Keresés

Részletes keresés

quilla Creative Commons License 2008.02.11 0 0 3399

Miutan elkuldtem a valaszt megfordult a fejemben, hogy poennnak szantad :)

Ezer eve nem jartam a wiwen, a pmcs oldalon tan meg tobb. Most igen, tok jo ez a bemutatkozos reszleg... es latom mindenki ugy ertekeli, hogy a sutemenyek elegge alulmuljak a szinvonalat :) Egy-ketto van nekem is amit megeszek, de ugy globalisan szerintem is szornyuek... szulinapi tortabol pl mar sosem eszem, addiga mindig 'jollakom' es nem birok tobbet :) Az az egyentorta szornyu... illetve ehetonek eheto, de semmi ize es minden alkalomra az van :)

A vacsirol meg jollemaradtam, raadasul az uccso utani pillanatban a dokim lebetegedett, igy elmaradt a szenaszom vele ami miatt nem tudtam elmenni feletek... hat micsoda format hozok mar masodszor?? :((

Előzmény: Törölt nick (3397)
primatti Creative Commons License 2008.02.11 0 0 3398
hozom a formám, most jöttem rá, hogy szökőnapra foglaltam a repjegyet, szerintetek a légitársaság bekalkulálta ezt a február 29-ét????? Na ez jó vicc lenne.....
Előzmény: Törölt nick (3397)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.11 0 0 3397
ahhhhhh tuttttam tuttttam :D
Előzmény: primatti (3396)
primatti Creative Commons License 2008.02.11 0 0 3396
Kati kedves, csoki hegyek itthon maradnak ha ilyenekkel stresszelsz!!!!
Előzmény: Törölt nick (3395)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.11 0 0 3395
nemar, most lelottetek a poenomat. Primatti pont 29-en erkezik, csak ot akartam kicsit huzni :D
quilla Creative Commons License 2008.02.11 0 0 3394
Kinek a jovendoleseben olvastal hovihart? :oDDDD az erre az evszazadra mar megvolt... asszem tavalyelott :)
Előzmény: Törölt nick (3392)
auray1 Creative Commons License 2008.02.11 -2 0 3393
Na, ne! 10-en megyek! Ugye addigra jo ido lesz?
Előzmény: Törölt nick (3392)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.11 0 0 3392
Tul gyorsan :-) De en nem tudok errol nyilatkozni mert nem veszek reszt ilyen fajta unnepsegeken. Az ido nagyon jo, ezer agra sut a nap! Bar azt hallottam, hogy feb. 29-en hovihar lesz es utana egy hetig tornadok es hurrikanok sutjak majd Lisszabont es Sintra-t.
Előzmény: primatti (3391)
primatti Creative Commons License 2008.02.11 0 0 3391

töröm a csendet........szép idő van idehaza, (H) de kissé hideg. Milyen volt, és hogy telt kinn (P) a munkaszüneti nap??? karnevál??

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.07 0 0 3390
Mindjart elalszom... annyira faradt vagyok. Negy oras targyalasunk volt ma egy ugyfelunkkel akikert en vagyok informatikailag felelos. Hat jol kifarasztottak, es egy rakat meloval tertunk vissza a melohelyre... :D
quilla Creative Commons License 2008.02.07 0 0 3389
csatlakozom :) es a macskak is, kinn napozkodnak az erkelyen :o)))
Előzmény: Törölt nick (3387)
blaze73 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 3388
20 fok nincsen, de klassz napsutest jelenthetek itt is...
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.07 0 0 3387
20 fok van, verofenyes napsutes... :-)
quilla Creative Commons License 2008.02.06 0 0 3386
nekemmeg a gyerek... hogy miert nem tudnak szolni ha suliszunet van!? nem erre kszultem ma :D es nem lehet elzarni :DD
Előzmény: Törölt nick (3385)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.06 0 0 3385
igen, itt is szep ido van... meg sok munka... :D
quilla Creative Commons License 2008.02.06 0 0 3384
az az idojaras amit irsz jelenleg Portora pl abszolut igaz... meleg van, verofeny, gondolom akkor lentebb sem mas a szitu :)
Előzmény: primatti (3383)
primatti Creative Commons License 2008.02.06 0 0 3383

Már gyógyulgatok, az orrom is visszahúzódott eredeti méretére, (amúgy alapesetben sem konfekció méretű )és színére, csak túlélem mostmár.

Most néztem meg milyen idő van Lisszabonban 17C és gyönyörű zavartalan napsütést ír egész hétre, mondjátok hogy igaz.......lehetne ezt az időt prolongálni három és fél hét múlva is,,,

A szállodai foglalásom egyébiránt megoldódott, jóváírták a pénzt 3 nap múlva, amit előzőleg zároltak.

Szép napot mindenkinek itthon, és a pár ezer kilométerrel odébb élőknek is!!!   

quilla Creative Commons License 2008.02.06 0 0 3382

savanyu?? nekem eppen hogy tejszinesebb, kremesebb az ize :) lehet, ogy markafuggo?

nem kaptam idopontot a dokinal :( marmint masikat... pentek delutan 3... a csuda vigye el, de fontos mennem mert elfogyott a bogyom :(

Előzmény: Törölt nick (3381)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.06 0 0 3381
En mar hasznaltam a créme fraishe-t is, akarhogy is van irva... :D De jobban szeretem megis a tejfolt. A friss krém az elegge savanyu, a tejfolnek sokkal karakteresebb ize van. Az ukran boltban lehet kapni amugy kefirt is, az Ani baratnom nagyon csipi. :-) Ha vegre egyszer feljossz elviszlek oda. Vihetsz haza csalamadet, igazi magyart! :D
Előzmény: quilla (3380)
quilla Creative Commons License 2008.02.06 0 0 3380
Aha, a rakott krumplit en is tejfollel tudom elkepzelni, de ahoz tokeletes a creme fraiche is. (asszem igy kell irni) annak pont olyan az allaga. Bar anyam gyozkodott, hogy remek az tejszinnel is, de inkabb megsem :)
Előzmény: Törölt nick (3379)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.06 0 0 3379
Nem pont forditva van? A tv-ben egyszer mutattak a not aki feltalalta a turo rudit mint olyat... :-)

Nekem a tejszin most nem lett volna jo mert rakott brokkolit csinaltam es tejfollel kellett leonteni, no meg utana en szeretem tejfolosen enni. Valamelyik nap csinalok rakott krumplit is, es az is csak tejfollel az igazi.
Előzmény: quilla (3378)
quilla Creative Commons License 2008.02.05 0 0 3378

Ha jol remlik a turor rudi nem is magyar talany, hanem orosz eredetileg, d eott nem volt olyan sikere, majd idehaza beprobalkoztak vele es igy terjedt el igazan :) Asszem a tekozlon olvastam egyszer...

En tejfolnek creme fraichet hasznalok ha csak tejfol jo, azert nem kell kujtorognom, van az auchanban mindig, de szerintem mashol is. De fozesnel inkabb tejszint hasznalok habarashoz. Mondjuk almaspitebe viszont tenyleg a tejfolt, meg hat neha ha turos tesztara vagyom ketevente egyszer, akkor is azt :)

Előzmény: Törölt nick (3377)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.05 0 0 3377
Igen , sikerult beszerezni a tejfolt az ukran boltban. Meg turo rudit is kaptam, ettem egy makosat, tok finom volt. Holnap szerzek meg.... :D
Az oroszok lekoppintottak a turo rudit, es akkor mar az ukranok sem maradnak le termeszetesen. De nem erzem rosszul magam ettol, sot, tok jo hogy itt is van! A tejfol meg tok finom, egy kicsit mas mint otthon de nagyon jo igy is.
Előzmény: rekoka (3376)
rekoka Creative Commons License 2008.02.05 0 0 3376
primatti!
Remélem hamarosan meggyógyulsz!
Mi újság a foglalásoddal? Rendeződött a hotellel az ügy?

Fornalha!
Én drukkoltam Neked tejfölért.
El sem tudom képzelni a főzést nélküle ;-)

Nekünk már csak egy bő hónap és repülünk!
Már nagyon várom! ;)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.05 0 0 3375
Jo reggelt! :D

Most megyunk tejfolt vadaszni, drukkoljatok nekem es egy joizu rakott brokkolinak! ;-) Pusszancs!
primatti Creative Commons License 2008.02.04 0 0 3374

A kinn élőknek egy kis magyarországi pontosabban pesti helyzetjelentés.....

Tombol az influenza legalábbis az én környezetemben. Én szerda óta vagyok cudarul, ma annyit javult a helyzet, hogy lázam már reggel nem volt, így bementem dolgozni. Muszáj volt, mert az asszisztensem is beteg lett, és mi "nélkülözhetetlenek vagyunk" a kapitalista fónököm szerint (érdekes fizetés emeléskor nem jut eszébe) , "százak állnak az ajtó előtt egy ilyen jó állásra " ez a kedvenc mondatom tőle. na mindegy bementem, tényleg sok a határidős munkám, nos figyu 24-en vagyunk, abből a mai nap 13-an(!) voltunk, ebből is többen például én is félkész hadra fogható állapotban...... A kapitalista is beteg, viszi a flút Argentinába, szerdán utazik. Örülni fog aki mellé ül a repcsin a 18 órás út alatt tuti széttrüsszögi a szerencsétlent.

 

Nektek ti kivátságos luzitán földön tartózkodó hazánkfiai és leányai jó karneválozást holnapra    

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.04 0 0 3373
En meg mindig ilyen vagyok egyebkent, este 10 engem mar agyban talal altalaban. Jobban szeretek tartalmasan, eleget aludni... az ember persze tok keson fekszik le, es altalaban nyugosen kel es olyan is egesz nap. En hiaba mondom neki hogy tudnam a megoldast a bajaira, nem hallgat ram. Dehat Oroszlanok vagyunk mind a ketten... (-:
Előzmény: quilla (3372)
quilla Creative Commons License 2008.02.04 0 0 3372

Ez a gyerekejszakaztatas teljesen bevett szokas errefele :) Karacsony (oke az kiveteles nap) vacsora anyoseknal este kilenckor... enyim gyereknek az a takarodoideje, es magatol megy. Persze, hogy 11 korul mar kokad, bezzeg az unokatesok, szinten 6 eves a kislany es egy 2,5 eves fiucska, na azok vidamak meg. 11-12 korul mennek aludni. A felettunk lako 3 eves is vigan vihancol meg mikor a mienk mar fordulasban van az agyaban. Es a korabban hazbol elkoltozok gyerekei is este 11.kor meg sikongatva nyargaltak a lepcsohazban. Nezett is hulyen az apja, mikor esti fel tizes utvefurasa miatt ment enyimember szolni neki, hogy de hat a gyerek mar alszik :DDD Szoval en egyreszt orulok, hogy idoben lefekszik mert igy fel is tud kelni reggel es nem kokadozik, valamint nekunk is van egy kis szabadidonk kettecsken este meg... onzo vagyok? Jajaj, igen, de a gyereknek is jobb ez igy.

Johetne hozzam is szomszed allasajanlattal, en nem hajtanam el tuti :)

Előzmény: Törölt nick (3371)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.04 0 0 3371
hehe :-)
Nekem valamilyen szinten hianyzik hogy az ember barmikor (pl. Szegeden) mehetett vasarolni... Hianyzik a liszt? Nem baj, elmegyunk erte... :-D
Utalok a szomszedtol kerni barmit (mondjuk itt most fordult elo eloszor), foleg ezektol mert allandoan beszelnek, es nem lehet toluk elszabadulni. Egy fiatal csaj aki "neveli" a gyereket foallasban, es mindig panaszkodik hogy nincs melo, meg keves a penz, de amikor felajanlottam neki hogy johetne a cegunkhoz dolgozni, akkor rogton jott a kifogasaival hogy "most nem mert varok egy ajanlatot", "nemreg voltam interjun", "mar kitoltottem a jelentkezest a cegetekhez az interneten".. Ja persze... dehat ha dolgozna akkor veget ernenek az ejjel 1-2ig tarto dorbezolasok, az megiscsak nem jarja.. Mi nem tudjuk neha ejjel 1 fele hogy kit sajnalunk jobban.. a 3 eves gyereket aki bombol vagy sajat magunkat mert masnap dolgozoba kell menni es nem tudunk aludni rendesen a zajongastol.
Előzmény: quilla (3370)
quilla Creative Commons License 2008.02.04 0 0 3370
Ez igaz... de azert eddig tuleltem, az azer viszont fura erzes volt, hogy szombat este 9 utan is lehet pl a HMben vasarolni :)
Előzmény: Törölt nick (3369)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!