Keresés

Részletes keresés

rokkantos Creative Commons License 2017.08.13 0 0 12734

Engem 13-éves koromban apu mogyoróvesszővel. 5-6-7 piros hurka volt rajtam utána.

 

Egyedül azért nehéz egyenletesen,jól elfenekelni magadat,nem? Képet teszel fel ide az eredményről.

Én szívesen vállalnálak,de Somogy-megyei vagyok.

Előzmény: postapista666 (12733)
történetíró Creative Commons License 2017.07.30 0 1 12732

:))

 

-Te hülye paraszt! Hagyjál békén!

-Szépen beszéljél velem, szépen beszéljél, különben…! – állt fel a férfi, az egyik széket odébb lökve.

-Különben mi? Nem vagy az apám! Felnőtt nő vagyok, már egy jó ideje, ha nem vetted volna észre!

-Te? Felnőtt? Akkor miért nem viselkedsz úgy? De lehetnék az apád. Megtiltom, hogy ezekkel az alakokkal barátkozz. És most egyél! – szorosan mellé állt. A lány robbanásra kész haraggal nézett föl rá.

-Nem vagyok éhes. – fordult el az asztaltól, miközben egy nagy csörrenéssel a tányérba ejtette a villát.

-Miért nem mondod azt, hogy utálod, ahogy főzök?

-Jaj nee, többek között ezt is utálom benned. Mi vagy te, valami elcseszett nagymama? – állt volna föl, de két lába között a férfi olyan közel volt hozzá, hogy csapdába került. Hátrálni kezdett a székkel, a férfi követte. Egy bilincset húzott elő a háta mögül, melynek látványára a lány menekülni próbált. A férfi erősebb volt. Fölrántotta a pólójánál fogva maga elé, majd a konyha azon részébe terelte, ahol a vastag, strapabírónak tűnő cső állt. Kezeit elöl összefogva hozzábilincselte.

-És most mi lesz? Ettől neked lesz igazad?

-Nem ettől, nekem már korábban is igazam volt.

Annában ebben a pillanatban tudatosult, mi fog történni vele. Elvörösödve sütötte le szemeit. Péter mögé állt, egy rántással lehúzta a nadrágját a bugyijával együtt, épp csak annyira, hogy meztelen feneke láthatóvá váljék.

-Ettől majd megtanulod…!

Nadrágja magától is tovább csúszott, miközben a férfi eltűnt egy pár pillanatra. Egy nagyobb fakanállal tért vissza.

-Beszéljük meg inkább! – kezdte elcsukló hangon a lány.

-Nincs mit megbeszélni. Engedetlen és tiszteletlen voltál! Csak tenned kéne, amit mondok. – Péter ágyékát a formás dombokhoz nyomta, miközben pólója alatt a nő hasát, melleit simogatta, markolászta. Borostás állával Anna nyakát borzongatta.

-Mmmm!

-Bizony. – hátrébb lépett, megsimogatta a csupasz hátsót, aztán nekilátott.

A lány szó nélkül tűrte, bár légzésének szabálytalanságából, halk nyögésekből és kisebb rángatózásaiból látszott, hogy nincs ínyére a dolog. Szinte hozzátapadt a csőhöz. Próbálta az ütések okozta fájdalmat apró testhelyzet változtatásokkal minimalizálni, eléggé sikertelenül.

-Mostmár elég volt…! – mondta sírós-ingerülten.

-Elég volt?! Azt nem te fogod megmondani, szépségem. – kezdte most erősebb, kimértebb ütésekkel sorozni a férfi.

Anna nem bírta tovább, fájdalma hangosabb reakcióra késztette. Pétert nem hatotta meg. Egy idő után mégis abbahagyta. Tenyerét végighúzta a kipirosodott, meleg bőrön, mintegy befejezésképpen. Kinyitotta a bilincs zárját. A nő alig tudta megtartani magát, lábai remegtek. Dühhel keveredő alázattal nézett a férfira. Erősen nedvesedett a történtektől, ám csalódnia kellett a folytatást illetően.

-Öltözz fel! – mondta Péter vigyorogva.

 

 

bandolesa Creative Commons License 2017.07.24 -1 3 12726

Jajj jajj nem merünk már írni ide semmit...

Előzmény: Peti081 (12714)


Peti081 Creative Commons License 2017.07.09 0 1 12714

A szomszéd nő engem is így fenekelt el. :(

Még gyerek voltam és nem is voltam rossz fiú.

Borzalmas volt az egész nyári szünetbe történt egy pénteki napon.

Tenyérrel csinálta és meztelen popsira. :(

Olyan vörösre verte, hogy még éjszaka is bizsergett.

Na és azt mondta, hogy megismételjük ezt újra és újra, de ha kell meg is vesszőzi.

Pedig nem is én vertem le a fáról a barackot. :(

 

Nebáncs!virág Creative Commons License 2017.07.08 -4 1 12713

Aki összetéveszti a Partnerkeresőt a HUSZ egyéb részeivel, továbbra is kitiltom. 

David22x Creative Commons License 2017.07.07 0 0 12711

Lucas Bryant in Haven

F-M spanking :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=1eQPMgAsdeA

David22x Creative Commons License 2017.07.07 0 0 12710

Spanking (F-m) Joe The King 1999

 

https://www.youtube.com/watch?v=x6iDFbmPwT4

David22x Creative Commons License 2017.07.03 0 0 12707

Csúzli 1993

Szegény srác jól megkapja a büntetést. :)

Mondjuk ez egy tanárnénitől lett volna az igazi,:) vagy pedig egy rossz kislányt kellett volna elfenekelni, ez a kettő érdekelt volna igazán, de hát ilyen a film. :)

Hol vannak erre a jelentkezők? :)

Mondjuk a fiú megérdemelte, szemtelen volt a tanárral, és óvszerekből csinált csúzlit, még azt is monda előzményként, hogy körbe vagyok metélve tanár úr, és szívesen megmutatom. Nem csoda hát, hogy idővel komoly büntetést kapott. Jól elverte a fenekét fa vonalzóval meztelen popsira kapta.   

http://indavideo.hu/video/Csuzli_1993_Spanking_M-m

Törölt nick Creative Commons License 2017.07.02 -2 1 12703

 

Ki fenekelne el???

spankingprofesor Creative Commons License 2017.07.01 -1 0 12701

Sziasztok! 

A mai munkám eredménye: 

fenyőpohók58 Creative Commons License 2017.06.28 0 1 12700

Ha egy hatalmas bundába burkolózna a barátnőd (mert a szőrme a másik mániám), és úgy vesszőzne meg engem kegyetlenül,azt nagyon élvezném!

Kérdezném, hogy a frissen vágott mogyorófavesszőt is jó beáztatni,vagy csak a régen levágottat az akció előtt?

https://xhamster.com/movies/3742414/mistress_in_furs.html

         3:40-től

 

Előzmény: Törölt nick (12078)
Afrikaans8 Creative Commons License 2017.06.13 0 0 12699
David22x Creative Commons License 2017.06.11 -1 0 12698

Sziasztok!

Mostanában több ilyen kis filmet is lehet látni Youtube oldalon ami ilyen kis rövid film.

De olyan, mint ha valami nagy filmből volna egy kis részlet, nagyon jó kamerával csinálják és jó színészekkel.

Ti láttatok már ilyeneket?

Például ez is.

http://www.imdb.com/title/tt6949320/

A kis film meg itt van fent Yotube oldalon.

The Spanking (2017)

katt:

https://www.youtube.com/watch?v=pvTFJeLeYK0

Tud valaki róla valamit?

Vajon mik ezek?

Kik csinálják?

Milyen célból?

 

Nagyon jó kis filmek,:) bár én azt szerettem, ha én fenekelek el egy nőt, vagy pedig ő fenekel el engem, hisz teljesen heteró vagyok. De  még is nagyon izgi, a kis filmben, ahogyan szemébe néz a fiú a kis csajnak miközben a fenekét nadrágszíjjal az apja elveri. Mondjuk az jobb lett volna, ha a mamája fenekeli el a srácot, a kis csaj ellőtt, :)utána meg lehetett volna, hogy a férj az asszonyt és a lányát egymás ellőtt. :) Én nem tudom, ki hogy van vele, :) de itt lehetett volna több forgatókönyv is.:) :D   

Egyébként nekem olyan nők tetszenek igazán, akik nálam jóval idősebbek vagy fiatalabbak. :) Szóval szívesen megismerkednék hasonló érdeklődésű nővel, fényképet szívesen küldők. A durva dolgokat nem szerettem, sem adni sem kapni, de szívesen ismerkednék hasonló érdeklődésű nőkkel, lányokkal, kapcsolat,barátság, kaland reményében, ahogy esetleg alakul.Rólam annyit, hogy 175 cm magas vagyok, barna szem, barna haj, átlagos, illetve enyhén sportos testalkatú egyetemista vagyok. E-mail: david22x@indamail.hu

Sandersxx33 Creative Commons License 2017.06.02 -1 0 12697

Egy csepp fantázia a valóságban. Vajon kit miért érdekel az elfeneklés? Büntetésként, erotikus élményként, szerepjátékként, rekreációs élményként vagy esetleg másért? 40-es férfiként szívesen leveleznék erről olyan hölggyel, akit ezek közül valamelyik érdekel. sandersxx33@gmail.com 

frankiefeet Creative Commons License 2017.06.01 -1 0 12696

Jó kép, csak egy dolog zavar: miért nincs mezítláb? :) 

 

Előzmény: King size 666 (12695)
King size 666 Creative Commons License 2017.05.31 0 3 12695

spank68sz Creative Commons License 2017.05.30 0 0 12694

Szivesen előveszem, ha gondolod.. Nem hiszem higy csalodni fogsz!

Előzmény: bandolesa (12593)
Spankingtime82 Creative Commons License 2017.05.28 -1 1 12693

Ha érdekel valakit a terapeutikus elfenekelés (spanking terápia), érdemes elolvasni ezt a cikket.

 

 http://spankingkedvencek.blogspot.hu/

Afrikaans8 Creative Commons License 2017.05.20 -4 0 12692
Afrikaans8 Creative Commons License 2017.05.20 -3 0 12691
Afrikaans8 Creative Commons License 2017.05.20 -3 0 12690
Afrikaans8 Creative Commons License 2017.05.20 -3 0 12689
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.19 0 0 12688

😁😁😁

Előzmény: mellcsipesz (12687)
mellcsipesz Creative Commons License 2017.05.19 0 0 12687

Persze tudom, nem egyből és nem az összes ujj, csak egyesével... :))))

Természetesen csak simiről beszélünk :)

Előzmény: Törölt nick (12686)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.18 0 0 12686

Persze. Nem is azt mondtam, hogy semmi nem lehet.

Előzmény: mellcsipesz (12685)
mellcsipesz Creative Commons License 2017.05.18 0 0 12685

A kezek/ujjak vándorlása a minimum azért :)

Előzmény: Törölt nick (12684)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.17 0 0 12684

Ebben teljesen igazad van. Történhet más, de azért nem minden. És pláne nem egyszerre. És nem egyből.

Előzmény: mellcsipesz (12683)
mellcsipesz Creative Commons License 2017.05.16 0 1 12683

Olyant találni mint aki a képzeletünkben él, nagyjából lehetetlen. Adódik a kérdés, mennyi fér bele nekünk eltérésként (valamennyi kompromisszum kell, de mikor már túl sok...).

A másik véglet, amikor csak bólogatni tud, hogy persze ezt ő is így gondolja. Mindenre megy a helyeslés, na ez nálam....

Egy elfenekelés magában nem biztos, hogy elég egy férfinak, főleg, hogy még vibrálás is legyen :). Elfenekelésen kívül semmi más ne is történjen?

 

Előzmény: Törölt nick (12681)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.15 0 0 12682

ebből a szempontból igazad lehet, körülnéztem más oldalakon is, és tényleg elég ijesztőek a dominák... nembaj, majd csak alakul valahogy. Úgyhogy, ha van itt vállalkozó kedvű hölgy, aki olvassa, nyugodtan szóljon :)

Előzmény: Törölt nick (12679)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.15 0 1 12681

Igazából mindkettőre volt példa. Egyikkel sem éreztem, hogy meglett volna a "vibe" :D és tényleg nehéz olyat találni, akit elképzelünk :) nem derülnek ki róla utólag dolgok, és elfenekel, nem valami mással próbálkozik, ugyanakkor nem csap egyből a lecsó közepébe :) sokat kell keresni.

Előzmény: mellcsipesz (12678)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!