Keresés

Részletes keresés

_Bolhás_ Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509637

Baromfi szindróma.

Előzmény: _Bolhás_ (509636)
_Bolhás_ Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509636

"Részben akik mentes övezetben laknak.."

 



Nem kell ahhoz mentes övezetben lakni, hogy csicska legyen a magyar. Egyszer már leírtam, hogyan viszonyul a többségi társadalom az ellene irányuló rasszizmushoz. Ha a szomszédot meggyilkolják, akkor meg van ijedve (egy napig). Ha két házzal odébb gyilkolnak le valakit, akkor már leszarja.

 

Előzmény: újmóni (509634)
_Bolhás_ Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509635

A miskolci eredmények alapján megfogadom, hogy a büdös életben nem fogom kommentálni az ON-eredetű gyilkosságokat és általában a terrort, sem ebben a topikban, sem máshol. 

újmóni Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509634

szvsz. bármennyire is fontos és országsorsot befolyásoló dolog a cigányügy, nagyon sokan nem látják ezt.... Részben akik mentes övezetben laknak, részben más, közvetlenül a pénztárcájukat érintő dolgokat fontosabbnak tartják.

OK, hogy mi erre koncentrálunk, és jobban "beleástuk" magunkat a lehetséges szcenáriókba (amik elég hervasztóak), de még azok se biztos, hogy látják ezt a víziót, akiknek napi szinten kell szembesülniük a CB-kkel.

 

Evvan. :(

Előzmény: Frontsebesz (509597)
újmóni Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509633

Munkába jövet a rádióban épp a Vona interjút hallgattam a Kossuthon.

Kb. annyival maradt le a fideszes jelölt mögött, mint amennyi cigányt szállítottak szavazni....

 

Hmmm....

 

De aszongya, ez újabban nem törvénytelen.

 

Mindenesetre gratulálok neki, asszem sehol máshol nem volt ennyire jó eredményük.

 

 

Előzmény: reimre (509599)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509632

OFF

 

Miért nem vezetgeted vissza az okokat? Miért csökkentette a rezsit a fidesz? Hogy megnyerje a választást. Miért tudta csökkenteni a rezsit? Mert valami állat olyan mértékben engedte azt fölmenni, hogy mindenképpen ott bújik a mszp mutyi mögötte, még akkor is, ha ma már ez nem láccik. Mindig volt valaki, aki lefölözte a rezsiket. Most ezt a "fölét" bedobták a népnek csontnak és rágódott rajta. Az mszp magának köszönheti tulajdonképpen azt, hogy most ilyen csúnyán kikapott. Régi bűnnek hosszú az árnyéka....

 

ON

Előzmény: pragmatikus álmodozó (509609)
Mostmár Elég Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509631

Az MCP elnöke hangsúlyozta: értetlenül állnak az eredmény előtt, hiszen a párt tagsága is magasabb létszámú, mint amennyi szavazatot kaptak.

Mostmár Elég Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509630

Szomorúra sikerült, de nehezen tudnék vitatkozni veled.

 

Talán majd találkozunk valahol a világban.

Előzmény: Frontsebesz (509622)
m54 Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509629

Félreérted. Az inga visszalengése, amit a Jobbik előidéz. Miként az átlendülés a szadesznak köszönhető...

Bár ne lettek volna. De ott is az az inga volt (amit az átlag ember nem tudott: a szülők, az "őfelsége ellenzéke", a "demokratikus ellenzék", meg az egész világhazugság, ami volt az elmúlt huszon(x) évben.)

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=124224126&t=9024233

 

 

Előzmény: Frontsebesz (509624)
Frontsebesz Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509628

Előbb-utóbb pedig a választók lesznek kénytelenek ráébredni, hogy ők tulajdonképpen kotkodácsolnak és a tyúkok sorsa az, hogy a levesben végzik. Ebben csak az a kellemetlen, hogy mi mind választók vagyunk.

 

Mondjuk azt nem tudom, hogy mitől vagyok így meglepődve, amikor azért gyanítottam hogy ki viszi el a választást. Csak éppen az arányokra nem számítottam.

 

Előzmény: marsjáró (509626)
Frontsebesz Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509627

Nem csalódtam benned Győző bátyám, látod a lényeget.

 

Amit még hozzátennék. Ha megvizsgálod, akkor láthatod hogy ez a választási győzelem a Kurt Lewin-féle mezőelmélet tipikus alkalmazása volt és mint ilyen, valószínűleg nem a politikusok, hanem pszichológusok, szociológusok és kommunikációs szakemberek sikere.

 

A többséget szerzett párt érvrendszere igazából az időintervallumon vizsgálva nem koherens, hanem mindig a választók elvárásaihoz igazítják azt, így nyugodtan kijelenthetjük, hogy esetükben nincsen szó elvek mentén való politizálásról. Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy máról-holnapra akár az ellenkezőjét is állíthatják addigi kommunikációjuknak, vagy akár ugyanazon a kommunikáció belül is használhatnak ellentétes érveket, hiszen a cél az, hogy a kommunikációt úgy tolják el, hogy mindig maximalizálni tudják az elérhető választói létszámot. Nagyon kemény ahogy Lewin viselkedési egyenlete visszaköszön az elmúlt huszonvalahány éven át tartó folyamatból.

 

Előzmény: pragmatikus álmodozó (509609)
marsjáró Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509626

,,... arra építettem, hogy majd a nálam jobbak azt hiszik, hogy a vak tyúk megtalálta a szemet"

A nálad hitványabbak is gondoltak erre ...

Előzmény: Frontsebesz (509625)
Frontsebesz Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509625

Á, ahhoz az eszközeim is hiányoznak, továbbá túl lusta vagyok. Mondjuk úgy, hogy inkább arra építettem, hogy majd a nálam jobbak azt hiszik, hogy a vak tyúk megtalálta a szemet és nekilátnak a megváltásnak. Így belegondolva, még a lottón is jobb eredményeim voltak.

 

Előzmény: marsjáró (509623)
Frontsebesz Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509624

Nem gondolom. A lakosság egy részének természetes módon, a jobbik nélkül is arra van igénye amit ők képviselnek. Sőt, ha jobban megnézed, akkor azt látod, hogy pont az ő elődeik (esetleg saját maguk) tevékenységének is köszönhető a jobbik első megerősödése.

 

Előzmény: m54 (509618)
marsjáró Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509623

Nem tudod megváltani a világot, bár azt látom, próbálod .....

Előzmény: Frontsebesz (509622)
Frontsebesz Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509622

Ha megnézted a fidesz győzelmi beszédét, akkor láthattad hogy ki állt orbán jobb válla mögött. Igen, az a brutálisan túlszoláriumozott bőrű nő hegedűs zsuzsa volt, az a hegedűs, akiről már az előző választásnál megmondtam hogy mivel jár majd a jelenléte.

 

Amióta ebbe a topicba írogattam, az általam negatívnak ítélt dolgok ostorozása és elemzése mellett megpróbltam elmagyarázni azt, hogy szerintem mit jelent szabad embernek és állampolgárnak lenni, továbbá hogy mit jelent az egyéni felelősség. Ez a tevékenységem így utólag gyakorlatilag teljesen haszontalannak tekinthető, hiszen a magyarok nem csekély része nem akarja észrevenni, hogy hazánkban egy új feudalizmus kiépítése folyik. Szemmel látható hogy az utóbbi évek arról szóltak, miszerint egy réteg a politikai hatalmat és a termelőeszközöket a saját kezében összpontosítva, a fillérekért dolgoztatott bérrabszolgák munkájának áruba bocsájtásából és az eu-s pénzek lefölözéséből akar uralkodni. Az utóbbi négy évben megtörtént a feudumok kiosztása, pontosabban újrafelosztása és kiosztása, méghozzá olyan mértékben, amire a rendszerváltás óta nem volt példa. És ennek itt tapsolnak emberek.

 

Amióta hazaugrottam, kénytelen voltam megállapítani, hogy a kosz nőtt, a város büdösebb, a topic tárgyai pedig minden eddigit meghaladó mértékben vannak jelen a közterületeken, továbbá sokkal hangosabbak és agresszívebbek mint amikor annak idején felszálltam a repülőre. Vicceltek, hiszen a hírekben soha nem volt még ennyi bűncselekmény.

 

És most talán az utolsó következik az általam elkövetett elemzések közül. A magyarok ellőtték esélyüket a megmenekülésre. A választások előtt a fidesz kesztyűs kézzel bánt a jobbikkal, mert egy esetlegesen nem olyan jó eredmény mellett szükségük lett volna a szavazataikra a parlamentben. Most, hogy döntő többségbe kerültek, indulni fog a leszámolás, a jobboldali versenytárs megsemmisítése, méghozzá ugyanazzal a köztörvényes vádakkal operáló módszerrel amit a ballibek ellen használtak. Akiket szintén tömegével fognak levadászni. Nincsenek már fékek és ellensúlyok.

 

A ma boldogan csápoló szavazói pedig élvezhetik majd a versenyfutást az idővel, amikor azon tűnődnek hogy megérik-e a kitűzött műtét időpontját; a gyerekeikkel  több ezer kilométerről lefolytatott Skype beszélgetéseket, annak pénzfeldobásos eldöntését hogy fűtenek vagy esznek-e, továbbá a brutálisan legyilkolt nyugdíjasok számolgatását.

 

És nem mondhatod, hogy "Uram bocsáss meg nekik, mert nem tudják hogy mit cselekszenek", hiszen igenis tudták, csak éppen nem érdekelte őket. Mert a gyerekeik tegnap eladott jövőjéből futja tán még pár hónapig.

 

Így utólag visszatekintve elmondható. hogy ittlétem hozadéka négy dologra szűkíthető:

 

- azok az emberek akiket itt ismertem meg és nagyra tartok,

- elmondtam hogy milyen természetes medicinákat alkalmaznak az egzotikus tájakon összeszedett és bélrendszerben megtelepedett élősködők ellen,

- három embernek javasoltam hogy forduljon orvoshoz,

- Detonátort megismertettem a távol-keleti  zenékkel és Alilot Arvo Pärt munkásságával.

 

Ja és alkottam néhány olyan "kultúrikont" mint a putrióta, a gyurcsók és a medicigány.Csak épp eredeti célomat nem értem el, azaz az ország sorsán nem javítottam. Azt hiszem nem vitás ki győzőtt.

 

És igen, köpködtem én is a ballibet, csak sajnos visszavágta a szél a képembe az egészet, mert bár a jobboldali elvek erkölcsi fölényéről értekeztem (és teszem azt ma is), a jobboldali emberéről már tehetem meg ugyanezt manapság.

 

Béke veled is.

 

Előzmény: Törölt nick (509608)
marsjáró Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509621

Minden távozót roppant módon hiányolni fogok ....bár más néven csak visszajönnek, olyanok, mint a baktériumok, csak úgy jönnek megint ...

ec pec kimehecc. Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509620

Itt jobban elfogadják a véleményed?

Miért hiányzik az amerikai WCülőke eleje?

Előzmény: m54 (509618)
m54 Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509619

Miskolcon bejött a vörös róka Varga László?

m54 Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509618

Kiiratkozom a topikból, mert a véleményem --szerintem-- elfogadhatatlan lesz.

Ez az "átkúszás" részben köszönhető a Jobbiknak...

Előzmény: hayalilo (509615)
vontod Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509617

Szívemből szólt ez a pár sor. És most végtelenül szomorú vagyok...

 

Hajrá Miskolc 2. sz vk!!!!

Előzmény: pragmatikus álmodozó (509609)
raider Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509616

A cigánykérdés mellett említhetném még a közoktatás szétverését és totális lezüllesztését is (továbbá szűkebb pátriámat, a felsőoktatást is), de lehetne beszélni az egészségügyről is, szóval azért tartom marha nagy gáznak ezt a mostani eredményt, mert én is azt látom, hogy a nagy többségnek jó ez a langyos híg iszapos víz, a zavaros, mert abban lehet jól halászni.  Ehh. Csak abban tudok bízni (bár tudom, hogy ez hiú ábránd), hogy most esetleg az egyszerű agyukban felmerül a kérdés, hogy nem kellene-e esetleg mégis rendet csinálni? Nem biztos, hogy 2018-ig lesz erre ideje az országnak.

Előzmény: Frontsebesz (509597)
hayalilo Creative Commons License 2014.04.07 0 0 509615

Nos, a Soros-kommandó is átkúszott a küszöbön. Magyarország hozta a formáját.:(

Előzmény: tzh (509614)
tzh Creative Commons License 2014.04.06 0 0 509614

Én is reméltem.

Sajnos az a scenario valósult meg, ami azt feltételezi, hogy az oktatási rendszer átalakítása nélkül is már több birka van, mint elégséges.

Előzmény: hayalilo (509613)
hayalilo Creative Commons License 2014.04.06 0 0 509613

Nézd...csodát nem vártam. Sőt: várni nem vártam semmit. Várni ugyanis nem lett volna a realizmus megnyilvánulása. Mindezen közben azonban - rejtetten, fojtottan, "ellenőrzötten" - vettem a bátorságot, hogy reméljek. Reméljem azt, hogy olyan viszonyok jöhetnek - netán, esetleg, véletlenül - létre, amelyek között lehetővé válik megragadni a gyeplőt és visszafogni a szakadékba száguldó szekeret. És bizony mégsem. Nem lesz olyan erő (vagy erőpár), amely bátran és ésszerűen nyúl a cigánykérdéshez - ennek híján pedig elveszett az ország.

 

Ezek után úgy érzem magam, mint egy kiürült konzervdoboz. Velejárója ez az érzés az emberi életnek - hát így is kell kezelni: megpróbálni feltöltekezni minden alkalommal.

Ismét jó éjszakát.

Előzmény: tzh (509605)
reimre Creative Commons License 2014.04.06 0 0 509612

Heves megye elcigányosodott falvaiban majdnem mindenhol nyert a fityesz. Általában nagy fölénnyel, de volt ahol kikapott a jobbiktól. A cigánymentes falukat szinte mindenhol a jobbik nyerte. A cucik sehol sincsenek, sehol. Persze elqúrcsányifletókkal, fodorgábriélákkal meg kungczékkal ez nem is csoda. 

Ellenben a cigányputrikban meglévő igen nagy fityesz fölény erősen felveti a szavazatvásárlás gyanúját. 

m54 Creative Commons License 2014.04.06 0 0 509611

off

Bajnai egy farok.

on

ka_TARZI_s Creative Commons License 2014.04.06 0 0 509610

:(

Előzmény: reimre (509607)
pragmatikus álmodozó Creative Commons License 2014.04.06 0 0 509609

Kedves Barátaim!

Engedjétek meg, hogy most én tolmácsoljak egy kicsit. Tudom, szokatlan lesz, hogy magyarból - magyarra!

Ez a választás kimondta: Az ország lakossága NEM TŰRI, hogy változás legyen bármilyen téren!

Támogatja, hogy az igazán tenni akaró és tudó értelmiségünk és szakembereink külföldre menjenek dolgozni és megélni, elfogadja, hogy már csak látogatóba jöjjenek haza.....

Támogatja, hogy gyerekeinkre rákényszerítsék az "integrált" oktatást, a sok esetben terroristának minősíthető deviánsok társaságát.....

Támogatja és felvállalja, hogy a falvak lakossága kiszolgáltatott legyen mind anyagi, mind fizikai értelemben...

Támogatja, hogy a rendőrség elsőrendű feladata a növekvő számú traffipax kezelése legyen.....

Támogatja, hogy egy egyszerű - közepesen egyszerű műtétre azoknak kelljen várólistára kerülni akik fizetik a rendszer működését....

Támogatja, hogy ne védhesse magát az ember hatékonyan...

Támogatja, hogy Magyarországon bárkinek-bárminek az érdeke a magyarság érdekei elé kerüljenek....

A választásnak van joga és van FELELŐSSÉGE. HA  EZ A TÖBBSÉGNEK így jó, nekem jó. 

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.06 0 0 509608

Frontsebész.

 

Én már régóta elhúztam innen.

Itt anyáztam a miskolci kapitány, a hétesi néni miatt, Barna bácsi miatt, itt anyáztam Szögi tanár úr miatt, voltam itt nap mint nap, köpködtem a kormánypárti mszp-, szdsz-t, a pokolra kívántam kunczét.

This is Sparta, Érpatak, Detonátor.

 

Aztán jött a kormányváltás.

Vártam/vártuk a csodát (ebben is), hogy változik a dolog.

Hát nem.

Viszont azt láttam/látom, hogy itt egynémely nick ugyan úgy csak imádja a bálványait és szembehazudja a tényeket, védi a védhetetlent ugyan úgy, ahogy azt tette anno az mszp/szdsz imádó, csak most a fidesszel.

Hitetlen lett számomra itt az egész, mert gerinctelen és hazug.

 

Persze az én hiányom - mint ahogy létezésem is - itt egy bolhafing, le lehet majd hurrogni.

De látom és olvasom itt egy-két nálam komolyabban a témában lévő és azért jobban kiálló - például te - véleményét is, akik már régóta megfogalmazzák ezeket.

Sajnos igazad van és azt kell, hogy mondjam, a hazugság, önámítás és mellébeszélés bőven megvan itt is már a fentebb említettek véget.

Béke és innentől csak read only véglegesen.

 

P. S.

Csipáska, ki tiltva vagyon régóta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Frontsebesz (509597)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!