Keresés

Részletes keresés

24pal Creative Commons License 2017.08.21 0 0 49

Ismeri valaki a VILLA MAGNOLIA -t Posadaban? Az ára a többihez képest igen alacsony.

Lacee31 Creative Commons License 2017.08.15 0 0 48

Sziasztok !

Augusztus 5-12-ig voltunk Szardínián, a Wizz air gépével utaztunk.

Az élményeink eléggé vegyesek. A sziget  természeti adottságai nagyon szépek , de azért értek minket negatív dolgok is.

Az első negatív élmény a reptéren történt velünk, az autóbérléskor.

Már jó előre lefoglaltam a wizzair oldalán keresztül a bérautónkat és ki is fizettem a kártyámról a teljes bérleti összeget a full cascoval együtt.

A Firefly nevű cég állította ki az autó bérlés visszaigazolását .

Az Alghero reepülőterének információsa a Hertz -es pulthoz irányított minket , ahol valóban megláttuk a Firefly tábláját 10-15 perces várakozás után a pultos hölgy közölte, hogy a Firefly iroda kint van a parkolóban......... A parkolóban lévő iroda előtt kb 30 percet várakoztunk a tűző napon, mert a konténer irodába egyszerre csak egy ügyfél fért be . Mikor sorra kerültünk elkérték a foglalás visszaigazolását és az irataimat , majd elkezdte a hölgy felvinni az adataimat a gépbe .

Az utolsó lépés volt a bankkártyám megterhelése a kaucióval , de itt jött a döbbenet , mert ne fogadták el a dombornyomatú VISA kártyámat , mert az nem credit, hanem debit card. Hiába magyaráztam , és mutattam, hogy minden előre ki van már fizetve és bármennyi terhelést rá tud rakni a kártyámra, mert van rajta fedezet bőven.

Az angol "holidaycars" közvetítő céget is hiába hívtam fel ott is csak annyit mondtak, hogy sajnálják, ez Olaszországban így van .....

Még megkérdeztem néhány reptéri kölcsönzőt, de , amelyik elfogadta volna a kártyámat azoknak csak Fiat Pandájuk volt, amibe nem fértünk volna be a csomagjainkkal együtt .

Így Taxival mentünk az Algehroban lévő szállásunkra . (még szerencse , hogy nem valahol a túlparton foglaltunk szállást!)

A taxi 25 euroért vitt minket el a Hotel Soleado-ba, Alghero-ba , ami közvetlenül a városi strandon volt .

A szálloda nagyon jó helyen van , de azért közel sem 4*-os , mint, ahogy az a tábláján van.

A szoba kényelmes volt a Wifi ingyenes és a légkondi is jól működött.

A reggeli nem volt túl változatos, és ha fél 10 után mentünk reggelizni, akkor egy üres bögréért is könyörögni kellett.

Az érkezés napján a szálloda előtt strandoltunk , ami kellemes volt, de a víz nagyon algás volt és a csatorna szag is megcsapta időnként az orrunkat.....

A 2. napon busszal mentünk át a csak pár km-rel távolabb eső Spiaggia Maria Pia-ra . Ez a part nagyon szép, lassan mélyülő, fehér homokos és szerencsére a barna alga is jóval kevesebb volt . Az ember viszont jóval több. A busz odafelé 1 Euro volt fejenként, visszafelé 1,5 Euro ....  (Talán azért volt visszafelé drágább, mert nem vettük meg előre a jegyet, hanem a sofőrtől kértük ). Nem mondhatni , hogy túl udvariasak lettek volna  a buszon utazók , csak úgy gázoltak át rajtunk, nem nézve, hogy gyerekkel vagyunk....

A 3. napon egy helyi autó kölcsönzőtől béreltem autót , ahol simán elfogadták a kártyámat . Egy Fiat Punto-t kaptunk 390Euro volt 5 napra +400 Euro kaució.

Az autóval rögtön a Spiaggia La Pelosa-ra vettük az irányt .

Hatalmas dugóban döcögtünk az utolsó kilométereken és "röpke" 40 perc alatt sikerült parkolóhelyet találnunk . Majd újabb 20 perc volt, amíg a 3-ból 2 törölközőt le tudtunk rakni , az ember tömegben.

De a víz gyönyörű tiszta , sekély és finom homokos !

A La Pelosa után tettünk egy kört Stintino-ban , majd Sassari felé vettük az irányt . Sassari központja nem túl nagy , de a Fő Tér szép és itt ettünk a legolcsóbban a Szardínián 8,5 Euro volt 3 piccolo pizza és 3 üdítő !

A többi helyen sosem úsztuk meg 35-50 Euro alatt és hát a vendéglátás nem volt túl kedves mindenhol ....

Általában ránk szóltak, hogy miért ülünk le egy üres asztalhoz, amikor azt az étterem személyzete még nem engedélyezte .....

A 4. napon a Spiaggia di Is Arustas-ra mentünk strandolni, ahol végre nem volt tömeg .Az oda vezető út már maga egy nagy élmény ! És tényleg érdekes a rizsszemhez hasonló kavicsokból álló part. Itt végre nem volt horror tömeg, de a víz itt sokkal gyorsabban mélyül .

Hazafelé megnéztük még a Spiaggia Mari Ermi-t, aminek a partja még szebb és világosabb volt.

Ezútán Bosa-nak vettük az irányt . Útközben megálltunk egy gyönyörű helyen, amit a kocsiból fedeztünk fel Cuglieri a neve , gyönyörű bazilikával a hegy tetején és a városka utcái is nagyon szépek és érdekesek.

Bosa is csodaszép, de már csak sötétben láttuk sajnos .

Az 5. napon ismét a szálloda előtti parton strandoltunk, este pedig felfedeztük Alghero belvárosát gyalog és a dotto kisvonattal is.

Nagyon szép és hangulatos város, de itt is hömpölyögtek az emberek az utcákon.

A 6. napon megnéztük a szomszéd települést Fertilia-t, majd a vízi kalandparkban töltöttünk el 2 órát, ahonnan ismét a Maria Pia Beach lett a végállomás.

A 7. napon Alghero felett befelhősödött , ezért átautóztunk a túlpartra a La Cinta Beachre .

Ott szerencsére nem voltak felhők , de nagyon szeles volt , csak úgy vitte a vízbe a szél a matracokat és törölközőket .

Talán a nagy szél miatt itt nem volt zsúfolásig a part .... , ami egyébként szép és kellemes és lassan mélyül . De már itt is volt azért a vízben az algából, sajnos.... Hazafelé még tettünk egy kört San Teodoro-ban is, majd este Alghero-ban vásároltunk szuveníreket az itthoniaknak.

A 8. napon már csak a szálloda medencéjénél tudntunk kicsit strandolni, mivel hatalmas szél volt és a bér autót is vissza kellett vinni.

A benzinkútnál újabb meglepetés ért, amikor elkezdték megtankolni ...... ugyanis a táblára kiírt árnál 20 centtel drágábban mérték az üzemanyagot .

Amikor megkérdeztem, hogy miért, akkor azt mondták, hogy az az önkiszolgálói ár ....

Így 3000Ft-nak megfelelő euroért tankoltak helyettem...

Később a kölcsönzőben megtudtam, hogy a kútoszlop jobb oldala mindig az önkiszolgáló, a bal oldalon pedig a személyzet tankolja meg az autót (jóval drágábban!)

A reptéren sajnos még egy kellemetlen élmény ért . A beszálló kapunál lévő jegyellenőr (egy szakállas gyökér) belekötött mindenbe és a fényképezőgépünket, az övtáskámat és a kislányom Barbis pénztárcáját is külön-külön kézipoggyásznak számolta, majd elrakatta velünk a tényleges kézipoggyászunkba ezeket , hogy utána a nagyobb méretűre nőtt táskára elkérhessen 40 eurót pluszban!......

Szóval vegyes érzelmekkel távoztunk a szigetről , ami gyönyörű, de nagyon drága és ilyenkor elviselhetetlenül nagy a tömeg .....

sadanorbi Creative Commons License 2017.08.14 0 0 47

Sziasztok! A párommal augusztus 22-28. között autót bérelünk és azzal szeretnénk felfedezni a szigetet. 2-3 fő csatlakozhat hozzánk a költségek csökkentése érdekében. :)  

emeseszardinia Creative Commons License 2017.08.07 0 0 46

LAST MINUTE !!!

SZARDINIAI KORUTAZAS WIZZAIR-REL +ALGHEROI SZALLASSAL +HELYI IDEGENVEZETOKKEL ! 
Aug.26-szept.2-ig van meg nehany szabad hely az Ibusz -nal, a korut idegenvezetoi Petrei Emese es Patricia Petretto Szardinian elo idegenvezetok leszunk.Minden kirandulasba iktatunk furdesi lehetoseget Szardinia legszebb strandjain. A program reszleteit itt olvashatjatok : http://ibusz.hu/…/szardinia-varazslatos-vilaga-korutazas-ny…

Az erdeklodok jelentkezzenek a hazai IBUSZ irodak valamelyikeben ,mi itt varjuk a csoportot a helyszinen ! 

24pal Creative Commons License 2017.08.06 0 0 45

Köszönöm a válaszod, nagyon hasznos ötletek. És foglaltatok előre szállást vagy érkezéskor kerestetek? Ha esetleg tudsz jó szállást, azt megköszönném. Eddig a bookingon nézelődtem.

Előzmény: szofi762 (44)
szofi762 Creative Commons License 2017.07.27 0 0 44

Vicces hirtelen hogy fel lett pörgetve ez a topik mikor ott a másik több mint 5000 hozzászólással...

Szóval, szerintem keress rá a "Szardinia" topikra, ott rengeteg jó élménybeszámoló van! 

Ami pedig az északi partot illeti: Azt vedd figyelembe hogy Szardínián a közlekedés sokkal hosszadalmasabb mint amit mondjuk itthon megszoktál. Castelsardo pl. egy nagyon bájos település (bár nem a legszebb stranddal) innen el tudsz látogatni Algheroba, Stintinoba, a Costa Paradisora és a Capo Testához, és kb. ennyi, a többi már nem éri meg az oda vissza autózást, a Costa Smeralda már többi mint 2,5 óra.... Mi legutóbb az egy hetünket így töltöttük: 2 éj Castelsardo, 3 éj Costa Smeralda, 2 éj Cala Gonone. De voltunk 4 éjszakát úgy hogy Algehro (1), Castelsardo (1), Porto San Paolo (2). Nekünk sokkal egyszerűbb reggel 10 perc alatt összecsomagolni a bőröndöt mint oda vissza autózni....

Előzmény: 24pal (43)
24pal Creative Commons License 2017.07.26 0 0 43

Kedves Fórumozók!

Algheroba érkezünk, de szeretnénk amennyire lehet bejárni a szigetet. A kérdésem az, hogy hol válasszunk szállást, ahonnan a legoptimálisabban eljuthatunk a legtöbb helyre és nem kellene költöznünk. Az északi partra gondoltam, hogy mégiscsak a tengernél legyünk. Tudtok esetleg szállásokat is ajánlani?

Bok Péter Creative Commons License 2017.07.20 0 0 42

Üdv mindenkinek!

Augusztus 1-én indulunk párommal Algheróba egy hétre. Szeretnénk minél több szép helyre eljutni a szigeten. Ahogy olvasom, mindenképp autót lenne érdemes bérelni, de semelyikünk nem annyira gyakorlott sofőr, hogy idegenben merjünk bérelni autót. Van esetleg lehetőség busszal eljutni Algheróból szép strandokra, olyan helyekre amit mindenképp érdemes megnézni? Aki esetleg volt már Algheróban és igénybe vette a helyi buszokat, szívesen fogadunk tippeket :)

Van esetleg valaki aki ugyanebben az időpontban (aug. 1. - aug. 8.) között tartózkodik Algheróban és bérel autót? Szívesen betársulnánk a párommal a költségekbe és együtt is mehetnénk ide-oda.

Milyen fakultatív kirándulási lehetőségek vannak a sziget északi (északnyugati) részén?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv.:

Péter

párizs Creative Commons License 2017.05.29 0 0 41

Tavaly 18 napot töltöttünk el Szardínián, saját autóval, saját szervezéssel. Először egy elég nagy kört leírva jártuk körbe a szigetet, majd pihentünk egy hosszabb időt a tengerparton. Akit érdekel, itt a programunk:

Első nap, vasárnap: esti komppal mentünk Livornóból, előtte Lucca városában töltöttük a délutánt, Nagyon kis kedves Toszkán hely, ott született Puccini. A Grimaldi Lines céggel hajóztunk, még februárban foglaltam le, kabinnal együtt 209 eu volt 2 főre, 1 autóra.

Második nap: kora reggel kötöttünk ki Olbiában, sétáltunk a kikötőben, a szinte üres sétálóutcán és megnéztünk két templomot (Szt. Pál és Szt. Simplicius) Elindultunk Porto Rotondo felé, közben megálltunk fürdeni egy gyönyörű fehér homokos helyen a Spiaggia Biancan. Porto Rotondo után Porto Cervon is megnéztük a kikötőt, sétáltunk a városban. Az első szállás Palauban volt, egy tengerre néző apartmanban, a Residence Excelsior Vanna nevűben (71 eu). Palau előtt van a Medve-szilka (Capo d' Orso) oda is felmentünk, nagyon nagy volt a szél, de csodálatos a kilátás a városra és a környező szigetekre.

Harmadik nap: saját autóval átkirándultunk a La Maddalena és a Caprera szigetre. A Caprerán élt és halt meg Garibaldi, a házába és birtokára csak csoportosan lehet bemenni, nagyon tetszett. Fent a hegyen egy amerikai támaszponton meg emlékhelyet alakítottak ki, azt is Garibaldiról (film vetítés, csatajelenetek). Körbe autóztuk a La Maddalena szigetet is, nagyon szép öblöket láttunk. A szállás a Capo Testa szigeten a Hotel Mirage-ben volt (59 eu). Előtte a Capo Testa gránit sziklákat néztük meg, majd fürödtünk a Spiaggia Rena di Ponente strandon, ez is fehér homokos és klassz volt.

Negyedik nap: Santa Teresa Galluria városban kezdtük a napot, ez egy sakktábla szerű város. Castelsardo: vár a magaslaton, nagyon szép város, Elefánt-szikla az út mellett. Szállás Porto Torresben az Agriturismo Margherita nevűben volt (50eu), de előtte elmentünk fürdeni az egyik legszebb szardíniai strandra, a La Pelosa nevűre, ahol a spanyol torony van. Tényleg gyönyörű, de iszonyat sokan voltak, parkolót is alig találtunk, pedig már a dátum aug. 31. volt.

Ötödik nap: Sassari felé indultunk, útközben megnéztük a Monte d' Accodi építményt, ami 4-6 ezer évesnek taksált piramis. Sassarin van egy gyönyörű tér, nagyon tetszett egy csempés ház, a bíróság épülete és a híd alatti kút. Alghero felé indulva megálltunk az Anghelu Ruju nevű földalatti temetkezési helynél, majd Algheroban sétálgattunk egy kicsit. Befizettünk a cseppkőbarlangi (Grotte di Nettuno) hajó útra, nagyon tetszett. Onnan visszafelé jövet a tenger felől olyan gyönyörű a város, azt nagyon sajnáltam, hogy ott már csak egy kis vonatozásra volt időnk, körbe vitt a városkában, a nevezetességeknél megállva meghallgathattuk az infókat. Majd a panoráma úton mentünk Bosa nevű városba, ott volt a szállás a Bed Breakfast I Gerani apartmanban (50eu). Maga az út is gyönyörű volt, nem győztem megállítani a férjemet, hogy fotózhassak, de Bosa városa is lenyűgöző, mind este kivilágítva, mind nappal napsütésben. Ezen a napon nem strandoltunk, de így is az egyik legjobb nap volt a szigeten.

Hatodik nap: Bosától nehezen tudtunk elszakadni, nagyon tetszett a város, de vártak más helyek is, "menni kellett"....A Sinis-félszigeten lévő Is Arutas strandra mentünk, ahol ilyen fehér és rózsaszínű kvarckristály golyócskákból áll a talaj, és olyan leírhatatlanul kék a tenger is, hogy csak ámultunk és bámultunk. Megnéztük még San Salvatore western falut, San Giovanni VI. századi Szt. János templomát, kis vonattal Tharros ókori romjait. A szállás Tuili nevű helységben volt a BB il Giardino da Pina apartmanban (54 eu). Pici falu, 20 perc alatt körbe lehetett sétálni, egy pizzériája volt , ettünk ott pizzát, finom volt, meg a bor is.

Hetedik nap: reggelről a Barumini melletti Miniatűr Szardíniát néztük meg, szinte az összes szigeten lévő híres épület, érdekesség megtalálható ott. Jó volt kicsiben látni az ismert házakat, templomokat, várakat, strandokat és kíváncsivá is tett bennünket a még ránk várók látványa. Onnan pár km a Su Nuraxi, Szardínia leghíresebb Nuraghe-je, világörökség része, csak csoportosan látogatható. Nagyon érdekes volt és nagyon tetszett. Cagliari következett. Sétáltunk először a kikötőben, majd a városban, felmentünk a várba, Megnéztük a bástyát, a Szt. Mária katedrálist, a tér többi épületét, a Szt, Pankráció tornyot. Lejőve ücsörögtünk, fagyiztunk, söröztünk a kikötőben. Tetszett a város, pedig nagyon nagy forróság volt. A szállás Geremias nevű helyen a II Moro nevű apartmanban volt (36.45 eu), fent a domboldalban, egy zárt lakóparkban, vagy 50m2 terasszal, olyan kilátással a tengerre, hogy a lélegzetünk is elállt.

Nyolcadik nap: alig akartuk ott hagyni az apartmant, annyira tetszett a hely, a kilátás. Strandoltunk egy Germiashoz közeli helyen, aztán a tengerparton Villasimius, Costa Rei-t csak kocsiból nézve fölmentünk Tortolli mellé, Lotzorai nevű falu kempingjébe az Iscrixedda-ba. Itt 10 éjszakára lakókocsit béreltünk előre, még szintén februárban. Egy mobil-homot kaptunk, ugyan azért az árért, mert szeptember lévén csak alig negyed ház volt. (320 eu). Innen voltunk kirándulni kocsival Bauneiben, ami fent van a hegyoldalban, rettentő kanyargós út vezetett oda, nagyon tetszett! Santa Maria Navarreseben csodálatos a spanyol torony a tengerparton. Hajóval mentünk az Orosei-öböl Nemzeti Parkjába Arbataxból, Magas sziklafalak mellett, gyönyörű fehér homokos partokon kikötöttünk és lehetett fürdeni a Mariolu és Cala Luna strandokon. Felejthetetlen élmény volt! Azbataxnál szépek a vörös sziklák.

Utolsó előtti nap, szerda: menni kellett Olbiába, mert a szállásunk ott volt, mivel másnap korán indult a hajónk, vissza a szárazföldre. Orgosolo felé mentünk, ott megnéztük a színes falfestményeket a házak falain. Nuoroban csak kocsiból volt a városnézés. Kijöttünk a tengerpartra és végig néztük azokat a kedves kis városokat, mint San Teodoro, Budoni. A Cala Brandinchi nevű strandon még fürödtünk egyet, lapos, fehér homokos a partja. Nagyon széppel búcsúzhattunk Szardíniától! Olbiában szállodában aludtunk, a tengerparton lévő Hotel De Plam-ban (67 eu). sétáltunk még a városban, vacsoráztunk, fagyiztunk, nagyon hangulatos kis hely.

Utolsó nap, csütörtök: 10 órakor indult a hajó, 8-kor ott kellett lenni. Becuccoltunk a kabinba, majd körbejártuk a hajót. Aludtunk, ettünk és este 7.30-kor tudtunk lejönni róla. Éjjel egykor egy parkolóban ettünk és reggel 5-re értünk Vácra. Minden szállást a Booking.com-on keresztül intéztem, térképpel mentünk, mindent könnyen megtaláltunk. Nincsenek nagy távolságok a szigeten, 30-70-110-135-150 km-et mentünk naponta, a leghosszabb 214 volt az utolsó előtti napon. Az utak minősége jó, minden ki van táblázva, a strandok barna táblákon, meg a nevezetességek is. Minden szállásadó kedves volt, és az emberek is, bárhol is jártunk. Volt idő fagyizni, kávézni, ücsörögni a kikötőkben. Az idő végig nagyon jó volt, aug. végén 28-án indultunk és szept. 16-án jöttünk vissza. Csak az első pár nap, amíg nem kezdődött meg az iskola, volt nagyobb tömeg, de a La Pelosa-n kívül, sehol nem volt zavaró. A kempingben 3 napot nagyon fújt a szél, fürdeni lehetett, a kirándulóhajók nem mentek. Nekünk ennyi fért bele a 18 napba, maradtak ki részek tudom, de nem akartunk csak végigrohanni a szigeten. Minden nagyon tetszett, bármikor újra elmennénk!!! 1870 képet készítettünk.

"Döbrögi" Creative Commons License 2017.05.13 -1 0 40

Sziasztok!

Szeptember közepén repülővel utazunk, a sziget északi részén lesz tengerparti szállásunk. Saját szervezésben. 

Mit ajánlotok merre miket nézzünk meg???

Mivel utazzunk? 

Minden jó tanácsot és javaslatot szivesen elolvasok!

Köszönöm!

nyagyzoli Creative Commons License 2017.02.21 0 0 39

Szia

Mi tavaly szeptemberben voltunk Szardínián nászúton.Én is sokat olvastam utána és végül nem bántam meg hogy a déli részre mentünk.Mi a Costa Rei szakaszon voltunk és nagyon fantasztikus volt.Mi pihenni mentünk és arra tökéletes volt.

Előzmény: Pisztácia101 (38)
Pisztácia101 Creative Commons License 2017.01.26 0 0 38

Kedves Fórumozók  ! 

Szeretnék egy kis segítséget kérni, idén mennénk először Szardíniára nyaralni , de teljesen döntésképtelen vagyok. Melyik várost/falut ajánlanátok amerre szép homokos a part , lehet snorkelezni, vannak látnivalók, este is van egy kis élet ( nem bulizásra gondoltam). Melyik részen a legszebbek a partok, hova érdemes szállást foglalni ? Köszönöm a segítséget! 

szofi762 Creative Commons License 2016.05.12 0 0 37

Neked is a másik topikot ajánlom!

Amennyire a híreket olvasom, legfeljebb  Cagliari kikötőjében érzékelhető több migráns, de  a sziget teljesen békés, nem hinném hogy bárhol szaladni kellene! Mi május 31-én megyünk és június 7-én jövünk haza ha még aktuális a kérdésed akkor tudok friss infóval szolgálni. (már 4 éve is nagyon sok fekete árus volt a strandokon, de ők nagyon barátságosak, nekünk semmi gondunk nem volt velük)

Előzmény: Gardfield (34)
szofi762 Creative Commons License 2016.05.12 0 0 36

Szia! szerintem a sima "Szardinia" topikba kellene ezt betenned, azt sokkal többen látogatják!

Előzmény: aniszabo (35)
aniszabo Creative Commons License 2016.05.12 0 0 35

Szardinia, 1 db, return repjegy eladó

Budapest - Olbia (Szardinia) - június 8 (Milánói átszállással, WizzAir - EasyJet)
Alghero (Szardinia) - Budapest - június 18

Névátírással + nagyméretű kézipoggyásszal: 40,000 HUF
(+ oda sportfelszerelés: 12000 HUF)

hu.anitaszabo@gmail.com
06709464952

Gardfield Creative Commons License 2016.04.20 -1 0 34

Sziasztok:) Új látogató vagyok a lapon és érdeklődnék, mi a helyzet migráns ügyben. Nem vagyunk már fiatalok, nem tudunk elfutni baj esetén. Tervezzük a nyaralásunkat.Köszönöm,ha tud valaki infot küldeni.Szép napot!

szkati Creative Commons License 2015.10.27 -1 0 33

Én azt mondom, hogy igazad van, ne tartsd megbízhatónak! Keress valaki mást, biztos vannak sokan, akik jól ismerik az ottani viszonyokat, beszélnek magyarul, minden kérdésedre( majdnem) azonnal válaszolnak. Persze emiatt, hogy megkapd a lehető leggyorsabban a  választ, éjjel nappal rendelkezésre állnak, ünnepeket meg nem tartanak meg, mert minek.:))

De ha ilyet találsz, akkor szólj nekem is, mert én bizony elég alaposan körbejártam annak idején a témát, de a meglévő lehetőségekből többszöri szűrés után Emese maradt fenn a rostán. Próbálkoztunk a második utunkon egy másik magyar, ott élő hölggyel is, de ő csak a szállást foglalta le nekünk( ami egyáltalán nem olyan volt, mint ahogy ígérte), semmiféle tájékoztatást nem adott, és ha kerestük, akkor nem vette fel a telefonját. Őt magát nem is láttuk, pedig kb. 5 percre lakott tőlünk.

3x jártunk Szardínián, összesen 6 hetet töltöttünk ott. Az első kettőt teljesen magán szervezésben északon, az utolsót pedig Emese segítségével délen, Villasimiusban. Ma azt mondom, hogy még ennél is jobb lett volna az első két utunk, ha Emesét hamarabb ismerjük!

Nem szándékozunk a közeljövőben Szardíniára menni, és nem tartok fenn Emesével semmiféle kapcsolatot. ( mielőtt még bárki meggyanúsítana bármivel is)

Előzmény: Icus60 (27)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.27 0 0 32

ja és még valami repülöt is befoglaltam erre az időre: 2 főre. 100.e.ft  8fapadossal) oda- vissza.  ja és autót is az 2 hétre 85 e.- ft (kisautó)

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.27 0 0 31

Üdv , booking.com: 2016- ra úgy lehet foglalni szállást, hogy nem kell semennyi előleget fizetni.... csak regelni kell.

sztem az egyik legolcsóbb szállás oldal. be is foglaltam vagy 15- öt és csak 2016, junius 30- ig nem kell fizetni semmit, ha lemondom. amit befoglaltam: föszezon 2016.08.02--- 2016 08-16- ig azaz 2 hét reggelivel, szálloda, vagy apartman

(svédasztalos reggelvel) átlag ára: 160- 220.- e.- ft- ig 2 fönek 2 hétre.Klimás teraszos.  Kell ennél jobb? csak kérdezem?

emeseszardinia Creative Commons License 2015.10.05 -1 0 30

Felteszek egy idei beszamolot egyik torzsvendegunktol, igy talan kiderul hogy megbizhatok vagyunk e :-))

A szerelem Szardíniával 2006-ban kezdődött. Az Atahotel Tanka Village-ben, Villasimius mellett voltunk nászúton. 
2009-ben Emese szervezésében a sziget közép-nyugati részén, Torre dei Corsariban nyaraltunk.
Némi kihagyás után 2015. 06.27-07.07. között a Smaragd parton töltöttünk 10 felejthetetlen napot. A Residence Punta Marana Pedra Concadaban, mely egy üdülőtelep, egy szintes apartmanok sora, gyönyörű, ápolt környezetben 2 percre a homokos tengerparttól. Az apartmanok jól felszereltek, nagy terasszal, az 1. emeletiek gyönyörű kilátással a tengerre. Minden apartmanhoz tartozik egy parkoló. Ebben az időszakban csendes és nyugodt volt. A homokos tengerpart lassan mélyülő, kisgyerekeseknek ideális. A közelben 5-7 km-re is szép strandok (fehér homokos) találhatóak. 
Mi komppal érkeztünk Szardíniára. Mindkét kikötő, illetve a repülőtér is nagyon közel van a szálláshoz. 
Szardínián nem csak strandoltunk, hanem kirándultunk is. Most Korzikára kompoztunk át Santa Teresa di Galluraból, Palauból pedig a La Maddalena szigetekre. 
Nagy élmény volt a Cala Gononénál bérelt motorcsónak, melyhez nem kell külön jogosítvány és olyan partokat is meg lehet közelíteni, melyek csak hajóval/csónakkal elérhetőek.
Miért éppen Szardínia és miért éppen Emese?
Szardínia gyönyörű, rengeteg a látnivaló, tiszta a tenger. Aki egyszer odautazik, tervezi a következő utat (ahogy mi is). 
Emesével nem csak addig tart a kapcsolat, amíg kifizetjük a szállást. Nagyon segítőkész, menet közben is mindenben segít.
Köszönjük!

emeseszardinia Creative Commons License 2015.10.05 -1 0 29

Kedves Icus , most latom hogy itt is erdeklodsz megbizhatosagom felol :-) Azt mar nem irtad fel ide hogy miutan jonehany emailt valtottunk es kuldtem Neked jopar ajanlatot ,vegul Te nem reagaltal es nem is jottel Szardiniara .Mivel tobbszaz levelet kell megvalaszolnunk szezon alatt naponta es az unnepnapokat mi is a csaladunkkal toltjuk, hat elnezest hogy nem valaszoltam azonnyomban ,de gondolom nem is volt annyira komoly ez a szandek hogy ide utazz Szardiniara .Mar keszitjuk jovo evi arlistainkat ,apartmanok, medences rezidenciak,csaladbarat  udulofalvak ,kozvetlen tengerparti hotelek , naszutas ajanlatok ,stb kinalattal, igy aki szeretne konkret ajanlatot kerni, szeretettel varom erdeklodesuket .Honlapcimunk : www.szardinia-szallas.hu 

Email cimunk: emesepetrei@tiscali.it 

tankoagota Creative Commons License 2015.09.23 0 0 28

Szardiniara keszulunk kirandulni oktober 18-25 közt.Autót is bérelnénk a kérdésem az lenne,hogy minden egyes esetben kell hagyni kauciot az autóra?Masik kérdésem hogyha nem berlunk autot tomegkozlekedes gördülékenyen működik?Algheroba fog erkezni a gépünk. Elore is köszönöm a válaszokat.

Icus60 Creative Commons License 2015.06.05 -1 0 27

Sziasztok!

Eddig csak olvasgattam a fórumot, most viszont elhatározásra jutottunk, szeretnénk Szardíniára menni. Itt többen ajánlottátok Emesét. 

Írtam neki jún. 2-án, akkor azt válaszolta, mivel négynapos ünnepük volt, holnap válaszol. Hát azóta is hiába várom a választ. Úgyhogy én ezek után hogyan tartsam megbízhatónak??

Cube kerékpáros Creative Commons License 2014.02.25 -1 0 26

Mi velük utaztunk tavaly: Szardínia Utazás .  Idén új szállásokat keresnénk fel, kiket ajánlotok?

csapa Creative Commons License 2012.03.26 0 0 25

Szia!

Nézz át a másik topikba, ott több élet szokott lenni.

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9097129&la=117076795

Előzmény: boemese (24)
boemese Creative Commons License 2012.03.26 0 0 24

Sziasztok, kedves fórum-tagok!

Június végén megyünk  a Residence Verde Mare apartman-ba Tortoli-ba. Ki mit tud róla? Még soha nem voltam Szardínián, most 2 hétre megyünk és bérelnk autót.

Larotta Creative Commons License 2010.05.03 0 0 23
Párok és családok! Egyedi programunk Szardínián:
...valami egészen más:
http://www.larotta.info/main/travel?sm=1

"Utazás Egymás Felé"

Várunk benneteket is!
szardínia2010 Creative Commons License 2010.04.18 0 0 22

"Kedves Szardínia szigetére utazók! A szigetre utazásotok megszervezésében segít a szardinia.info.hu weboldal. Térképek, útikönyvek, prospektusok több nyelven is. Mindezt ingyenesen, postai úton juttatjuk el a megadott címre!"

Előzmény: kacsamese (21)
kacsamese Creative Commons License 2010.04.15 0 0 21
Sziasztok!

Utazott már valaki közületek a Szardínia Travel szervezésében
Szardíniára? Mi volt a tapasztalat? Minden úgy volt, ahogyan azt vártátok? Szállás korrekt volt?
Sajnos a magyarországi Szardínia felhozatal elég silány, és őnekik igazán jó a kínálatuk.
Kérlek, hogy írjátok meg a tapasztalataitokat!
Köszönöm!
tavasz21 Creative Commons License 2010.03.13 0 0 20
Váltsd ki az Európai Uniós betegbiztosítási kártyát, ingyen van és jogosult leszel sürgősségi ellátásra ingyen.
Előzmény: FORB (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!