Keresés

Részletes keresés

Longdickman Creative Commons License 2024.03.17 0 0 1532
Zsolt2020 Creative Commons License 2024.03.04 0 4 1531

Rendben akkor egyszerübb dokihoz elmenni és azt a szakértelmével megcsínálja és kész ha ilyen szándékai vannak az embernek. 

purgatorial Creative Commons License 2024.03.03 0 0 1530

Próbáld ki és majd számolj be az eredményről

Előzmény: Zsolt2020 (1526)


-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.03.03 0 1 1529

Az elkötést gumival alkalmazzák talán juh vagy nem tudom mi kiherélésére is: a heréi nem kapnak tőle vért.

Ja, volt a múltkor a NG-on a dr Pol valamelyik részében. Csak a gazda elkúrta.

Aztán ha otthon magának ő is elkúrja és elkezd üszkösödni, akkor rendesen ráb@szott.

Szóval a módszer tényleg működik.

Ha hozzáértő csinálja. Én tartanék az otthoni megoldások következményeitől...

Előzmény: izgass (1527)
Biaqui Creative Commons License 2024.03.03 -1 0 1528

Próbáld a nyakaddal csinálni, hátha arra is jó lesz. Ha jól csinálod, még Darwin-díjat is szerezhetsz, a maradék népesség átlag IQ-ja pedig emelkedni fog.

Előzmény: Zsolt2020 (1526)
izgass Creative Commons License 2024.03.03 0 1 1527

Én kiálló anyajegyre csináltam cérnával, talán nevus-nak hívják a kiálló anyajegyet. Cérnát tettem a nyakára, 1 percen belül elfeketedett, 1 nap múlva száraz volt, olyan volt mint a gyertya csak fekete. 2 nap múlva vágtam le ollóval, 1 sejtnyi vér jött csak, utána 1 héttel lehúztam a megmaradt részt, ki volt pirosodva alatta, fél év múlva múlt el: jobb lett volna 2 hetet várni. A mellkasomon volt, elkötésnek hívják. Fibrómákra is jó a módszer, a háziorvosom szerint is. Az elkötést gumival alkalmazzák talán juh vagy nem tudom mi kiherélésére is: a heréi nem kapnak tőle vért. Szóval a módszer tényleg működik.

Előzmény: Zsolt2020 (1526)
Zsolt2020 Creative Commons License 2024.03.03 0 0 1526

Sziasztok a prepexröl mit tudtok ti?

Nézelödöm nekem tetszik amugy az eljárás.

Az a lényege hogy egy gyürüt helyezel fel belülre a fitymád alá és rá raksz egy gumit amit ráengedel egy eszközzel. 5-7 napig rajta hagyod a fityma nem kap vért és leszára utána körbe levágod a gumi részénél és kész.

Ezt önként is meg lehet csínálni nincs fájdalom vér kötés vágás meg ilyenek.

Néztem róla képeket is az a lényeg sterilen kell csínálni. Meg jol kell felhelyezni az eszközt. 

Vagy inkább dokíval vágassam körbe melyik jobb megoldás szerintetek? 

https://www.reddit.com/user/nemisis_scale/submitted/

itt megtudjátok nézni hogyan müködik. 

kisfaszu Creative Commons License 2024.01.13 0 0 1525

Igen egyértelműen 

Előzmény: bandolesa (1524)
bandolesa Creative Commons License 2024.01.11 -1 3 1524

Ez a csávó metélt lehet?

Körülmetélés.HU Creative Commons License 2024.01.07 0 0 1523

Üdv, szia. Persze, kérésre is megcsinálják a körülmetélést. Regisztrálj a korulmeteles.hu oldalon és ott írj a fórumba, s majsd segitek. András, a szerkesztő.

Előzmény: KJani17 (1522)
KJani17 Creative Commons License 2024.01.07 0 2 1522

Sziasztok!

17 éves vagyok, és a következőkben kérném a tanácsotokat. Lassan egy éve felfedeztem, hogy szabadon van a makkom. Egy videó alapján sikerült is betűrni a fitymámat, hogy ne csússzon vissza a makkra. Azóta amikor csak tehetem így hordom. Most azon kezdtem el gondolkodni, hogy körülmetéltetem magam. Orvosi oka nincs, szépen működik. Személy szerint a feszes metélést részesíteném előnyben. Csinálnak csak úgy, kérésre metélést? Nektek mi a véleményetek erről?

A segítséget köszönöm szépen.

Longdickman Creative Commons License 2023.12.16 0 0 1521

Jó döntés volt :)

Előzmény: Spermmen (1520)
Spermmen Creative Commons License 2023.11.28 0 2 1520

IS-IS RÖVID FITYMAFÉKEM VOLT, 2 LEHETŐSÉGEM VOLT, VAGY FITYMAFÉK MŰTÉT, VAGY KÖRÜLMETÉLÉS, AZ UTÓBBIT VÁLASZTOTTAM......

Előzmény: Rich800 (1519)
Rich800 Creative Commons License 2023.11.28 0 0 1519

Nagyon szép lett a metélésed. Orvosi vagy esztétikai okokból csináltattad? 

Előzmény: Spermmen (1482)
ART66 Creative Commons License 2023.10.20 0 6 1518

Véletlen tévedtem ide. Olvastam a hozzászólásokat. Ezért írom ide a saját tapasztalatomat.  Gyakori fityma gyulladás miatt önként választottam a körülmetélést. Magánklinikán végezték kb 7éve. Akkor kb 140ehuf -ba került. . Nem láttam semmit az akcióból mert a hasamfölé tettek egy  textil,paravánt,. Műtét közben jól elbeszélgettem a dokinál.Egyáltalán nem fájt.  Persze kaptam érzéstelenítő injekciót a fütykös több részébe. Az kb annyira se fájt mint a fogorvosnál kapott. Pár perc és hozzá látott.   Kb 3 hétig nem volt szabad nemi életet élni. Természetesen sokszor volt merevedésem a gyógyulás alatt. Ki lehet bírni, nem kell piszkálni se ezért ,se azért.  A gyógyulás alatt sem volt fájdalmam, csak a gyulladás miatti kellemetlen érzés. Viszont az első két elélvezés a nuniban az fura volt. Kb mint egy kisebb áramütés . A fityma nélküli viselet kb 2napig volt furcsa ,utána természetesnek vettem . De volt egy kis jóleső meztelenkedési érzésem is miatta. Körülmetélten minden jobb, a látvány, a szex, a higiénia.  És a nők?!: nagyon érdekli őket , volt aki vigyorogva megkért ,hogy mutassam meg 😀. 

utazo777 Creative Commons License 2023.10.19 0 0 1517

Izgul meg fél annyira hogy nem fog neki felállni de ha netán mégis valami oknál fogva feláll akkor várnának vele mármint azzal a fiúval metélnék a következőt amég az adott fiúnak nem lankad le de ilyenre még nem volt példa mióta kijárok amúgy meg 10 perc múlva nem fog a lányokra gondolni hogy felálljon a fütykös mert a fiúnak akkor kissebb gondja is nagyobb mint a lányokra gondolni mert még másnap is bórzasztóan fáj a metélés !

Előzmény: izgass (1515)
izgass Creative Commons License 2023.10.19 0 0 1516

Egy példa: mondjuk ha csípőspaprika vágás után hozzáér és ég, akkor az kellemetlen. Viszont mégis úgy gondolja, hogy a vágást meg az égetést élvezni fogja, akkor is ha ordít közben: neki jó érzés lesz. Erre tipikus példa, hogy van aki szereti ha csiklandozzák. Vagyis más fájdalomnak tekinti, de ő, ha ott érzi, nem. Ha máshol érezné akkor ő is annak tekintené. Ekkor egyáltalán nem fél tőle, hiszen arra számít hogy kifejezetten élvezni fogja, de jó lesz. Na ekkor simán felállhat. Általában azért nem áll fel, mert túlzottan izgul, ez érthető.

Előzmény: utazo777 (1514)
izgass Creative Commons License 2023.10.19 0 0 1515

A kérdés az volt, hogy mi van ha mégis feláll? Világos, hogy lankadtan akarják csinálni, de ha nem az? Ha lankadtan feszes, akkor amikor felállna, nem elég hosszú a bőr, vagyis akár szét is szakadhat a seb: gondolom meg kell várni amíg kellően kinyúlik a bőr, nem utána 10 perccel már a lányokra gondolni, mert szétszakad a frissen összevarrt seb. Még nem hallottál róla, hogy előfordult volna hogy felállt volna valakinek. És ha mégis felállna, mit csinálnának?

Előzmény: utazo777 (1514)
utazo777 Creative Commons License 2023.10.19 0 0 1514

Lankadtan húzzák előre ott, és akkor nem áll fel eggyik fiúnak se, és gyógyulás után amikor feláll kifejezetten feszes.

Előzmény: izgass (1513)
izgass Creative Commons License 2023.10.19 0 0 1513

"jól előrehúzzák", "feszesre húzzák": ha ernyedten húzzák feszesre, akkor akinek feláll, és úgy feszes, akkor utána már nem feszes: erre van valami módszerük? Csak várnak, vagy jegelés, stb?

Előzmény: utazo777 (1491)
utazo777 Creative Commons License 2023.10.18 0 1 1512

Ha teljesen hátra húzható a fityma akkor is felvágják mert ha nincs felvágva nem nyúlik ki annyira hogy a rézkúpot rátudják nyomni a makkra.

Előzmény: izgass (1511)
izgass Creative Commons License 2023.10.18 0 0 1511

Köszi a választ. Akinek teljesen hátrahúzható, annak hátrahúzva, rá a kúp, majd a kúpra a fityma: ha eléggé nyúlik, és elég vékony a kúp. Persze vastag kúpnál kell a bemetszés, meg ha nem nyúlik a fityma.

Előzmény: utazo777 (1510)
utazo777 Creative Commons License 2023.10.18 0 1 1510

Egyébként is 1 vékony pengélyű késsel alányúlnak a fitymának, és 1 gyors mozdulattal felvágják, és azért tudják a rézből készült kúpot a makkra nyomni mert ha nem vágnák fel akkor nemtudnák a fityma alányomni a kúpot !

Előzmény: izgass (1509)
izgass Creative Commons License 2023.10.18 0 1 1509

"belülről kifelé felvágják": csak ha szűkülete van vagy egyébként is? A magyar nyelv sajnos nem egyértelmű, és a vesszők is hiányoznak.

Előzmény: utazo777 (1488)
utazo777 Creative Commons License 2023.10.14 0 0 1508

Elfogadják de ilyen eset annyira kevés van hogy 1000-böl esetleg 1 az ilyen eset !

Előzmény: bandolesa (1505)
utazo777 Creative Commons License 2023.10.14 -1 1 1507

Az hogy a vikipedia mit ir azt nem kell mindig hitelesnek venni mert mindig a megrendelő (aki a pénzt fizeti ) annak az érdekei szerint irják  amit itt a topikban leirtam azt mondjuk hogy testközelböl tapasztaltam mivel hogy évente több hónapot vagyok ott 3 - 4 hónapot de volt rá példa hogy félévet voltam kint egyfolyában én a tapasztalatom irtam le, és nem azt amit a fizetett viki ir  !

Előzmény: izgass (1506)
izgass Creative Commons License 2023.10.14 0 0 1506

Nem tőlem kérdezted, de: rákerestem néhány dologra Bing-gel:

 

Circumcision in Kurdistan

Circumcision in Azerbaijan

Circumcision in Nahicevan

 

Szerencsére ez valami régi dolog lehetett hogy kötelező volt, az angol Wikipédia még csak nem is hallott róla, még itt se:

 

Forced circumcision - Wikipedia

 

Egyébként pedig, ha ugyanúgy legyantázza, és elmegy rá, akkor úgyis látni fogják hogy már megvan, így úgyse tudnak vele mit csinálni. Jó, persze, lehet hogy azt mondják vágnak le belőle még, de ez szerintem egyén függő lehet. Mivel sokféleképpen lehet csinálni, igazolást nem hiszem hogy elfogadnának, de mint írtam a hozzászólásom elején, ma már nem is kell: akinek megvan, csak akkor megy el rá, ha még akar levágatni hogy mégrövidebb legyen. Namost ha adnak metéltségi igazolást: ha már megvan, adniuk kellene...

Előzmény: bandolesa (1505)
bandolesa Creative Commons License 2023.10.14 0 0 1505

Aki külföldön műtőben műtteti meg a gyerekét,azt hazatérve otthon elfogadja a törvény és a hatóság hivatalos metélésnek?

Előzmény: utazo777 (1504)
utazo777 Creative Commons License 2023.10.14 -1 0 1504

Az hogy akarja vagy nemakarja hogy körülmetéljék azt nem a fiú dönti el mert a törvény irja elő a körülmetélést, és ha valaki mégis kiakar bújni alóla akkor azt meg a szülőket a hatóság megbünteti !

Előzmény: izgass (1503)
izgass Creative Commons License 2023.10.14 0 1 1503

Arra, hogy ő nem akarja hogy körülmetéljék. Ennyi.

Előzmény: utazo777 (1502)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!