Keresés

Részletes keresés

egyfrászt Creative Commons License 9 órája 0 0 12053

Nem jó a cím amit küldtél Két címemről is megpróbáltam írni, de visszadobta a rendszer. Írj te az én publikus címemre

Előzmény: lehzoltan (12051)
Sandersonx Creative Commons License 1 napja 0 1 12052

Szerintem ha valaki türelmesen keres, alkalmi partnert lehet találni. A hangsúly valóban a türelmen van. Sajnos ezek a kapcsolatok hamar véget is érnek. Tartós, komoly párkapcsolatot, amilyet én is szeretnék, azonban már jóval nehezebb találni. Szívesen cserélnék gondolatot a spanking társkeresés rejtelmeiről akár itt rövidebben a fórumon vagy bővebben emailben. Az email címem publikus, akit érdekel katt a nevemre balra fent.  

Előzmény: MrSpankingx (12031)
lehzoltan Creative Commons License 1 napja -1 0 12051

lechzoltan@freemail.hu

Előzmény: egyfrászt (12042)

tiemik01 Creative Commons License 1 napja -1 0 12050

Köszönöm az ajánlatot, de nekem nem az egyenruha a fontos, hanem valós helyzetet és igazi "tetthelyet" keresek. Pl. valódi rendőrrel el tudok egy olyan helyzetet képzelni, hogy rajtakap közszeméren sértésen egy erdei parkolóban, és ezért fenekel el. Tőlem lehet civilben is, nem az a fontos, mit visel.

Előzmény: nemulass55 (12049)
nemulass55 Creative Commons License 2 napja -1 0 12049

Rendőrt tudok javasolni, nálam kemény fenekelést kaphatsz (a képen én vagyok, az emilem nemulass55@citromail.hu), de szex nincs. Másik rendőrt is ismerek, nála szex is van, de neki helye nincs. Semmi sem tökéletes.

Előzmény: tiemik01 (12048)
tiemik01 Creative Commons License 3 napja 0 1 12048

Régi vágyam lenne, hogy egy biztonsági őr keményen elfenekelne. Mondjuk belopódznék az általa őrzött területre éjjel (persze ott, ahol nyitva hagyna nekem egy ajtót), ő elkapna és büntetésül kíméletlenül elfenekelne. Van ilyenre érdeklődő valahol Budapesten, vagy Székesfehérvár környékén? 51 éves biszex vagyok.

egyfrászt Creative Commons License 3 napja 0 0 12047

Én is kipróbálnám mind a két oldalt. De sajnos nekem erre nincs helyem. Persze vannak megoldások erre is, ha neked sincs.

Előzmény: aeway (12046)
aeway Creative Commons License 5 napja -1 0 12046

Sziasztok!

Nemrég kóstoltam bele ebbe a témába és nagyon bejön a dolog. Szerencsém van annyiban hogy a nejemmel próbálhattam ki, csak ő mivel nagyon félt, nem mer igazán odacsapni rendesen. Ezért keresek valakit akivel megismerhetném a határaimat. Magamról: 46 éves Pest környéki vagyok, enyhe bi hajlammal, persze ebben a témában ez nem mérvadó. Szeretném ha valaki elnáspngolna, és én is szeretném kiprobálni a másik oldalról is. Mivel nem sok tapasztalatom van ebben olyant keresek aki bevezetne a fenekelés világába. A címem piton@euromail.hu 

Pollorato Creative Commons License 6 napja 0 3 12045

lehetne még rajta pirosítani..

Pollorato Creative Commons License 2016.08.21 0 3 12044

László László Creative Commons License 2016.08.15 -2 0 12043

Szervusz!

Válthatunk levelet?

tartozikkovetel55@gmail.com

Előzmény: eahffdddvggfhhhda (12022)
egyfrászt Creative Commons License 2016.08.15 0 0 12042

Ok! Írok üzenetet, de az én címem is nyilvános.

Előzmény: László László (12040)
László László Creative Commons License 2016.08.14 -2 0 12041

Arra gondoltam, váltsunk levelet privátban.

Előzmény: Adam88hun (11861)
László László Creative Commons License 2016.08.14 -1 0 12040

Szervusz!

válthatnánk néhány bemutatkozó sort?

Előzmény: egyfrászt (11862)
László László Creative Commons License 2016.08.14 -1 0 12039

Válthatnánk levelet privátban?

Előzmény: Törölt nick (11882)
mikmac Creative Commons License 2016.08.09 0 1 12038

Nem tudom, miért gondolod, hogy egy homo másként fenekel, mint ahogy egy hetero? A fenekelésnél nem a szexualitás számít, mint ahogy egy hetero fenekelő, aki egy másik nemüt fenekel, sem fog mindenképpen szexuális kapcsolatot is létesíteni akarni.

Előzmény: h_g (12035)
nemulass55 Creative Commons License 2016.08.09 0 1 12037

Szerintem nem érdemes arról nyilatkozni, hogy mit szeretnének a heteró férfiak általában. Én nem tennék ilyet, mert nincs reprezentatív mintának tekinthető számú és sokféleségű, abszolút szavahihető heteró barátom, akivel személyesen töviről hegyire kitárgyalhatnám a témát, nem végeztem nemzetközi tudományos felmérést, és gondolatolvasó sem vagyok. Heteró férfi vagyok, csak férfiakat fenekelek, semmilyen egyéb szempontból nem érdekel a férfiak fizikai közelsége, nem óhajtom fogdosni őket, egyebekről nem is beszélve. Nemegyszer találkozom nős férfiakkal (pontosabban az esetek többségében azokkal találkozom), akik szintén nem akarnak semmi mást, csak fenekelést. Csak az elmondásukra alapozom a véleményemet, nem ismerhetem a valódi érdeklődésüket, vágyaikat, de az tény, hogy tőlem nem kérnek mást. Erre valaki, aki például engem egyáltalán nem ismer, és éppen kijelentéséből következően igen valószínű, hogy ilyen szempontból egyetlen más férfit sem ismer, megállapítja, hogy ha egy férfi férfit fenekel, az homó. Ezt megalapozatlan véleménynek találom. Az igaz, hogy az általam most kommentált hozzászólás előzménye micmactól származik, aki az adatlapján biszexnek jellemzi magát, na de olyan összefüggésben, hogy beszélgetőtársakat keres egy bizonyos témában. Lehet, hogy másként is biszex, lehet, hogy nem. Nem tudjuk, mert nem mondta. Legutóbbi hozzászólásában nem beszél szexuális irányultságról, korábbi hozzászólásait is olvastam, ott sem említett ilyesmit, másokat sem minősít irányultság szerint, sőt most még csak arra sem utal, hogy férfit vagy nőt ajánl fenekelőnek, mivel az eredetileg sem volt kérdés. Ketten arra panaszkodtak,hogy senkit sem találnak, és erre reagált. Lehet, hogy ha találnának, akkor valamilyen szempont szerint válogatnának, de erről egyelőre nem esett szó, és szerintem ők önállóan is el tudják dönteni, mit szeretnének. Tudjuk, hogy minden ember más, de az olyan sajátos passzióknál, amilyenről ez a fórum is szól, végképp érvényes, hogy szinte nincs két teljesen egyforma érdeklődésű ember, tehát nincs értelme mindenki egy kalap alá venni.

Nem feltételezek a kijelentésben bántó szándékot, arra azonban alkalmas, hogy tévhiedelmeket terjesszen, mint az ilyen magabiztos megállapítások oly sok esetben.

Előzmény: h_g (12035)
Spankingtime82 Creative Commons License 2016.08.08 -1 0 12036

Kedves geza81! Szeretném megismerni a véleményedet bővebben is a topik moderálásával kapcsolatban. Nem akarok off lenni, de másképp nem tudok kapcsolatba lépni veled, mert az emailcímed nem publikus. Szóval megköszönném, ha írnál a címemre: spankingtime82@gmail.com Legalább mi fenekeléskedvelők tartsunk össze...!

Addig is egy kép.

h_g Creative Commons License 2016.08.08 -1 0 12035

Már bocsánat, de a heteró férfiak nem szeretnének homót erre a célra.

Előzmény: mikmac (12034)
mikmac Creative Commons License 2016.08.08 -1 0 12034

Ez csak azért nem pontos megállapítás, mert tapasztalatból tudom, hogy van itt olyan hirdetö, aki szivesen fenekel férfiakat is, mint ahogy ezt én is örömmel megteszem.  Ha érdekel, mailben magadhatom az elérhetöségét, de ha kicsit visszanézed itt a hirdetéseket, megtalálod magad is.

Előzmény: egyfrászt (12030)
MrSpankingx Creative Commons License 2016.08.05 -2 0 12032

Na meg oda is tettem fel, már az angol fórumra  egy pár spanking kis filmet.

Ott mindenkinek tetszett.  Itt meg látom mindenki negatívot adott rá, így nem is teszek fel ide többet.

Mondjuk azt nem értem, hogy akkor miért nézték meg már őket több százan.

Furcsa a magyar nép. :) 

Kínozza önmagát mindig. :)

MrSpankingx Creative Commons License 2016.08.05 -2 0 12031

Szerintem erre senki nem talál partnert se ide se oda irányban.

Én  csak női partnert keressek , de láthatjátok fényképpel sem ír egy nő sem nekem.

Mondjuk nem vagyok egy hú, de jó pasi  :) de azért 36 évesen csak nem vagyok olyan ronda.

Én átlagosnak tartom magam. :)

Egyébként kíváncsiságból megcsináltam ugyanezt, egy angol spanking fórumon. 

3 nap alatt 6 levelet kaptam volt 20-év körüli lány, 40-év körüli feleség, de 65-éves nő is mondjuk az nem látszott rajta.

Csak hát a távolság,max csak levelezni tudok így velük.

Szóval külföldön más a helyzet az biztos.   

Előzmény: egyfrászt (12030)
egyfrászt Creative Commons License 2016.08.05 -1 0 12030

Ne hidd ezt! Mindenki csak nőket akar fenekelni, abból is csak a szép alakúakat. Max fiatal fiúkat.  Én megértem hogy saját magát veri, gondolom ő sem talált erre partnert. Mint ahogy én sem.

Előzmény: mikmac (12029)
mikmac Creative Commons License 2016.08.05 0 0 12029

Nade minek saját magadat fenekelni, amikor olyan sokan vállakoznak arra, hogy elfenekeljenek? Szerintem sokkal izgalmasabb, ha más csinálja, vagy ha felváltva csinálja az ember valakivel

Előzmény: eahffdddvggfhhhda (12022)
spankterapia Creative Commons License 2016.08.02 -1 2 12027

MrSpankingx Creative Commons License 2016.08.01 -3 0 12026

The Tale of the Dean's Wife (1970) (Spanking M-F)

Nadrágszíjjal veri el a lány popsiját, sőt meztelen popsira is kéri és annak örül.

Ki érti ezt, én nem. :) 

MrSpankingx Creative Commons License 2016.08.01 -3 0 12025

Mondo Candido (1975) Spanking (F-M)

Szegény fiú :) azért ezek az olasz asszonyságok nagyon durvák, jó alaposan elfenekelik és meg is vesszőzik a fenekét.

Na és mind ezt a fiú barátnője vég is nézi. :)

Milyen megalázó lehet. :)

MrSpankingx Creative Commons License 2016.07.29 -3 1 12024

Jó kis film sorozat lehet.

Kár hogy nálunk nem adják.:(

El doctor Sandoval castiga a Macarena - Vis a vis

MrSpankingx Creative Commons License 2016.07.29 -4 0 12023

Nézd minden ember más és alapvetőleg ezt tiszteletbe kell tartani. 

Én sosem sértegetem, bántottam itt senkit sem, de nyilván vannak aki szeretnek piszkálódni, kötekedni, jelentgetni.

Ezzel sincsen gond. :)

Egyébként meg, amúgy is max csak egy-két hétre szoktam feltenni a fényképemet, aztán töröltettem én őket.

Néha megpróbálom, hogy van-e esetleg hasonló érdeklődés  nő, ennyi és nem több.

Hogy ezt van aki nem tudja tolerálni, és ennyi az intelligencia szintje az nem engem jellemez hanem őt. :) 

Egyébként meg valaki súgta nekem, hogy nincs is spanking társkeresős topik az indexen.

Szóval ilyen indokkal nem is törölhetik a bejegyzésem, főleg úgy hogy Fenekellelős/Spanking oldalon fenekelős partnert keresek.

Ez igen is a témába illik. :)

Szóval csak azért is még egyszer. :)

"Független vagyok, egyedül élő, így társat, barátot, kalandot, vagy komoly kapcsolat reményében is ismerkednék. Úgy gondolom idővel derül ki miből mi is lehet. Nem anyagias kapcsolatot keresek az biztos, kölcsönösségre alapuló partnere vágyok minden téren. Nem fontos hány éves vagy, egy érett nő is lehet izgalmas, és egy fiatal lány is komoly érett, a kor nagyon csalóka, légy nő ez fontos, igazi nő, aki tudja mit szeretne és azt mindig. Izgat ha egy nő eljátszik velem és az is izgat ha én játszok el vele. Ha izgalmasnak tartod az erotikus, vagy kissé szigorúbb elfenekelés adását vagy kapását, vagy esetleg mindkettőt vagy csak egyiket, örülnék ha megismerhetnélek. Első sorba néhány levél után személyes találkozás párti vagyok, az többet mond ezer szónál." Email: zoltan32x@indamail.hu 

Előzmény: Sanders72 (12021)
eahffdddvggfhhhda Creative Commons License 2016.07.29 -2 0 12022

Sziasztok!

Valaki elszokta magát fenekelni?

Én magamat szoktam. A rekordom 140 ütés fakanállal pucér fenekemre. Néhány ütésnél majdnem ordítottam már a fájdalomtól

Ti mennyi ütést szoktatok magatoknak adni, és mivel, ruhában vagy pucérán?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!