Keresés

Részletes keresés

Joys Creative Commons License 2004.09.01 0 0 116
Régi tapasztalatom, hogy Fábry S. rádiós szaknyelven "fürdik a hangjában", ami önmagában még nem volna baj, de ő egyszerűen nem hagyja szóhoz jutni a vendégeit, ami vaskos udvariatlanság, tapintatlanság, a meghívottak lebecsülése..
Tudom, hogy F.Sándor műsora F.Sándorról szól, mégse szabadna ennyire sztárolnia önmagát, mert ez már olykor émelygő..

Hálás lennék, ha jelen észrevételemet az illetékesek eljuttatnák a neves showman-hez, bár-őszintén szólva- nincsenek illúzióim az esetleges változást illetően.
madfax Creative Commons License 2002.02.15 0 0 115
Miért nincs meg az archivumban a Fábry interjú?
Lboy Creative Commons License 2001.02.27 0 0 114
Hol vannak a válaszok?
citromfű Creative Commons License 2000.08.09 0 0 113
Tim nem Tim, hanem Richard...

Szőke: Baló Júlia

Szerintem csak fel akarta idegesíteni a macát, aki volt olyan hülye, hogy hagyta.

Előzmény: eugi007 (112)
eugi007 Creative Commons License 2000.08.07 0 0 112
a múltkor láttam egy válogatást a régebbi fábry showk legjobb részeibol. A rudolf peti nagyon jó volt, újra végigröhögtem az egészet, de utána egy szoke felvarrt maca következett aki állítólag a tim burtonnel kavart. sanyi állandóan azon poénkodott, hogy beszéljen a tim burtonrol. nagyon lehangoló volt. t. szerkeszto, ha ezt is a jobbak között tartjátok számon, akkor gáz van.
Riza Creative Commons License 2000.08.06 0 0 111
Kedves UP!
HOL VANNAK A VÁLASZOK?
heki Creative Commons License 1999.07.12 0 0 110
Továbbra is várok megható, szomorú történetet az életéből...
Meg hogy mikor sírt utoljára...
az interjúból kiderült, hogy van lendület, izzik a motor, csak így tovább, alapjában véve érdektelen volt: Fábry, mint magabiztos fellépés, ezt már ismerjük, úgyhogy elő a farbával...(vasz iszt dasz farba, niht szájba)

off
dear up!

Hogy érezted magad kérdésfeltevőként? Bírtad komolyan, untad, vagy mi volt? Nincs előttem a szituáció, hogy komoly képpel jegyzetelsz... hogy volt?

Obi wan Creative Commons License 1999.07.05 0 0 109
Szia Sanyi!
Állandó nézője vagyok a műsorodnak és sokszor látogatom meg a műsor honlapját is! Az interjú is és a műsor is király volt, bár engem meglepett a kicsit "trágárabb" kifejezésmód. Sebaj, még mindig TE vagy a legnagyobb csillag a magyar showbiznisz egén.
Rémusz bácsi Creative Commons License 1999.07.05 0 0 108
Húha, kezdünk politikaivá lenni!
Kedves Sanyi!
Egyébként meg igazoggy ki rajta, hogy akkor most káromkodni vagy nem káromkodni. (én inkább az archaikus és körülíró jellegű káromkodásokat szeretem)

A legutóbbi Hócipőben megjelent d.center kapcsán: úgy tudom, hogy a "hajert" megvette a család (nem az enyém, az övék), és fel fogják újítani. Ez nagyon örvendetes volna, mer engem is nagyon lehangol ez a sok valaha gyönyörű kísértetkastély. Egyébként lyó még, hogy a Centrál kávéházat is felújíttyák, mer az a vizárdsz játékterem egy kicsit durva volt oda.

R.bácsi

Mondragon Creative Commons License 1999.07.05 0 0 107
Nagyon örültem, hogy Fábry úr megfelelő módon nyilatkozik a kommunistákról. Nem kell aggódni, igaza van. A rendszerváltáskor kellett volna elbánni velük, de még most sem lenne teljesen késő. Remélem, a kormánynak erre is lesz gondja. Fábry Sándort a belügyminiszteri székbe! Amúgy az interjú elmegy, de hát volt már ilyen. Lesz is még. Szóval, a lényeg, hogy Fábrynak van egy jó pontja a komcsikat ki nem állhatóaktól, ezt üzenem neki. Negyven év (+ négy) hosszú idő, és nem ő az egyetlen, aki nem felejt - bízom benne, hogy ennek azért örül, b'meggel és anélkül is.
martinshort Creative Commons License 1999.07.03 0 0 106
Sanyi, nem gondolod, hogy egy szexista-allat vagy?
MrPete Creative Commons License 1999.07.03 0 0 105
Hello Sanyi,

Ami a tragar szavakat illeti, szerintem nem kene megijedni egy-egy erosebb kifejezestol, persze csak ha helyenvalo, es nem valik a humor egyetlen forrasava. SzVSz ne valtoztass rajta, igy pont jo, kevesebb keves lenne, tobb meg mar sok.

Az nagyon teccett, hogy oszinten tudtal/mersz/hagynak beszelni a sajat adoddal kapcsolatban. Egy dologban azert nem ertek egyet veled: Ha eccer valaki szar, akkor igenis rantsd le rola a leplet, egy-ket celzas, utalas es mar erzi is a kozonseg azt , ami mellesleg ugyis a kepedre van irva. Tovabbmenve lehetne elesebb a show, nemtuomma' ki irta, hogy csinalhatnal szembesito jellegu show-kat, aminel nem kell kapasbol a Fisz-MPP 95 pontos Munkatervere gondolni; sok ismert ember nyilatkozik sokfelet, amiket bejatszva a musorba eleg izgalmas (hovatovabb fotelhozragaszto :) showt lehetne csinalni. Valami ilyensmit csinal a Szatelit is, de harmatgyengen, meg nem is erre kihegyezve.Na ja, most en tanitom a legyet ablakraszarni. :) Es ne felejts el, nem csak az a "partsemleges" aki mindenkinek egyforman nyal, hanem, aki mindenkit egyforman b.. hm piszkal. Szoval, ha eccer kifogynal a temabol (hehe) akkor a mai magyar kozelet egy aranybanya.

andré Creative Commons License 1999.07.02 0 0 104
leslie99-cel teljes mértékben egyetértek. Van két kislányom, 30 éves vagyok és ha valaki közönséges, az ugyanolyan visszataszító, mintha nem mosakodna, meg hasonlók. A Fábry műfajában nem lehet egy mondanivalónak olyan súlya, hogy ilyen randa szája legyen valakinek. Ezenkívűl, az Internet + a televízió nem egyenlő szűk körű baráti beszélgetéssel. Másrészt a Simicska gyerekek bőven meghaladják a komcsik szintjét, csak még nem állt rendelkezésükre elég idő a hatalomban, hogy elérjék a szintet (gondoljunk csak Selmeczi 9 milliós, adófizetői pénzből csináltatott munkahelyi fürdőszobájára). Lehet, hogy őszinte az interjú, de baromi önteltség sugárzik belőle.
dam Creative Commons License 1999.07.02 0 0 103
Egy kérdés a Fábry úrhoz:
Mikor lesz hallható a Rádiókabaréban?
ezroller Creative Commons License 1999.07.02 0 0 102
Nos, azert en megvedenem a Szoke Andrist, egy csomo filmben lattam mar (jo keson a dunyhatv-n es tarsain) es akkor is nagyon tetszett mar amit csinal. Ha jol emlexem a Roncsfilmben meg egyutt is szerepeltek a Sanyival.

Keresztbehivas: Tudomasul kell venni, hogy ez egy kis orszag keves sztarral, elobb-utobb varhato volt, hogy mindenkit 22x meghivnak mindenhova jol.

A riport nekem is nagyon tetszett, baromire oszintenek tunt, szoval cool.

Mas: Nekem halal mindegy, hogy melyik tv logoja van a sarokban, ha jol tudom, ez egy kulsos produkcio, amit barmelyik tv megvehetne ill. szerzodhetne ra. Engem szorakoztat (es az egesz csaladot), es vegul is ez a cel.. Ha sikerulne tobb musoridot kieroszakolnia Sanyinak, akkor a hosszabb musort is megneznem..

Plussmacis es egyeb marhasagok nyilvan kellenek marineni miatt, kibirjuk.. A drogkorus szerintem is halalgyenge volt..

Karomkodasokat is birom, ha "sulyosbitjak" a mondanivalot, csak finoman kell adagolni..

Magician-nek gyanusan olyan a stilusa, mint pitbullszaju andreanak.. ha nem te vagy o :)) , akkor bocsi a gyanusitgatasert..

Egyenlore ennyi, bocs ha kisse rendezetlen vagyok :))

magician Creative Commons License 1999.07.01 0 0 101
Kedves Sándor,
ha megengedi, hogy így szólítsam. Ha személyesen találkoznánk, ez lenne a stílus köztünk ( és én a Fórumon sem szeretném elveszíteni a jómodoromat). Ezért kéren, ne ábrándítsa ki a világot a "választéktalan" nyelvezettel, hogy azokat a bizonyos kötőszavakat némileg körülírjam. Egy egyébként kulturált, értelmes, intelligens férfi nem lehet ilyen közönséges. Vagy ha igen, akkor a szememben nem férfi, a szó valódi értelmében. (Már bocsánat, talán szabad ennyi szubjektivizmus egy nőtől.)

A fentiektől eltekintve örömmel olvastam a beszélgetés szövegét, ami nyilván Új Pétert is és Önt is dícséri.
Amit az én kérdésemre válaszolt, elfogadom. Nem is gondolom, hogy kellene lelkiismeretfurdalásának lennie. De azt reméltem, hogy azért ez mégsem olyan egyszerű dolog az Ön számára sem: Fábry Sándor televíziós showman-t igenis az MTV csinálta meg. Legalább ezt ismerjük el együtt.
Egyebekben az a tény, hogy annyira megosztja a közvéleményt (a marketing és kommunikációs adatok ezt mutatják) pozitív Önre nézve. Mert azt igazolja vissza, hogy egyéniség és ez jó. Nem szerény, az biztos, de hát melyik showman az?
Szóval magam is sok sikert kívánok, bár nem vagyok állandó nézője. Ha mégis igen, az a munkámhoz tartozik.
Végül: van néhány dolog, amit szívesen "megbeszélnék" Magával közvetlenül is. Ha vállalkozna rá, a hotmailemen megtalál. Örülnék neki.

Kedves Új PÉter és Fórum és akit illet!

Nem lenne kedvük egy hasonló programot lebonyolítani Szenes Andreával is?
Ahogy elnéztem, az utóbbi idők egyik leglátogatottabb topicja volt a Te mit bíznál Szenes Andreára? című. Őszintén szólva nagyon érdekes lenne olvasni, hogyan reagál ő, ha szembesül az itt leírt véleményekkel.

Kedcves PÉter és Sándor, a legjobbakat mind a kettejüknek.
Üdv.
magician

magician Creative Commons License 1999.07.01 0 0 100
Kedves Sándor,
ha megengedi, hogy így szólítsam. Ha személyesen találkoznánk, ez lenne a stílus köztünk ( és én a Fórumon sem szeretném elveszíteni a jómodoromat). Ezért kéren, ne ábrándítsa ki a világot a "választéktalan" nyelvezettel, hogy azokat a bizonyos kötőszavakat némileg körülírjam. Egy egyébként kulturált, értelmes, intelligens férfi nem lehet ilyen közönséges. Vagy ha igen, akkor a szememben nem férfi, a szó valódi értelmében. (Már bocsánat, talán szabad ennyi szubjektivizmus egy nőtől.)

A fentiektől eltekintve örömmel olvastam a beszélgetés szövegét, ami nyilván Új Pétert is és Önt is dícséri.
Amit az én kérdésemre válaszolt, elfogadom. Nem is gondolom, hogy kellene lelkiismeretfurdalásának lennie. De azt reméltem, hogy azért ez mégsem olyan egyszerű dolog az Ön számára sem: Fábry Sándor televíziós showman-t igenis az MTV csinálta meg. Legalább ezt ismerjük el együtt.
Egyebekben az a tény, hogy annyira megosztja a közvéleményt (a marketing és kommunikációs adatok ezt mutatják) pozitív Önre nézve. Mert azt igazolja vissza, hogy egyéniség és ez jó. Nem szerény, az biztos, de hát melyik showman az?
Szóval magam is sok sikert kívánok, bár nem vagyok állandó nézője. Ha mégis igen, az a munkámhoz tartozik.
Végül: van néhány dolog, amit szívesen "megbeszélnék" Magával közvetlenül is. Ha vállalkozna rá, a hotmailemen megtalál. Örülnék neki.

Kedves Új PÉter és Fórum és akit illet!

Nem lenne kedvük egy hasonló programot lebonyolítani Szenes Andreával is?
Ahogy elnéztem, az utóbbi idők egyik leglátogatottabb topicja volt a Te mit bíznál Szenes Andreára? című. Őszintén szólva nagyon érdekes lenne olvasni, hogyan reagál ő, ha szembesül az itt leírt véleményekkel.

Kedcves PÉter és Sándor, a legjobbakat mind a kettejüknek.
Üdv.
magician

Leslie99 Creative Commons License 1999.07.01 0 0 99
Szasz Sanyo!

Szoval eleg OK-s az interju, CSAK... Nem kene annyit emlegetni, hogy eles a helyzet, mert tudjuk, hogy nehez heteken at ugyanazt a hazat mindig uj oldalarol bemutatni. A vedekezeseket a meghivottak keresztbehivasarol illetve a meg nem nezett elozo interjukrol sajnos csak kritikaval tudom illetni, mivel egy profi - illetve a teamje - fel kell keszuljon ezekre, illetve kezelni kell tudni. Amugy a musor egesz jo, kicsit nekem tul sok az also szinvonalt surolo stilusu megjegyzes. Marcsak azer' is mert, hogy egy fiatal srac vagyok am de 2 csemete apja, s vhogy nem igazan ezen kene este 8-kor majd kesobb felnoniuk. Szoval szerintem a csak onmagaert valo szleng, es utca stilus nem kene annyira, ellenben lehetne a kedves politikusokat kisse alulrol langszoroval izgatni akar a nyelvtanukkal, akar szavaikkal-igereteikkel szembesitve, rakerdezve. Ott aztan viszont kvazi minden mehet meg stilusban is.
Baromira ruhellek meg igy gepelve is irni - kene mar egy diktalo szoftvert beszereznem - ugyhogy mara ennyi.

muffin Creative Commons License 1999.07.01 0 0 97
Kedvessanyi,

Tetszett az interjú, vajazom, hogy a kereskedelmitévés "fegyelmezettség" mellett tucc oszintén dumálni. Az elottem szólókkal ellentétben én elfogadom itt-ott a csúf szavakat is(persze limitált mennyiségben), mert nem hiszem, hogy egy kötetlen, baráti beszélgetés során senkinek se csúszik be 1-2.

Csakígy, tovább!
M. úr

up Creative Commons License 1999.07.01 0 0 96
Bocsánat, bocsánat, elnézést.
Minden kérdésre nyilván nem lehetett időt szakítani, egysrészt mert két napig kellett volna ahhoz kínoznunk egymást, másrészt meg egy olvashatatlan szövegfolyam lett volna belőle, ugye.

Egy kérdést még pótolok, lehagytam. Osztap Bender idézte Fábry gyakran idézett mondását, miszerint a hatvanas években három dolog foglalkoztatta - nem csak őt, de az egész generációját -:
1. Hogyan lehetne disszidálni
2. Hogyan lehetne megúszni a katonaságot
3. Hogyan veszítse el a szűzességét
A kérdező a katonaság megúszásával kapcsolatban szeretett volna gyakorlati tanácsokat kapni.

Fábry:
"Magyar-Petrányi A belgyógyászat alapjai című könyvét mindenki tudta, nekem minden haveromat fölvették volna az orvosi egyetemre. Azzal jártunk a hónunk alatt, hogy találjunk benne egy olyan betegséget, aminek nincsenek szindrómái. És az egyik haverom talált egy nagyszerű betegséget, aminek az a szimptómája, hogy kihullik a szemöldököd, kurva súlyos betegség, de egyébként csak dumálni kell hozzá, ő meg elmondta szépen: periodikusan rátörő szédelgés, izzadás, mittudomén, így megtanulta, és kitépkedte a saját szempilláit, le is füvezték flottul. Dehát mesélhetnék még mást, arról aki rágógumival ment a tüdőszűrésre, és a hátára ragasztott egy darab sztaniolpapírt, tüdején ilyen kaverna volt, és már küldték is Mátrafüredre flottul, bazmeg, csak jobb ott katonáskodni."

Rémusz bácsi Creative Commons License 1999.07.01 0 0 95
Mosmivan?

A Fridinek nincs is humora. Vagy te is ezt mondtad?

Ugye Sanyi, jobb lett volna többet mondanod Bubiról!!!

Előzmény: milosevics (94)
milosevics Creative Commons License 1999.07.01 0 0 94
Sanyi!
Minimum Kispestről, maximum Újpestról jöttél. Egyszer volt egy katonatársam (Halcsik szerintem gége druszád) - apám, ilyen dumát csak olyanok tekernek maguk köré akiknek kétoldalról öntötték a klóros gúnyfellegeket kiskorukban.

Eltaláltam, bingó. Kiváncsi lennék (írj már róla) ki volt a társad akin palléroztad a szókincsedet! Küldjétek a mestert a Fridi (brrrr) showba a műsorvezetői székbe. De komolyan. Akkor legalább két műsoron is tudnék röhögni.

Sanyi, te vagánygyerek.

IV.Béla Creative Commons License 1999.07.01 0 0 93
önkritika=önkritikát
IV.Béla Creative Commons License 1999.07.01 0 0 92
Az is siker, hogy hozzászólunk. Ami viszont nem tetszik, az a kéthetenkéntszilveszter=>jófejségcsökkenés+a legtöbb sablont tőlünk (nem mi tőlünk) kapják jelenség (?). Igen, eleinte jót röhögtünk, de a riszájkling (szabadon) megárthat. Egy művelt embertől több önkritika várunk el.
Csak ezek a tatárok ne lennének
cron Creative Commons License 1999.07.01 0 0 91
Hello emberek!

Hát akkor rajta, a Sanyi is olvasni fogja.

Én eddig csak a TV-s Fábrit ismertem és majd eldobtam az agyamat, mikor TATA-n meghallottam az előadását. A trágár szavak tömkelegével nem fogod feldobni a műsort.

Lehet, hogy nagyon menő és megnyered vele az embereket, de nem gondolod, hogy nyelvünk igen csúnya megcsúfolását végzed?!

Már Hofi-nál sem tetszett, hogy ILR előadásnál káromkodik. Szerintem a nélkül is jól szórakoztam volna.

Egyébként meg nem vagyok ennyire kiábrándult. Az interjú elég jóra sikeredett. Szeretem az őszinteséget, ezért másodjára is el fogom olvasni.

Lehet, hogy lesz még egy-két kellemetlenebb pillanatod?

Egyébként gratulálok.
Ja és bocs a tegezésért. Nem igen szoktam középkorú szakállas pasikat tegezni, de hát interneten...

CrON

vince Creative Commons License 1999.07.01 0 0 90
Nekem nagyon sok volt a b+ és a fsz. Én a dizájn centeres intellektüel Fábryt szerettem, nem ezt a nagypofájú dömping show mant. Kicsit vissza kéne venni a lendületből Sanyi, hogy újra megtaláld önmagad.
Szerintem meg kár a politikával, meg a ki mennyit lopottal beszennyezni a mondandódat.
vlad Creative Commons License 1999.07.01 0 0 89
sanyi valaszolt vagy 6 kerdesre a 600-bol... eljen a pr

ja us UP-t mostanaban mar szinte egyaltalan nem ertem, annyira arnyal es olyan elvonatkoztatott, hogy kezdem azt hinni, hogy a cikkeit mostansag valamifele mamorban irja :((

ez elszomorit

csick Creative Commons License 1999.07.01 0 0 88
Bocs, Sándorom, attól tartok nem volt kellően kifejtve a probléma. A germanizálódást a (pl) német műsorok menetrendjére értettem, ahol még a Forma-1 közvetítés adrenalin-terhelt részét is képesek reklámokkal megszakítani. Itt persze más a helyzet, lehet ütemezni a blokkokat. Csak egyszerűen hiányzik, hogy 1 órát ülhessek a tv előtt folyamatos szórakozással. Az MTVs időszakban még a "Ne menjenek sehová, nincs intimbetét-szünet, rögtön jövünk!". Aztán snitt, 2 mp. és folytatódott a műsor. Azt is tudom, hogy ez már üzletpolitika, nem karitatív csatorna. Csak egyszerűen sajnálom, és kiváncsi lettem volna rá, hogy miként gondolod Te a dolgot. Persze Neked sem lehet künnyű, hogy a reklám ideje alatt leült lendületet a nézőknek visszaadd. Felvétel közben sem lehet egy sétagalopp két produkció között tartani a lelkesedést. Bár ez Neked könnyen megy. Hát ennyi...

csick

FreshCO Creative Commons License 1999.07.01 0 0 87
Sándor! Azért le a kalppal előtted, hogy ilyen mértéktartóan tudsz nyilatkozni arról a "királyi" tévéről amely az eltávozásod előtt is több hónapig nem fizette ki a produkciódat. Egyébként mi volt a baj a JAzz+Az-al mert a képernyőn keresztül nem volt rossz?
Rémusz bácsi Creative Commons License 1999.07.01 0 0 86
Kedves Sándor!

Hát akkor fídbekkelek:

1. Bubiról méjen hallgattál az interjúban. Mi ez, ha nem elnyomás? És különben azt is kérdezte valaki, hogy tényleg uszkár-e, ami persze hüje kérdés. Szerintem Te féltékeny vagy Bubi sikereire, mer ő például nem kapott kritikát! :)

2. Akkor jól láttam a megdöbbenéssel vegyes unalmat az arcodom a lárpúrlárnál. Megértelek, én sajnos alapállásban sem bírom őket, az egy Dolisalin kívűl, de egy fecske macht keinen Sommer.

3. A drogkórusról mondottaktól megemelkedett az adrenalinszintem. Szerintem plusszban még az is lehet, hogy a kórus a műsor után ingyen eksztázikat osztogatott???

4. És tényleg nagyon lyó az interjú.

Újpeti! Esetleg mással is lehet majd ilyen interjút csinálni?

Üdv. Onkel Remus

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!