Keresés

Részletes keresés

CWorm Creative Commons License 2005.08.01 0 0 171
wöhehehöhö, LOL, ROFTL! :D
Előzmény: Supernovablaster (169)
otto katz Creative Commons License 2005.08.01 0 0 170

drogosok bazmeg....

 

Előzmény: Supernovablaster (169)
Supernovablaster Creative Commons License 2005.08.01 0 0 169

Jó nagy hülyeség. Először is a szigeten rengeteg fű nő, bár a végére kétségtelenül letaposnak egy csomót.

Ha meg az illegális drogra gondoltál, akkor miért akarod a Sziget előtt elásni? Mi értelme van a HÉV megállóban elásni egy szatyor spanglit?

Előzmény: CWorm (168)
CWorm Creative Commons License 2005.08.01 0 0 168
jó ötlet a sziget előtt elásni ottan egy kis FÜVET? hm, há?
Supernovablaster Creative Commons License 2005.06.08 0 0 167
Azért ezt az 500 literes vizeshordót elég körülményes volt melléásni, de pont most fejeztem be. Arra gondoltam, mivel még rengeteg időm van a Sziget kezdetéig, ások ide egy borospincét is titkos lejárattal.

Előzmény: Törölt nick (166)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.08 0 0 166
Ez egy zseniális ötlet, baszdmeg.
Előzmény: Supernovablaster (165)
Supernovablaster Creative Commons License 2005.06.08 0 0 165
Márpedig tényleg kint vagyok, épp egy zuhanykabint ások el, mert azt biztos nem engednék be.

Előzmény: Törölt nick (164)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.07 0 0 164
Úgyse hiszem el, hahahahahaha
Előzmény: Supernovablaster (163)
Supernovablaster Creative Commons License 2005.06.07 0 0 163
Kint vagyok a Szigeten. Jó, mi?

pilotilka Creative Commons License 2004.07.27 0 0 162
SZIGET HETIJEGY ELADÓ 18 EZERÉRT. NÓRA 20/372-2404
SomeBodri Creative Commons License 2002.08.08 0 0 161
Ne szólj hozzá, masina!
Idén nem is voltál a Szigeten!!

Fáradj vissza szanatóriumi dühöngőd langymeleg biztonságába!!

Előzmény: Törölt nick (160)
Cego Creative Commons License 2002.08.01 0 0 159
Kinn vagyok.Aki itt gyümölcsöt vesz, az elmeháborodott v. külföldi.
Előzmény: Hóhérock (157)
CsTom Creative Commons License 2001.08.09 0 0 158
Darabra adták... Igaz, már tavaly is, és akkor is mocsokságnak éreztem ;-(
Előzmény: Hóhérock (157)
Hóhérock Creative Commons License 2001.08.08 0 0 157
Te jó ég, akkor mennyibe kerül ott egy kiló szilva?
Előzmény: caius (156)
caius Creative Commons License 2001.08.08 0 0 156
Na nem akarok ünneprontó lenni, de elég jól tükrözi a közállapotokat az a tény, hogy ezt a topicot (is) már valahonnan a kukából matattam elő. Azért az utókor számára még elmesélem, hogy idén, azaz 2001-ben is volt sziget. Sőt soha nem látott érdeklődés övezte. Órjási kassza (kasza?) siker 900 milló árbevétel, 40 helyszínen 1000 program, vurstli, virsli, sör, bor, por rogyásig.
Vettem egy szilvát is (csak 40 Ft-volt darabja), de kukacos volt. Ez volt idén a legnagyobb élményem, a SZIGET-en. Hej, ennek most vége van.
Új évezred.
Babracs Creative Commons License 2000.08.10 0 0 155
Jó, hogy Neked csak szabit kell kivenned, de nekem a szüleim agyából kéne kivenni a hülye eloítéleteket.
Előzmény: daMita (154)
Ethan Hunt Creative Commons License 2000.08.10 0 0 153
Hát pl. az Inkal Szekutity a bejáratnál orrba-szájba több kameraállásból is. Meg a drogkereső kutyás alakulatnál is volt kamera a kézben folyamatosan... Vagy nem erre gondoltál? :)
Előzmény: gyep (152)
gyep Creative Commons License 2000.08.09 0 0 152
emberek!!
kamerázott kint valaki??az írjon, nekem legyszives mert fontos lenne!!
köszi gyep
Liva Creative Commons License 2000.08.09 0 0 151
Hát véget ért! 96 óta csak tavaly nem sikerült kijutnom, de ez az idei volt eddig a legjobb. Gratulálok fiúk!
De az Oasis-t kihagyhattuk volna, jővöre inkább Lenny Kravitz, vagy valami ilyesmi. Életemben nem voltam ennyire rossz koncerten, mint a tegnapi. Semmi hangulat, semmi előadás, az egész egy nagy nulla volt. Bezzeg Apolló!!! Persze más közönség, de azért ez mégis csak túlzás volt!
A Táncdalfesztivál sátor pedig mindent felülmúlt. Részemről - nem a zene miatt - ott láttam, éreztem a legjobb hangulatot. Soltész Rezső, göndörség nélkül is király.
Egy apró észrevétel. Én nem vagyok semmi jónak elrontója, megittam egy pár liter sört kint, de mi lenne ha jövőre nem azért mennének ki ennyien, mert de jó egy hétig tudathasadásos állapotban, merev részegen, fürdés nélkül fetrengeni! Vigyünk már egy kis kultúrát a dologba. Hisz a sziget értünk, nekünk van, mi alakítjuk, hogy milyen lesz a kép róla, mi mennyire érezzük jól magunkat és lesz-e valami más jelentése is, mint a totális züllés. Ilyen formában nem lesz olyan jó történet az unokáknak!
Herb-Atea Creative Commons License 2000.08.08 0 0 150
Igen én vagyok az. ;)
EFOTT-on nem voltam, asse' tudom, merre volt...
Szigeten is két napot tartózkodtam, haza kellett jönnöm.
'95 óta mindegyiken ott voltam, teljes egy hétig. Hijába, na, örexem...

/-/

Előzmény: Munchausen (144)
Lost Child Creative Commons License 2000.08.08 0 0 149
Me`g e`lu:nk stop holnap hajnalban haza stop ha me`g meglesz az auto`...
gerappa mindenkinek
viszla`t jo:vo"re
Zsóf Creative Commons License 2000.08.08 0 0 148
Helló mindenkinek!

Én abban a szerencsében részesültem,hogy elég közel lakom a Szigethez,és az ablakomból hallom,hogy éppen Oasisünk lép fel,legalábbis a zajból erre lehet következtetni.
Tegnap pedig én is kinnt voltam,pár haverommal,meghallgattuk Jimmy Pop-ot és falkáját.
Én már egy liter sörtől lerészegedtem,csak annyira emléxem,hogy rázom a fejemet és hogy
ordibálom,hogy VAGINA ,VAGINA!
Amúgy a Sziget kurva jó,bocs,hogy így fejeztem ki magamat.
Jó a társaság,bár,akikkel én voltam,elég furán néztek rám a második "korsó" sör után.
Legalább tíz emberrel haverkodtunk össze,akik hullarészegek voltak,és nagyon jól elvoltunk.
Sajnos,egyetlen szomorú része az a szigetnek,hogy a karszalagom papírból van,és nem sokáig hordhatom,pedig higyjétek el,megtenném.
Szóval,Tankcsapda is jó volt,én már elszálltam a végére,és abból is csak a Mennyország tourist refrénjére emléxem,de nem baj.
Jövőre ugyanitt veletek,ránk fér egy hét szabadság!!!!!!

Zsóf

Rsüni Creative Commons License 2000.08.08 0 0 147
Aztán az Oasis meg le van szarva? :-)))))
Előzmény: Miénkatér (146)
Miénkatér Creative Commons License 2000.08.07 0 0 146
Kedden, aug. 8-án 21 órakor várjuk stábunkkal azokat a szigetlátogatókat, akik 1-2 értelmes mondatban össze tudják foglalni: mit adott nekik a sziget, melyik zenekar és melyik nem zenei program tetszett a leginkább?
A hajóállomásnál lesz a találkozó a Miénk a tér (Duna TV) stábjával.
A forgatáson részt venni kívánókat kérjük, ne késsenek, mert utólag nem biztos, hogy fel tudjuk venni a mondandójukat.
Taki Creative Commons License 2000.08.07 0 0 145
Idősorrendben:(eddig)
Dolly Roll, Therapy?, szombati benyomás.
Előzmény: Munchausen (144)
Munchausen Creative Commons License 2000.08.07 0 0 144
Offtopic
Szevasz Herb!
Te vagy Herb a Tea anno a fidoról? ;-)))
Voltál EFFOT-on az idén, neked nem volt messze, ha voltál, akkor látnod kellett két bohocsapkás alakot, na azok voltak BoyC és TrX.
Offtopic

Mi volt nektek eddig legjobb és legrosszabb a szigeten, de nehogy valaki a tegnap esti esővel jöjjön. ;-)))

Előzmény: Herb-Atea (142)
LeviAthan Creative Commons License 2000.08.07 0 0 143
ehh...csak nem egy Final Fantasy 8 rajongó? (névből gondolva)
az Apollo négynegyven eszementül király volt, a koncert alatt fogytam vagy 2 kilót...
sajn csak péntek,szombat tudtunk a szigeten lenni :c(( (és ennek nem anyagi okai voltak)
na sebaj, a két nap alatt kitomboltam magamból az elmúlt év minden nyűgét...
szombaton reggel meg arra ébredek, hogy esik az eső,én meg ázok a szabad ég alatt :c))
ja..meg volt egy faszi szombaton aki sokáig totojázott, hogy leugorjon é a bandzsi-ról..
hehe...tavaly meg elájult egy önkéntes a magasságtól.. :c))
nem panaszkodhatom, két nap alatt sikerült leélnem magam :c))...de nem baj, egyáltalán nem
legözlebb mégjobban kiteszek magamért...
Előzmény: Rinoa (135)
Herb-Atea Creative Commons License 2000.08.06 0 0 142
A hajóba beszállás előtt a parton a lakókocsinál lehet jegyet venni (karszalagot).
Előzmény: citarka (140)
Ági19 Creative Commons License 2000.08.06 0 0 141
Ittt vagyok már szerda 12:30 óta,minden jól megy, egy kicsit ragadunk a kosztól. Jó ez a Sziget, csak az a baj, hogy sok jó program egyszerre van, és nem tudok szétszakadni, meg néha pihenni is kell. Meg még az, hogy nem 'frissen vasalva' jöttem, hanem két heti utazás után. De azért még élek, és itt nagyon jóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!
citarka Creative Commons License 2000.08.06 0 0 140
Ha most kimegyek hajóval a Margit-hídtól, tudok a hajón v a kiszálláskor venni napijegyet?
Kösz, Citarka

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!