Keresés

Részletes keresés

Béci 72 Creative Commons License 3 órája 0 0 153119

Lehet,hogy egy cápa volt🙂

Előzmény: Ingarian (153118)
Ingarian Creative Commons License 4 órája 0 0 153118

Apró halak, azokat én is utálom, nekem két hete egy akkorát csípett a lábszáramba, hogy na. Lenéztem, de nem láttam semmit.

Előzmény: -laller- (153116)
dagnje Creative Commons License 9 órája 0 1 153117

A balatoni hekk :)))

Előzmény: -laller- (153116)
-laller- Creative Commons License 11 órája 0 0 153116

A tenger az tenger. Ahol most vagyok (Kvarner-öböl), látványban nem sok választja el a Balatontól, hiszen nem olvad egybe a víz horinzontja az éggel, látszik a "túlpart", de akkor is innen másztunk ki egymillió éve és a génjeinkben van, hogy visszamásszunk, ha csak rövidebb időre is. Csak azt tudnám, mi csípkedi a bokám.

NB2 Creative Commons License 12 órája 0 0 153115

igen, telex volt, én is láttam

elég slendrián volt amúgy, ennél jóval jobban körbe kellett volna járni a témát

Előzmény: Man-Erg (153114)
Man-Erg Creative Commons License 12 órája 0 0 153114

Mindenki menjen oda, ahova szeretne/tud. Számomra a Balaton sosem lesz tenger (ahogy nem is az), amúgy semmi bajom vele, sőt. De ezért lettem leugatva itt a múltkor, teljesen érthetetlen módon.

 

Amúgy érdekes, mert éppen tegnap dobott fel nekem az FB egy összehasonlító videót, de sajnos annyira gyenge volt, hogy már nem is emlékszem, hogy kik csinálták (talán a telex?).

 

Egyébként sem gondolom, hogy értelme lenne ezeknek, ha valaki az Adrián érzi jól magát, akkor aligha érdekli, hogy 1000 forinttal olcsóbban vagy drágábban veszi meg az úszógumit, kaját, akármit.

Előzmény: laca5 (153113)
laca5 Creative Commons License 22 órája -2 0 153113

Célbaveszem és utána elhúzok mellette. Ez a terv.  Én nem tudom, kik olvassák ezt a fórumot még, de hogy írni értelmeset egyre kevesebben írnak az biztos. 20 év után még mindig a Balaton vs Adriánál járunk. Időközben megtaláltam külön fülön a faq alatt a választ. Köszönöm.

Előzmény: Man-Erg (153101)
Man-Erg Creative Commons License 1 napja -2 2 153112

Nem kötekszem, te voltál az, aki egy teljesen ártatlan és jószándékú hozzászólásomra úgy reagáltál, ahogy. És ezúttal sem bírtad ki személyeskedés nélkül. Ennyi most járt érte cserében.

 

Téma részemről lezárva.

Előzmény: The_Rible (153105)
Airbag. Creative Commons License 1 napja -2 0 153111

9 éve már?

azt gondoltam 3,max 4 éve volt,

az igen...

Előzmény: The_Rible (153110)
The_Rible Creative Commons License 1 napja -1 0 153110
The_Rible Creative Commons License 1 napja -1 0 153109
Előzmény: Airbag. (153108)
Airbag. Creative Commons License 1 napja 0 0 153108

valahol van is képem,ahogy orebicnél a benzinkutnál oltják a tűzet  a helyiekkel együtt a tűzoltók,

meg a repülők fordulnak egymás után

Előzmény: Airbag. (153107)
Airbag. Creative Commons License 1 napja -1 0 153107

pár éve Orebic felé menet Kuna falunál még elengedtek a tűzoltók,egy ismerősék 18 órát áltlak ott,

akkor Orebicben a falu szélén látunk aranysakálok nyomait,nagyon közel a házakhoz,

visszafelé hajnalban furcsa volt hajnalban a hamu látványa és illata..

Előzmény: The_Rible (153106)
The_Rible Creative Commons License 1 napja -2 0 153106

Az nagyszerű. Mindig rettegve nézem, hogy mikor hol keletkezik tűz. Néhány éve Korculán is volt több helyen, valami helyi bolond gyújtogatott, ha jól emlékszem öt helyen gyújtotta meg az erdőt. Szerencsére a mi részünkön nem volt gond. 

Előzmény: Airbag. (153102)
The_Rible Creative Commons License 1 napja -3 1 153105

Hiába kötekedsz, hidd el nem férek bele a kis egyszerű világképedbe. Még az ellenkezője sem igaz annak, amit gondolsz rólam. Te is visszaolvashatnál.

Előzmény: Man-Erg (153101)
Man-Erg Creative Commons License 1 napja -2 1 153104

Inkább olvass vissza, személyeskedés helyett. Köszi.

Előzmény: Airbag. (153103)
Airbag. Creative Commons License 1 napja -1 0 153103

okoska vagy...

Előzmény: Man-Erg (153101)
Airbag. Creative Commons License 1 napja -1 0 153102

kamerák szeint teljesen normális a forgalom...

Előzmény: The_Rible (153100)
Man-Erg Creative Commons License 1 napja -2 1 153101

Ha esetleg mégsem, akkor célba lehet venni a Balatont, minden magyar adózó legnagyobb örömére.

Előzmény: The_Rible (153098)
The_Rible Creative Commons License 1 napja -2 0 153100

Azt én is olvastam, hogy megfogták a tüzet közel a házakhoz, de ez azért még nem jelenti azt, hogy sikerült el is oltani. Az olvtárs KRK-ról érdeklődött, így talán érdekli, hogyha nem lehet még megközelíteni.

Előzmény: Airbag. (153099)
Airbag. Creative Commons License 1 napja -1 0 153099

tegnap sikerült,kb 20 m-re a lakóházaktól--

Előzmény: The_Rible (153098)
The_Rible Creative Commons License 1 napja -2 0 153098

Eloltották már a tüzet Skraddinnál, vagy még mindig le van zárva az egész környék?

Előzmény: laca5 (153097)
laca5 Creative Commons License 2 napja 0 0 153097

Sziasztok!

KRKA Nemzeti Parkkal kapcsolatban lenne egy kérdésem.

Ha megveszem a teljes park összes területére szóló jegyet akkor azzal be tudok menni akár több bejáraton is aznap? 

Régebben egyszer már voltunk, akkor hajóval Skradinból felvittek a Skradinski Buk-hoz, ott kicsit bóklásztunk és kijöttünk hajóval. Ennyi volt. Kicsik voltak a gyerekek így is fársztó volt. 

Most azt gondoltam, hogy már jó lenne megnézni még a Roski Slap-ot is például, de úgy, hogy belépünk Skradinnál vogy Lozovacnál, Skradinski Buk-ot elérjük hajóval vagy busszal, körbejárjuk, kijövünk, autóval felmegyünk a Roski Slap-hoz közeli bejárathoz és ott is a benti busszal be a Roski Slap-hoz.

Nem tudom, ez működhet-e így? Vagy ha egyszer valaki bement akkor már csak a benti hajós túrákkal tud mozogni mert egyszeri belépő? Nem derül ki nekem a honlapról csak annyi, hogy a belépési pontoktól a busz/hajó ingyenes a legközelebbi látványossághoz.

(Igen, ez mind csak feltételes, remélem addig eloltják a tüzeket)

-laller- Creative Commons License 2 napja -1 0 153096

Jaja

Végül úgy csináltam hogy Varasdnál kimentem, kifizettem azt a két eurót és megvettem a kütyüt 

Már azzal mentem vissza, nagyon menő csak pittyen egyet és nyílik a sorompó 

Megéri egyébként mert az előre kifizetett csomagokra van huszonvalahány százalék kedvezmény.

Én a legkisebbet vettem, S, ez 60 euró, így is gyakorlatilag ingyen volt az eszköz (15 eur csak amúgy is, értelmetlen idehaza bérelni)

 

Előzmény: fekvőrendőr (153095)
fekvőrendőr Creative Commons License 4 napja -2 0 153095

Az értékesítési pont viszont az autópálya kapuk mellé van telepítve.

Előzmény: Airbag. (153094)
Airbag. Creative Commons License 4 napja -2 0 153094

Ha Varasdra mennék csak,akkor nem a pályán mennék...

Előzmény: -laller- (153092)
Béci 72 Creative Commons License 4 napja -2 0 153093

Már tavaly is rebesgették,hogy változik az egész fizetős rendszer.Én már 20 éve tervezek venni egy ilyen kütyüt,most inkább megvárom,mi lesz.

Előzmény: -laller- (153092)
-laller- Creative Commons License 4 napja -2 0 153092

Sziasztok

Próbáltam itt visszaolvasgatni, na most nekem az az ideám, hogy megveszem az ENC kütyüt.

Egyvalamit nem tudok (rég jártam már Horvátországban), még ha a legközelebbi sales point-ra is megyek (Varasd), akkor is az első ponton (Gorican) a "halandó" sorba kell állnom, jegyet húznom, ilyesmi? És majd Varazdinnál kimegyek, fizetek, oszt már visszajövök ENC-vel mint echte horvát?

Köszi előre is a választ!

Ingarian Creative Commons License 5 napja -2 0 153091

Infinity

Előzmény: Ingarian (153090)
Ingarian Creative Commons License 5 napja -1 0 153090

A magyar adózónak sok minden érdeke lenne, az adóbefizetések (akár az EU polgárokéi) felelős elköltése. Amíg ez nincs, addig lesz@rom a balatoni vendéglőst. Amúgy elég sok pénzt elköltök országon belül is, sokszor eszem étteremben itthon , nekem jobban bejön a magyar ízvilág, mint  a mjesano meso, meg a lignje pržene.  Inkább haltálat kérek lent is, ha lehet. Bár a múltkor egy facebookos csoporttag ajánlására ettem egy Infity nevű  étteremben a pagi híd után nem sokkal Zadar felé (körforgalomnál), nagyon finom volt a  kaja. Többnyire horvátok ettek ott, gondolom nem véletlenül. 

Előzmény: The_Rible (153083)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!