Keresés

Részletes keresés

DAttis Creative Commons License 2001.02.12 0 0 401
Bocsi, én úgy hallottam valahonann, hogy ö valóban meteorológus.
Mert azért a TV-ben (en globál a TV csatornákon) van nöi meteorólgus, mindjárt a királyi TV-n 3-at ismerek.

Amúgy meg elég baj, hogy idejutott ebbe a fene nagy szabad világban, hogy a szaktudás nem lényeg.
De hát ez már off, mert az élet más részein sajnos kezd divatba jönni ez a módi

Előzmény: tarnol (400)
tarnol Creative Commons License 2001.02.12 0 0 400
Ezt ugye nem gondolod komolyan? Tényleg azt hitted, hogy a Bartha Sz. van valami köze a meterológiához. Kb. annyi, mint a ker. TV-ben a többi "meterológusnak" (tisztelet a kivételnek).

tarnol

Előzmény: DAttis (395)
DAttis Creative Commons License 2001.02.12 0 0 399
Szilárdot mint meteorólogus szakiját csinálja jobban (amúgy nem az esetem :))))) szerencsére )
Ennyit Szilárdról :))

A D. Tóth Kriszta, és az Eröss Antónia azért nem jön be, mert rövid hajúak, és nem bírom az olyan nöciket, különösen amilyen az Antónia.
de hát ugye ez már izlés kérdése.

Előzmény: Muffvadász (397)
attus Creative Commons License 2001.02.12 0 0 398
Sylvike pont annyira meteorológus, mint én. Viszont kétségkívül jobban mutat a képernyőn, mint Aigner Szilárd, legalábbis férfiszemmel nézve. A Hovatovább tegnapi adása csak megerősített eme nézetemben.
Prokopp Dóra egyébként valóban orvos, éveken át mentőzött, még a Szerencsekerék idejében is. És nem hallottam, hogy mindenki meghalt volna a kezei között...
Muffvadász Creative Commons License 2001.02.12 0 0 397
DAttis:

Nem tudom mit csinál jobban Szilárd, de ez itt OFF, ha erről akarunk tárgyalni menjünk át a TV-s pasik-ba.
Más: A kereskedelmi csatornákon nem az a lényeg, hogy fogalmad legyen a meterológiáról, hanem, hogy jól nézzél ki a képernyőn. Tisztelet a kivételnek.

beegod:

Bálint Antóniával kapcsolatban ajánlom figyelmedbe a Nyuszis újság (gyengébbek kedvért:Playboy) 1991. szeptemberi magyar kiadásának 40-45. oldalát. Ha ezekről a cicikről kiderül, hogy mű én kasztráltatom magam és csak az örök vadászmezőkön fogom a vadakat űzni.

Üdv Mindenkinek

Vibit Creative Commons License 2001.02.12 0 0 396
Láttátok a Bartha Sylvi-t a Hovatovább-ban?
Fú... Dögös volt!
DAttis Creative Commons License 2001.02.12 0 0 395
Pataki Zitában 1 baj van nem meteorólugus hanem magyartanár ha jóltudom (néprajz kutató?)
Igy Zita tkp csak felolvassa a prognózist, de azt jól csinálja, jobban mint a Bálint Antónia.
Azért Szilárd jobban csinálja az idöjárásjelentést. :)))

Nekem mindenestre bejön a Zita, bár nem ö a legbombázóbb.

Barha Szilvi egyáltalán okleveles meteorólógus, vagy ö is csak a bája miatt került képernyöre?
Mert ha igen elég baj, hogy a kereskedelmi TV-k így csinálják.

Előzmény: beegod (393)
Y-forduló Creative Commons License 2001.02.12 0 0 394
Azér' már meggondolnám,hogy orvosilag gyógyítson...
Előzmény: beegod (393)
beegod Creative Commons License 2001.02.08 0 0 393
....eeeeegen, meg orvos is, úgyhogy biztos a feje sem üres..)))

és mondd, tudod követni, nem fájdul meg a fejed, úgy kb. 2 sec. után az előadástól?
csak azt akarom mondani, jobban csinázta a betűforgatást, úgy némán...

miért kell minden szép arcnak műsort kreálni?

Pataki Zita - nos, szerintem "meteorológusnak" kiváló, de nehogy továbblépjen, mert borzasztóan tud mindent...

Na, on. Sztem Bálint Antóniának a legszebb a mosolya, és átjön ahogy kell, csak kár, h mű a cicije.
Aztán Marsi Anikó is elég jó, Borbás Mária király(nő),

és Szellő István, bocs de mégiscsak nő vagyok..))))

Előzmény: cska (392)
cska Creative Commons License 2001.02.08 0 0 392
Prokopp Dóra
A magyar Playboy modelleknél szoktak azzal dobálózni, hogy szülés után is milyen vonzó, meg túl az x. x-en milyen jó karban van meg ilyen hülyeségek. Hát kérem Prokopp Dóra az aki nem azzal vetítene a Playboyban, hogy mikor hány gyereket szült, hanem egyszerüen csak szépséges tünemény lenne...
Nem holmi felkapott tündi-bündi, aki azért szerepel a TV-ben, mert 10 éve szépségkirálynő volt, vagy mert sötét a bőre vagy hasonlók.

CSAKIS miatta nézem a Rajongót.

Muffvadász Creative Commons License 2001.02.08 0 0 391
Legyünk pontosak: Syilvia

Ha már időjósok, mint már korábban leírtam nálam a No.1 Onyutha Jutka. Igaz az időjárásjelentés után fogalmam nincs milyen idő lesz másnap, de ha Ő mondja az ídőjárást nem is azért nézem.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: Vibit (390)
Vibit Creative Commons License 2001.02.08 0 0 390
A Gácsér-t közelről nem szokták mutatni.
Sötétben meg minden tehén fekete.
Ha válsztanom kéne én a Pataky Zitára szavaznék a meteorológusok közül, de a Bartha Szilvy sem piskóta.
Muffvadász Creative Commons License 2001.02.08 0 0 389
Azért Antónia nem annyira szőke, csak egy kicsit.

Még mindig nem tudok semmit Besztercei Juditról.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: attus (387)
beny Creative Commons License 2001.02.08 0 0 388
Gácser Vera? Ő jó nő? Számomra ez a rejtély!
Előzmény: attus (387)
attus Creative Commons License 2001.02.08 0 0 387
Igen, szóval nézőpont kérdése minden. Marsi anikó szerintem nagyon vonzó, csinos. Amit csinál a Fókuszban, az viszont nem tetszik, nagyon gyenge.
Erős Antónia számomra rejtély. Én egyáltalán nem tartom szépnek, bár tévésnek nem rossz. Aki mindkét kategóriában megállja a helyét, az D. Tóth Kriszta.
Meteorológusok: Bartha Sylvi, Onyutha Judit és társai tényleg jól néznek ki, mégha valszeg nem is tudnák fejből, hogy a ciklon az alacsony, vagy magas nyomású légköri képződmény. Viszont: Gácser Vera. Szülés után is nagyon csinos, és profi a szakmájában is. Nálam ebben a kategóriában ő a nyerő.
Bálint Antónia nagyon-nagyon szép. Ha tévésnek lehet nevezni, akkor ő is a topon van nálam. Legalábbis szépségben. De egyébként annyira, de annyira szőke... Ugye értitek? :-)
DAttis Creative Commons License 2001.02.08 0 0 386
Oké lehet valamit nem jól tudok róla, a lényeg az, hogy én nem kedvelem, és valóban sokat bakizik a müsorban.

Nekem akkor is inkább a Duna TV-s lányok jönnek be, bár most van 1-2 új arc is, a nevüket se tudom, mert lemaradok a feliratozásról.

Előzmény: Srác (383)
ló2 Creative Commons License 2001.02.07 0 0 385
Valóban, a Duna TV bemondói magasan verik a többieket!

ló2

Előzmény: Muffvadász (384)
Muffvadász Creative Commons License 2001.02.07 0 0 384
Nem tudom miért de itt mindenki a kereskedelmi Tv-s csajokról írkál. A toplista első 10 helyezettje közül 7 kereskedelmi TV-s. A topicban meg egyesek ódákat zengenek a Duna TV bemondóiról. Szerény személyem meg-meg említ egy-két ATV-s hölgyet. Nem értem? Tényleg rég láttam az ATV-n Besztercei Juditot. Esetleg van valakinek valami infója mi történt vele?

Üdv Mindenkinek

Srác Creative Commons License 2001.02.07 0 0 383
Elvégezte a Színművészeti Főiskolán a televíziós műsorvezetői szakot, Vitray osztályába járt, az MTV-ben gyakornokoskodott, onnét került annak indulásakor az RTL-be, ahol új arcokat kerestek.
Tényleg alacsony.
Szerintem nem valakije senkinek sem, nem is pesti, vidéki.
Mindezt azért, hogy megelőzzük a minden alapot nélkülöző pletykákat.
Előzmény: DAttis (382)
DAttis Creative Commons License 2001.02.07 0 0 382
Én egyenesen utálom a Marsi Anikót, mikor megjelenik, a Fókuszban, nem tudom egyesek mit találnak szépnek benne.
Anyám 1szer látta az uszodában mesélte, hogy 150 egynéhány cm, vöröses hajú szeplös stb (Müsorban a smink segít rajta)

másrészt beszélni nem tud szépen magyarul (állandóan bakizik) és ahogy felvezeti azokat a komoly riportokat (megjátszós komolyság), amit néha be se kellene mutatni mert magánügy.
De ez már a müsor hibája.

Állítom valakinek a valakijeként került be az RTL-Klub-ba az a csaj.
Az Eröss Antóniának legalább van TV-s múltja és beszélni is tud, a Pataki Zita is szépen beszél ha nem sok köze van a meteorológiához

ló2 Creative Commons License 2001.02.07 0 0 381
Amit nem igazán értek...
Nem tudom mit esztek ezen a csajon! Semmi különöset nem látok sem rajta sem benne, bár a műsort amit csinál ott elég ez is.

Marsi fun-ok! Azért remélem, nem köveztek meg!!

ló2

Előzmény: Muffvadász (379)
Srác Creative Commons License 2001.02.07 0 0 380
A tinilányok előszeretettel járnak mesterségesen (és időnként elég merészen) fölhasogatott nadrágokba, 16 éves kora körül Anikó is közéjük tartozott. De ez már a múlt, azóta szemmel láthatóan megváltozott.
Mellesleg nagyon kedves és barátságos leányzó volt, bár már 10 éve nem találkoztam vele, akkoriban kedveltem.
Muffvadász Creative Commons License 2001.02.07 0 0 379
Kezd a topic átalakulni Marsi Anikó fun clubbá. Ez a nadrág ügy engem is érdekelne.

Üdv Mindenkinek

Ernesto Serra Creative Commons License 2001.02.07 0 0 378
váóó!

részleteket! :))

Előzmény: Srác (376)
Vibit Creative Commons License 2001.02.07 0 0 377
A Marsi Anikó szerintem egyre jobban néz ki. Kár, hogy most már nem jár olyan nadrágban, ami betekintést enged bizalmasabb helyekre.
Srác Creative Commons License 2001.02.07 0 0 376
Marsi Anikóval egy gimnáziumba jártam, beee...
Akkor még hosszú haja volt és pengével hasogatott farmerban járt.
Előzmény: Ernesto Serra (375)
Ernesto Serra Creative Commons License 2001.02.07 0 0 375
Szerintem Marsi Anikó felszedett pár kilót, de így még jobban néz ki.
Vibit Creative Commons License 2001.02.06 0 0 374
A Szentpéterit én legutoljára a "Kész átverés"-ben láttam, utána azt olvastam róla, hogy külföldön akar érvényesülni.Sajnos itthon tényleg nincs könnyű dolga!
JOKER Creative Commons License 2001.02.05 0 0 373
Nekem a kedvencem szintén Szentpéteri Eszter, sajnos ő mostanában eltűnt a képernyőről, utoljára az RTL-en láttam, de annak is már néhány hónapja.
Egyébként én is láttam a Marsi Anikót élőben és egyáltalán nincs szüksége profi sminkes csapatra, mert anélkül is jól néz ki.
Muffvadász Creative Commons License 2001.02.02 0 0 372
Egyetértünk.
Előzmény: Vibit (371)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!