Keresés

Részletes keresés

jacuza77 Creative Commons License 2016.05.03 -1 1 11958

Ne foglalkozz velük, fogadd el nekik nem tetszik nem vagyunk egyformák ( még az a szerencse ) mindenkinek más jön be nekünk ez másoknak pedig az. Nem hiszem hogy akkora bűnt követtél el hogy ilyen filmet tettél fel, ilyen oldalra én nagyon köszönöm neked.

Előzmény: Törölt nick (11957)
jacuza77 Creative Commons License 2016.05.03 0 1 11954

Én már mondtam neked régebben is, hogy itt olyan nőt nem fogsz találni ahogy írtad is kétféle "van az egyik pénzért csinálná a másik fajta meg csak nagy arcú szájkaratés de ha arra kerülne a sor akkor megfutamodik mint a nyúl.De én már azt is feltételezem hogy valaki kis buzi nőnek adja ki magát és az írogat.Nagyon jó filmjeid vannak hogy lehetne tőled ilyet szerezni?

Előzmény: Törölt nick (11945)
Sandersonx Creative Commons License 2016.05.02 -2 6 11952

Gyengédebb vagy szigorúbb elfenekelést igénylő barátnőmet keresem baráti vagy akár komoly, tartós párkapcsolat reményében. Ha úgy érzed, hogy valamiért büntetésre van szükséged vagy a szerepjátékok vonzanak, írj egy 40-es budapesti férfinek. Elfenekelés igényeid szerint, nyugodt körülmények között, szex nem feltétel. Email: sandersonx72@gmail.com

 

 

    



Törölt nick Creative Commons License 2016.05.02 0 0 11951

Megírtam priviben ! Ha nem kaptad meg, akkor az én mail címem is publikus.

Előzmény: spryze (11949)
spryze Creative Commons License 2016.05.01 0 0 11949

írd le, hogyan szeretnéd a fenekelést lebonyolítani?

Előzmény: Törölt nick (11926)
Törölt nick Creative Commons License 2016.05.01 0 0 11944

Fenekelésre váró nyíregyházi hölgyet keresek.

 

spankterapia Creative Commons License 2016.04.30 0 4 11943

filuka Creative Commons License 2016.04.30 -1 0 11940

Sziasztok cicis  középkoru pasi vagyok olyan csajt,párt keresnék aki kezelne fenekelne dugna,strapon,,nyalatna,szopiztatna,ribancá nevelne belőlem velem szinte mindent megtehetsz, hajdu vagy szabolcs megyéből,elérhetőségem jozsefnagyi@citromail.hu

filuka Creative Commons License 2016.04.30 -1 0 11939

Sziasztok cicis  középkoru pasi vagyok olyan csajt,párt keresnék aki kezelne fenekelne dugna,strapon,,nyalatna,szopiztatna,ribancá nevelne belőlem velem szinte mindent megtehetsz, hajdu vagy szabolcs megyéből,elérhetőségem jozsefnagyi@citromail.hu

Elelmer Creative Commons License 2016.04.30 -1 0 11938

Szia!

György vagyok Kiskunfélegyházáról.Boldogan ismerkednék Veled s lennék a szigorú "apukád" aki néha jól elfenekel.

Kérlek írj a gyurigyuri333@gmail.com.ra

Üdv. szigorú Apád

Előzmény: nyafka - 30 (11935)
filuka Creative Commons License 2016.04.29 -1 0 11937

elfelejtettem megadni elérhetőségemet jozsefnagyi@citromail.hu,nagyon imádom a szerepjátékokat,várom válaszodat.

Előzmény: nyafka - 30 (11935)
filuka Creative Commons License 2016.04.29 0 0 11936

szia 50 pasi vagyok nagyon szivesen elfenekellek,merre laksz.RÉGÓTA KEDVELEM EZT ÉN IS NAGYON ÉLVEZNÉD GARANTÁLHATOM.Várom válaszod szia

Előzmény: nyafka - 30 (11935)
nyafka - 30 Creative Commons License 2016.04.29 0 2 11935

sziasztok. 

 

Reg ota olvasgatom a forumot, de meg nem mertem irni. 30 eves no vagyok aki szereti ha fenekelik. En egy "apukat" egy 45-60 kozotti  ferfit keresek, akivel az apa/lanya esetleg tanar/diak szerepjatek hitelessen eljatszhato. Olyan szemelyt keresek aki gondoskodo, figyelmes, megerto, de ugyanakkor szigoru s kemenykezu. Olyan szemelyt aki jutalmazza a jo kislanyokat de megbunteti a rosszakat. 

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.29 0 1 11932

Jók ezek a film témák. Hasonló fenekelős fantáziát én is eljátszanák ilyen lányokkal ha lenne rá jelentkező. Mondjuk a Csillagszemű c. film módosított változatát. Ami abból állna hogy szexi lányok becsalnának egy lánykollégiumba tapizási és más lehetőségeket ígérve. El is kezdem, majd váratlanul bezárnának és azt mondanák a tanárnőjüknek hogy belopóztam oda és mohón tapizni és csókolgatni meg harapdálni kezdtem őket. Ezért a szexi tanárnő 25 botütésre ítél deresen. Természetesen a lányok szeme láttára, akik végig gyönyörködik az egészet, hallgatják erotikus nyögéseim a deresen. És közben mutogatják magukat és gyönyörködnek abban hogy leszíjazva úgysem tudok rájuk ugrani. A 25 botütés végén bosszúból azt kiabálom hogy ezt az erős erotikus ingerlést mindegyik vissza fogja kapni ráadásul erősebben és hosszabban. De a lányok csak viháncolnak, a tanárnő meg újból rá akar húzatni a deresre én meg elfutok mert a tanárnő 50 botütést kiabált. Majd később tényleg belopózok a lánykollégiumba és elkapom az éppen alkalmas lányt és bosszúból kezdődik a fenekeléstől kezdve a mohó csókolgatás, fenékharapdálás, minden. Majd megint elmenekülök mielőtt elkapnának. Egy másik alkalomkor egy másik lány jön sorra és így tovább. De a végén már az egész kollégium engem keres és 100 botütést emlegetnek ha elkapnának. És persze újra beosonok és talán hagyom hogy elkapjanak.
Ha van olyan hölgy aki szívesen kipróbálná ezt a játékot akkor jelentkezz: ghtzdksubnjgutgdgre@freemail.hu

Előzmény: Törölt nick (11911)
sperm_bath Creative Commons License 2016.04.29 -1 0 11931

nézd, nem vagyok (különösebben) hímsoviniszta, de egy nő mind bohóckodhat ilyen-olyan dildókkal meg férfiseggekkel, a lényeg akkor is az, hogy kemény fasszal kegyetlenül meg kell baszni őket, hogy érezhessék, hogy valóban nők ;-)

Előzmény: Törölt nick (11930)
sperm_bath Creative Commons License 2016.04.29 -2 0 11929

...a kis szőke ribancot de szájba b@sznám... ;-)))

sperm_bath Creative Commons License 2016.04.29 -1 0 11928

Ahammm ;-)

1. Szerezzetek be egy ilyen jópofa kis szerkentyűt: http://www.miniinthebox.com/hu/tavoli-elektronikus-sokk-nyakorvet-trener-kutya-fekete_p1963095.html

2. Helyezzétek fel a hölgy combjára, a két elektródával a comb belső része felé, a lehető legmagasabbra

3. Távirányító (lenémítva) legyen az Úr zsebében, szükség esetén kitűnő fegyelmező eszköz ;-)))

De ha pár pillanatra el tudtok vonulni a világ szeme elől, vagy egy "igazi" romantikus csókkal leplezitek, akkor a mellbimbók csípése-csavarása is eléggé hatásos tud lenni ,-)

Előzmény: Christa_06 (11920)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.29 0 1 11926

Hát, csak megbeszélés kérdése!

Előzmény: spryze (11925)
spryze Creative Commons License 2016.04.28 0 1 11925

ha, szeretnéd,hogy elfenekeljelek, akkor jelezd. nagyon szívesen teljesítem akaratodat.  

Előzmény: Törölt nick (11849)
spryze Creative Commons License 2016.04.28 -1 0 11924

ha,akarod elfenekelem a popódat alaposan. csak rajtad múlik. 

Előzmény: huncut lány (11854)
spryze Creative Commons License 2016.04.28 0 0 11923

de, igen. én nagyon szeretném a fenekedet elfenekelni, csak rajtad múlik. 

Előzmény: Törölt nick (11858)
spankterapia Creative Commons License 2016.04.28 0 0 11922

Érzéki vagy szigorúbb elfenekelés lányok/hölgyek részére akár terápiás jelleggel kezdőknek is 40-es, a témában jártas férfinél. Budapesti helyszín, diszkréció, türelem biztosított. Tartós terápia..., azaz komoly párkapcsolat is elképzelhető:). Email: spankterapia@gmail.com

 

 

Elelmer Creative Commons License 2016.04.28 -1 0 11921

 50-es átlagos  férfi vagyok.Kiskunfélegyháza-Kecskemét  vonzáskörzetében keresek  BDSM,bondage  illetve  a fenekelés  iránt érdeklődő  ,Úrnőt,Párt, Urat  .Nem baj ha kezdőként velem éled át az első lépéseket  (ütéseket).

Nevelj belőlem alázatos, engedelmes  szolgát.

Email:gyurigyuri333@gmail.com

 

Christa_06 Creative Commons License 2016.04.28 0 2 11920

Köszönöm, jöhetnek még az ötletek. Először nem volt pontos a megfogalmazás, úgy értettem társaságan, de inkognitóban pl ha elmegyünk pizzázni közösen vagy ilyesmi.

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.28 0 1 11919

Deresen 25-öt kapsz a fenekedre, persze közben a többiek csorgó nyállal bámulják riszáló feneked és hallgatják erotikus nyögéseid. Ruhástól rászíjaznak:

Majd mikor minden végtagod leszíjazták és nem tudsz védekezni, lehúzzák a gatyád vagy felhajtják a miniszoknyád. Majd vagy bugyin keresztül vagy azt is lehúzva elkezdi valaki diktálni, egy másik meg üti. Te pedig képtelen leszel visszatartani az erotikus nyögéseidet, amit mások előtt nem akarnál. Ha ügyesen csinálják akkor erős, akár spriccelős orgazmusod is lesz kb. a 12. ütéstől kezdődően. De ha az orgazmusod netán elmarad és komoly a bűnöd akkor a büntetés végén rezgő vibrit érintenek a lábad közé, amitől sikítozol a brutális orgazmustól, természetesen a deresen.
Itt 100-at kap a lány vesszővel és 40-et korbáccsal:
http://sdl69-bdsm.blogspot.hu/2010/06/sziasztok-egy-kis-adalek-kesesemhez.html
De a nyögéseit ő sem bírja mindig visszatartani és még izzad is és a derest is harapdálja az erős erotikus ingertől.
Persze az ütőeszköz (tenyér, padle, vessző, bot, stb.) megválasztása előzetes próbaütések után lesz kiválasztva, tehát nem a deresen derül ki hogy milyen érzés.
A végén további mellékbüntetésként akár mindenki kedvére a fenekedbe is haraphat ahogy itt látható:
http://www.corpun.com/vidroi01.htm
Ha személyesen kellek oda szakértőnek csak szólj.

Előzmény: Christa_06 (11914)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.28 0 0 11918

Ilyen "csíkozásra" én is bejelentkeznék azt hiszem ! Már annyit olvastam róla, hogy nagyon izgat a dolog.

Előzmény: spryze (11917)
spryze Creative Commons License 2016.04.28 0 0 11917

szép, guszta a feneked, főleg ezekkel a csíkokkal. szívesen én is pálcával kicsíkoznám a formás fenekedet.  

Előzmény: spankterapia (11886)
spryze Creative Commons License 2016.04.28 0 0 11916

szép munka, gratulálok hozzá.  de, hogyan kötözted le saját magadat ???

Előzmény: Törölt nick (11894)
sperm_bath Creative Commons License 2016.04.28 0 1 11915

Hajaajj, de még mennyire! Pórázon vezetnélek ki a társaságba és feltétlen engedelmességet és figyelmet követelnék tőled, ugyanis te szolgálnád ki étellel és itallal az egész bandát. Minden fölösleges szó, cselekedet vagy sunyi gondolat azonnal büntetendő, te választhatsz, hogy pofonnal vagy rúgással. A nem megfelelő kiszolgálás, a kiszolgálás késlekedése, a kérések hibás teljesítése esetenként egy-egy ruhadarabod elkobozásával lesz büntetve. Bárki, aki a társaságban emberségesen próbál veled viselkedni vagy azonnali hatállyal elhagyja a társaságot, vagy beáll melléd rabszolgának és hasonló elbánásban lesz része.

Na?

Előzmény: Christa_06 (11914)
Christa_06 Creative Commons License 2016.04.28 0 1 11914

Sziasztok!  Tudnátok ötleteket adni, hogy hogyan tudna a barátom akár a baráti társaságunkban "megbüntetni" ha rosszalkodtam?  Ti milyen büntetést talalnátok ki? Esetleg ha vannak ötletek hálószobás változatra is megköszönnném! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!