Keresés

Részletes keresés

Maja18 Creative Commons License 5 napja 0 0 946

XVII. kerületbe keresek babysittert, aki heti 4 alkalommal (hétfőtől csütörtökig) felvenné az iskolából 7 illetve 8,5 éves fiaimat. 16.00-kor kellene elhozni őket és lakásunkban 17.30-ig kellene vigyázni rájuk, amíg haza nem érünk a munkából. Kor nem számít, a megbízhatóság annál inkább:)

Óradíj megegyezés szerint.

érdeklődni: picimaja@gmail.com email címen lehet!

Köszönöm!

Zajoncful Creative Commons License 2017.08.30 0 0 945

Annyit javítanék hogy 4 óra és  Nettó 45 ezer :)

Zajoncful Creative Commons License 2017.08.30 0 0 944

13.kerületi Magán bölcsőde keres AZONNALI kezdéssel Dajkát. Napi 5 órás munkavégzésre.
Amit kérünk:
- NE dohányozz,
- Legyél pontos,szorgalmas,
- Kedves,mosolygós,türelmes,
- Nem gyerekek között lennél,elsősorban a konyhai és egyéb teendők elvégzésére kellessz.
Amit Kínálunk:
- Klassz Főnök,akivel jókat lehet beszélgetni és nevetni,és méginkább együtt dolgozni.
- 2 Szuper kollegina akikkel szintén,könnyű kijönni.
- Bejelentett,fix állás.Hosszú távra keresünk.
- Havi 45.000 ft emellet tudsz mellék állást vállalni akár.
- Ingyenes étkezés.
- És nem utolsó sorban sok imádni való pelenkás apróság akikkel öröm egy közegben lenni!! :)

Megkereséseket email-ben  fogadunk,mindenkinek a lehető leggyorsabban  válaszolunk, maximum pár órán belül.

Email: alexaistvan@gmail.hu

szkc Creative Commons License 2017.08.29 0 0 943

Telkibe keresek babysittert, aki heti 2 alkalommal felvenné az iskolából 6 éves kislányomat. Azaz délután 1 és 5 óra között ő lenne a kislánnyal.

Szükség esetén angol órára vinné.  Ehhez feltétel a saját autó, angol tudás előnyt jelent. 

A heti 2 nap alkalmanként lehet 3, illetve lehet esti és eseti hétvégi megbízás is, a családi program alakulásától függően.

Telefonszámom: 06-70-392-23-93. Óradíj megegyezés szerint. 

flasch Creative Commons License 2017.08.22 0 0 942

Kedves Fórumozók! Szívesen lennék segítségére heti vagy alkalmi rendszereséggel lakása rendbentartására megbizható,korrekt családnál. Ausztiában is vállalnék Bejárónöi munkát illetve szívesen segítek gyermeke felügyeletében is .tel:0620-5481599

Marika1956 Creative Commons License 2017.08.20 0 0 941

Szívesen lennék alkalmi jelleggel egy kedves család segítsége, mint pótnagyi, bejárónő. Megbízható, budapesti nyugdíjas hölgy vagyok. E-mail: oroszmaria56@gmail.com. 

Kiki0710 Creative Commons License 2017.07.26 0 0 940

Sziasztok!

Bentlakásért cserébe keresek pótnagyit 5 éves kislanyom mellé aki néha a háztartásba is besegít!

Párom is es en is dolgozunk es sokszor problemat jelet a gyermek oviba 

hordása és alkalamanként vigyazni is kellene rás. Sajnos a minkánk melett

sokszor nem kivitelezhető.

A 15. Ker lakunk egy családi házbaN.  Tudnánk biztositani egy 

külön szobát. Természetesen az egész házat használhatja.

mindenképp nyugdíjas hölgyre gondoltunk. 

érdeklődni a 06704328728 szamon vagy a krisztuk111@gmail.com emailon egy rövid bemutatkozoval

lehet.

csak komoly érdeklődőek hívjanak!!

káros szenvedélyektöl mentes és erkölcsi bizonyitvannyal rendelkezzen!

flasch Creative Commons License 2017.07.14 0 0 939

Megbizható,több èves csecsemöotthoni gyakorlattal ,referenciával vàllalom gyermeke felügyeletét akár Ausztriában is magyar családoknál alkalmi vagy heti rendszereséggel.Tel 0620-5481599

Zajoncful Creative Commons License 2017.07.06 -1 0 938

Kedves Szülők !
Várom olyan családok jelentkezését,akiknek segítségre van szüksége a gyermek/gyermekek felügyeletében. 25 éves vagyok.
Bölcsődei tapasztalattal rendelkezem, és a bébiszitterkedést sem most kezdtem. Nem riadok meg semmitől és maximálisan próbálom teljesíteni a rám bízott feladatot. Ha az időbe belecsúszik besegítek házimunkában,mosogatás stb.
Hétfőtől-Vasárnapig mozdítható vagyok.
Türelmes,nyugodt de mégis határozott vagyok, szeretem a bohóckodást a sok játékot és mókát. És persze elsősorban a gyerekeket hiszen én hivatásomnak is ezt választottam.
Budapesten vállalok felügyeletet illetve megbeszélés szerint a környéken.
Ha felkeltettem érdeklődését keressen bizalommal a zajonc@gmail.hu email címen.
Keressenek bizalommal.

Tarr Alexandra

KazánKázmér Creative Commons License 2017.06.26 0 0 937

Sziasztok! Pótnagymamát keresünk halmozottan sérült 7 éves kisfiunk mellé. Elsősorban Komáromból várjuk a jelentkezését, annak a hölgynek, aki toleráns, elfogadó, és értékeli, egy ilyen kisfiú önzetlen szeretetét. Beni mozgássérült, pelenkás, és nem tud beszélni, imád rajzfilmeket nézni, önállóan ül, mászik, most próbálkozik a felállással.  Csak komoly szándékú emberek jelentkezését várjuk!!!! Tel: 06203542854

ams2017 Creative Commons License 2017.06.16 0 0 936

2017. szeptemberi kezdéssel keresünk Angliába (London külváros) megbízható, türelmes, környezetére igényes, nem dohányzó és káros szenvedélyektől mentes nevelőnőt bentlakással angol-magyar családhoz, 7 és 9 éves kisfiúk mellé, aki a házvezetői feladatokat is ellátja.

Amit biztosítunk:

- külön szoba teljes ellátással

- 2 szabadnap (szombat és vasárnap)

- 4 hét fizetett szabadság/év

- évi 3 alkalommal hazautazás térítése

- nyelvtanulás támogatása

- telefon és wifi használat

- hivatalos ügyekben segítség nyújtása

- kerékpár és gépkocsi használat (megbeszélés alapján)

- lehetőség a család szabadidős programjaiban való részvételre

Amit elvárunk a nevelőnői feladatokkal kapcsolatban:

- kedves, türelmes, következetes, támogató magatartás a gyermekekkel szemben

- gyermekek teljes ellátása (étkeztetés, főzés)

- reggel és délután iskolába kísérés illetve hazakísérés

- napi rendszeres tanulás, hangszeres gyakorlás, motiválás, foglalkozás, játék

- magyar nyelv használata és írás/olvasás gyakorlása

- ünnepek, hagyományok és családi szokások tiszteletben tartása mindkét kultúra területén

Házvezetői feladatok ellátása megegyezés szerint, az alapvető (mosás, takarítás) feladatokon túl.

Fényképes önéletrajzát fizetési igénnyel (angol fontban), és bemutatkozó levelét várjuk mielőbb az ams2017london@gmail.com e-mail címre.

A későbbiekben a foglalkoztatás megkezdéséhez erkölcsi bizonyítvány valamint orvosi igazolás szükséges.

Andi45 Creative Commons License 2017.06.12 0 0 935

Kedves bébiszitter keresők.Egészségügyi érettségivel több éves bölcsödei gondozónői és családoknál eltöltött tapasztalattal keresek egy kedves családot.Türelemmel és kedvességgel bánnék gyermekével amíg ön dolgozik vagy ügyet intéz.Kisebb házimunkától sem riadok vissza.48 éves vagyok.3gyermek anyukája,de már a legkisebb is 14 éves.Első sorban a 3. 2.1.13.4.kerületbe keresek.Elérhetőségem andrea.hartvanyi@gmail.com tel.szám:06205731679

mjazmin Creative Commons License 2017.06.06 0 0 934

szívesen vállalnák bébiszitterkedést. 18 éves diák vagyok egy francia nyelvű iskolában (idén végzek). 3 kiskorú testvérem van, így mondhatom, hogy értek hozzájuk, hiszen egy 7 és 4 éves gyerkőc mellett nem könnyű. Ám lehet vicces és jókedvű. Mosolygós, megbízható lány vagyok, jogosítványom is van, immár több mint egy éve, és egy biztonságos autóm.

Többi tudnivalóért kérem írjon bátran, jazmin.milcsevics.lfgeb@gmail.com

Fulesman Creative Commons License 2017.06.05 0 0 933

Szép napot.

Páromal gyermekfelügyelőt keresünk, 8 és 12 éves fiúgyermekek mellé.

Bentlakás, és teljes ellátást biztosítunk fizetés felett.

Azonnali kezdésel, Július elsejétől hosszú távra.

Érdeklődni telefonon.

Szabó Euridike 0036202937988

Horváth Gyula  0036703692301 

ösvénytaposó Creative Commons License 2017.05.09 0 0 932

Bébiszitter munkát keres Siófokon és közelében!

Több éves gyakorlattal, ajánlólevéllel és gépkocsival rendelkező nagymama,

napi 4-5 órás elfoglaltsággal, gyermekfelügyeletet vállal.

Telefonszám : 06206678696 Horváth Zsuzsanna

Monarose Creative Commons License 2017.04.27 0 0 931

22 èves lány vagyok.szìvesen vigyáznèk gyerekère!èn egy èletvidám mosolygos pörgös làny vagyok.velem nem unatkozna csemeteje hasznosan töltenè el az idejet.labdáznánk kifestöznènk,kezműves dolgokat kèszìtenènk pld nyaklánc , karkötö, nyuszi figura keszitès , tojàs festès ha már itt van a husvèt :) rugalmas vagyok hèt minden napján ráèrek 0-24-ig.olyan munkát keresek ahol minumum heti 5 napot kell menjek.06205964062

plavka Creative Commons License 2017.04.21 0 0 930

Sziasztok!Pécsett mennyit fizetnétek a babysitternek?Akkor kellene jönnie ha a gyerek beteg, persze akkor minimum 8órát kellene a gyerekkel tölteni. Nemsokára szükségünk lenne egy szitterre. Mi az a minimum órabér amire számítanunk kell? 2 éves kislány, sokat beteg, szinte minden második héten hiányzik a bölcsiből.

jennyfer12 Creative Commons License 2017.02.26 0 0 929

Szia!Erdekelne esetleg Svedorszagba bebiszitter munka?

Előzmény: Zajoncful (928)
Zajoncful Creative Commons License 2017.01.19 0 0 928

Kedves türelmes,mosolygós, gyermekszerető 25 éves melegszívű és családcentrikus fiatal nő vagyok.,referenciával rendelkezem.

OKJ-s dajka, és Csana vizsgával, gyakorlattal elhelyezkednék állami, vagy magánóvodába,családi napközikben,bölcsikben illetve magánszemélyeknél gyermekfelügyeletet vállalok,rendszeresen.

Megbízható,lelkiismeretes,kedves és empatikus ember vagyok.

Kérem ha szüksége van egy szakmáját és a gyermekeket szerető emberre akkor vegye fel a kapcsolatot velem.

Kérésre önéletrajzot küldök.

Keressen bizalommal. Idős embereknek örömmel segítenék bevásárolni, postára gyógyszertárba menni, kutyát sétáltatni.

Én jelenleg Budapesten élek, viszont minden megbeszélés tárgya. Szóval ha megtudunk egyezni akkor máshol is vállalok munkát. :) 

Nem volt még rám bízva olyan lurkó aki ne várt volna másnap. :)

Azért szeretek és szeretnék továbbra is gyermekekkel foglalkozni, mert az eddigi tapasztalataim nagyon jók,és ki nem érez melegséget, boldogságot egy gyermeki mosoly láttán?

(Pláne ha azt a mosolyt én okozom neki. :) ) Minden kisfiúnak, kislánynak nem egy felügyelő kell, hanem egy játszótárs.

Egy társ, aki játszik vele, aki nem irigykedik, akivel móka és kacagás a nap.

Játék,baba boltban árufeltöltő szívesen lennék.

Árufeltöltői szak képesítésem. még nincsen de a többi viszont megvan.

A gyerekeket nagyon szeretem és ők is engem.A gyerekek számomra kikapcsolódást jelentenek.

És végezetül a szülőkhöz szólok a gyerekek nevében:
" Azért mert szerettek, jöttem a világra.
S lettem új fény,
csillag, szülők boldogsága.
Szeressetek engem igaz szeretettel!
A kincsetek vagyok, pici kincs, de Ember!"

Tisztában vagyok azzal, hogy minden szülő legnagyobb kincse a gyermeke, akit a legjobb kezekben szeretne tudni.

Önéletrajzot bármikor tudok küldeni.Keresni levélben tudnak,ahol megadom az elérhetőségemet..

Szeretettel várom mielőbbi levelüket, megkeresésüket és jelentkezésüket. :)

Email: zajonc@gmail.hu

Tarr Alexandra

Marika1956 Creative Commons License 2016.11.20 0 0 927

Szívesen lennék egy kedves család segítsége, mint pótnagyi, bejárónő. Megbízható budapesti nyugdíjas hölgy vagyok. E-mail: oroszmaria56@gmail.com. Mobil: 0670-611-8352. 

PolaEra Creative Commons License 2016.11.13 0 0 926

Tapasztalattal rendelkező szakképzett kisgyermekgondozó- és nevelő gyermekfelügyeletet vállal elsősorban a XI. kerületben

Kedves Szülők!

Megbízható, türelmes, gyermekszerető, vidám természetű, ápolt, káros szenvedélyektől mentes, rendezett családi körülmények között élő, több éves bébiszitteri tapasztalattal rendelkező 45 éves, fiatalos, energikus nő vagyok. Okleveles babysitter képesítéssel, családi napközi vezető végzettséggel, dajka képesítéssel, valamint kisgyermekgondozó- és nevelő OKJ képesítéssel rendelkezem. Dolgoztam óvodai dajkaként, családi napköziben és alapítványi bölcsődében, mint kisgyermekgondozó- és nevelő. Segítek gyermeke idejének hasznos eltöltésében, valamint megértő, motiváló, szeretetteljes légkört biztosítok számára. A gyermekekkel általában hamar megtalálom a közös hangot és gyorsan a bizalmukba fogadnak. Mivel a XI. kerületben lakom, elsősorban itt vállalnék gyermekfelügyelői munkát, de szóba jöhet más kerület is. 

Elérhetőségeim: 

06/30/9303-180

polacsek.erika@gmail.com

Hívjon bizalommal!

Köszönöm: Polacsek Erika

_Szilvi_ Creative Commons License 2016.11.06 0 0 925

Kedves Fórumozók!

Megbízható, nem dohányzó, munkájára igényes takarítónő vagyok. 

Referencia munkával, illetve 20 éves tapasztalattal rendelkezem, hosszú távra keresek munkát! 
Illetve alkalmi ablak tisztítást,festés utáni ablak tisztítást, vasalást vállalok. 

Ár megegyezés alapján.
Üdv. Szilvia

Elérhetőség: +36 30 446 0178

Zajoncful Creative Commons License 2016.10.17 0 0 924

Kedves türelmes gyermekszerető 25 éves fiatal nő vagyok.,referenciával rendelkezem. OKJ-s dajka, és Csana vizsgával, gyakorlattal elhelyezkednék állami, vagy magánóvodába,családi napközikben,bölcsikben illetve magánszemélyeknél gyermekfelügyeletet vállalok,rendszeresen. Megbízható,lelkiismeretes,kedves és empatikus ember vagyok. Kérem ha szüksége van egy szakmáját és a gyermekeket szerető emberre akkor vegye fel a kapcsolatot velem. Kérésre önéletrajzot küldök. Keressen bizalommal. Idős embereknek örömmel segítenék bevásárolni, postára gyógyszertárba menni, kutyát sétáltatni. Én jelenleg Budapesten élek, viszont ahogy, és ahol akadna munkám, azonnal költöznék. Nem volt még rám bízva olyan lurkó aki ne várt volna másnap. :) Azért szeretek és szeretnék továbbra is gyermekekkel foglalkozni, mert az eddigi tapasztalataim nagyon jók,és ki nem érez melegséget, boldogságot egy gyermeki mosoly láttán? (Pláne ha azt a mosolyt én okozom neki. :) ) Minden kisfiúnak, kislánynak nem egy felügyelő kell, hanem egy játszótárs. Egy társ, aki játszik vele, aki nem irigykedik, akivel móka és kacagás a nap. Játék,baba boltban árufeltöltő szívesen lennék. Árufeltöltői szak képesítésem. még nincsen de a többi viszont megvan. Email: zajonc@gmail.hu Várom mielőbbi megkeresésüket és jelentkezésüket. :) Tarr Alexandra

Mria242 Creative Commons License 2016.09.26 0 0 922

Bocsánat, de nem találtam azt a fórumot, ahol az alábbi dolgot hirdethetném.

Eladó egy Mora PS131 Mwo 3 égős szabadállású gáztűzhely.

Teljesen új,  eddig becsomagolt állapotban leledzett, pár hete lett kibontva az eredeti csomagolásból, azonban 4 égősre kívánom cserélni, ezért adnám el.

Eredeti ára: 42.300. Ft, számlája is megvan, de már nem biztos, hogy garanciás.

35.000.- Ft-ért átadom, ha valaki igényt tartana rá.

Elvitel a XX. kerületből

rendezvenyii@citromail.hu

csakma95 Creative Commons License 2016.09.25 0 0 921

Kedves Manoano! 

Ha még aktuális az érdeklődése, küldjön egy megkeresést az itteni címemre, és azon keresztül vegyük fel a kapcsolatot. 

Üdvözlettel: csakma95@indamail.hu

Előzmény: manoano (914)
Zajoncful Creative Commons License 2016.09.23 0 0 920

Kedves Enikő 2014! Tudom hogy nem engem kérdezett,óvodai dajka  és bébiszitter vagyok.  Családi napközi vezetői végzettségem is van.

Keressen email-ben ott önéletrajzot is küldök és a részleteket megbeszéljük.

Email:  zajonc@gmail.hu

Várom

Köszönettel:  Alexa

eniko_2014 Creative Commons License 2016.09.23 0 0 919

Kedves Pircsi54!

Kérhetnék egy telszámot, illetve egy mail címet Önhöz?

Köszönettel!

Enikő

Előzmény: Pircsi54 (897)
Zajoncful Creative Commons License 2016.09.21 0 0 918

Elirtam az emailt bocsánat.

zajonc@gmail.hu

Várom

Zajoncful Creative Commons License 2016.09.20 0 0 917

Kedves Manoano! Tudom hogy nem engem kérdezett,óvodai dajka  és bébiszitter vagyok.  Családi napközi vezetői végzettségem is van.

Keressen email-ben ott önéletrajzot is küldök és a részleteket megbeszéljük.

Email:  zajonc@gmail.com

Várom

Köszönettel:  Alexa

manoano Creative Commons License 2016.09.19 0 0 916

Kedves Logikus58!

Tudna adni elérhetőséget- e-mail címet, vagy telefonszámot?

Köszönettel:

"Manoano"

Előzmény: Logikus58 (883)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!