Keresés

Részletes keresés

pici bambika Creative Commons License 2015.05.03 0 0 10968

                                                                                           Kedves Libressz

 

NEM.SOHA NEM VOLTAM OLYAN EMBER,AKI ÁLLANDÓAN MUTOGATJA,A MEZTELEN FENEKÉT.MOST MÁR VALÓSZÍNŰLEG NEM IS LESZEK.MÁR NAGYON IDŐS VAGYOK HOZZÁ.

Előzmény: Törölt nick (10967)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.03 0 0 10967

nem tudnál ismét átszaladni az úttesten és.... "A meztelen feneke[dd]mmel kelle[ne] tt,a sarokba állno [d] m.

tudok büntit adni ha arról volna szó! :)))

tetszik amit és ahogy írsz!!

üdv: Libr :)

Előzmény: pici bambika (10966)
pici bambika Creative Commons License 2015.05.03 0 0 10966

Azt még elfelejtettem neked megírni,hogy akkor azon kívül,hogy nagyon elverte a fenekemet,még plusz büntetést is kaptam.A meztelen fenekemmel kellett,a sarokba állnom.Legalább fél órát álltam ott,és ha megmozdultam,akkor megint kikaptam.Szóval,nagyon-nagyon kemény büntetést kaptam tőle,de egy életre tanultam belőle.

Előzmény: pici bambika (10965)


pici bambika Creative Commons License 2015.05.03 0 0 10965

                                                                                         Kedves Misi

 

Nagyon szép estéket,és nagyon szép napokat kívánok neked.Én,egy 44 éves nő vagyok.Somogy megyében egy kis faluban élek.Nekem,az eddigi életem során kétszer lett elverve,a fenekem.Mind a két alkalommal fakanállal,és mind a két alkalommal,a meztelen fenekemre kaptam ki.Mind a két alkalom büntető fenekelés volt.Az első alkalom 11 éves koromban volt,amikor,a házunk előtt átszaladtam,az úttesten,úgy hogy közben,jött egy autó.Amikor hazaértünk,édesanyámtól nagyon kikaptam,a meztelen fenekemre.A második alkalom,már javában felnőtt koromban történt.Akkor 27-28 éves lehettem.Az akkori párommal éppen jöttünk ki,a közértből.A közértben,én újságot is vettem.Sajnos,nekem akkoriban volt,egy olyan rossz szokásom,hogy még az úttesten is képes voltam,az újságot olvasni,miközben mentünk át,a másik oldalra.Hát,ez a szokásom lett a vesztem,és persze,a fenekem veszte is.Ugyanis miközben mentünk át az úttesten,és én nagyon nagy nyugalommal olvastam,jött egy autó,amire csak akkor figyeltem fel,amikor egy hatalmasat ránk dudált.A párom,az utolsó pillanatban rántott el előle,mert már nagyon közel volt hozzám.Már,akkor ott helyben nagyon leszidott.De,amit otthon kaptam,na az nem volt semmi.Ahogy hazaértünk,már vette is elő,a hatalmas fakanalat.Körülbelül olyan volt,mint a lekvárfőző.Én,már akkor tudtam,hogy nagyon-nagyon el leszek fenekelve.A következő pillanatban,már a szobában voltunk,ahol rámparancsolt,hogy toljam le,a bugyimat,és hasaljak,az ágyra.Hát,egy kicsit sem tévedtem.Úgy elverte,a fenekemet,hogy utána,alig bírtam menni,több mint egy hétig.Azonkívül persze,sokáig fájt,a fenekem.DE,EGY ÉLETRE MEGTANÍTOTT,HOGY AZ ÚTTESTEN ÁTKELÉS KÖZBEN,SEMMI MÁST NEM LEHET CSINÁLNI,CSAK NAGYON FIGYELNI.AZÓTA SEM CSINÁLTAM ILYET.SZÓVAL,EZ A FENEKELÉS MEGMENTETTE,AZ ÉLETEMET.És őszintén szólva,én biztos vagyok benne,hogy azért jegyeztem ezt meg ennyire,és azóta,azért figyelek mindig nagyon,mielőtt átmegyek,az úttesten,MERT,A MEZTELEN FENEKEMET FENEKELTE EL.Én,sehova nem tudok elmenni,azokra,a településekre,amiket te felsoroltál,mert nekem sincs kocsim,és a távolság is nagyon nagy.De kívánom neked,hogy minél előbb találj valakit,aki kielégíti,az összes vágyadat.Egyébként,nagyon örülnék,ha tennél fel képeket a fenekedről.Én,az enyémről mostanában nem fogok feltenni,mert most nagyon formátlan,mert meg vagyok hízva.De,ha lefogyok(2-3 hónapon belül)akkor teszek fel az én fenekemről is képeket.Igaz,azokon nem leszek elfenekelve,mert mióta,a párom elfenekelt,azóta nem fenekelt el senki,és azóta már párom sincs.DE NEM IS KELL SENKI.Szóval,ez a helyzet velem,kedves Misi.Ha,úgy gondolod,hogy privát emailt írnál nekem,akkor,az email címem:kispannika71@postafiok.hu.

Előzmény: misi w28 (10964)
misi w28 Creative Commons License 2015.05.03 0 0 10964

szia pici bambika   küldtem neked üzenetet miért nem akarsz válaszolni várom válaszodat szép estét

Előzmény: pici bambika (10963)
pici bambika Creative Commons License 2015.05.03 0 0 10963

                                                                                              Kedves Bandolesa

 

Nagyon szép estéket,és nagyon szép napokat kívánok neked.Itt olvastam.http://buntetotabor.blogspot.hu/2013/10/esti-fenekes.html?zx=ea846ce5d87fee5a.Sajnos,arra,hogy mi volt,a cikk címe,már nem emlékszem,de biztos nagyon hamar megfogod találni,ha átnézed.Jelen pillanatban 62 cikk van,ebben a témában.

Előzmény: bandolesa (10961)
misi w28 Creative Commons License 2015.05.03 0 0 10962

szia küldtem neked üzenetet itt a fórumban megszeretném kérdezni hogy tudsz e segíteni várom válaszodat üdvözlettel misi w28 szép estét kívánok

 

Előzmény: pici bambika (10959)
bandolesa Creative Commons License 2015.05.03 0 0 10961

Írd le melyik blogon olvastad, vagy linkeld ide. Érdekel, elolvasnám. Köszi.

Előzmény: pici bambika (10959)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.03 0 0 10960

Én pálcával, és szíjjal ! Ha volna aki elvállal !

Előzmény: Törölt nick (10958)
pici bambika Creative Commons License 2015.05.03 -1 0 10959

                                                                                              Sziasztok

 

Nagyon szép estéket,és nagyon szép napokat kívánok mindenkinek.Olvastam,egy blogon,ahol egy fiatal férfi nagyon sok történetet leírt,hogy hogy,és miért fenekelték el gyerekkorában.A lényege,az volt,hogy nagyon szigorú volt,az édesanyja,és például,akkor is nagyon elfenekelte,ha nem volt rend a szobájában.Ő is minden alkalommal,a meztelen fenekére kapott ki,a fakanállal.Az egyik cikkben azt írta,hogy már annyiszor elfenekelték,hogy már szinte nem is fáj,a feneke.Most,azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy szerintetek tényleg létezik-e ez?(Ez,a fiú,minden héten többször kapott ki,és mindig,a meztelen fenekére)Azt is szeretném tőletek megkérdezni,hogy van-e köztetek olyan,aki hetente többször kap alapos fenekelést?Nagyon szépen köszönöm.előre is,hogy válaszoltok.További nagyon szép estét.Nagyon szép napokat,és nagyon szép estéket kívánok mindenkinek.

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.03 0 0 10958

Lennék ebben a pozicióban,de én szíjjal kérném..:)

Előzmény: Pollorato (10957)
Pollorato Creative Commons License 2015.05.03 0 0 10957

szorsi76 Creative Commons License 2015.05.03 0 0 10956

Szia!

Köszönöm a címet. Már írtam neki.Nemcsak kikérdezni,de fenyíteni is fog.

Előzmény: Törölt nick (10500)
misi w28 Creative Commons License 2015.05.03 0 0 10955

szia  pici bambika   olvastam az index fórumon a hozzászólásodat nem tudom hogy tudnál e segíteni megírom hogy én mit szeretnék
 én kecskeméti lakos vagyok 28 éveskicsit molett   férfi vagyok keresek komoly kapcsolatra bevállalós hölgy olyanokra gondolok hogy   aki elfenekel    meg amit nagyon szeretnék egy hölgy el    szeretném újra átélni amit gyerekkoromban történt meg velem    én történetem   .Amikor én gyerek voltam én többször  belázasodtam mint a többi gyerek.Ilyenkor anyukám lázkúpot adott a popsimba.És nem tudom miért,de sokra nem emlékszem gyerekkoromból ,de ez megmaradt bennem.Gyakran volt olyan hogy elverte a seggemet mert tiltakoztam.A tiltakozás az volt hogy elhúztam a seggemet,összefeszítettem a seggemet.Ezeket tudtam bevetni       korhatárt:25-45 éves
olyan hölgyet keresek komoly kapcsolatra akinek ezek nem jelentenek problémát ez miatt keresek nálam idősebb hölgyet
de van itt olyan 25 éves lány akinek ez nem jelent gondot az is írhatsz nyugodtan szeretnék egy komoly kapcsolatot mert még szűz vagyok
kedves lányok hölgyek akinek felkeltettem az érdeklődését erre az email címre írhat
kutyaw500@citromail.hu  Azt is leírom honnan lenne jó ha jelentkeznétek:Kecskemét és környéke,Pest és környéke,Dunaújváros és Székesfehérvár.Ezekről a környékről várom jelentkezéseteket.Azért nem tudok messzebre menni,mert sajnos nincs kocsim. várom jelentkezésedet      szóval én ezt szeretném  írd meg hogy melyik dologban tudnál segíteni kellemes hosszú hétvégét kívánok
fórum misi w28 várom válaszodat nagyon örülnék neki ha tudnál segíteni előre is köszönöm üdvözlettel misi w28 kellemes napot

Előzmény: pici bambika (10954)
pici bambika Creative Commons License 2015.05.02 0 0 10954

                                                                                                 Szia Misi

 

Nagyon szép estéket,és nagyon szép napokat kívánok neked.Nem tudom,hogy mi lehet a baj,de nyugodtan írhatsz ide is.Várom,a leveledet.Szia.

Előzmény: misi w28 (10953)
misi w28 Creative Commons License 2015.05.02 0 0 10953

szia pici bambika

  nem jó az email címed amit küldök üzenetet visszajön megszeretném kérdezni ide irhatok neked amit szeretnék várom válaszodat szép estét neked

Előzmény: pici bambika (10951)
bandolesa Creative Commons License 2015.05.02 0 0 10952

Akkor várjuk a harmamadik elfenekelést egy kis szünet után. (had gyógyuljon be.)

 

Egy 90.-cm hosszú és 1.-cm átmérőjű mogyorópálcával próbáljátok. Olyan szép hurkás képeket szeretnénk, egyformán a bal és jobb oldalon. Mindegyik egyformán legyen bűntetve.:-D

Előzmény: Törölt nick (10944)
pici bambika Creative Commons License 2015.05.02 0 0 10951

                                                                                           Szia Misi

 

Nagyon szép napokat,és nagyon szép estéket kívánok neked.Az email  címem.kispannika71@postafiok.hu.Minden betű kisbetű.Előre is nagyon szépen köszönöm,ha írsz nekem.

Előzmény: misi w28 (10950)
misi w28 Creative Commons License 2015.05.02 0 0 10950

 szia pici bambika valamiért nem jó az email címed ezt a hibát írja    Hi. This is the qmail-send program at citromail.hu.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out. 

 

Előzmény: pici bambika (10943)
davidpierson Creative Commons License 2015.05.02 0 0 10949

Sziasztok!

 

Kíváncsi lennék a véleményetekre. Néhány hónapja megpendítettem a feleségemnek, hogy nagyon szeretném ha elfenekelne, ő pedig nagyon jól fogadta, mondta is, hogy szeretne mindent megtenni annak érdekében, hogy nekem jó legyen. Sort is kerítettünk hát rá, eleinte még nagyon féltett, folyton kérdezgette, hogy nagyon fáj-e? Aztán idővel, sok fenekelést követően tényleg "bebizonyítottam" neki, hogy nagyon élvezem, mostanában már nem is finomkodik annyira, keményen elporolja a fenekem. Viszont ő egyáltalán nem az az irányító-büntető típus, és bár elfenekel, és azt is tudja, hogy arra a kis időre csak egy rossz kisfiúnak szeretném magam érezni, akit egy határozott, csinos nő fenekel, egyszerűen nem tud velem úgy is viselkedni (nem beszél velem úgy, nem fog le, nem szigorú, inkább olyan volt, hogy elnevettük magunkat közben mert valami nagyon viccesen jött ki :) ). Egyszóval a körítés nincs meg mellé, ami hatalmasat dobhatna még az élményen, legalább tízszer annyira élvezném, ezért is kérem a segítségetek, hogy mivel vehetném rá, hogy reálisabb, életszerűbb élményben lehessen részünk? Nagyon szeretem a feleségemet, és ez csak egy bónusz lenne a kapcsolatunkba, de én nagyon örülnék, ha összejönne. Válaszaitokat előre is köszönöm, akár ide, akár a davidpierson@citromail.hu-ra érkezzenek :)

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.02 0 0 10948

Szia pici bambika!

 

 

Kíváncsi vagyok a véleményedre ez milyen fenék? Nagy vagy nem?

Saját magam fenekeltem a másik két képen...

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: pici bambika (10934)
irjnekemirjnekem Creative Commons License 2015.05.02 0 0 10947

Irj nekem

Előzmény: Pollorato (10946)
Pollorato Creative Commons License 2015.05.02 0 0 10946

misi w28 Creative Commons License 2015.05.02 0 0 10945

szia pici bambika küldtem üzenetet neked az email címedre várom válaszodat kellemes napot

Előzmény: pici bambika (10943)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.02 0 0 10944

Szia! Elöször is köszönöm! 25-öt volt ez is! De tudnod kell, hogy most kaptam elöször ilyent! Az elsö nem valami jól sikerült, de a második jobb lett! (Mindegyikröl raktam képeket)

Előzmény: bandolesa (10942)
pici bambika Creative Commons License 2015.05.01 0 0 10943

                                                                                              Kedves Mis

 

Nagyon szép estéket,és nagyon szép napokat kívánok neked.Az emeil címem.kispannika71@postafiok.hu.Minden betű kisbetű.Előre is nagyon szépen köszönöm,ha írsz.Szia.

Előzmény: misi w28 (10940)
bandolesa Creative Commons License 2015.05.01 0 0 10942

Nagyon jó lett, köszönjük a képeket! Ez hány ütés volt, mogyorópálcával?

A szép párhuzamos hurkák a jók.

 

A bal oldal egy kicsit erősebben kapott, de ez a jó!! Ilyenre kellene a jobb oldalt is, biztos elmozogtál?

 

Ez tökéletes, legközelebb a jobb oldal is úgy kapjon mint a bal. Akkor szuper lesz!

Előzmény: Törölt nick (10929)
misi w28 Creative Commons License 2015.05.01 0 0 10941

sziasztok én kecskeméti lakos vagyok 28 éveskicsit molett   férfi vagyok keresek komoly kapcsolatra bevállalós hölgy olyanokra gondolok hogy   aki elfenekel 

  korhatárt:25-45 éves  

Azt is leírom honnan lenne jó ha jelentkeznétek:Kecskemét és környéke,Pest és környéke,Dunaújváros és Székesfehérvár.Ezekről a környékről várom jelentkezéseteket.Azért nem tudok messzebre menni,mert sajnos nincs kocsim. várom jelentkezésedet kellemes hosszú hétvégét mindenkinek bocsánat az email cím lemaradt email cím kutyaw500@citromail.hu

misi w28 Creative Commons License 2015.05.01 0 0 10940

szia szerettem volna írni neked csak nem jó az email cím amit írtál 

 

tudnál írni egy másik email címet várom válaszod kellemes hosszú hétvégét

Előzmény: pici bambika (10932)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.01 0 0 10939

Van olyan férfi aki nem szeret női feneket simogatni? Még igy melegként is imádom a nói feneket(bármekorra is)  simogatni, csokolgatni ,elverni vagy csak a kezemmel megérinteni. 

Előzmény: pici bambika (10936)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!