Keresés

Részletes keresés

Pepin Creative Commons License 2005.04.08 0 0 12566
Igen, igen, a Galebre gondoltam.
Előzmény: Miki76 (12565)
Miki76 Creative Commons License 2005.04.08 0 0 12565
Szia.

Én tavaly Omisban voltam 10 napot.Ez nem a Galeb kemping?Az apartman amiben laktunk,a kemping bejáratával szemben volt.Egész jó a kemping,de szerintem az Omisi városi strand sokkal jobb fürdőzésre.(Ez csak az én véleményem)
Egyébként Omis szuper hely.Éjszaka az óváros nagyon hangulatos.
Előzmény: Pepin (12564)
Pepin Creative Commons License 2005.04.08 0 0 12564
Járt valaki mostanában Omisban? Olyan infót kaptam, hogy valami szélvihar elrendezte a kempinget - legalábbis a fákat.
Pepin Creative Commons License 2005.04.08 0 0 12563
Ráadásul nem is azért írtam, mert le akartam róla valakit beszélni,

Oké, én sem veled akartam vitatkozni.:-)
Csak te írtad le azt a fél mondatot, amiről eszembe jutott ez az összehasonlítás.
Előzmény: S Balage (12561)
S Balage Creative Commons License 2005.04.08 0 0 12562

Képek Jelsaról és a szigetről.

 

http://www.birinyiapartman.hu/galeria.html

 

Én is oda megyek augusztusban!

Előzmény: csataló (12559)
S Balage Creative Commons License 2005.04.08 0 0 12561

Természetes IGAZAD van, de mint írtam én még SOSEM kempingeztem, így nem tudom, az milyen. Ráadásul nem is azért írtam, mert le akartam róla valakit beszélni, csak megemlítettem, hogy szerintem annyiért nem olcsóbb, mint az apartman!

Meg nekem valahogy mindig az ugrik be, hogy a kemping olcsóbb.

Például a mi "házinénink"-től aranyosabbat, kedvesebbet, segítőkészebbet elképzelni sem bírok! Anyukának is elmenne, olyan aranyos volt.

Mondjuk azért egy jó kis házsátos, igazi zsörtölődős, mindenbe beleszólós anyósszerűséget is el tudok képzelni, és attól Isten őrizzen!

 

Ja, ráadásul a mi apartmanunk tavaly a víztől egy kőhajításnyira volt.

Előzmény: Pepin (12560)
Pepin Creative Commons License 2005.04.08 0 0 12560
szerintem ennyiért apartmant is lehet kapni, ami kényelmesebb, mint a kemping.

Nem tudom, ki hogy van vele, én úgy, hogy lakásban itthon is lakhatom - ha nyaralni megyek, akkor vágyok egy kis változatosságra. Egy árnyékba rakott lakókocsi, előterasszal, vízközelben sokkal vonzóbb számomra, mint egy párszáz méterre lévő akármilyen jól berendezett apartman. Meg szeretek a magam ura lenni, mindenféle házinénik nélkül - de ez persze már egyéni szociális probléma.:-)
Előzmény: S Balage (12556)
csataló Creative Commons License 2005.04.08 0 0 12559

 

..szóval Jelsáról kérnék szépen infókat, tengerpart, város, komp, bicajozási lehetőség, bármi...

 

Köszi!

Előzmény: csataló (12558)
csataló Creative Commons License 2005.04.08 0 0 12558

off

a zuram is ezt mondja:-)

Előzmény: S Balage (12556)
csataló Creative Commons License 2005.04.08 0 0 12557
túl vagyunk rajta, de kösz:-)
Előzmény: KAti (12555)
S Balage Creative Commons License 2005.04.08 0 0 12556

Egy meghozott döntösén utólag már sose bánkódj, főleg ha nem tudod visszacsinálni.

Legfeljebb cserealapon sokat mész másfele.

 

Equell!
Nem drága egy 4 főre 12 ezer Ft kempingben? Én még soha nem voltam kempingben, de szerintem ennyiért apartmant is lehet kapni, ami kényelmesebb, mint a kemping.

 

 

Balage 

Előzmény: csataló (12553)
KAti Creative Commons License 2005.04.08 0 0 12555
OFF azt hiszem 1 hétig mondhatod le indoklás és költségek nélkül a szerződést. Amúgy sok sikert hozzá. Én is erősen gondolkodtam hasonlóban, aztán nemet mondtam mindenféle ilyen ajánlatra. Főleg, hogy "használt" üdülőjogot az első értékesítők árai alatt jóval lehet venni.
Előzmény: csataló (12553)
csataló Creative Commons License 2005.04.08 0 0 12554
Még annyit, hogy a nemzetközi cserével olyan drágább helyekre lehet eljutni, amit nem tudnánk máshogy megfizetni, pl. Skandinávia. Ebben reménykedem:-)
Előzmény: csataló (12553)
csataló Creative Commons License 2005.04.08 0 0 12553

Az ár attól is függ, mekkora az apartman, milyen szezonba veszed. A miénk a főzezon utáni első hét,  (aug. vége), három fős vadiúj, teljesen felszerelt (tv, mosogatógép, mikro) nagy teraszos lesz. Szabadtéri medence is van. (Kisgyerek miatt fontos.) A magyar befektető(!) egyéb szállodáit, hajóit 50%-os kedvezménnyel vehetjük igénybe majd.

Most számoltam ki, évi 60 rongy+kb. 120 Eu fenntartási díj. Nem olcsó, ezért is bánkódom kicsit a döntésünkön. Viszont kamatmentes részletre (3 év) fizetjük, a hetünket kiadhatjuk ill. nemzetközi cserében nagyon jó cserealap.

Képem mégcsak prospektusról van, most épül, májusban adják át.

 

Előzmény: franjo (12550)
Equell Creative Commons License 2005.04.08 0 0 12552

Jól tetted! :-) Baska-ról sok rosszat hallottam, meg olvastam is itt negatív véleményeket.

 

Azért leírom a Rab-Lopar-San Marino kempingben lévő lakókocsis elérhetőségét:

 

Felírtam az árat is: tavaly 12 eFt volt egy éj, 4 személyes a kocsi (de ugye pici gyerekekkel lehet többen menni).

 

Geri2002 Bt.

06-309/563-536

06-304/822-660

 

É.

Előzmény: barEZ (12547)
fe_ga Creative Commons License 2005.04.08 0 0 12551

Hali!

Nekem a három közül, Stoja a kedvencem.

a kemping nyugati oldalán ilyen sziklafalak vannak:))
innen pecázni sem rossz

 

 

Előzmény: párizs (12549)
franjo Creative Commons License 2005.04.08 0 0 12550
És mennyibe kerül egy ilyen, ha nem titok?
Ki is lehet adni a saját időszakodat?
Képet - csak kíváncsiságból - nem tudsz betenni ide?
Köszi előre is.
Előzmény: csataló (12548)
párizs Creative Commons License 2005.04.08 0 0 12549
Köszönöm az infókat!" Gyerek" van,de már nekik is lehetne,olyan korúak/27,25 évesek/...! Mindketten a férjemmel/ sajna 1 évvel ötven előtt/ a lassan mélyülő,kavicsos partot szeretjük,úgyhogy a 3 kemping közül nem is tudom melyiket válasszuk majd? Nagyon tetszenek,amiket küldtél!! Mi Trogírban,Stónban,Umagban és 3x Rab-on voltunk kempingezni,ha valakinek segíthetek,szivesen írok ezekről!
Előzmény: fe_ga (12536)
csataló Creative Commons License 2005.04.08 0 0 12548

Sziasztok:-)

 

Szinte lehetetlen visszaolvasni, úgy megélénkült ez a topic az elmúlt hónapban!

Tavaly itt kaptam a klassz primosteni címet, most meg képzeljétek, vettünk egy üdülőjogot Jelsára, ahol még sosem voltunk. Sok álmatlan iccakám volt amiatt, hogy biztos baromságot csináltunk, 30 évre előre fizetni a nyaralásért, tuti bukta... de most már mindegy, ez már tény, reméljük a legjobbakat.

 

Először - körülnézni - június elején mennénk le egy hétre, aztán újra augusztus végén egy hétre. Júniusban pihenni, bicajozni (kisgyerekkel), medencében fürdőzni gondolnánk, meg egyáltalán, ráhangolódni a nyárra.

 

Tudom, hogy írtatok Hvarról, meg a kompokról, keresem is vissza, de ha van még bármi info ezekről, nagyon megköszönném.

Előzmény: tomcat73 (11725)
barEZ Creative Commons License 2005.04.07 0 0 12547

Kozben lemondtam a lakokocsit Baskan. Egyenlore ugy nez ki, hogy Omisba megyunk. Kb ugyanannyiert van lakokocsi, tuti arnyek, homokos tengerpart! A leirasok alapjan az lesz a legjobb a gyereknek (2,5 eves)... hacsak, nem tudtok egy jobbat mondani, ahol van medence is :)

 

Előzmény: Equell (12545)
efegy Creative Commons License 2005.04.07 0 0 12546
Na ja... Én is gondoltam már rá, hogy lehet, hogy változtatni kellene ezen a már 5 éves szokáson, meg már Isztriát is bejártuk, de a szívem visszahúz Rabacba.
Előzmény: Pepin (12538)
Equell Creative Commons License 2005.04.07 0 0 12545

BarEz!

 

Igaza van Párizsnak, jó a lopari kemping, és nagyok a fák. A kemping egy nagyobbik része bérelhető lakókocsis (ezek a legjobb helyek persze), különböző nemzetiségek egy csoportban, tehát pl. a magyar kocsik egy-egy "utcát" foglalnak el, így még csak nem is kell német vartyogásra ébrednek (más kérdés, hogy nem káromkodhatsz féktelenül :-). A lakókocsis rész inkább az árnyékos helyen van, de van a parton is, aki azt szeretné. A fák hatalmasak, de turnusváltáskor ha sátorral mentek, jó adag szerencse kell, hogy olyat fogjatok ki (nekünk az volt pedig pénteken érkeztünk). Viszont előre is lehet sátorhelyet is foglalni, meg kell jelölni, hogy árnyékos helyen, és akkor nincs gond.

 

Ha kell a kemping száma, szóljatok, megírom. Ja, és beszélgettünk az egyik lakókocsissal, kiderült, hogy pont ő a főnök, övé pár kocsi, elkértem a számát, ha kell megadom. Mindennel (mikró, székek, asztalok, talán tv is) felszerelt a kocsi, és rendesnek tűnt a pasi. Elhozom a számát holnapra (ha nem felejtem el) :-)))

 

És tényleg jó az a hely minden szempontból.

 

É.

rpanni Creative Commons License 2005.04.07 0 0 12544
köszi, akkor azt még jobban megnézzük!
Előzmény: ARic (12543)
ARic Creative Commons License 2005.04.07 0 0 12543
krk-re hídon, min. összegű díj ellenében
Előzmény: rpanni (12542)
rpanni Creative Commons License 2005.04.07 0 0 12542
akkor Crikvenica jó választás :-) köszi
(Krk -re komppal kell menni, nem?)
Előzmény: ARic (12541)
ARic Creative Commons License 2005.04.07 0 0 12541

ahogy olvastalak, pont Crikvenica ötlött fel bennem:)

de lehetne esetleg Krk is

Előzmény: rpanni (12540)
rpanni Creative Commons License 2005.04.07 0 0 12540
sziasztok, hadd kérdezzek én is.
Mi augusztus végén, szeptember elején megyünk majd, négy felnőtt, olyan 8-10 napra.
Szeretnénk persze strandolni is, de kirándulni is, mármint kocsival, többek közt Plitvice is szerepel a célpontok közt. Rijekától délre, de nem túl messze. Ne kelljen komppal menni. Nem igazán turistaközpontot keresünk, lehessen a faluban / városban sétálni este, de azért a strand is gyalogos távolságban legyen. Eddig Isztrián és Dubrovnikban voltunk.
Crikvenicát néztük ki, szerintetek ez jó választás?
Makarska Creative Commons License 2005.04.07 0 0 12539

Igen! Nekem írtál!

 

Nem, nem jól érted a helyzetet. A főnöknő, valóban az igazgatónő (az iskolában) és ő menne a kedvesével. Én pedig a férjemmel és a fiammal, de nem együtt. Külön-külön.
Na most az én felelősségem, hogy mit ajánlok neki, mert ők még nem voltak.

A közel Rijeka alatt értendő Crikvenica stb. Na ezt a részt annyira nem ismerem és nemis szeretem.

Segítsetek.

Előzmény: S Balage (12537)
Pepin Creative Commons License 2005.04.07 0 0 12538
Szia efegy!

Talált, süllyed.:-) Erre a fagyisra gondoltam...
Eleinte szóba került Rabac is (bár most a falu másik oldalára koncentráltunk), de végül átgondoltuk jobban a helyzetet: a gyerekek 11/13 évesek, van kb. 5-6 évünk, amíg velünk jönnek nyaralni - és ehhez képest annyi a szép hely csak Horvátországban... Szóval bátran belevetjük magunkat a számunkra ismeretlenbe.
Előzmény: efegy (12530)
S Balage Creative Commons License 2005.04.07 0 0 12537

Ja, így egészen más!

Most már emlékszem, neked írtam Pagról igaz?

Ez a barátnő olyan barátnő (kedvesed), mert akkor együtt mentek? Vagy nem jól értem?

 

Én is így jártam idén, mert tavaly én magamnak szerveztem a nyaralást, és anyukáméknak is. idén is ez a helyzet, magamnak, anyuéknak, meg anyu munkatársának is, szállás foglalás, stb...

 

Van elképzelésetek, hogy mégis merre van az a közel????

Istria, Kvarner -öböl...

 

Üdvözlettel: balage

Előzmény: Makarska (12535)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!