Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Endzsi93 2008.02.21 Creative Commons License 77500
Judit,Cettia!
Köszi az ötleteket.Valamit mostmár muszáj kezdenem magammal és kis drága kilóimmal. :))
Endzsi93 2008.02.21 Creative Commons License 77499
Én is olyan szívesen mennék,de olyan messze vagytok.Na és az uramat addig hová tenném??? :))Én egyedül nem merek Pesten közlekedni.Szerintem a BMC-ig sem tudnék ismét elmenni(pedig egy párszor megtettük az utat.)
Előzmény: Móka70 (77498)
Móka70 2008.02.21 Creative Commons License 77498

Hú, lányok de beindultak a hozzászólások, sok mindenki itt van újra, ez olyan jó!!!!!!!!!

Szerike, jó, hogy jönnél márciusban, és örülök, hogy minden rendben!!!!!!!

A beültetés utáni várakozáshoz mindenkinek kitartást és a legjobbakat!!

Ha jól számolom, akkor Szerike, Rill, Judit, Pat és én jönnénk márciusban!!!!! Még valaki????Endzsi, ha Pesten járnál épp valamiért, nem csatlakoznál???? Akkor várom a találkozó időpont-hely-javaslatait!!!!!!!! Mindenkitől....aztán majd összefésüljük közösen mi lenne mindenkinek jó megoldás...

Köszi az IR-es hozzászólást, kivárom, amíg ideér a lelet, úgyis márc.6-án megyek vele dokihoz....vagy talán csak akarok magamnak pár nyugodt, orvosi dolgok nélküli napot még?? :-))))

Rill kitartást és sikert a vizsgához, lelkileg is sok erőt mindenhez.....többieknek is...

cettia 2008.02.21 Creative Commons License 77497
Hát igen, tudom, hogy ez a helyzet, meg is feszülhet az ember, akkor is az lesz, aminek lennie kell, csak ebbe nehezen nyugszik bele az ember.

Rill, bocs, hogy nem olvaslak vissza, de te most hol is tartasz?

Nekem az 1. nél a beültetés utáni 23. napon jött csak meg és addig semmi, bár petefészek görcsöm volt.

Pont ezért tötem le n agyon, amikor a 21. napon azt mondta a doki, hogy nem lát semmit.

Előzmény: rill (77489)
Törölt nick 2008.02.21 Creative Commons License 77496

Cettia,

Estrofem Hormonpotlo keszitmeny, mondjuk csak 1 db-ot szedek belole. (olvastam hgoy van aki 3x2-t kapott) es allitolag a mehnyalkahartya vastagitasara is jo.
stimu utolso uh-jan csak 7mm volt a nyalkahartya es akkor mondta hgy majd ad valamit hogy megnoljon.
Aztan leszivasnal meg beultetesnel elfelejtettem megkerdezni hogy nolt-e.
En nem birtam szedni a prednisolont nagoyn fajt tole a gyomrom, es lehet hogy az helyett van nemtudom.
Előzmény: cettia (77495)
cettia 2008.02.21 Creative Commons License 77495
Akkor megnyugodtam.

Én nem kaptam, nekem a stimunál Decapeptyl, Gonal F, Ovitrelle, Prednisolon c+ apróságok volt, ebből lett 6 petesejt, amiből négyen gyönyörűek lettek. Közülük vagyunk most a vártán a 2. kettővel. Nincs több és remélem júniusban nem kell újrakezdeni.
Mire adják ezt az Estrofemet?
Előzmény: Törölt nick (77491)
Pat74 2008.02.21 Creative Commons License 77494

Noaaa: de jókat írtál!!!!:)

Tényleg, az ember hiába parázik vagy nem, nem az befolyásolja a sikert.

Bár Szerike biztos nem ért egyet:) Tudom, hogy a gondolatoknak teremtő ereje van, de néha nagyon nehéz elvonatkoztatni, amikor tünetet akarsz, mert mindenki másnak van....

Hátha ez most a tünetmentes babavárók időszaka!

Amúgy én stimu alatt is tök jól éreztem magam, az égvilágon semmit nem éreztem és lett 3 petesejt. A múltkor minden bajom volt, meg haspuffadás, meg mellfájdalom, oszt nem lett semmi...

Előzmény: noaaa (77479)
Pat74 2008.02.21 Creative Commons License 77493

Móka: akkor toljuk el márciusra, akkor már minden eldől.

Szinte semmi tünet, bár tegnap már kicsit kiültem gazolni a szép időben, aztán estére el is kezdett fájni a hasam, olyan picit hányingeressel (úristen lehet, hogy csak bebeszélem magamnak!)

Cicik nagyon észrevétlenül érzékenyek, este jobban, főleg, ha hasra fekszek.

Amúgy csütörtökön kell tesztet csinálnom, úgyhogy kb Midway-el egyidőben tudjuk meg...

Mindenesetre jövő héten már megpróbálok bemenni dolgozni, addigra már biztos beágyazódnak. 

Törölt nick 2008.02.21 Creative Commons License 77492

Rill,

hat igen telleg igy van, a vegsokig remenykedik az ember enis ilyen vagoyk, es pont ezert a kapott pofon mindig nagyon nagynak hat..
Előzmény: rill (77489)
Törölt nick 2008.02.21 Creative Commons License 77491

Cettia,

Igazad volt, most beszeltem Renataval, azt mondta hogy fagyasztott beultetesnel nem kell varni lehet menni akarmikor, ezek szerint az a lany a kovetkezo gyogyszeres stimulacios kezelesre kert idopontot.
Ez jo hir, eddig ugye hajotogattam hogy majd oktoberben megyek, most mar ugy gondolom ha lehet barmikor a junius vegen megprobalom, (allamvizsga utan) , ha ez most nem sikerult.

Te is kaptal az elsonel estrofemet?
Előzmény: cettia (77487)
cettia 2008.02.21 Creative Commons License 77490
Hát akkor végképp nem értem, szerintem félreértés lehetett.
Előzmény: Törölt nick (77488)
rill 2008.02.21 Creative Commons License 77489

cettia, midway (és Pat is), tudom, mit éreztek, olyan rossz nem tudni, hogy mi történik odabenn! furcsa, de nekem, annak ellenére, hogy nem sikerült az első lombik, szép élmény maradt az a majdnem két hét, amíg elhihettem, hogy babát várok. egyik nap azt éreztem, hogy tele vagyok tünetekkel, a másik nap, meg hogy semmi jel...

ha ez vígasz midway, akkor elárulom, hogy én is nyomtam az utrót rendesen, de nekem már a beültit követő 11. napon jelentkezett a vérzés első jele. persze van, akinél nem jött, és mégsem sikerült.

két lánynak előttem mondták meg, hogy sikerült, az egyikőjük savanyúkáposztát és minden egyebet zabált, a másik hányt, de más tünetük nem volt, szóval tényleg mindenki másképp érez!

kitartást lányok!

nálunk két vérvétel van, nekem már az elsőnél jelentkezett halványan a vérzés, ezért én utána csináltam tesztet és nekem jobb volt úgy menni a 2. vérvételre, hogy tudom az eredményt. igaz, így is elgörbült a szám, mert az ember az utolsó pillanatig reménykedik.

Törölt nick 2008.02.21 Creative Commons License 77488

Igen o is fagyasztottra kerte, mert ugye hatha ez a mostani nem sikerul neki.
Előzmény: cettia (77487)
cettia 2008.02.21 Creative Commons License 77487
Fagyasztott beültetést akár a köv. hónapban is elvégzik. Nem is egészen értem, ő is fagyasztott beültetésre kérte az időpontot? Többekkel is beszélgettem, akik fagyison voltak és mindenki mehetett, amikor akart.
Biztos, ami biztos mi is kértünk következőt, szintén júniusra kaptunk. (Tudod, volumen korlát)
Előzmény: Törölt nick (77486)
Törölt nick 2008.02.21 Creative Commons License 77486

koszi az infokat, akkor 8 ra odamegyek.
Ez a ket het ugy eltelt hogy huss, ez az utolso 1 het meg szinte cammog.
Neked hogy sikerult ilyen hamar uj idopontot szerezni?
, amikor en voltam beultetesen az egyik lany mar jelentkezett a kovetkezore (1db lett neki lefagyasztva) es mar csak juniusra kapott idot, pedig feb.7 elott jelentkezett.
Előzmény: cettia (77484)
Törölt nick 2008.02.21 Creative Commons License 77485

Itthon pihizek, es meg jovo heten is,
(nem fekszem egyfolytaban de azert nagyon sokat)
eddig annyira nyugodt voltam, lehet kcisit kimegyek, eddig ha valami aggasztott csak kimentem lovagolni es maris jobb volt, hat most azt nem lehet:(((
Előzmény: cettia (77483)
cettia 2008.02.21 Creative Commons License 77484
reggel 8-ra kell odamenni a földszinti UH váróba, először mindig ultrahangot csinálnak és, ha nem egyértelmű a dolog, akkor elküld a doki vérvételre.

Remélem egy hét múlva nagyon pozitív dolgokat fogsz nekünk mesélni!

Ez a várakozás kicsinálja az embert, legalább, ha be tudnánk lesni, hogy mi folyik odabent!
Előzmény: Törölt nick (77482)
cettia 2008.02.21 Creative Commons License 77483
Szia Midway!

Dolgozol vagy otthon pihizel? Ha ennyire rád tör a para, érdemes kimenni egy kicsit a napra.
Amúgy én is parázós vagyok, de próbálom magam leállítani.
Előzmény: Törölt nick (77481)
Törölt nick 2008.02.21 Creative Commons License 77482

Cettia,

jovo het csutortok, de azt nem tudom , pedig doki mondta hogy hany orara..
neked hanyra kellett menni eredmenyhirdetesre?
nagyon jo lenne tudni az eredmenyt mar, ez a bizonytalansag uhh.. nagyon nem jo!
Előzmény: cettia (77480)
Törölt nick 2008.02.21 Creative Commons License 77481
Sziasztok

Hat biztos eszrevettetek eddig engem nem igazan izgatott a dolog (marmint hogy sikerult e vagy sem), nah most ez nagyon atfordult ma.
Legszivesebben elmennek vervetelre mar ma (14 nap van ma a beultetes utan), de itt pecsen az a szokas hogy a 21 nap kell csak menni UH-ra.

rill: jovo csutortok lesz amikor minden kiderul , (hacsak addig meg nem jon.., remelem nem, mondjuk az utrogestan mellet nehez is lenne neki)

nalam van mindenfele tunet, de ezek mint mellekhatasok ra vannak irva az estrofem-re
mellnagyobbodas feszules, puffadas, almossag , hohullamok, es mintha allandoan lazas lennek, DE ezt csak az estrofen csinalhatja.

viszont sajnos nincs: hanyinger, es falanksag sem es a hasam sem faj, amikor meg kellet volna jonnie akkor 3 napig kcsit fajogatott de aztan abbamaradt.

Ma valahogy ugy erzem hogy nem sikerult, gondoltam fel is hivom az asszisztenst es kerek egy uj idopontot.

Az gondoltam hogy csutortok reggel mielott megyek megcsinalom a tesztet megis, hogy fel legyek keszulve.
Latom szuleimen hogy ok mennyire szeretnek ha lenne, es ez az ami igazan atforditotta nalam a dolgokat.
Nah ez egy ilyen paras nap.
Előzmény: rill (77472)
cettia 2008.02.21 Creative Commons License 77480
Mikor mész kontrollra?
Előzmény: Törölt nick (77433)
noaaa 2008.02.21 Creative Commons License 77479

Kedves Cettia!

(Én őstopicos vagyok, mivel az ikerim már elmúltak 7 évesek, de ezen topic lelki támogatása is közrejátszott a sikerhez:-)))

Szóval ne keress magadon semmilyen jelet!!! Egyrészt három nap után még épphogy kezd beágyazódni, másrészt a stimu úgy megkavar mindent, hogy egy csomó jelnek vélt érzést az okozhat, és ugyanígy lehet, hogy a semmilyen jel ellenére totál a siker. Ráadásul ahány nő, annyiféleképpen érzi magát a beültetés/terhesség kialakulása után. Szóval minden, és mindennek az ellenkezője is lehet jel vagy "nemjel". Na, ezt jól megaszontam :-DDD. A lényeg: bízni és nem parázni :-))) Össze fog jönni!!!!

Előzmény: cettia (77476)
judit1975 2008.02.21 Creative Commons License 77478
cettia!

Bármi lehet. Ha érzel vmit az lehet jó is rossz is, ha nem érzel semmit az is. Erre sajna nincs recept, próbáld meg ne figyelni magad, bár ez szerintem lehetetlen. :-)))) Én mindig beképzeltem mindent.
Előzmény: cettia (77476)
judit1975 2008.02.21 Creative Commons License 77477
Endzsi!

Lugosítanak a zöldségek, gyümölcsök, főleg a tarackbúzalé!!!, szőlő, dinnye, füge, datolya, citrom. Jó még az alma, banán, ananász, répa, zeller, spárga, spenót, cukkini, borsó, zöldbab, a legtöbb zöldséglé. Plusz én szedek Basica-t, ami van tablettában és porban is.
Van egy könyv: Zita West: Gyereket szeretnénk
Nagyon jó, és abban benne van ez a sav-lúg egyensúly is!
Előzmény: Endzsi93 (77467)
cettia 2008.02.21 Creative Commons License 77476
Köszi!

Már!!! a beültetés utáni 3. napnál járok és még igazából semmiféle "jelet" nem fedeztem fel??! Talán egy kicsit a cicifeszülés, de semmi sem olyan, mint a stimu után.

Hadd kérdezzek tőletek butákat:
Úgy is eleképzelhető, hogy sikerült, ha nincs jel?
Bocs a buta kérdésért

Én is nagyon várom már a többiek eredményét!

Endzsi ezt a kálváriát a vizsgálatokkal már érdemes lenne megírnod valahová.
Előzmény: rill (77472)
judit1975 2008.02.21 Creative Commons License 77475
Móka!

Szerintem nem rossz azért a két pontos, csak akkor azt nem látják, hogy közben menyire megy fel. Az a lényeg, hogy a végén a normális értékre álljon vissza, bár lehet, hogy az is fontos, hogy közben mennyire ugrik fel. Nemtom. :-(
Előzmény: Móka70 (77468)
rill 2008.02.21 Creative Commons License 77474
Móka, nekem is a Mensm.-ben csinálták az inzulin-mérést, szintén kétpontosat, és ennek alapján is kiderült a gond! majd a dokinő mindent el fog mondani! mikor mész hozzá? egyébként szerintem betelefonálhatsz, hogy milyen lett az eredményed, nekem is megmondták!
Előzmény: Móka70 (77468)
cettia 2008.02.21 Creative Commons License 77473
Szerintem talán a búzafűlé, ami nem más, mint a csíráztatott tönkölybúza préselve, lehet kapni előre gyártva is bioboltokban.

De állítólag nagyon jó lúgosító az ún. aktív árpa formula is.
Előzmény: Endzsi93 (77467)
rill 2008.02.21 Creative Commons License 77472

sziasztok, kicsit eltűntem, mert most már nincs sok hátra a vizsgáig.

rettenetesen el vagyok fáradva, és a Merckforminra való áttérés sem ment simán, állandó szédülés és hányinger kerülgetett, de most már kezdem megszokni. tegnap iszonyatos migrénem volt, éjjel is alig aludtam- ma reggelre a Norcolut hatására megindult a vérzés, ez is megzavart bennem mindent.

a héten elárasztottak újabb ultrahangos képekkel és lassan kiderül minden barátnőmnél, hogy milyen nemű a csöppség, és persze mindenki részletesen beszámol mindenről, úgyhogy mikor már kezdeném elfogadni a helyzetemet és az újabb várakozási időszakot, újra előjön a szomorúság, de legalább edződöm, erősödöm folyamatosan.

ez persze nem azt jelenti, hogy nem várom a magas hcg-szintekről való beszámolókat és szerike boldog bejelentkezéseit!!!! :))) ezek mindig erőt adnak!!!

Midway, Pat, mikor lesz eredmény?

Cettia, neked is nagyon szorítok!

Móka, Judit és mindenki, aki készül a talira: márciusban én is ott leszek!

szerike 2008.02.20 Creative Commons License 77471
Pat mikor is mész vissza????????????ezerrel drukkolok!!!a mensidnek mikor kéne megjönnie?
Előzmény: Pat74 (77351)