlesztették ki azt a technikát, amivel egy férfi több nőt is képes egymás után kielégiteni.

Ennek része a magömlés visszatartása, illetve az ejekuláció nélküli orgazmus.

Endorfin

Előzmény: tekeredő (101)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.10.26 0 0 119
Hát ma csak beszélni tudok róla, Beorny barátom, de igyekszem átélni újra és újra eme isteni élményt. :-)
Előzmény: Beorny (118)
Beorny Creative Commons License 1999.10.26 0 0 118
Latod, itt nem panaszolom, hogy offtopic vagy. Igazi, "jofajta" topic. Ne feledd - nem beszelni jo rola...
Előzmény: Dr.W.Gy. (117)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.10.26 0 0 117
Szerintem nem offtopic arról regélni, milyen jó az orgazmus, ha azt nyelvvel és szájjal idézik elő.
A férfiak szerintem másképp élveznek és sose tudjuk összeahsonlítani igazán. Nehéz elmesélni egy nőnek, milyen érzés az, mikor az ember fia "pumpál". De ahogy írtad ("fölfelé kúszik" az nagyon jó, tényleg lehet érezni előtte, hogy jön fölfelé és kifelé, naccerű érzés, kér, hogy rövid ideig tart. És valóban az első (meg a műsodik, haramdik) lövés nagy, a többi már másabb, a végén meg csak fekszik az ember kiütve...hhhmm...
Előzmény: Petyaszan (116)
Petyaszan Creative Commons License 1999.10.26 0 0 116
Hű, Wildy,
jól nyomatod. Ez állati jól hangzik. Sose gondoltam volna, hogy ilyesmit tényleg le lehetne irni. Vagyis hogy + lehet fogalmazni. Nem csak fel akarsz izgatni?
Amúgy részben hasonló. Ahogy behatolok, kivül marad minden, de ugy a jo. Nem szamit semmi, csak a kettőnk élvezete. Valamilyen ellenállhatatlan erő hajt egyre előre. Beljebb, gyosrabban, erősebben. Azert az evek alatt megtanultam uralkodni magamon, hogy lassitsak, uj dolgokat keressek es kinaljak, de alapvetően egy ösztönös erő hajt minduntalan előre, előre. Mint a búvár, akinek elfogyott a levegője és csak úszik-úszik fölfele, fölfele, gyorsabban,gyorsabban. Csak gonolom fuldoklani nem olyan allati jo, mint ez.
De avégén, mikor kiér a vizből az hasonló lehet, mint a magömlés. Az maga a beteljesülés, és egyszerre csak jön, és elönti a testedet, és nem vagy se ott, se máshol, és semmi sem létezik, még te sem, még Ő sem, csak a teljes mindenséget átható meleg elégedett boldogság. Azután ez még hamar párszor egyre gyengébben megismétlődik, és bár nem gondolsz semmire, áthatja a lényedet, hogy: IGEN, IGEN, IGEN, IGENNNNN.
.
.
.
Segitett ez valamennyire, Wildcat?

Hogy rank ne fogja valaki, hogy off-topic a dolog, gyorsan hozzáteszem, hogy szájban elmenni ecceruen fantasztikus, mivel a nyelv nemcsak a lélek tükre, de a legérzékenyebb és legmozgékonyabb szerv is, és remekül passzol minden formához a savanyucukron kivül is. Bár talan nem teljesen fair, mivel a lanynak nem ad annyi örömöt mint a fiunak. De ezt itt most ki is lehet tárgyalni akár.

Előzmény: wildcat (114)
ace_turner Creative Commons License 1999.10.26 0 0 115
wildcat! Egész jól leírtad; azt hiszem, hogy ez nálunk is hasonló :)
Előzmény: wildcat (114)
wildcat Creative Commons License 1999.10.26 0 0 114
Ok, amit én érzek:
Az első néhány összehúzódás után a világ lelassul, meleg hullámok áradnak felfelé, minden zaj elcsendesedik, és külvilág távoli és elenyészű fontosságúvá válik. A testem először megfeszül, majd teljesen elzsibbad és érzem, ahogy a boldogság hormonok rohangálnak az ereimben.
És ti?
Előzmény: Petyaszan (111)
Gently Creative Commons License 1999.10.26 0 0 113
Hát, akármelyik nemhez tartozol, átélheted a másik fajta érzést is. Csúcs!
Lásd a Nincs címe topicot
Előzmény: wildcat (102)
wildcat Creative Commons License 1999.10.26 0 0 112
Küldjél egy képet! De magadról!
w.
Előzmény: alejandro_magno (110)
Petyaszan Creative Commons License 1999.10.26 0 0 111
Wildcat,
hogy ugyanazt erezzuk-e azt nehéz lenne eldonteni.
Mert ti mit értztek? Ugyanazt, amit a pasik?
Ami pedig a magömlés kihagyását illeti, nem egy nagy szenzáció. Amikor az ember még nem jutott L a csúcsra, akkor 1re inkább oda akar érni, és szerencsére általában nem veszi észre, hogy a felizgultság, a jo érzés, ami addig tartott, nem pont akkor ér véget, amikor a magömlés jön, amikor kielégül és megjelenik egy egészen másfajta jó állapot. Ha valaki kedvezni akar a barátnőjének, akkor kielégülés előtt visszaveszeheti a tempót, leáll, hogy aztán tovább lehessen nyujtani a dolgot.
Szerencsétlen esetben el lehet kapni azt a tizedmásodpercet, amikor már nem jó, de még nem jó. Én ezt nem hivnám magömlés nélküli kielégülésnek. Esetleg a kielégülés elcseszésének.
alejandro_magno Creative Commons License 1999.10.26 0 0 110
off
Elmesélem szívesen, de egy kicsit várnod kell, mert már két hónapja nincs barátnőm...
uff
Előzmény: wildcat (95)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.10.25 0 0 109
Na, nem vagyok egyedül, ez jó :-)
Igazából nem könnyű elkapni azt a pillanatot. Mert csak egy hajszál választja el az embert a magömléstől, és ha nem jön össze a visszatartás, az nagy szívás, mert ürül is, a fele bentmarad, az élvezetnek meg maximálisan annyi :-(
Szóval én mindenképpen a masömlés híve vagyok, mert attól vagyok képes szikrákat látni, attól tud elzsibabdni a karom, percekig levegőt se venni és csak "kiütve" feküdni. A másik az inkább egy kellemetlen mutatvány, mert nem teljes, egyszerűen nem AZ IGAZI (mégha jó is)
Előzmény: EasyFriend (108)
EasyFriend Creative Commons License 1999.10.25 0 0 108
Ezzel én is így vagyok. Az ilyen alkalmak nekem rövidebb ideig tartanak, és kisebb örömet is okoznak, de az újrakezdésre is hamarabb vagyok képes. Én sem nagyon szeretem, maximum az az előnye lehet meg, hogy a lányok jobban szeretik. Eddig még nem nagyon jöttem rá, mitől függ, hogy hogy megyek el. Lehet, hogy külön topic kéne (kellett volna) ennek?
Előzmény: Dr.W.Gy. (107)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.10.25 0 0 107
Hölgyeim és uraim!
Ez egyátalán nem új dolog, én is régóta képes vagyok rá, már leírtam egyszer-kétszer több topicban is. Meg lehet tanulni magömlés nélkül élvezni. Ez nem olyan erős, mint a rendes, de az "üresség" érzés, és a "kiürülés" érzése megvan, az ernyedés is bekövetkezik, és kielégültnek is érzem magam. Nem szeretem alkalmazni, sőt inkább zavar ha bekövetkezik, mert "elrontja a dolgot" valahol. Utána kell egy kis idő az újrafelálláshoz.
firedance Creative Commons License 1999.10.25 0 0 106
wildcat: attól függ, hova kerül... :-)
Előzmény: wildcat (63)
foreSt Creative Commons License 1999.10.25 0 0 105



Temahoz kapcsolodik
Calista Creative Commons License 1999.10.25 0 0 104
Boszi! Magamtol nem jutottam volna erre a kovetkeztetesre, megis azt kell mondanom, hogy igazad van! Jo jellemzes es nagyszeru kepzettarsitas!
Udv: Calista
Előzmény: BosziB (82)
Calista Creative Commons License 1999.10.25 0 0 103
Tekergo, nagyon erdekes amit irsz. Te hogyan jellemezned a ket kielegulis-tipus kozotti kulonbseget. Intenzitasban, minosegben stb. van kulonbseg? Kosz: Calista
Előzmény: tekeredő (101)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!