Keresés

Részletes keresés

Alkapánó Creative Commons License 4 napja 0 0 95811

Köszi! :)

Előzmény: Bandit_UA (95810)
Bandit_UA Creative Commons License 4 napja 0 0 95810

így pontosabb (kiszedtem a FLAC formátumot nem kezelő modelleket)

Bandit_UA Creative Commons License 4 napja 0 0 95809

Szia,

Én Pioneer-t vennék, az alábbiak közül valamelyiket:

Előzmény: Alkapánó (95804)
Alkapánó Creative Commons License 6 napja 0 0 95808

"bocs... lehet rosszul írtam,

tehát CD-t játsszon le közvetlenül, ne CD-tárból :)"

Előzmény: BBéci (95807)
BBéci Creative Commons License 6 napja 0 0 95807

Hogy érted azt, hogy nem fejegység? Ami autórádió, az fejegység.

BBéci Creative Commons License 6 napja 0 0 95806

A gyári is gyenge, bármit írnak rá, nem több 4x10-12 wattnál.

Előzmény: gallard86 (95803)
Alkapánó Creative Commons License 6 napja 0 0 95805

bocs... lehet rosszul írtam,

tehát CD-t játsszon le közvetlenül, ne CD-tárból :)

Alkapánó Creative Commons License 6 napja 0 0 95804

Sziasztok!

Hozzáértő segítséget szeretnék kérni!

Autórádiót szeretnék vásárolni CD-vel (nem fejegység), amin van USB csatlakozás, valamint lejátsza FLAC kiterjesztésű zenéket is.

Max. 30e forintig mit ajánlanátok?

Köszönöm!

gallard86 Creative Commons License 2017.11.17 0 0 95803

Nekem nem tűnik sokkal gyengébbnek, mint a gyári.

Viszont ha nem sikerül életre keltenem a hátsó kimeneteket, akkor az járható út, ha az első kimenetekre kötöm párhuzamosan az első és a hátsó hangszórókat?

Előzmény: BBéci (95802)
BBéci Creative Commons License 2017.11.15 0 0 95802

Nem vagyok látnok, fogalmam sincs, miért nem szól. Azt viszont tudom, hogy az androidos fejegységek kimenő teljesítménye egy pár hangszóróhoz is meglehetősen karcsú, két párhoz egyenesen lepkepuki.

Előzmény: gallard86 (95801)
gallard86 Creative Commons License 2017.11.15 0 0 95801

Sziasztok

Vettem egy androidos fejegységet és a hangszórókábelek bekötését követően meglepődve tapasztaltam, hogy a hátsó hangszórók nem szólnak. A fadert is állítgattam, hátrahúzva elnémult a rádió. Mind a 8 hangszórókábelt összekötöttem sorkapocscsal illetve a tápkábeleket kötöttem össze, mást nem.

Szerintetek mi lehet a baj? 

Ha nem találok megoldást, az jó lehet, ha az első hangszórókkal párhuzamosan kötöm be a hátsókat az első hangszórók erősítőjére?

Előre is köszi!

Numberguy Creative Commons License 2017.11.14 0 0 95800

A jelenlegi autómban egy Reanult Scenicben Quadlock csatlakozós fej van, és le szeretném cserélni egy gyári USB-s típusra, de ezeken az újabb fejeken már már típusú csatlakozó van. Kérdés, hogy létezik-e egy ilyen adapter, vagy megoldható-e (gondolom itt a szűk keresztmetszet az autó kijelzője lehet), vagy csak valamilyen adapteres (pl. Yatour) megoldás a járható út?

Robix77 Creative Commons License 2017.11.12 0 0 95799

Sziasztok. Hol tudom Corsa C-ben az erosito tapkabelt athuzni a motorterbol? Sajnos semmi rest nem talaltam. :(

Valakinek otlet?

JBLPRO43 Creative Commons License 2017.11.12 0 0 95798

JBL Crown BPX 1100.1 mono block-ot keresek MEGVÉTELRE! Ár: 45.000-50.000Ft állapot függően. Csak javítás, buhera mentes eredeti állapotú jöhet szóba! 

E-mail: jblpro43@gmail.com

Köszönöm! :)

Babi210tlv Creative Commons License 2017.11.10 0 0 95797

Sziasztok erősítőt keresek! 

B2 Audio ISX 6.1 szeretnék hajtani! 

Amiket eddig néztem :

Hollywood Excursion HXA 85

Mosconi Gladen One 130.4

Kinek lenne  ezek közül eladó? 

Esetleg más velük egy ligában lévő ? 

S.ATA Creative Commons License 2017.11.09 0 0 95796

Sziasztok!

Autóhifi tevékenység befejezése miatt eladók a következő egységek.

Audiobank F27 2 csatornás erősítő (maximális zenei teljesítmény: 800W)

-RMS (2 ohm) 175Wx2 Sztereo

-RMS (4 ohm) 125Wx2 Sztereo

-RMS (4 ohm) 350Wx1 Mono

Pár hónapot használt, dobozában leírással.

Blaupunkt GTA 400 4 csatornás erősítő (maximális zenei teljesítmény: 640W)

-RMS (4 ohm) 50Wx4 (zenei teljesítmény: 100Wx4)

-RMS (4 ohm) 160Wx2 Sztereo (zenei teljesítmény: 320Wx2)

Használt, dobozában leírással.

DLD Acoustics 30cm átmérőjű mélysugárzó

-Zenei teljesítmény:1000W, RMS teljesítmény:500W

Nem használt, dobozában.

Alfatech 1F/20V kondenzátor

- Digitális feszültség szint kijelzővel.

Pár hónapot használt, dobozában leírással.

Phonecar térképtartós univerzális hangszóró beépítő keret

Minden régebbi autóhoz használható, amelynél az ajtókárpit alsó része egyenes kialakítású. (például w123 Mercedes, BMW, régi Suzuki, Fiat, stb.)

A csomagban található plusz toldó segítségével a kétajtós (pl. coupe) modellekhez is illeszthető.

Nem használt, dobozában.

Ezen kívül megmaradt felül áteresztő szűrők, Dietz aranyozott kábel elosztók, biztosítékok, és foglalatok. Bontásból származó valamint fel nem használt tápkábelek, rca kábelek, hangszóró kábelek, csatlakozók.

Elsősorban egyben eladó!

Ár: 50000Ft

astraturbod Creative Commons License 2017.11.07 0 0 95795

Sok mai japán autó nem engedi, hogy kulcs nélkül rádiót hallgassunk bennük, pedig már nem csak az európai, a valaha a japán autók másolásából élő koreai márkák is megtanulták, az autóban maradó utasok is szívesen hallgatnak rádiót, de maguk a sofőrök is sokszor végighallgatnak egy hírt a motor leállítása és a kulcs kihúzása után is. Ezért aztán jó funkció, ha a kulcskihúzás helyett az ajtónyitásra programozzák a rádió kikapcsolását és hálás, ha utána az egység kulcs és gyújtás nélkül is visszakapcsolható.”

Na ez a gondom nekem is, egy e12corollában szeretném ezt megvalósítani.

esetleg tipp hogy mivel lehetne vezérelni?

wakond83 Creative Commons License 2017.11.03 0 0 95794

Értem, eladom a kocsit a mostani zenét meg kiszedem belőle, csak beteszek valamit ami szól.

Előzmény: BBéci (95793)
BBéci Creative Commons License 2017.11.03 0 0 95793

A duál kónusz valójában egyutas hangszórót jelent, trükközéssel, a a mélyközép méretű membrán közepére applikált tölcsérrel próbálnak belőle némi magashangot kicsiholni, általában kevés sikerrel. Olcsó, silány termék a legtöbb olyan, nekem ingyen sem kellene.

Előzmény: wakond83 (95791)
wakond83 Creative Commons License 2017.11.02 0 0 95792

MAGNAT DC 102 HU -> ezt vettem bele.

wakond83 Creative Commons License 2017.11.02 0 0 95791

Sziasztok.

Egy alap kérdésem lenne, a duál kónuszos hangszórók milyen felépítésűek?

Gondolok itt arra, hogy: mélyközép+magas?

Vagy mély+közép egybeépítve?

Csak azért kérdezném, mert a kocsiban van már külön csipogó, viszont nem tudom eldönteni, hogy kell-e vagy nem az új hangszórók mellé is.

Köszi!

Balázs

618 Creative Commons License 2017.11.01 0 0 95790

Nagyon köszönöm! Salynálom! Nézegettem márkás fejegységeket de azok nagyon nem illenek a műszerfalba. Nem szépek. Kenwoodnak van kifejezetten Golf 5 be valo de sokkal kisebb a kijelzője és Garmin navi van benne. másik kinai cuccba meg nem merek belefogni gondolom hasonló a minősége. köszönöm a választ.

70Caruso Creative Commons License 2017.10.31 0 0 95789

A kettőnek nincs köze egymáshoz.

A fejegység nem azért fagy le, mert ládát kötöttél rá. Nem is tehermentesíti ilyen értelemben.

A láda a bejövő jel hatására kapcsol be.

Előzmény: 618 (95788)
618 Creative Commons License 2017.10.30 0 0 95788

Sziasztok!

Néhány kérdést szeretnék feltenni! Van egy kinai 2 dines Golf 5 be való rádióm. Nagyon szeretem szép nagy kijelzője van és olcsó volt stb stb. Gondom az hogy ha bemelegszik akkor lefagy. talán összekothető azzal hogy most raktam hozzá egy aktiv mélyládát? Gondoltam nem terheli meg mivel abban van erősítő! Lehet amatőr lesz amit írok de nem kötöttem rá a remote szálat mert annélkűl is megy. Bekapcsol kb 20 másodperc múlva. Lehet valami összefüggés? Valahol azt olvastam a remote szálat nem kell mindig bekötni mert lehet olyan a mélyláda erősitő hogy annélkűl  is bekapcsol. Van a mélyládán egy 3 állású kapcsoló amit nem tudok hogy mi. AUTO TURN ON ennek van három állása : REM vagy DC OFF SET vagy AUDIO.  És volna még egy kérdésem ha ehez a " din fejegységhez vennék egy erősítőt az nagyban levenné a terhet róla? Vagy az nem számit. Ha valaki tud segíteni nagyon meg köszönöm!

bauci Creative Commons License 2017.10.30 0 0 95787

Sziasztok,

tanácsot szeretnék kérni.

Van egy Opelem, CD 40 USB fejegységgel szerelt. Ez alkalmas arra, hogy telefont hanghívásra Bluetooth-on csatlakoztassak, de a telefonról zenét nem játszik le BT-on keresztül, csak aux bemeneten.

Fejegységet nem szeretnék cserélni, mert a mostanival alapvetően elégedett vagyok (csili-vili tudás nem kell), drága lenne, mit kezdjek a régivel.

Kérdésem, "felokosítható-e" (pl. szoftverfunkciók bekapcsolása újtán) a mostani fejegység, hogy telefonon levő zenéket, Spotify-t Bluetooth-on keresztül is lejátszon?

Van-e olyan külső kütyű (ha lehet, nem a rádiófrekvenciákon működő cuccok), ami a zenéket BT-on keresztül "kirakja" a fejegységre, úgy, hogy a telefon hanghívásai a fejegységen maradnának (azaz, a telefon egyszerre két BT kapcsolatot kezelne, a fejegységet hanghívásra, a külső kütyüt zenére). Azt tudom, hogy van olyan kütyű, ami hangot/zenét is tud kezelni, de jobban örülnék, ha ez elválasztható lenne.

Köszönöm a tanácsokat!

rf944 Creative Commons License 2017.10.29 0 0 95786

Tudom jól de tiszteletből azért illik odaírni. Egyedül ő nyomott le az első versenyemen Sopronban.

Előzmény: lautnermark (95785)
lautnermark Creative Commons License 2017.10.28 0 0 95785

A Fenyvesi már régen megunta a földi létet.

Előzmény: rf944 (95783)
Adm Creative Commons License 2017.10.27 0 0 95784

Nem szeretne valaki régi Kenwoodokkal játszadozni? Előkerült a szekrény mélyéről egy KDC-PS 9080R, anno azért került oda, mert ismét szalagkábel szakadt lett, és azonnal nem volt sehol sem új, bekerült az autóba egy Naka és végül ott is maradt. Ami plussz érték benne, hogy nem sokkal elötte került bele egy az ebayről egy új cd mechanika.

Akad mellé még egy 8080 is, azzal már nem emlékszem mi volt a probléma.

rf944 Creative Commons License 2017.10.26 0 0 95783

Sziasztok! Van itt valaki a régi dB DRAG versenyzők közül? Pár név: Fenyvesi Robi, Damnizcki Balázs,Tóth Krisztián,Bissi Tibor stb...

M2 Machines Creative Commons License 2017.10.14 0 0 95782

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, ill. véleményt. 2DIN-es autórádiót szeretnék venni, és leginkább 2 modell között hezitálok:

KENWOOD DPX-5000BT

SONY WX-800UI

Engem a Bluetooth nem érdekel, csakis a hangzás. Sokáig a Kenwood volt a favorit, de olvastam róla negatív kritikákat, és elbizonytalanodtam. A Sony-t a MEGABASS funkciója fogott meg. Pár napja beszéltem egy eladóval, és azt mondta, hogy amíg a Sony-ból évente 2-t adnak el, a Kenwood-ból 100-at - de nem ezekből a modellekből, hanem összességében. A Sony-ról nem találtam véleményeket.

Kinézetre a Kenwood tetszik, de nekem a hangzás sokkal lényegesebb, mint az esztétika!

Akinek van valamelyikkel tapasztalata, kérem, hogy segítsen a döntésem megkönnyítésében!

Előre is köszönöm!

Ui.: Sokáig még a SONY WX-900BT volt a kedvenc, viszont abban már van Bluetooth, viszont 20.000 Ft-tal drágább, és nem fogom tudni kihasználni az előnyeit.

Nekem sima, egyszerű, pendrive-os lejátszó kell, viszont mindenképpen 2DIN-ben gondolkodom!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!