Keresés

Részletes keresés

LANDULA Creative Commons License 1 napja 0 0 12231

Mobilon is be lehet csekkolni

Előzmény: Klemy12 (12228)
LANDULA Creative Commons License 1 napja 0 0 12230

Sziasztok!

Segítséget kérnék. Vettem három jegyet BudgetAir-en keresztül BinterCanarian járatra Tenerife-LasPalmas-Tenerife járatra, csak egy naposra oda-vissza. A foglalásnál a keresztnévnél ez a megjegyzés szerepelt: "Enter your official first given name only as written in your passport: "Elisabeth Cornelia Johanna" becomes "Elisabeth". Így a három jegyből kettőnél csak egy keresztnév van beírva a foglalásunkba. Most elkezdtem nézegetni a Binter honlapját és azt írja, hogy full kereszt és családi nevet kér. A jegy ára annyiba kerül, mint a módosítás díja. Mostanában járt-e valaki így vagy esetleg van ismerősötök a Tenerife északi, las palmasi reptéren, hogy fognak a második keresztnévvel egyáltalán foglalkozni a helyi járatukon vagy nem engednek fel így minket? Nagyon köszönöm.

attamatta Creative Commons License 2 napja 0 0 12229

Nem ezen az útvonalon, de repültünk velük. A reptéri check-in ingyenes, külön sort tartanak fenn a BC-s utasoknak.  Feladott csomag az árban +1 kézipogyó lehet +kistáskát se szólták meg.

Nem fapados cég, hanem spanyol belföldi fuvarozó.

Előzmény: Klemy12 (12228)
Klemy12 Creative Commons License 2 napja 0 0 12228

Sziasztok!

Mi július 20-án indulunk nászútra a Kanári szigetekre, 1 hét Fuerteventura, majd 1 hét Tenerife. Bár már most látom, hogy kevés lesz az 1 hét Tenerife-re! Nagyon sok mindenre kíváncsi lennék, de sajnos nem fog minden beleférni az időnkbe! :(  Vissza olvastam nagyon sokat, és rengeteg hasznos infót találtam, ezért köszi! :) Amiről nem nagyon esett szó, van valaki aki utazott már a Binter Canarias légitársasággal egyik szigetről a másikra? Tudunk a reptéren is check-olni? Nem kell érte külön fizetni? Mert 7 nappal az indulás előtt tudok majd csak belépni, de addigra már Fuerteventuran leszünk. Aggódom, hogy onnan nem tudunk majd online be check-olni.... :(

Köszönöm ha válaszoltok! :)

attamatta Creative Commons License 3 napja 0 0 12227

Meg lehet próbálni a háznál beszélni a parkőrrel, bár ha eleve elutasították a kérést, az jelzi, hogy lehet valami belső rendelkezés, amit szigorúan vesznek.

Sokat ne erősködjetek, mert hivatalos személlyekkel van dolgotok, ha nem akkor el kell fogadni, máskülönben egyikőtöket sem enged fel.

Előzmény: feherek99 (12223)
edkedk Creative Commons License 4 napja 0 0 12226

Aqualand valóban kevésbé zsúfolt. Megvannak az előnyei. De Siamban is ha egész nap ott vagy, a nyitvatartási idő első és utolsó harmadában nem kell olyan sokat sorba állni.

Előzmény: feherek99 (12225)
feherek99 Creative Commons License 6 napja -1 0 12225

Igen, mert itt a fórumon is többször olvasható, hogy hatalmas a tömeg és gyakorlatilag használhatatlanok a csúszdák a hosszú sorok miatt.

edkedk Creative Commons License 6 napja 0 0 12224

Ha jó napja van az erdésznek, talán el lehet neki magyarázni, hogy az, akinek a nevére szól, nem jött el, helyette jött más. De nem biztos.

A másik kérdésed úgy kell érteni, hogy Siam helyett inkább Aqualandbe mennél?

Előzmény: feherek99 (12223)
feherek99 Creative Commons License 6 napja -1 0 12223

Sziasztok, sajnos nem sikerült a Tiede csúcsára szóló engedélyt módosítanom másik névre. Nehezen értem, hogy miért, hiszen nem utazik velünk az a személy, akinek a nevére szólt, de akkor sem voltak hajlandók egy nevet kicserélni a már meglévő engedélyünkön. Természetesen újat foglalni a neten lehetetlen. Szerintetek mennyi esélye van a helyszínen engedélyhez jutni? Teljesen reménytelen?

További kérdésem, hogy a Siam Parkot vétek lecserélni egy aquaparkra? Nekünk "öregeknek" mindegy lenne, de két tinédzser számára? Köszönöm előre is.

jajibubu Creative Commons License 2017.06.04 0 0 12222

Szia ercsibe!

Tudom nem mostani a hozzászólás, de esetleg meg van még a Rother könyv?? :) előre is köszönöm!!

Előzmény: ercsibe (11667)
ezmarjonev Creative Commons License 2017.06.02 0 0 12221

attractionticketsdirect.de   

meg nem foglaltam,de szerintem innen jo lehet Siam is Loro is . Van Ultimate Tenerife ticket.

Ott elo azt is javasolta,hogy celszeru kedden vagy csutortokon menni akkor kevesebben vannak a Siamban.

Előzmény: agostonzsombor91 (12220)
agostonzsombor91 Creative Commons License 2017.06.02 0 1 12220

Köszönöm szépen a segítséget, így már működik! Viszont a Siam Park saját oldalán nem lehet FastPass-os jegyet venni...

Attractiontix-el kapcsolatban van valakinek friss tapasztalata? Hogy érdemes a címet rögzíteni? Manuális címnél, PayPal-os fizetéssel hibát ír az oldal.

Előzmény: 19colin61 (12219)
19colin61 Creative Commons License 2017.05.31 0 0 12219

DNS szerver beállítás miatt nem jön be a Siam oldala .. ha megnézed a Loro Park oldala sem jön be ..

A gépeden kell állítani és akkor majd eléred.

http://pcworld.hu/tippek/igy-cserelj-dns-szervert-156862.html

Előzmény: agostonzsombor91 (12218)
agostonzsombor91 Creative Commons License 2017.05.31 0 0 12218

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy jelen pillanatban hol lehet/érdemes megvenni a Siam-Loro Twin Ticketet Fast Pass-al?
Attractiontix-en a fizetés előtt megakadtunk, mert csak valid UK vagy Rep. of Ireland címmel lehet vásárolni, a Siam Park saját oldala pedig azóta nem elérhető, hogy elkezdtük szervezni az utazást...

Előre is köszi a válaszokat!

Traveller00 Creative Commons License 2017.05.29 0 0 12217

autoreisent kp-ban fizettük Gran Canarián

Előzmény: nagyviz (12215)
Mexike74 Creative Commons License 2017.05.29 0 0 12216

Tény, mi is mindig kártyával fizetünk, de volt, hogy előttünk készpénzzel fizettek...hogy mi volt az oka vagy hogyan volt lehetséges nem tudom...

Előzmény: nagyviz (12215)
nagyviz Creative Commons License 2017.05.29 -1 0 12215

Kis pontosítás: Kp.-vel NEM lehet fizetni. Bankkártyát lemásolják, a bérleti díjat levonják DE aláírod, hogy később lehívhatják az önrészt, benzint ha baj lenne ... nem tudok róla, hogy valakivel is megtörtént, de elvben lehetséges.

Kocsit leadni bármikor lehet (kulcsbedobás) és ingyenes, de felvenni csak nyitvatartás alatt pl. TFS reggel 7-től. Megnézhetők a honlapon hol mikor pl. pénteken éjjel nagyon sokáig.

Egyébként tényleg korrekt, de épp emiatt néha nagy a sor. Mi sokszor használtuk.

Előzmény: Mexike74 (12214)
Mexike74 Creative Commons License 2017.05.28 0 0 12214

Szia, az Autoreisent merem ajánlani. Online előre lefoglalhatod, nem zárolja a kártyádat, nem kell előrefizetni, bármikor törölheted vagy módosíthatod a foglalást. Az autó átvételekor kell csak fizetned akár kp-val akár bankkártyával. Kaució nem kell. Mi is volt, hogy hajnalban adtuk le az autót, annyit kértek, hogy a reptéri pultjuk ládájába tegyük be a kulcsot. De ha napközben adjátok le, akkor se nézik meg a kocsit, csak a reptéri parkolóban lévő "bodegában" megkérdezik a kulcs átadásakor, hogy a tank olyan szinten áll-e, mint felvételkor. Megbízhatóak, a főbb szigeteken lehet tőlük bérelni. Mi csak tőlük szoktunk bérelni.

Előzmény: Kadia01 (12211)
edkedk Creative Commons License 2017.05.28 0 0 12213

Az Autoreisennél a helyszínen kell fizetni.

Személyes tapasztalatom a nyitvatartási időn kívüli visszaadással nincs, de többen azt írják, hogy csak be kell dobni a kulcsot az Autoreisen bódéjának erre szolgáló nyílásán. Személyes visszaadáskor sem nézik meg az autót.

Jahno Creative Commons License 2017.05.28 0 0 12212

Legtöbbnél helyben fizetsz. Én mondjuk sok éve voltam, Avisnál éppen így volt, hogy befoglaltam és ott helyben kártyáztam. Leadás meg tipikus spanyolos, hagyd ott és dobd be a kulcsot egy lukon. Vagy még azt sem.

Kadia01 Creative Commons License 2017.05.28 0 0 12211

Sziasztok!

Nekem is autóbérléssel kapcsolatos kérdésem lenne. Van olyan cég ahol lehetséges reggel 5-kor visszaadni az autót a reptéren? Amennyiben igen ez milyen plussz költséggel jár? Illetve van olyan kölcsönző, aminél az interneten lefoglalt kocsit, csak ott a helyszínen fizetem ki , amikor átveszem a kulcsokat és előzetesen nem von le pénzt a kártyámról?

köszönöm!

maffiaszimba1 Creative Commons License 2017.05.25 0 0 12210

Szia!

Mi Playa de las Americast részesítjük előnyben. Nálunk az a nyerő, idén megyünk októberben már sokadszorra.

Az odalátogatók nagy része máskor is szívesen visszatér.  Mi a Garden City, Avenida De Los Pueblos, San Eugenio, 38660 Playa de las Américasban  szálltunk meg többször is, viszont minden évben  változtatják az árakat, és ez mindenhol így van, mivel Tenerifén nyáron sokszor kirakhatják a megtelt táblát. de!!! Jól írták a többiek, hogy minden része bérautóval könnyen látogatható, és nem utolsó sorban viszonylag olcsó az autóbérlés, melyet itthon számítógép mellől intézhetsz. 

Előzmény: Esztrke (12201)
edkedk Creative Commons License 2017.05.25 0 0 12209

Ha a felvonóra előre megveszed a jegyet, rövidebb sort kell végigállnod.

Előzmény: feherek99 (12208)
feherek99 Creative Commons License 2017.05.25 -1 0 12208

Mivel ez lesz az első látogatásunk a szigetre, tehát tapasztalatunk nincs. Olvasom a fórumot, de néha összezavarodom. A Teide felvonóra is időpontot kell foglalni, nem csak a csúcsra? A legfőbb látnivalók belépőjegyeit érdemes itthon az utazás előtt megvenni? Van olyan honlap, ahol az összes belépőjegy online elérhető?

feherek99 Creative Commons License 2017.05.24 0 0 12207

Köszönöm, írtam nekik. Természetesen felírom majd, hogy sikerült-e. Hátha valaki jár még így:-)

attamatta Creative Commons License 2017.05.24 0 0 12206

ha minden kötél szakad, akkor is menjen veletek fel, ott elmagyarázhatjátok a helyzetet a parkőrnek, szerintem nem lesz akadálya a cserének, mert igazából a létszám van korlátozna egy napra.

valami kis magyaros apróságot köszönetként örömmel veszi majd

Előzmény: feherek99 (12205)
feherek99 Creative Commons License 2017.05.24 0 0 12205

Köszönöm, igen már régen nincs több hely:-(

attamatta Creative Commons License 2017.05.24 0 0 12204

Szerintem csak úgy, ha írsz nekik és azt visszaigazolják. Vagy foglalsz neki is egy helyet, de gondolom ez már nem működik hogy azt kérdezted, amit.

Előzmény: feherek99 (12203)
feherek99 Creative Commons License 2017.05.24 0 0 12203

Sziasztok, szakértők tudnátok egy kérdésben segítséget adni. Augusztusban utazunk Wizz air -rel. Négyen mennénk, de egy főt cserélnünk kell, névátírással. A Tiede meglenne az engedélyünk, de itt lehet nevet változtatni? Köszönöm előre is.

Sony Black Creative Commons License 2017.05.23 -1 0 12202

Egy vulkanikus szigeten ami nem sziklás? :)

Apartmant a booking-on nézz jó áron találsz. De ha olcsót akarsz akkor az nem az aranyhomokhoz közeli.

Ha úgyis autót béreltek ez szerintem lényegtelen. 5-15km el lehet autózni minden nap akár a strandra.

Mi Golf el Sur-ba száltunk meg és onnan Las Vistas 13km. Körbe jártuk a szigetet, és ez a strand ami az igazi volt úgymond, de itt baromi sokan is vannak. A Santa Cruse-i Las Teresitas strand is ilyesmi, a part az szép aranyhomok, de nekem az nem jött be, mert van kb 3 bódé bár azt kész, meg az észak inkább. Viszont itt, kicsit arrébb, nagyon jó szerintem ez a medencés strand amiben óceán víz  van, közvetlen az óceán mellett a parton, a neve Lago Martianez. Ide 5 eur a belépő de, ez valami bitang jó szerintem. Ahol nincsenek sokan az vagy fekete homokos vagy sziklás. Mondjuk nekem jobban bejön a sziklás hely mert nem leszek mindenhol agyig homokkal és nem zavaros a víz se tőle.

Előzmény: Esztrke (12201)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!