Keresés

Részletes keresés

iSTVán Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3933
Ne mondj ilyet! A végén még nem lesz kedvem edzeni! :-)))
Előzmény: ssneci (3931)
iSTVán Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3932
Repi
Nekem is a Kékes volt az "első". Nem éreztem nehéznek (igaz, sokat pihentem az utolsó 3 km-en :-)), de persze komolyan is lehet venni. Jövőre én is úgy veszem. Mellesleg a mostani 21 km sokkal jobban elfárasztott, úgy érzem, jelenlegi teljesítőképességem határa körül voltam.
Az azért nem semmi, hogy 1 percen belül értünk célba itt is, és mégiscsak a hozzászólásokon keresztül találkozunk. Majd egy következő versenyre meg kellene beszélni találkozót személyesre is.
Előzmény: Repi (3922)
ssneci Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3931
Szerintem már így is elég gyors vagy:))))
Előzmény: iSTVán (3930)
iSTVán Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3930
ssneci
>Majd infarktust kaptam, mikor megláttam mögöttem iSTVánt.
Mindig tudtam, hogy nem vagyok a tipikus szépségideál, de hogy ennyire ronda lennék? :-)))

Egyébként ne aggódj, pár méterrel nem foglak megelőzni. Nem tudom, képes leszek-e sokat fejlődni a következő évre, de vagy maradok mögötted, vagy távcsővel is hiába keresnél. :-)

Előzmény: ssneci (3926)
ssneci Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3929
V;gre megtudtam n;yni a k;peket
(Ez a rohadék mindig átvált englandra)
nyuszi
megvagy dicsérve
ssneci Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3928
Kezdek kijönni a formából

Természetesen a többi bolondnak is gratulálok a 1/2maratonhoz, Chino-San -nak + külön a fini csokihoz is.

Egyébként a 2. helyezett lánnyal végig 1gyütt futottam, mentem neki az iramot(a célban meg is köszönte), egyszer a kis kulacsocskámból megis itattam, és az utolsó kmnél hagytam hogy elöttem fusson, 1:28:28 lett második. P E N !!!!!!!

ssneci Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3927
Amatör
>de azért éredekelne a ti esetleges saját versenyélményetek. Milyen végig felfelé futni?

Jó.
Különben a nyaralásomat nem rontottam volna el azzal, hogy mindennap felfussak, és vissza:))

Nov. 25 B-B
Nov. 26 jó, de 1/2 5-re haza kell érnem(doli)

nyuszi
Biztos tényleg jök a képek, de nem tudom elérni!

ssneci Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3926
Repi
>A vége 1:28:40 lett, egy kicsit jobbra számítottam, de majd tavasszal.

Akkor Te biztos ismersz engem (hátulról), mert én 1:28:36-ot mentem.
Mondtam nektek, hogy fejlődőképes korban vagyok:))) A 21km alapján 4:08-as km az átlagom:))

Egyébként jó lesz ha békén hagytok! Miért engem akar mindenki lenyomni? Majd infarktust kaptam ,mikor megláttam mögöttem iSTVánt. Azt hittem eljátssza velem amit az öcsikéje művelt a Cocán.

Zsazsi
jó olvasást

V.P
ismételten gratulálok.
Nem kéne a nickedet 5-ről 1-re változtatni?:))

nyuszi_ Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3925
Megkaptam, mindjárt megnézem...

nyuszi

Előzmény: ssneci (3924)
ssneci Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3924
Na v;gre van kapcsolat

nyuszi imi ment

most olvasok 1 kicsit, úgy látom van mit

Sepi Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3923
Sziasztok!

Gratula minden elsöbálozó félmaratonistának, rekordernek, maratongyöztesnek (a szám még mindig tátva:-) meg mindenkinek akit kihagytam.

nyuszi_,

a képek lassan már tényleg jönnek, amint találok egy nem WindowsNT-s USB-s gépet az emeleten.
Mostmár kívételesen nem miattam késik.:-)

V.Péter,
nem is tudom mit mondjak. Ez nem semmi produkció volt. Az a bizonyos világrekord már tuti meg lesz jövöre.:-)

Amint rá tudom venni magam, hogy jót röhögjetek rajtam beszámolok hétvégi viszontagságaimról amit az idöjárás miatt csak "triatlon edzésként" esetleg "mocsári túlélöversenyként" emlegetek.:-)

Üdv,

Sepi

Repi Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3922
Sziasztok !

V.Péter,

Szívből gratulálok az eredményedhez, nagyszerű teljesítmény.

Amatőr,

Egy "még nem aktuális" rendezvényről kérdeztél, a Kékes csúcsfutásról. Én résztvettem ezen a versenyen. Ez volt az első rendezvény amin elindultam, s meg kell mondanom hogy ez után döntöttem úgy hogy indulok minden versenyen amire csak el tudok jutni. A terep nem volt könnyű, s Nekem csak a feljutás volt a cél, de a nehézségeken a sok biztatás mindig átsegített. A többi versenyhez hasonlítva talán itt segítettek a legtöbbet egymásnak az emberek.
Az induló létszám 1500 főben volt maximálva, így Én előre neveztem, de még lehetett a helyszínen is. Nagyon jó rendezés volt, s az egész nagyon jó hangulatban zajlott.
Készülni nem készültem speciálisan erre a versenyre -tehát enélkül is végig lehet futni??-.Én indulok jövőre is ez egész biztos, igaz emelkedős kilométereket is fogok gyűjteni.

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3921
Kedves Kivi

Te csak ne aggodj amig egy csigat latsz
Ha eletem legjobb szigeti hendikepp idejet tartani tudtam volna a felmaratonon akkor is mogotted ertem volna celba a NIKEn 2 07 perc korul
DE nem tudtam Szoval csak ne hidd hogy a csigak (meg ha rohannak is )gyorsabbak a madaraknal :))
rcs
Idenre egyebkent is a tavolsag volt a cel jovore faragok az idobol

Előzmény: kivi (3906)
Hiver Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3920
Akkor az új lista:

Pilisi túrafutókirándulássétagalopp:

Akiknek jó a NOV.26 (egyre többen vagyunk, úgyhogy 99%, hogy vasárnap lesz - de hánykor?):
VASTIGRIS!!!
Nyuszi
VAT máshoz vonzódik, de azért futni is jön
Kivi biciklivel (a vállán :))) ), csokoládékkal. (ha jól emléxem, neki is mindegy az időpont. Ha nem, javítson ki gyorsan!!!)
Pen természetesen
Hiver, akihez egy téli futás igazán illik
iSTVán
IV.kercsaj is lobbizik...
Hurvinek
+ ötletgazda, hóban is, de akkor lassan.

Potyikének nem jó se 25, se 26. Kár.

A többiek is nyilatkozhatnának:
Atiir?
Monkey(ék) szívesen kifut(nak) elénk?
Kaktusz, ha nem kell végigfutni (legfeljebb cserépben visszük magunkkal)?
Rohamcsiga, frissítő-drukkoló állomás ?
Butch, ha megszavazunk neki egy kis időt - mexavaztunk +1 napot!

És akiknek a 25 biztosnemjó, de a 26 se tuti még:
ssneci? (asszem még nem tudja, hogy akar-e jönni)
V.Péter?

Hiver Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3919
Tudtam, hogy jössz, és nem is hagytalak ki! (az elsőből, ami elszállt) Utána meg már csak az eredeti listát böngésztem... Bocsika. Azért nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni!
Küldök Neked smile-t, jó?
:o))))
Előzmény: vastigris (3918)
vastigris Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3918
K. Hiver!!!
Hogy Te milyen .... vagy!
Itt ülök melletted egy másik gépnél, és meg sem kérdezed, hogy megyek-e? És még sejtelmed sincs!
És még a: "A többiek is nyilatkozhatnának"-ból is kihagytál.
Köszike

És a kedves többiek!
Én is megyek, de csak ha vasárnap lesz.

Éljenek az első félmaratonosok! Hippi-Hippi... :)

+Mondtam, hogy érdemes VP-t cukkolni! :)

Előzmény: Hiver (3916)
hurvinek_2 Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3917
Nov 26. is jo.
H
Előzmény: Hiver (3916)
Hiver Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3916
Zmac!
Pilisi túrafutókirándulássétagalopp: AKKOR NOV.26? Tali legyen minél korábban szerintem (8-9). 4-kor sötétedik!

Akiknek jó:
Nyuszi
VAT máshoz vonzódik, de azért futni is jön
Kivi biciklivel (a vállán :))) ), csokoládékkal. (ha jól emléxem, neki is mindegy az időpont. Ha nem, javítson ki gyorsan!!!)
Pen természetesen
Hiver, akihez egy téli futás igazán illik
iSTVán
IV.kercsaj is lobbizik...
+ ötletgazda, hóban is, de akkor lassan.

Potyikének nem jó se 25, se 26. Kár.

A többiek is nyilatkozhatnának:
Atiir?
Monkey(ék) szívesen kifut(nak) elénk?
Kaktusz, ha nem kell végigfutni (legfeljebb cserépben visszük magunkkal)?
Rohamcsiga, frissítő-drukkoló állomás ?
Butch, ha megszavazunk neki egy kis időt - mexavaztunk +1 napot!
Hurvinek, ha kipihenheti az évadzáró félmaratont - nemisvoltál...

És akiknek a 25 biztosnemjó, de a 26 se tuti még:
ssneci? (asszem még nem tudja, hogy akar-e jönni)
V.Péter?


nyuszi_ Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3915
Azazhogy azt akarta Hiver mondani, hogy először inkább gyere futni, aztán olvass sokat... irány a Sziget! :)

A BB-s oldalt meg majd valaki profi majd jó pénzért megcsinálja nekik...

nyuszi

Előzmény: Hiver (3914)
Hiver Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3914
Nyuszi!
Télleg nagyon szuper lett a nyitóoldal!!! Mostmár kezdhetnél vmit a Bécs-Bp oldalával is ;o), vmi ügyes nyuszinak kéne kézbevenni, mert nagyon gagyi!

Zsazsi!
Üdv újra itthon. Olvass sokat, aztán gyere futni!

Zmac Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3913
Kedves V.Péter!

Írod:

>>ugy gondoltam, hogy ha más nem akarja, akkor majd én megnyerem a versenyt. <<

Kalapot le önzetlen önfeláldozásod előtt! :)))))))

Nagyon szép egyenletesen futottál! Érzésem szerint egy év alatt 10 percet még lefaraghatsz az idődből. Hogyan érezted magad 35 km fölött? Nem kellett nagyon küzdeni? (Én egyetlen maratonon sem kerültem el az agonizálást 35-37 km után.)

A tegnap említett cím pontosan, ahol téli futóruha is szerezhető:

Crosswear Kft.
Dóra Judit - Krolopp Frigyes
1029 Bp. Örögárok u. 110/A
Tel/fax: 376-5196; 06-20-9642-957
E-mail: crosswear@euroweb.hu

Előzmény: V.Péter (3909)
Hiver Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3912
Kicsit OFF:
Képzeljétek, valszeg érvénytelenítik a pénteki - nem túl sikeres - halasztott szigorlatot,mert nem hagytak minket szóbelizni. Tehát jövő héten újra játszik a dolog, de nagyon fel kell kötni a gatyát, mert nagy szivatás várható.
ON: Szóval addig nem megyek semmilyen versenyre :o(((, és futogatni is csak 2-3 naponként fogok tudni a szigeten.

Minden félmaratonosnak (meg 1 maratonosnak is) gratula az egyéni csúcsokhoz meg mindenhez! Külön gratula Chinonak és RCS-nek az elsőhöz!!! Olyan kiváncsi természet vagyok, írjatok nekem időket is!

RCS!
Az, hogy már a felénél meg voltál halva, szerintem is csak lelki eredetű lehet. Én úgyanígy jártam a maratonon, már az első 10 sem esett jól, és sokkal rosszabbak voltak a részidőim, mint az az addigiak alapján elvárható. De mindenen túl kell esni 1x... Jó "téli álmot"- ha nem is fox futni, tessék úszni, v. tornázni v. vmit mozogni.

iSTVán Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3911
Megkaptam a maraton eredménylistáját és vele együtt az oklevelet, célbaérkezésem fotójával. Hát ... a hét elgyötört törpe hozzám képest igen vidám, életerős asztaltársaságnak nézne ki ... :-)))
Meg azt is írja, hogy nov. 11-én, szombaton 14 órától az m1-en félórás összefoglalót adnak a versenyről.
IV.kercsaj Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3910
gyuribácsi
légy üdvözölve körünkben :-))))

V.Péter Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3909
Köszönöm a gratulációkat, éljenzést, drakulát, granulátumot, gratulát, elképedést, kalapemelést, lélegzetellállást, bravot, föhajtást! Nagyon jólesett - érdemes jó eredményt elérni! Persze elsöként befutni, a dobogó tetején állni, érmet és kupát kapni is nagyon jó volt. :-) És most az igért beszámoló: Az utóbbi idöben úgy éreztem - különösen a Bécs-Budapestes futások után -, hogy a Kaisers-Plus maratonon futott 3:09:08-as idömnél (aminek akkor nagyon örültem) jobbra is képes vagyok. Utólag talán nem tünik szerénytelennek, ugy gondoltam, hogy akár 3 órán belül is futhatok. Mivel Firenzei Maratonra szóló részvételt nem sikerült nyernem, igy a györi maraton maradt, mint szóbajöhetö lehetöség. A Bécs-Budapest versennyel kapcsolatos kellemes emlékek miatt is szimpatikus volt a Györben futás, beneveztem. A helyszinre kicsit késöbb értünk oda, mint terveztem (7 óra helyett fél 8-kor), viszont a rajt is csuszott 25 percet (8 óra helyett 8:25), igy elég idöm maradt a készülödésre. A verseny egy 7032 m-es pályán zajlott, 3 különbözö távon (minimaraton - 1 kör, félmaraton - 3 kör, maraton - 6 kör). A levegö kellemesen hüvös volt, az ég fátyolfelhös, szélcsend - ideális futóidö Egy-kétszáz induló volt, ebből maratonon kb. 40-50-en indulhattunk. A rajtnál láttam néhány profibbnak kinézö futót is, néhányukról kifejezetten ugy gondoltam, hogy szoktam öket látni versenyeken elöttem futni. A rajt után hamarosan együtt futottunk egy szekszárdi futóval, aki szintén a 3 órán belül futás céljával érkezett a versenyre. Az elsö kör végén kiderült, hogy elég jó a részidö (28:21) és a maratoni mezöny 3.-4. helyén futunk, kb 300 m-re az elsö helyezettöl (mondtam is a srácnak, hogy majd harcolhatunk a dobogós helyért). A 2. és 3. körben is jól haladtunk, a 3. kör végén utolértük a 2. helyezettet. Mivel túl voltunk a táv felén, jól éreztem magam és az elsö helyezett is látótávolságon belül volt, kicsit fokoztam a tempót és már egyedül futottam a 2. helyen. 24 km után értem utol az 1. helyezettet, kicsit együtt futottunk. Kiderült, hogy ö is 3 órán belül szeretne futni, a helyezés nem annyira érdekli. Én viszont ekkor már ugy gondoltam, hogy ha más nem akarja, akkor majd én megnyerem a versenyt. Ezzel a tudattal még egy picit gyorsabb tempóra kapcsoltam, a kb 25 és 32 km-ek közötti 1 körös szakaszt 27:53 alatt futottam ( 3:58-as km-ek :-) ). Ekkorra már elég tetemes elönyre sikerült szert tennem, igy az utolsó kilométereken már nyugodtan elmélkedhettem azon, milyen lesz megnyerni a versenyt (közben persze futottam is). Végül kerek 2 óra 50 perces idövel, kb 7 és fél perces elönnyel érkeztem a célba.
Nagyon élveztem a versenyt, különösen az élen futni volt jó érzés. A kör elég nagy részén egymással szemben futottunk, sokan biztattak és mondták, hogy jól futok és hasonlókat. Ha sikerül, jövöre is elmegyek - immár cimvédöként! :-)
( A körönkénti részidök az esetleges érdeklödök számára: 28:21 - 28:33 - 28:31 - 28:03 - 28:07 - 28:25 )
Monkey Creative Commons License 2000.11.06 0 0 3908
V.Péter!
Nagyon-nagyon gratulálok!!!
Esetleg valami újságcikk, riport, stb. van róla(d)? :-)
pen Creative Commons License 2000.11.06 0 0 3907
Sziasztok!

Akkor a beszámolók után még1szer elismerő főhajtás minden hétvégi fél- és egész maratonosunknak!!!

nyuszi - tuti az oldalunk! Köszi! :o)

Zmac + futókirándulók - akkor tényleg maradhatunk a vasárnapban? Jajdejó :o)

üdv
pen

kivi Creative Commons License 2000.11.06 0 0 3906
rohamcsiga és Chino-San,
az időeredményeket nem akarjátok elmondani? Az én borzalmas Nike-időmhöz képest biztos jobbat mentetek.

V.Péter,
Gratulálok! Bárcsak egyszer egy órával mögötted érnék célba.

Chino-San Creative Commons License 2000.11.06 0 0 3905
Látod ezér' nem is számolgatok én ilyeneket! (((c;§
Előzmény: Törölt nick (3904)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.06 0 0 3904
Kedves V Peter
Szeretnek vegre en is csatlakozni a tobbiekhez es gratulalni a szuper teljesitemnyedhez
(Kiszamoltam az egy kmre eso atlagos idodet es rosszul is lettem azon nyomban)
Szoval gratula!!!! rcs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!