Keresés

Részletes keresés

vrobot Creative Commons License 2009.12.21 0 0 23
Sziasztok!

Szeretném a figyelmetekbe ajánlani a http://fotokiallitas.info kiállításfigyelő portált. Az oldal rendszeresen frissül, a kiállítások zárási időpontjuk szerint is listázva vannak,ill. a galériák helyét interaktív térkép is jelöli. Hírlevél és RSS is kérhető.
Jó böngészést!
LucaMicu Creative Commons License 2009.05.13 0 0 22

Még május 19-ig látható a Novák és Novák Galériában (Budapest, VII. Madách Imre út 3.) -72 óra Párizsban- c. kamarakiállítás, Danis Barna fotográfus fekete-fehér munkáiból.

Nyitva: munkanapokon: 9-17 óráig.

Dick17 Creative Commons License 2008.10.15 0 0 21
faboferi Creative Commons License 2005.09.05 0 0 20
Tisztelt fotóstársak!

Lehetőségem van Dunaújvárosban két kiállítóhelyen is folyamatosan fotókiállításokat rendezni. Várom a jelentkezéseket, akinek kedve van igényes, keretezett anyagát bemutatni. Csoportok is jelentkezhetnek. Mélben vagy telefonon, 30/911-6636 (PANNONOS!!!)
toth-abri Creative Commons License 2005.03.29 0 0 19

Valaki látta a Milenáris parkban a "Cigányok, képek, cigány-képek" című fotókiállítást?

 

Szerintem mindenféleképpen érdemes megnézni, ugyanis ez gyakorlatilag egy fotótörténeti tárlat is, mivel szinte a 20. század elejétől a 21. század elejéig készült képeket vonultat fel!

 

Egyébként volt pár digitális fényképezőgéppel készült kép is. Megdöbbentem, hogy egy-két digitális fotó milyen rossz minőségű volt. Volt olyan, ami olyan nagy méretre volt felnagyítva, hogy már pixelesedett. Azt gondoltam, hogy egy fotókiállításon nagyobb a követelmény.

 

Egyébként, ha nem tévedek, a legtöbb digitális kép Canonnal készült. Nézve őket megértettem, hogy sok canonos mire panaszkodik, amikor arról beszél, hogy színek plasztikusak, olyan mesterséges, műanyag színezetűek.

 

Kíváncsian várom, hogy másoknak mi a véleménye!

 

(Disclaimer: nem vagyok Canon ellenes, ha újra kezdhetném több pénzzel, valószínűleg Canont vennék!)

Anibell Creative Commons License 2001.05.28 0 0 18
ja és!
cím: V. ker Szabadsajtó út 5.
(Ferenciek terénél) nyitva K-V: 10-18 óráig
Előzmény: Anibell (17)
Anibell Creative Commons License 2001.05.28 0 0 17
láttam, igen nagyon tetszett

Balla Demeter web oldal kedvcsinálónak

Előzmény: Törölt nick (16)
kneissl Creative Commons License 2001.03.20 0 0 15
http://www.mti.hu/hirek/default.asp?pub=KU#41192
Babaloo Creative Commons License 2000.11.10 0 0 14
Fotózol egyébként?

Milyen szép fotókra gondolsz? Amiket felraktál:)?

Előzmény: leos carax cornelius (13)
leos carax cornelius Creative Commons License 2000.11.10 0 0 13
A fotóalbum télleg jobb... meg a magazinok, meg szerencsére az interneten is lehet találni szép fotókat, azér ez mindenképp egy nagy előny.
Előzmény: Babaloo (12)
Babaloo Creative Commons License 2000.11.10 0 0 12
Úgy tűnik, mások is jobb szeretik odahaza nézegetni a fotóalbumot, kellemes zene meg egy csomó, hangulatjavító itóka mellett, némi magyarázattal, vagy anélkül. Utálok kiállításra menni, de mindig azt hiszem, hogy szeretek.
A titanic fesztivélon bizonyosodtam meg korábbi gyanúmról. Volt az a film, a Patkányfogó. Na én nem tudtam, hogy fotos volt a rendező, de szinte biztos voltam benne, miközben néztem. Szóval, arra a kellemetlen felfedezésre jutottam, hogy valószinüleg meglehetősen sok fotós képei mesterségek, beállítottak.
Aztán meg erről az jutott még eszembe, hogy a Folyó c. filmre is emiatt rágtam be. Az egész film egy fotókiállítás. Igaz ülve lehetett nézni...
Előzmény: leos carax cornelius (11)
leos carax cornelius Creative Commons License 2000.11.10 0 0 11
Úgy látszik, Baba, rajtunk kívül nem sok rajongója van itt a fotóművészetnek...
Előzmény: Babaloo (10)
Babaloo Creative Commons License 2000.11.09 0 0 10
Sejtettem, hogy ezt sem birod komolyan venni...

A fotókiállításokra, leszámítva a sajtófotót, jár is valaki? Én szeretem a fotókat, fotózok is néha, de kiállítást nem csinálnék. Minden képnek története van, kivéve azoknak, amiket a kornél fölrak, anélkül alig érnek vmit.Meg nem lehet őket ülve nézegetni, feltett lábbal.

Előzmény: leos carax cornelius (9)
leos carax cornelius Creative Commons License 2000.11.09 0 0 9
Majd folytatom a kiállítást, majd ha jobb formába leszek...
Előzmény: leos carax cornelius (8)
leos carax cornelius Creative Commons License 2000.11.09 0 0 8
Egy pillanat türelem...

5. fotó: Brigitte Lahaie

Előzmény: leos carax cornelius (7)
leos carax cornelius Creative Commons License 2000.11.09 0 0 7
Nincs nálad szemüveg? akkor

5. fotó: Brigitte Lahaie

Előzmény: leos carax cornelius (6)
leos carax cornelius Creative Commons License 2000.11.09 0 0 6
Na jóvan, ne mondjátok, hogy szemét vagyok,

5. fotó: Brigitte Lahaie

Előzmény: leos carax cornelius (5)
leos carax cornelius Creative Commons License 2000.11.09 0 0 5
Fenébe, elbénáztam a linkezést, sajnálhatjátok...
Előzmény: leos carax cornelius (4)
leos carax cornelius Creative Commons License 2000.11.09 0 0 4
cukorfalat Creative Commons License 1999.12.03 0 0 3
kedves Baci!!

Milyen temaju fotok lesznek Azsiarol? Es azon foldresz melyik reszerol?? Amugy latta mar valaki?
Koszi
cuk.

Előzmény: baci (2)
baci Creative Commons License 1999.07.09 0 0 2
Ma lesz a megnyitó és kb. 2-3 hónapig tart.(free)
Előzmény: Caty (1)
Caty Creative Commons License 1999.07.09 0 0 1
Szia, Baci!

Egyéb infókat is tudnál mondani a kiállításról? Pl. Mettől meddig tart nyitva, hétvégén is lehet-e menni, belépő stb...
Köszi!

Előzmény: baci (-)
kisvacak Creative Commons License 1999.07.09 0 0 0
jééééééééééegynullás
Előzmény: baci (-)
baci Creative Commons License 1999.07.09 0 0 topiknyitó
Konkoly-Thege György kiállítása lesz a Világbank Regionális Irodájában(Bajcsy -Zs. u. 42-46.
Téma:Ázsia

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!