Keresés

Részletes keresés

partner113 Creative Commons License 2021.08.06 0 0 273

Ügyvéd  úr ! Mit tud a védence elrabolt  millióiról  ? 

Elhiszi, hogy elköltötte ?

öko-lóg Creative Commons License 2015.01.26 0 0 272

"Aki volt véletlenül a Médiahajón láthattta, úgy körülvették az "ellittek" az ügyvédurat mitha cukrot osztogatott volna."

Gigászi munka volt

Előzmény: maszlikanna (270)
jó hír Creative Commons License 2010.11.21 0 0 271

valamit éreztek...egyre több a bukta...

Előzmény: maszlikanna (270)
maszlikanna Creative Commons License 2001.02.03 0 0 270

Aki volt véletlenül a Médiahajón láthattta, úgy körülvették az "ellittek" az ügyvédurat mitha cukrot osztogatott volna.
Elképzelhető, hogy a munkadíja felől érdeklődtek, ha szükség van rá "kihhez forduljanak?"

Törőlt_nick Creative Commons License 1999.11.10 0 0 269
-f-
Ha a bűnről van szó, még a szalonképtelenséget is vállalom.
-n-
Előzmény: Solt (267)
mamagáj Creative Commons License 1999.11.07 0 0 268
Kedves A.G.B.!

Az, hogy Canadában magasabb az életszinvonal, az köztudott. De ez NEM NEKED köszönhető! Mondhatni, hogy ennek te csak haszonélvezője vagy.
Az is lehet, hogy Canada még előrébb tartana, ha te nem lennél...

Ami a whiskyst illeti: le van szarva ő is, az ügyvédje is, a rendőrök is.
Iszonyúan unom ezeket a csótányokat.

Előzmény: A.G.B. (234)
Solt Creative Commons License 1999.11.07 0 0 267
"Ha sokat vergődik ..."

Entörisz, ugye azért ismered azt a mondást a bagollyal meg a verébbel?

Előzmény: Törőlt_nick (266)
Törőlt_nick Creative Commons License 1999.11.06 0 0 266
Szerintem a faszi nyomta fel a viszkist! Egyedül ő tudta, hogy hol van a fazon, rádión folyamatosan társalogtak. Gondolom az üres lakást is a védő úr szerezte neki. Ha sokat vergődik majd beteszik a pártfogoltja mellé. És egyáltalán ki fizeti a honoráriumát? Ambrus, a rabolt pénzből, mert nehogy má' ingyé csinálja?!
Nem csípem a buráját.
-ris
Előzmény: freeze flash (265)
freeze flash Creative Commons License 1999.11.06 0 0 265
Kedves Anteris!

Miért, szerinted nem ezért csinálta???!!! :-DDDDD
Olyan egyértelmű.... A fazont /mármint az ügyfelet/ kihozni úgysem tudja, de legalább Ő ismert lesz. Kaszálni lehet a jogdíjakból - nem is keveset -, és adott arányban osztják a Rabloviccsal.

Előzmény: Törőlt_nick (262)
Törőlt_nick Creative Commons License 1999.11.06 0 0 264
de még mekkora!!!
Előzmény: freeze flash (263)
freeze flash Creative Commons License 1999.11.06 0 0 263
Seggfej.
Előzmény: A.G.B. (242)
Törőlt_nick Creative Commons License 1999.11.06 0 0 262
A fazon a minap bejelentette, hogy amerikai típusú tárgyalást szeretne, teljes médiarészvétellel. Csodálatos! Most majd a sok átlagbarom a TV előtt ülve élvezheti "hősünk" további megpróbáltatásait, az ügyvéd úr pedig majd jót kaszál a közvetítési jogok eladása révén. Ezt a vén szarkeverőt is lefoghatnák már végre!
-ris
pulikuty Creative Commons License 1999.10.28 0 0 261
És ezt a Magyar Gyuri bácsi 3, szinte egyidőben jelentkező 'live' hiradóban (TV2, RTL, MTV1 ) kommentálta. A klónozás csodája!
P
Előzmény: HJM (259)
gedeonbacsi Creative Commons License 1999.10.27 0 0 260
A hír megerősítve BRFK , TV2, RTL
Előzmény: HJM (259)
HJM Creative Commons License 1999.10.27 0 0 259
A TV1 Híradó rövid híre szerint Zuglóban elfogták a Whiskys-t!!!!!
csak attila Creative Commons License 1999.10.21 0 0 258
OFFkent szvsz megjegyzem, hogy eppen ideje volt kimoderalni A.G.B.-t, nem csak azert mert serteget vagy sem vagy a minusz 120-as IQ-jat bizonygatja, hanem mert teljesen mas iranyba terelte a topicot. Ha azon a fonalon akarja folytatni brillians eszmefuttatasat, nyithatna egy uj topic-ot, pl. "Kifele a kib@szott rablo tolvaj magyarokkal a Kek Bolygorol". Akkor majd visszakoltozhetne a kiurult Mo.-ra es megcsinalhatna itt egyedul a kanadai kanaanjat.

Mellekesen eltem egy evet azokon a tajakon es egyaltalan nem voltam elragadtatva attol a csodavilagtol, a korlatolt agyu es hideg emberektol (lasd A.B.G.) es visszajottem meg csak nem is Mo.-ra hanem meg keletebbre, a draga szep Erdelyorszagba. Es nagyon is jol erzem itt magam - es nem azert mert bankrablo vagyok, es itt nem kapnak el -:)

Ennyi. Bocs hogy OFF voltam, de ideje visszaterni az eredeti topichoz.

Előzmény: homár (252)
Kicsi_Lany Creative Commons License 1999.10.19 0 0 257
Meg mindig hajra whiskys?? ..... ez volt a 30. bankrablasa..... :-(
cRuShEr Creative Commons License 1999.09.11 0 0 256
Sziasztok!
Megnyilt az uj VISZKIS.COM!
Az IRC csati (#viszkis) is elérhetô!
Mijo Creative Commons License 1999.08.06 0 0 255

Hát ha te erre gondoltál, köszönöm, de ezt már észleltem.

Mijo

graffiti Creative Commons License 1999.08.05 0 0 254
Kedves Mijo,

itt:

http://index.hu/cikk4/viszkis/

A viszkis honlap készítőjét kerestük meg.

üdv.
Viktor

Mijo Creative Commons License 1999.08.05 0 0 253

Kedves Takács Viktor !

Lehet, hogy figyelmetlen vagyok, de hol található az a bizonyos holnapra ígért " viszkis-szakértő " ?

Mijo

homár Creative Commons License 1999.08.03 0 0 252
hát nem tudom. elég furinak tartom ezt a cenzúra-dolgot. pláne így, hogy nem csak az A.B.G. (bocs, ha rosszul írom) akármilyen stílusú hozzászólását nyírták ki, hanem még egy pár mindenkiét, akiknek a cenzúra tényével kapcsolatban volt véleményük. szerintem ez etikátlan, egyfajta merénylet a szólásszabadság ellen.

tisztelettel megkérném a Nyírő urat, hogy tegye vissza a kitörölt hozzászólásokat. amennyiben úgy érzem, hogy azok engem sértenek, akkor majd reagálok rájuk. ha nem sértenek, akkor nyilván nem foglalkozom velük. de engem ne tessék olyan "védőbúra" alá tenni, amit én nem kértem.

köszönettel: homár

Mijo Creative Commons License 1999.08.03 0 0 251

Na de hát akkor miért nem jelzik az arra rendeltetett helyen, hogy ne tünjön hülyének sem a hozzászóló, sem az olvasó !?

Mijo
(N.A.!)

andrikovics Creative Commons License 1999.08.03 0 0 250
Vega te mere vagy? Fiu vagy leanyka? Mivel foglalkozol?
andrikovics Creative Commons License 1999.08.03 0 0 249
Most kaptam e-mailt AGB-tol, hogy nem tud bejutni ide, mert kidobtak innet.
Irja hogy Nyito Andras kuldot neki egy e-mailt es adot neki egy felhasznalonevet:fa..fej es valami jelszot is. Csodalatos?? ha igaz vagy sem. Szoval ki lehet zarni innet tagokat?? Nem fizette a dijat vagy miert?
andrikovics Creative Commons License 1999.08.03 0 0 248
tenyleg hulyen nezki, talan jobb lett volna ha a valaszt is kitoroltek volna vagy hagytak volna ugy ahogy van s legalabb masok is belekapxsolotak volna
a vitaba. hat kitudja ki hogyan reagalt volna az AGB uzeneteire.?
vega Creative Commons License 1999.08.03 0 0 247
Igy, cenzura után elég hülyén néz ki Mogorva hozzászolása.
Főleg a második amiben homárt betegezi le, agyatlan baratunk, AGB helyett. :))))
Megiscsak kénne vissza az elmeháborodott (AGB) hozzászólása.
andrikovics Creative Commons License 1999.08.03 0 0 246
Hogy miert szokot meg? Biztosan nem azert mert a kaja nem jo a cellaban. talan van valamitol felnie a hatosagtol.
Ha nincs semmi felni valoja akkor megult volna a segen es ugyis kiderult volna hogy nem bunos. De szokesert biztosan fog ulni ha artatlan is az elozo vadakert. Csak magan rontott a bolond ember. Buta lehet az biztos.
andrikovics Creative Commons License 1999.08.03 0 0 245
Igazad van egybol ki is lett dobva az a AGB. Mi cenzurazunk es nem engedjuk hogy valaki megjobban bemocskoljon minket.
Mogorva Creative Commons License 1999.08.02 0 0 244
Szerencsétlen ember! Te beteg vagy. :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!