Keresés

Részletes keresés

angyalföldi pálmafák Creative Commons License 2 napja 0 1 75873

Mintha  a péntek esti gép is elment volna ha ez elkerűlte a figyelmedet.

Előzmény: entüd rojab (75849)
angyalföldi pálmafák Creative Commons License 2 napja 0 0 75872

Emesénk megint károgott egy sort kimazsolázva a negatívumokat a többit diszkréten agyonhallgatta ugyanis összesítve az egyik hozzászóló 4/6, mig a másik 5/6 adott a Selimára és ha tündikénket ez megnyugtatta hangya nálunk is volt a bungiban mível a földszinti  szobában voltunk de ez minket cseppet se zavart.

Előzmény: entüd rojab (75865)
voltbull0 Creative Commons License 2 napja 0 0 75871

nekem email-ben is elküldte a taurus

ha kell tovább küldöm neked csak jelezd lsz

Előzmény: entüd rojab (75868)
nicole74 Creative Commons License 2 napja 0 1 75870

Az egyágyas szoba mindig sokkal drágább, mert feláras, szinte mindenütt.

Ha két főre nézed, máris megvan az adott ár.

Előzmény: entüd rojab (75866)
nicole74 Creative Commons License 2 napja 0 0 75869

Sziasztok! Talán van, aki mindkettőt ismeri, és segítene a döntésban:

El Mouradi Mahdia, vagy

LTI VENDOME EL KSAR RESORT AND THALASSA ****Sousse

Melyiket ajánlanátok a kettő közül?

entüd rojab Creative Commons License 2 napja 0 0 75868

Tudod mit? Megteszem a kedvedért. A bizonyíték a te hozzászólásod meg a Taurus oldala.

Előzmény: voltbull0 (75867)
voltbull0 Creative Commons License 2 napja 0 0 75867

És mi az akadálya,h megtedd?

Előzmény: entüd rojab (75866)
entüd rojab Creative Commons License 2 napja 0 1 75866

Én még akkor próbáltam regisztrálni erre az állítólagos 39.900 Ft-os útra, amikor betetted.

A foglalási processz során máris 128.200 Ft lesz az a 39.900 Ft.

Simán a Versenyhivatalnál fel lehet jelenteni őket.

Előzmény: voltbull0 (75860)
entüd rojab Creative Commons License 2 napja 0 0 75865

Mielőtt ajánlgatsz valamit, illene megnézni, mit is írnak.

Eleve 62% a hotel továbbajánlása (ami kifejezetten alacsony), továbbá azok az "idei elég jó holdayes hozzászólások" konkrétan kettő darab.

Az a kettő is panaszkodik az alábbira:

- hangyás szobát kaptak a töküres szállodában júniusban

- az animáció nulla

- az ételek egyhangúak és mindig forrók

- a szoba le van lakva, főleg a bútorok

Bíznak benne, hogy csak a ramadan miatt vannak a problémák.

Előzmény: angyalföldi pálmafák (75863)
angyalföldi pálmafák Creative Commons License 3 napja 0 0 75864

Mielött még emese ráharapna  kb 14 000 Ft/nap, így pontos.

Előzmény: angyalföldi pálmafák (75863)
angyalföldi pálmafák Creative Commons License 3 napja 0 0 75863

Mi 2014-ben voltunk a Selimában akkor is nagyon ócsó volt. Több tucat kétszintes bungiból áll, aminek az utolsó épületei elég messze vannak a főépülettől.Eltekintve a puritán szállástól nagyon jó a tengerpartja és közel van P.E. Kantaouihoz is ahová mindig szívesen mentűnk szájat tátani. Ezért az árért (6,5 napnál kb 14 000 FT szőrőstűl böröstűl) szívesen visszamennénk, de ami visszatart az a 20 fokos tenger ugyhogy mi is inkább ősszel ha lesz akció.Egyébként az idei  holidayes hozzászólások elég jók:https://www.holidaycheck.de/hi/el-mouradi-club-selima/e9790666-60d6-38b4-aa6a-feeec82973f0

Előzmény: Okusaba (75861)
voltbull0 Creative Commons License 3 napja -2 1 75862

Szabad világban mindenki úgy tesz ahogy kedve van.

Te segítségkérően kérdeztél , én segítőkészen válaszoltam.

Azt nem írtad korábban,h nálad csak 4*jöhet szóba, igaz azt sem mi lett volna számodra a limitár.

Így futottunk egy felesleges kört értsd "time is money"

Ennél jobb ár a "lista másik felén" sem valószínű őszig.

Hajrá!

Előzmény: Okusaba (75861)
Okusaba Creative Commons License 3 napja 0 0 75861

Köszönöm, kíváncsi vagyok sikerül e ilyen árakat kifognotok az ősszel. Sok sikert hozzá.

Én tartom magam ahhoz, hogy az arab világban 4 csillagos hotel a minimum amit választunk. Majd ha a listájuk másik fele is jobb áron lesz, az jobban fog érdekelni. :)

Előzmény: voltbull0 (75860)
voltbull0 Creative Commons License 3 napja 0 0 75860

https://www.taurusreisen.hu/cel?country=tunezia&adults=2&orderby=minprice_asc

TUNÉZIAJÚNIUS 27. - 1 HÉT 

El Mouradi Cap Mahdia 3* AI 39.900 Ft/fő

El Mouradi Club Selima 3* AI 45.900 Ft/fő 

CSAK LIMITÁLT MENNYISÉGŰ HELY ÁLL RENDELKEZÉSRE EZEKEN AZ ÁRAKON! 

Még van 3 nap!

Ennél olcsóbbat csak tavaly októberben láttam az utolsó beutazó charter okán ( ill törzsutasként a Kartágó-nál tavaly május végén amikor tokkal vonóval bruttó 69.900-ért mentünk a Marabout-ba)

Akkor 35.900 Ft volt.

Nálam most ez a target!

Előzmény: Okusaba (75857)
Hibiscus14 Creative Commons License 4 napja 0 0 75859

Okusaba! A taurus hirdeti 06.27-i indulással Sousseban az El Mouradi Selimát 45.900 + illetékért, Mahdian pedig a CAp Mahdiát 39.900 + illetékért.  

Dius85 Creative Commons License 4 napja 0 0 75858

De én este is megyek, meg utolsó nap is éjjel már ki kell jelentkeznem. :'( Legközelebb tuti utolsó pillanatban foglalok, mert még a 30 nappal indulás előtt is túl korai foglalás volt. :(

Előzmény: nicole74 (75855)
Okusaba Creative Commons License 4 napja 0 0 75857

Erre adj egy linket légyszi, mert nem találom, még hasonló árat sem.

Előzmény: voltbull0 (75856)
voltbull0 Creative Commons License 4 napja 0 0 75856

Most a Taurus 39.990 (+ 38.500 ) Ft-ért hirdeti a jún.27-i indulású útját.

Ha nem most jöttünk volna meg Sharm el Sheik-ből, elmennénk.

Remélem lesz hasonló októberben is.

Előzmény: nicole74 (75855)
nicole74 Creative Commons License 4 napja 0 0 75855

Igen, a 7 éjszakás turnus is kevesebb, mint 7 éjszaka, ezért is várok last minute-ra, max. annyit megér. Én inkább az esti géppel megyek, hogy utolsó nap ne kelljen éjjel 1-kor kijelentkeznem. 

entüd rojab Creative Commons License 4 napja -1 1 75854

Te a kis kék tablettáiddal foglalkozzál helyettem, jó?

Előzmény: voltbull0 (75851)
entüd rojab Creative Commons License 4 napja 0 0 75853

Amit írsz, az valóban felháborító, mert egy 9 napos utat adnak el 11 naposnak. Az invia-n olvastam róla pár napja, az egyik értékelő nehezményezte is a dolgot.

Amit csinálnak, az pont olyan, mintha az alábbi ajánlatot olvasnád:

3 napos hétvége Korfun

- indulás repülővel Budapestről péntek 23:55, érkezés szombat 1:30

- visszaindulás repülővel Korfuról vasárnap 1:30-kor

Gyakorlatilag 2 teljes nappal rövidítik meg az utast.

Előzmény: Dius85 (75852)
Dius85 Creative Commons License 4 napja 0 1 75852

Sajnos igen úgy tűnik megy az esti gép. Ami persze szép és jó, de aki péntektől keddi turnust foglalt a Taurusznál, elloptak tőlük 2 napot! Pénteken éjfélkor száll le a gép Tunéziában, mikor a csomagokat veszem fel -vagy tartok a szálloda felé-a 2. nyaralási napon leszek. Persze ezzel sem lenne gond, ha május közepén mikor kiírták a menetrendet még más gépindulás volt haza (kedd esti). Ugye tudtam hogy 1 napom elveszik az utazásal, de így kettő, mivel haza a hajnali 5-ös járattal jövök, ami azt jelenti éjjel 1 óra után már indulunk vissza a reptérre. Képzeljétek le mertem írni a Taurusz oldalára, hogy a menetrend rossz, és aki 11 éjt foglal nem kedvező, ezért kitiltottak a Taurusz facebook oldaláról. /Ugyanis az a felállás aki 10 éjt foglal, jóval kevesebb pénzért, az relatív több Tunéziában töltött idővel fog rendelkezni, mint aki 11 éjt fizetett./ Más csoportoban -ami nem irodás- tök normális a helyzet, mert meg lehet vitatni mindent, de nem először szembetűnt, hogy az említett iroda képviselője (T. Ildikó) mindig ha vmit kérdeznek, hogy adott szálloda jó-e vgy akár bungalló bármi, mindig az a csodálatosan tökéletes (néha ez naponta is változik a helyzet/kérdés függvényében). /A Sun and fun iroda képviselői vagy a többiek tök normálisan leírják mindig mi jó mi nem, mi kedvező, mi nem annyira. & nem csak a saját kínálatukkal kapcsolatban, hanem amit ismernek mindenről. Innen is köszönet érte! / AZt már nem is mondom hogy említett irodával 10X utazok jelenleg, és  természetesen törzsutas kedvezményt meg semmit nem kapok, a relatív kevesebb Tunéziában töltött időért többet fizetek.. De ha vki nem ír istenítőt (hanem normálisan egy véleményt) letiltják?! Ez undorító, egyébként ha a szálloda és a kinti magyar képviselet nem lenne ilyen-amilyen, soha nem utaznék velük. Csak előbbi az oka, hogy még nem kellett lehúzniuk a rolót Budapesten..

Előzmény: nicole74 (75850)
voltbull0 Creative Commons License 4 napja -1 1 75851

szia

entüd rojab tkp 3I mild változata...

pls consider

Előzmény: nicole74 (75850)
nicole74 Creative Commons License 4 napja 0 0 75850

A ma indulo jaratok lözött szerepel az esti gép is. De majd kiderül.

Előzmény: entüd rojab (75849)
entüd rojab Creative Commons License 5 napja -2 1 75849

Hát a jelek szerint pénteken este nem lesz járat Tunéziába, ugyanis a Liszt Ferenc reptéren nem szerepel a menetrendben.

Sokan nem lesznek, sőt még a németektől is erősen megcsappant a turisták száma, pedig idén ők voltak a legnagyobb küldő ország április óta átlagosan napi 3-4 géppel.

Jattot meg na adjál a recepciósnak, elvileg nem mer neked rossz szobát adni egy majdnem üres hotelben. Ha mégis, akkor a régi bevált módszer, hogy jó hangosan követelni kell a direktor odahívását. Jobban fogja félteni az állását, mint hogy megpróbálna másodszorra is rossz szobát adni.

Előzmény: nicole74 (75842)
nicole74 Creative Commons License 5 napja 0 0 75848

Mennyire telítettek a szállodák? Július elején mennénk. Van-e esély, hogy egy kis euro fejében tengeri szobát kapjunk?

Gabriella214 Creative Commons License 6 napja 0 0 75847

Tehát a Nour Palace érdekelne, hol éri meg foglalni?

Gabriella214 Creative Commons License 6 napja 0 0 75846

Sziasztok!

Én is ezt a Szállodát néztem ki. Bogarászom, hogy hol olcsóbb. Tipp? 

angyalföldi pálmafák Creative Commons License 6 napja 0 1 75845

Nézd meg itt, vannak idei hozzászólások egész jó véleményekkel 79%-os ajánlással, 4,9/6 értékelésekkel. https://www.holidaycheck.de/hi/lti-vendome-el-ksar-resort-thalasso/741b7150-4336-381b-ab2b-dadabbf30c69

Előzmény: Hibiscus14 (75844)
Hibiscus14 Creative Commons License 2017.06.20 0 0 75844

Nagyon jó árai vannak az LTI Vendome El Ksar Thalassanak Sousseban. Nagyon hasznos lenne, ha valaki, aki az idén járt ott írna valamit róla.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!