Keresés

Részletes keresés

angyalarcú Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4561
komolyan, ezzel most szerzett  egy  kedves  délelőttöt nekem....akkorárkat  kacagtam olvasás közben....pár dolog  nem stimmelt.-)  nem vagyok domina...nem szoktam szigorúan nézni.... és  soha nem tennék  gunyoros  megjegyzéseket senkire................puszzz 
Előzmény: Törölt nick (4559)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4560
ezt  kivételesen preferáltam:-)
Előzmény: Dunaparti Olló (4557)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4559
Magas hegyek 1 rész !!!

Két évvel ezelőtt a Tátrában nyaraltam olyan kis egyéni túra volt !!!Hát igen friss levegő hegyek és azok a csodálatos völgyek és dombocskák .O igen :D most a volt barátnőm is eszembe jutott .Tudjátok neki is megvolt mindez és vele valahol mindig úgy éreztem mintha kirándulnék .D :D .Szeretem az édes kis dombjait völgyeit és barlangjait .De amit a legjobban szerettem az a szíve volt .De hát ez a kapcsolat is sajnos megszakadt részben az én részben az ő hibájából .Pedig együtt terveztük ezt a túrát is !!!
Hétfőn reggel indultam mindent bepakoltam a kocsiba amit csak lehetet …Szerintem túlzásba is vittem egy kicsit .Mert hát ennyi dolog egy hétre azért egy kicsit ez durva dolog volt . De hát tudjátok ilyenkor épp mindig az marad ki ami tényleg kéne .És be kell valljam ez nálam is ki maradt .Hát igen a fogkrémecske otthon maradt sajna .De gondoltam biztos lehet majd valahol vásárolni majd valahogy valahol megoldom .Több órát vezetem gyönyörű szép helyeket mentem keresztül ,de hamar be sötétedet és egy kicsit mintha el is tévedtem volna .Egy mellék úton mentem le ami valahogy nem szerepelt a térképen nem is értettem igazából mi ez .Majd az eső is hírtelen szakadni kezdet hatalmasakat villámlót és dörgött .Komolyam elkezdtem már félni is a hegyről lejövő hatalmas mennyiségű víz szinte folyóvá kezdte változtatni az utat .A kocsi sem bírta tovább bedöglött fogtam a kis háti táskámat és a legfontosabb dolgokat bele pakoltam .Kénytelen voltam gyalog az esőben tovább menni bár nem is tudtam már hol vagyok és hová is tartok .De egyszerűen nem tudtam ott maradni és üldögélni a kocsiba .Szinte alig láttam valamit úgy eset az eső és a közelembe valahová be is vágott egy villám .Az ágak törtek ropogtak a szél pedig vesszőként hasította a fák törzseit .Úgy éreztem vége valahol itt fogok eltűnni örökre!!! Majd ha lassan is a kegyetlen vihar csendesedet és a távolban egy panzió fényeit láttam felfedezni . ANGYALI SPANKING PANZIÓ !!!! Micsoda név gondoltam melyik lehetet az a marha aki kitalálta ezt a nevet ……….. A panzió nem volt nagy azt lehetet látni .Olyan 20-30 szobánál több biztos nincs benne állapítottam meg .Belépve a portán a főnökasszony fogadott Lady Angyalarcú legalább is ez volt rá írva a kis arany kitűző táblájára .Szigorúan nézet rám sehol egy kedves mosoly vagy valami ilyesmi .Egyébként egy hosszú szőke hajú nőt képzeljetek el aki szerintem olyan 30 körül volt .Nem volt se kövér se sovány a szép női formás alakkal rendelkezet .A kis alma mellecskéi csak úgy ki dudorodtak az ingén keresztül és a feneke meg hát igen csak feszes és formás volt .Be is indította a fantáziámat rendesen !!! Csak úgy bámultam …..De hamar zavarba is kerültem ugyan is észre vette és rezzenéstelen arccal közölte velem .”Kedves uram ha kellőképpen kigyönyörködte magát a popsim és mellem nézegetésébe közölhetné végre mit is szeretne .”””” ??? Persze egy ideig köpni nyelni nem tudtam majd nagy nehezen „””….Hát őőőőőőőő hát őőőőőőőő szobát ……szeretnék …..kivenni … ŐŐŐ éjszakára .”””De Angyalarcú csak rázta a fejét ,hogy nincs nem tud szobát ki adni az utolsót kábé egy órája adta ki egy vanessa nevű hölgynek .Nagy bajban voltam és szinte már könyörögtem neki segítsen valahogy .”Most hol éjszakázzak a kocsim valahol az erőbe vagy már a folyóba ki tudja „”” ????Legyen szíves hölgyem segítsen „”Hát esetleg kérdezek meg a hölgyet be-e fogadná éjszakára 22-es szoba .”Mondta” .Már megint nem tudtam köpni nyelni sem ennél betegebb morbid ötletet még sosem halottam .”””Vagy esetleg jegyezte meg Lady Angyalarcú én is be tudtám fogadni persze a kutyám óljába talán van még ott hely . Miközben ezt mondta gúnyosan mosolygót rám!! Úgy éreztem elpattan a fejem a az idegességtől .Rá fektettem ott egy nagy étkező asztalra igazából nem is ellenkezett nagyon csodálkoztam is rajta .Majd a tenyeremmel elkezdetem verni a popsiját felnyögött többször is. Majd le húztam a kis rózsaszín bugyiját és a meztelen popsiját fenekeltem a tenyeremmel .Jó nagyokat ütöttem a fehér kis popsija hamar vörös színbe váltott .De hiába vertem a fenekét mert ő ezt élvezte ,tehát abba is hagytam hamar ..Egyszerűen nagyon kemény feneke volt meg sem érezte a tenyeremet igazán .És a végén csak nevetet rajtam .Majd mélyen a szemembe nézet és ezt mondta ”””De gyenge kis pasi vagy .Ha szeretnéd találok neked helyet kicsi fiú és ott megérezheted milyen is az igazi spanking. Tudod szívem kölcsön kenyér vissza jár .”””Az- az igaság ,hogy nagyon megijedtem tőle és elszaladtam ott hagytam . Nem volt más lehetőségem gondoltam még is csak bekopogok vanessához .Bár ezt az egészet morbid dolognak gondoltam egy idegen nőtől ilyen kérni hogy az egyik ágyát ossza meg velem .De még is csak felmentem az emeleten és bekopogtam a 22-es ajtón és az ajtó hamar kinyílott .És egy ………………..foly köv


Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4558
Tudod egy bölcs ember egyszer azt mondta ami csak az álmunkban él élhet sosem vegyük komolyan ………
. . De én tényleg szívesen megismerkednék olyan csajjal nővel aki boldoggá tesz engemet és én is boldoggá tehetem őt .Úgy ahogy azt ő szeretné és úgy ahogy azt én szeretném !!!Amit keresek az egy kaland vagy rendszeres spanking partner akivel valóra válthatom az ő és az én álmomat álmaimat .De persze én most szabad vagyok és talán több is lehetne köztünk ha találnék valakit úgy .Ki tudja ??? De persze én bárminek örülnék .De valahogy én egyikre sem láttok lehetőséget ősszintén megmondom neked !!! Van itt rajtam kívül egy csomó srác aki már évek óta keres itt partnert és másutt is és még sem talál .Egyébként ne hidd ,hogy egy privát levélbe hülyül az ember mert nem .Más egy privát levél és más itt a fórum …Sőt ami ott elhangzik az senki másra nem tartozik sohasem csak arra akivel megosztom . Na jó ennyit elől elég őszinte voltam veled szerintem .Ami fontos ,hogy bármi van az ember tudjon álmodni és ezeregy ajtót kinyitni de végül egy szívbe örökre elveszni . Az ajtók pedig a vágyaink az álmaink …………
Előzmény: Dunaparti Olló (4557)
Dunaparti Olló Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4557
Szép...de mi akar lenni? Üzenet vagy komolytalanság? :-) Tizenéves csaj koromban buktam volna erre a komolytalanságra. Üzenetenek meg kevéske.
Előzmény: Törölt nick (4556)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4556
Én is :D :D
Előzmény: Dunaparti Olló (4555)
Dunaparti Olló Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4555
Te is? :-) Én is! :-))
Előzmény: angyalarcú (4551)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4554
http://www.youtube.com/watch?v=Rhtp0ECkNYk
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4553
Ne sajnálj édes !!!
Kapsz egy puszit inkább a popodra így a szobámban bátor fiú vagyok bibi :D :D
PUSZ !!!!!
Előzmény: angyalarcú (4551)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4552
fullanx !! Hát én tényleg kisfiús vagyok néha legalább is itt .És vannak itt nagyasszonyok tényleg !!!Vigyázni kell :D:) :)
Azért egy olyan nőtől mint angyalarcú megijednék ,de most tényleg :D ………De szerintem te is :D :D .
Lehet én járnék rosszul mert az én popsim lenne vörös, az övé helyet :) :) .És hát azt már lehet hogy nem élvezném . :D :D :D

Előzmény: fullanx (4548)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4551
kezdem sajnálni uram.-)
Előzmény: Törölt nick (4550)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4550
Snakeins gondolhatod már tele van az e-mailem :D :D
De szerintem a többi sorstárs is így van ezzel úgy-e ??? :D
Előzmény: Snakeins (4545)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4549
ez  téveszme..............
Előzmény: fullanx (4548)
fullanx Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4548

Te vigyázz, ők nagyasszonyok hozzád képest!

 

Én szóltam.

Előzmény: Törölt nick (4544)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4547
hetente többször.....
Előzmény: Tiptakzi (4541)
Tiptakzi Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4546
: DDD
Előzmény: Törölt nick (4543)
Snakeins Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4545
komoly...
Győzöl a jelentkezőkkel?
Előzmény: Törölt nick (4544)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4544
Szörnyű ,hogy milyen neveletlen rossz lányok vannak itt ….
angyalarcú és vanessa.w !!!!!!!
Már kislányként alaposan el kellett volna verni a kis popsitokat .
Ha rajtam múlott volna jó vörös lett volna már .Talán akkor még lett volna esély hogy rendes lányok legyetek .::) :) Remélem nincs több ilyen csaj itt !!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=QW3SWml10ik&playnext=1
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4543

Én lenni jó pasi :) :)
Te lenni jó csaj ?????
Szia !!!Én egy 23-éves budapesti srác vagyok és fehér popsit keresek :) :)
A célom ,hogy vörös vagy piros legyen a popod!!!!!!!
Persze az én popsim is lehet piros ,de vörös nem az csak a tied lehet .Különben is én jó kisfiú vagyok veled ellentétbe aki rossz kislány és büntit érdemel .Írd le bátran mivel szeretnéd kapni a büntit .A tenyeremmel vörösre vagy egy kis mogyorófa vessző a popodra ?? De tudod van egy jó vastag fa vonalzóm is .Persze csak akkor ha nagyon rossz kiscsaj vagy .Engem minden megoldás érdekel ,a kor nem akadály !!!!!! Jelige :Vörös popsi !!!!!!! spankinglord23@index.hu
Ui :Fényképet rólam csak akkor kapsz ha kapok egy képet a popsidról .Ez a belépő !!!És nálad ??????   Puszi a a popodra !!!!!!
radzer Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4542

Akár így is?

 

http://img167.imagevenue.com/img.php?image=28571_ani_123_728lo.jpg

 

(Linkelve talánm nem törlik.)

Előzmény: angyalarcú (4540)
Tiptakzi Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4541
És milyen rendszerességgel szabnak ki rád ilyen büntetést?
Előzmény: angyalarcú (4540)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4540
a korbácsot  és  a szöges fenyítóeszközöket  kedvelem leginkább..persze  a pálca sem került el...
Előzmény: radzer (4538)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4539
:-)
radzer Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4538

Nem akartam offolni, csak mivel azt írtad, hogy kitiltottak a topicból, hol kérdezzek rá máshol?

Nekem is tetszenek a képek. A narancs színű biztosan nem vízfesték. Bár...?

Azért komolyabb pálcázás nyomait mutató képet még nem raktál fel.

Előzmény: angyalarcú (4536)
filodom Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4537
meg a hangszerekben is,furulya,cselló,gitár...:-))
Előzmény: angyalarcú (4536)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4536
igen, de ne offoljunk............-)
Előzmény: radzer (4535)
radzer Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4535
Gynóban is ennyire otthon vagy?
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4534
medical fetish
radzer Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4533
Mi az a med topic? Hadd lám' azokat a képeket!
Előzmény: angyalarcú (4532)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4532
kitiltottak a  med  topicból a  túl hard képeim miatt.., annyira..:-)).
Előzmény: tomas69 (4528)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!