Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

lilChris88 Creative Commons License 5 órája 0 0 10676

bakker most látom 99 ben nyílt ez a topik? jesszus :P akkorkellett volna rátalálnom fogadok h tömérdek csúnyabácsi fenekelt volna el xD

lilChris88 Creative Commons License 5 órája 0 0 10675

izzé, az email címem az afboy.1988@gmail.com :D Ha vki, aki rendes, megértő,kedves, akkor nagyon szívesen benne vagyok fenekelős játékban, SUB szerepben persze. Kezdő vagyok,soha nem csináltam még ilyet ,légyszíves így állj hozzám! köszike!

Kv&An Creative Commons License 6 órája 0 0 10674

Nem kedveljük a csupaszt .

Nem tagadom , nincs okom panaszra :D :D

Ám sajnos a kép csal  világítás miatt .

Nappali kép valósághűbb

Előzmény: nótiboj (10668)
Kv&An Creative Commons License 6 órája 0 0 10673

Egyformák vagyunk ,  kb. úgy viselkedünk mint bármely más pár , nekünk a kedveskedés nem simogatás hanem húzás csavarás valamely érzékeny ponton (csikló, herék, bimbők) .

A fenekelés hangulat függó volt hogy minden nap  csaknem egy héten keresztül..

Előzmény: nicko06 (10665)
Kv&An Creative Commons License 6 órája 0 0 10672

Kössz :) már megérte vacakolni velük.

Beszélgethetünk , semmi akadálya , a párom  nem szokott írni , de mindent megnéz .

Előzmény: libressz (10664)
hellolaca Creative Commons License 13 órája 0 0 10671

Hát már engem is!

Előzmény: lilChris88 (10667)
fenek_elek Creative Commons License 15 órája 0 0 10670

Adhatnál meg e-mail címet, vagy publikussá tehetnéd a profilodban. Akkor lehetne neked írni. Többen vállaltak már itt ilyet. Ha komolyan gondolod, többek között nekem is írhatsz és megoldjuk... ;)

(fenek_ellek@freemail.hu)

nótiboj Creative Commons License 16 órája 0 0 10669

szerintem olvass vissza, van itt par nikk, aki kezelesbe vesz...

nótiboj Creative Commons License 16 órája 0 0 10668

vazze, az en seggem se szortelen, de a tied mar kozel jeti kategoria... 😁

Előzmény: Kv&An (10663)
lilChris88 Creative Commons License 26 órája 0 0 10667

Valaki engem is elfenekelhetne már :( Bár gondolom fiút itt annyira nem szeretnek fenekelni....

libressz Creative Commons License 27 órája 0 0 10666

nekem a képeikből az jön le hogy Switchek!!

nicko06 Creative Commons License 27 órája 0 0 10665

Kv-An: nálatok ki a dominans és ki a submasiv?? Feleséged gyakran van fenekelve?

libressz Creative Commons License 28 órája 0 0 10664

hú de szexi vonzó párod van azt a mindenét!!! :))

tetszenek a képeitek,és nem csak ez!

szívesen beszélgetnék veletek priviben is akár,ha nem vennétek tolakodásnak!!

Kv&An Creative Commons License 29 órája 0 0 10663

No megint tanultam valamit

Illusztrálandó fotós képességeimet , az én  képem teljesen homályos , a páromé pedig........  :) :)

Előzmény: h_g (10661)
nicko06 Creative Commons License 1 napja 0 0 10662

Most , hogy végre le lettem nyomozva és a telefonjaim típusát is kiderítettétek remélem az érdemi részre is rátérhetünk. Amúgy Sonny Xperia. Nem azért írtam ide, hogy bizonygassak valakinek valamit , hanem ha valakinek netán tényleg lenne kedve szívesen bevezetem a spanking világába esetleg cserélek tapasztalatot is. De kérlek benneteket e-mailen keresztül: nikolaszkovacs10@gmail.com

h_g Creative Commons License 1 napja 0 0 10661

Pedig ez az EXIF adatai alapján tényleg a jelzett időpontban készült, egy Sony c1905 telefonnal, ahogy a tegnapi adagból a jobbak is. (A rosszak egy Nokia E52-1-essel.)

Előzmény: Kv&An (10660)
Kv&An Creative Commons License 1 napja 0 0 10660

Ha valamihez egyáltalán nem értek akkor az a fotózás , de nekem olyan régi képeknek tűnnek.

Előzmény: nicko06 (10656)
nicko06 Creative Commons License 1 napja 0 0 10659

Nem, csak fenekelés.

Előzmény: csárlisín (10658)
csárlisín Creative Commons License 1 napja 0 0 10658

dugás nem volt?

Előzmény: nicko06 (10656)
nótiboj Creative Commons License 1 napja 0 0 10657

ugyan, csak meseltetnem munchaussen barot... ☺

Előzmény: h_g (10655)
nicko06 Creative Commons License 1 napja 0 0 10656

Akkor egy-pár friss 1 órával ezelőtt készült képek. 40 db ütés kézzel és 15 nádpálcával (az eredeti 30 volt, de 15-nél kérte fejezzük be és inkább a maradékot kézzel kapja meg , mert máskor már kapott ki tőlem kézzel és fakanálla,l de a nádpálcát nem bírta) Ki akartam írni egy ksi papírra , hogy spanking fórum és a fenekéhez tenni, ezt sajnos nem engedte meg.

h_g Creative Commons License 1 napja 0 0 10655

Nem mondod komolyan, hogy te hiszel neki?

Előzmény: nótiboj (10654)
nótiboj Creative Commons License 1 napja 0 0 10654

" Tény és való nem itt a fórumun szereztem a partnereket..."

igen, ez a resz erdekelne... (persze csak kivancsisagbol... ☺)

hogy hirdeted magad, honnan szereznek rolad tudomast a rosszkislyanyok?

mennyit es hogyan pettingeltek elotte? (mail, telo, skype?)

vagy minden elozetes ismerkedes es verbalis elojatek nelkul latsz nekik, mint egy mosogepszerelo?

ezeknek a holgyikeknek nincs partneruk, vagy miert szorulnak "szakemberre"? 

(ok, a felrelepos ferjezett asszonysag kivetel...)

mertha van, akkor kicsit furcsallom, hogy nem tudjak hazon belul megoldani a problemajukat...

a forditott felallas szokott inkabb problemas lenni, mivel a felmeresek szerint a noknek nagyon kis resze dominans beallitottsagu, bar egyes velemenyek szerint minden noben ott bujkal a domina, csak elo kell csalogatni... ☺

Előzmény: nicko06 (10652)
nicko06 Creative Commons License 2 napja 0 0 10653

A képek nagy része mobiltelefonnal lettek fotózva. Valamint valahogy ide feltöltve tovább veszítettek a minőségükből. Elsősorban Borsod-Nógrád-Pest megyék érdekelnek, de nagyobb távot is bevállalok komoly érdeklődés esetén.

nicko06 Creative Commons License 2 napja 0 0 10652

Nyilván házhoz megyek, hisz nekem is élmény ez és csak egy városban nehéz lenne több alanyt is találni! Az a kép Kassán készült. (Szlovákia) A határ mellől vagyok maradjunk ennyiben privát megkeresésre bővebben. Tény és való nem itt a fórumun szereztem a partnereket. Csak gondoltam megpróbálom hátha innét is sikerül partnert találnom. Az elmúlt időszak alatt az elmúlt 1 évet vegyétek. Igaz még van pár amit nem raktam fel. 

h_g Creative Commons License 2 napja 0 0 10651

Még elég messze is hajlandó elmenni házhoz, amilyen rendes, tekintve h. az első hölgy lakásában látható 3 lyukú konnektor a Cseh- és Lengyelországban, Szlovákiában, valamint  Franciao.-ban és Belgiumban (meg Fekete-Afrika néhány országában) használatos fajta.

Előzmény: deresbajusz (10650)
deresbajusz Creative Commons License 2 napja 0 0 10650

Miért vetítene? Talán mindegyik képsorozat más helyszínen, más megvilágítással, más kompozíciós technikával, más fényképezőgéppel készült? És ha igen? Ne legyél már ilyen gyanakvó! Nyilván mindenkihez házhoz ment, és mindenkit saját géppel fotózott egy-egy ott lévő harmadik személy, hát ezért nem egyöntetűek a képek. Hihető, nem?

Előzmény: nótiboj (10648)
Kv&An Creative Commons License 2 napja 0 0 10649

Tömött libasor   ez jó  :D :D D

Előzmény: nótiboj (10648)
nótiboj Creative Commons License 2 napja 0 0 10648

te most ugye csak vetitesz?    

mert elnem birom kepzelni, hogy janyok es asszonyok tomott libasorba masiroznak egy vadidegenhez nemi testi fenyitesert...

Előzmény: nicko06 (10647)
nicko06 Creative Commons License 2 napja 0 0 10647

Kedves rossz kislányok! Egy tapasztalt domináns férfi várja jelentkezéseteket fenekelésre. Legyél akár tapasztalt akár félénk kezdő akit be kell vezetni a fenekelés világába szívesen látlak. Több éves tapasztalatomat a fenekelés világából osztom, cserélem ki veled nagy bizalommal. Jelentkezz bátran akár egy alapos nádpálcázásra vágysz akár egy kezdő bevezető fenekelésre. A fenekelést több éve csinálom hobbiból és nem pénzszerzésből, ezért a kölcsönös szórakozás motivál. Jelentkezz bizalommal garantáltan megtaláljuk ami neked is megfelel. E-mail cím: nikolaszkovacs10@gmail.com 

Kis ízelítő az elmúlt időszak fenekeléseimből:

Egy 18 éves rossz kislány első elfenekelése kézzel és fakanállal. Csak úgy pattogott a fakanál a kemény kis formás popsiján.

:

A hanyag 21 éves egyetemista lány megnevelése. Első alkalommal kéz plusz fakanál, de mivel nem használ következő alkalommal már előkerült a nádpálca is. Végül levizsgázott sikeresen! :)

A fenekelés iránt kíváncsi 22 éves leányzó. Saját maga által hozott pinpongütővel kapott ki

.

Ez pedig egy 35 éves hűtlen feleség alapos elnádpálcázása. Amíg a férj külföldön dolgozott ő félrelépett. Bántotta a bűntudat és meg akart bűnhődni érte , de férjének nem merte elmondani. Mire a férj hazajött a fenék is begyógyult.