Keresés

Részletes keresés

Levikemio Creative Commons License 2019.09.05 0 0 1054

Uyyjs

Előzmény: sunflower_x (1053)
sunflower_x Creative Commons License 2010.12.07 0 0 1053

Kedves Szülők!
Egy rövid kutatáshoz kérném a segítségüket. A modern ember szerepeivel (szülő, házastárs stb.) kapcsolatban végzek egy felmérést és nagyon nagy segítségemre lennének, amennyiben az alábbi linken ki tudnák tölteni a kérdőívemet:


https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dEozZFVjQUpqdmFfZWFXZFU3QS1RdHc6MQ


A téma szerintem nagyon izgalmas és amennyiben a kérdőív végén a visszajelzés rovatban megadja az e-mail címét, szívesen küldök visszajelzést is az eredményekről.
Köszönettel:
Gera Mónika

heaees Creative Commons License 2010.10.20 0 0 1052
Talán azért, mert nagyon szereted a lányod, kívánod, hogy a pulyád boldog legyen és ez a vágy erősebb mint a természetes féltés.
Amellett más a féltés és megint más a féltékenység. Míg az első elvárt, sőt szvsz kötelező, addig a második egy apa-gyerek viszonylatban -hogy is mondjam- sajátos.
Előzmény: Szeretném tudni (1048)
Bűvészinas Creative Commons License 2010.08.19 0 0 1051
mondtam, hogy zseniális vagy-.
ezt azóta már le is írták szakemberek. nem tom,
mi a korhatár.

Előzmény: jellem (242)
Szeretném tudni Creative Commons License 2010.05.04 0 0 1050
Ha jó fej lesz akkor kedvelni fogod, főleg ha meg mer állni veled szemben, bemutatkozik és nem csak a te kedvedben akar járni, de betartja az etikettet.

Kicsinyemnél ki tudom venni szemei jelzéseiből milyen volt a napja, bulija, éjszakája.
Jobb ha mindenről tudok és megoszt velem mindent, nem is azért mert perverz vagyok, hanem szeretném időben megtudni, mikor akar rossz útra térni.
Vandalizmus, bűnözés, drogok. Ha megosztja velem titkait és nem vagyok rá ellenhatással, talán van lehetőség arra, hogy sosem tér rossz útra, vagy éppen ott tudok lenni amikor erre készül.

Remélem így jól csinálom.
Előzmény: rizo (1049)
rizo Creative Commons License 2010.05.02 0 0 1049
nyugodtan itthon éjszakázhat a barátjával, mégsem él vele...

te csak azt hiszed... :)
Amúgy meg ha igen, na akkor mi van...
inkább ésszel csinálják (védekezve), mint ész nélkül kapkodva...

Azért kíváncsi leszek, arra a pillanatra, amikor majd beállít a lányom egy pattanásos kappanhangú kölyökkel... :)

Riz.
Előzmény: Szeretném tudni (1048)
Szeretném tudni Creative Commons License 2010.05.01 0 0 1048
Üdvözletem! Felnőtt a legnagyobb lányunk, most mutatta be az új barátját. A lányunk nagyszerű megjelenéssel bír, okos, szép, kedves, elég sok fiú hívogatja telefonon, sok levelet kap és mindig hazakísérik. Nem tiltok meg neki semmit, nyugodtan itthon éjszakázhat a barátjával, mégsem él vele még akkor sem ha a feleségemmel elmegyünk itthonról. A lányommal nagyon jó a kapcsolatom, mindent elmond nekem, sőőt.... Azt az egyet nem értem miért nem vagyok féltékeny mint a többi lányos apuka? Pedig többen említették miután meglátták a lányomat ("Nem félted őt?")
Lui de Finesz Creative Commons License 2005.06.28 0 0 1046

Üdvözlet mindenkinek!

 

Felgyújtotta lánya megerőszakolóját egy anya

június 28. 6:22

[MTI]

Leöntött benzinnel és felgyújtott egy férfit egy spanyol nő, mivel az 1998-ban megrontotta kiskorú lányát. A férfi megleste az utcán az akkor 13 éves kislányt, majd kést fogott rá, és megerőszakolta, olvasható a Lenta.ru című orosz hírportálon.

A férfit kilenc év börtönbüntetésre ítélték, de nemrég néhány napos eltávozásra hazaengedték. Az utcán találkozott áldozata édesanyjával, sőt, lánya holléte felől érdeklődött tőle, majd betért egy bárba. Kisvártatva a bárban megjelent az anya, és a kezében lévő üvegből benzint öntött a bűnözőre, majd egy égő gyufát dobott rá. Miután megbizonyosodott arról, hogy az erőszaktévő ruhája lángra kapott, az asszony nyugodtan elhagyta a bárt.

A férfi testfelületének hatvan százaléka megégett, és 11 napi szenvedés után elhunyt. Az asszonyt letartóztatták, és elmeszakértői vizsgálat dönti majd el, hogy beszámítható-e.

 

 

 

 

Lhet hogy rámférne egy elmeszakértői vizsgálat, de egyetértek a gyújtogatóval.

abraxas Creative Commons License 2005.06.27 0 0 1045
Mondanám, hogy lesz ez még így se, de úgy is tudod magadtól ;o)
Előzmény: MALWIN (1044)
MALWIN Creative Commons License 2005.06.26 0 0 1044

Enyém kicsim szépen beszél, de le se vok szrva.Egy hét távollét után hazaérek:

apa, hoztál csokit?- hoztam.-Jó, kérekadsz.(nála ez a kéremszépen)

Megkapja, el vagyok felejtve:-((

Előzmény: mgy (1043)
mgy Creative Commons License 2005.06.22 0 0 1043
Ja, én is csak azért vagyok nyugodt, mert a legkisebb még csak most kezdeget beszélni, így egy jó halom "öröm" még előttünk áll. De hogy mi lesz tíz év múlva... :-D
Előzmény: abraxas (1042)
abraxas Creative Commons License 2005.06.22 0 0 1042

Ahhh, régi szép idők :o)

"Te vagy a világ legeslegjobb apukája!" :o)

 

Mostmeg: "Te ezt nem érted!" :o/

Előzmény: mgy (1041)
mgy Creative Commons License 2005.06.22 0 0 1041
Tudom már milyen feleséget szeretnék!!!
Pár napja ülök a teraszon, ölemben a gépem, valamit makkolok. Odajön a középső (4 lesz lassan), és kérdi:
- Apa nem vagy fáradt? Nem akarsz egy kicsit pihenni?
abraxas Creative Commons License 2005.06.22 0 0 1040

Jaaaj ez a kamaszkor (12) :o( És még csak most kezdtük :o((((((

 

Azt hittem szeptemberig végre nyugtom lesz, erre tessék: a gyerek közölte, hogy az iskolábban egyes aljas  (nem adták meg a jobb jegyet, pedig.....) tanárok tönkretették az életét (ti: gimnáziumi aspirációk), és egyébként is az osztálytársak is mind hülyék; ergo iskolát akar váltani.

 

Jellegzetes női logikával olyanba menne, ami a sokkal keményebb hírű suli, mint a mostani. Mondván: ott majd többet követelnek tőle, és akkor majd Ő is többet tanul (SIC) :-/

 

Az irányú okvetetlenkedésemen, miszerint: ha többet akar tanulni azt a régi suliban is megteheti, "Apa Te ezt nem érted!" felkiáltással röviden túllépett.

 

Én meg félek, hogy a keményebb suliban leromlik az átlaga, és ezzel végleg  (és valóban) lenullázza a továbbtanulási esélyeit.

 

Fogalmam sincs, mivel tennék jobbat. Ha ráhagyom, vagy ha nem engedem.

abraxas Creative Commons License 2005.06.08 0 0 1039

Kárpótlásul áljon itt Édesanyám kedvenc vicce (igazából csak dadusok, és kisgyerekes szükők szoknak röhögni rajt, de sebaj):

 

A bölcsiben biliztetni viszik a kicsiket.

Pár percnyi várakozás után felcsendül az első cérnahangocska:

-Én már pipíttem!

Dadusok mind odarohannak, rettentően megdícsérik milyen ügyes, és elküldik játszani.

Kis idő múltán újabb bejelentés:

-Én már kakíttam!

Dadusok mind odarohannak, rettentően megdícsérik milyen ügyes, és elküldik játszani.

Nemsokára minden gyerkőc beszámol valamilyen produktumről, míg csak a kis Pistike marad a páston egyedül. Telnek múlnak a percek, az órák.....SEMMI!

Idővel aztán Pistike is megszólal:

-Én meg csak ülük, csak ülök itten a popsikámon, és semmi sem jut az eszembe.

 

;o)))))))

MALWIN Creative Commons License 2005.06.08 0 0 1038
Nekem meg duplám megvan: nem csak a lányom, az unokám is...szal időnként nem tudom,hova is kapjak.
Előzmény: abraxas (1037)
abraxas Creative Commons License 2005.06.08 0 0 1037

Vaze...... télleg :-o

Mentségemre szolgáljon, hogy ezt a korszakot én kihagytam  ;o)

 

De az én oldalam stimt:

Mink nem kapaszkodunk, hanem kamaszodunk :o)))))))

Előzmény: MALWIN (1035)
mgy Creative Commons License 2005.06.07 0 0 1036
pedig biciglizni mennyivel jobb... :)
Előzmény: MALWIN (1035)
MALWIN Creative Commons License 2005.06.07 0 0 1035

Te figyi, valamit nagyon benéztél....

Nem biciklizünk, hanem bilizünk...:-)))))))))

Előzmény: abraxas (1034)
abraxas Creative Commons License 2005.06.07 0 0 1034

Akkó futhatol ;o) Hajjjaj, az a jó kis gereblyenyél! :o)

Nekem annó volt egy trükköm. Mivel segédkerekes járgánya volt a drágának, megszokta hogy rádőlhet. Eképpen a gereblyenyélre is nyugodtan rádőlt, és nem haladtunk semmit :o(

És itt jött azöklet. Letekertem az ülést odáig, hogy szürkeszamár módjára két oldalt leért a lába. Olyan lökdösős kismotorja már volt pici korában, így ezt már ismerte.

Amikor már "siklásba" hozta időnként a gépest, akkor felemeltem rendes magasságba, és így gereblye nélkül is ment már a dolog :o)

 

Ami minket illet, kiskamaszodunk :o( Visszaugatunk a tanároknak, meg ilyesmi.

és még mi van előttünk :o(((((

Előzmény: MALWIN (1033)
MALWIN Creative Commons License 2005.06.06 0 0 1033

Fel!

A legkisebbel most tanulunk bilizni:-))

MALWIN Creative Commons License 2004.09.27 0 0 1032

A most első gimis lányomnak a tornatanár az ofő.

Kíváncsi vagyok, eddig semmilyen szeszélyét nem tapasztaltuk.

Előzmény: abraxas (1031)
abraxas Creative Commons License 2004.09.27 0 0 1031
Akkor csak kőfejű a drága. Az se jobb :o(((((
Előzmény: kagy (1030)
kagy Creative Commons License 2004.09.27 0 0 1030
Ebben az esetben nincs ilyen probléma, mert nő a tanár.
Előzmény: abraxas (1029)
abraxas Creative Commons License 2004.09.27 0 0 1029
Nos, nálunk ez még nem aktuális, de eszembe villant drága jó gimis tornatanárunk, aki feltűnő gyakorisággal vezényelt szökdelő jellegű gyakorlatokat, miközben a nőiesebb alkatú lányokat szépen az első sorba állította :o(
Előzmény: kagy (1028)
kagy Creative Commons License 2004.09.24 0 0 1028

Tegnap reggel majdnem egy órát vitatkoztunk (magaslányos szülők) három tornatanárral, akik szerint szakmailag ez az egyetlen lehetséges ruhadarab, azonkívül csak így lehet tartani a fegyelmet. Mintha 20 évet visszamentünk volna az időben.

Mikor eljöttünk, már azon gondolkodtunk, hogy hova vigyük innen a csajt.

Előzmény: MALWIN (1027)
MALWIN Creative Commons License 2004.09.23 0 0 1027
Melyik az az elvetemült tornatanár, aki megköveteli?
Most nincs ötletem, de megkérdem a csajokat otthon.:-)))
Előzmény: kagy (1026)
kagy Creative Commons License 2004.09.23 0 0 1026

A lányom kicsit nagyra nőtt, és most nem találunk neki fekete torna dresszt.

Volt valakinek hasonló problémája itt? Hogyan oldottátok meg?

MALWIN Creative Commons License 2004.09.07 0 0 1025

Nos, majd mama jön a részletekkel, de van egy babaszoba.hu/csevegő/cserebere vagymi hely, ahol anyukák azzal ütik el a gyesunalmat, hogy nagyban bizniszelnek karácsonyra kapott de nem hordott, vagy csak megvett, egyszer felvett aztán nemtetszik, esetleg hirtelen kinőtt cuccokkal.Persze van használt ruha is, sokszor márkás is.Mindez kicsi pénzekért, a múltkoriban eredeti NIKE pólót vett a csaj 500 ft-ért.

Mivel mindenkinek van otthon gyerekruha, innen onnan kapott, vett de nem jó, ezért nagyban megy a cserebere is.Van ott minden, játék, babakocsi, megunt férj cuccai( tényleg, vki a múltkorában tette fel: katonai hálózsák, derékszíj, sátorlap, esőköpeny, stb-egy babahonlapon! MIez, ha nem megunt férj cucca?)

Szal érdemes arrafele szörfözni.

Csomagok jönnek mennek, emilben rendelsz, átutalod a lóvét(befizeted a megadott számlára a bankban)

Aki utánvéttel küld, az köcsög, mert az utánvét kétszeres költség, ezért ez nem divat.

ennyit tudok, meg annyit, hogy nagyon megy a dolog, és oltári nagyokat veszekszenek egy-egy cuccon.

Mondom,majd jön anyó, és elmagyarázza.

Előzmény: abraxas (1023)
mgy Creative Commons License 2004.09.07 0 0 1024
jaja, a csajom is egyből rákattant! :)
Előzmény: abraxas (1023)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!