Keresés

Részletes keresés

Tibi. Creative Commons License 2020.05.20 0 0 589

Sziasztok.Szolok,Bács,Békés,Csongrád,Megye vonzáskörzetében várom a piercing kedvellöket.Info idópont,csak telefonon.70 277 98 85.

Előzmény: Tibi. (585)
Gabor19841130 Creative Commons License 2020.04.12 0 0 588

Szia!

A második verziónál kézzel is kitudod venni a golyót és vissza is tudod tenni.

Az első verziónál kell hozzá fogó, mert nagyon nehéz kézzel berakni.

Villanyos1975 Creative Commons License 2020.04.11 0 0 587

Szeretnék vásárolni nagy méretű golyózáras karikát. 3mm-es szárral, 16mm belső átmérővel. Két verziót találtam a 

Bodymod.hu oldalán:

 

https://bodymod.hu/nagy-golyozaras-karika/

 

 

https://bodymod.hu/nagymeretu-golyozaras-karika-egyszeruen-kipattinthato-golyoval/

 

Az ékszer berakásához-kivételéhez kell valami eszköz, vagy csak egyszerűen újjal kipattintható a golyó?

 

 

 

 



Gabor19841130 Creative Commons License 2020.02.15 0 0 586

Sziasztok!

Apadravya piercinges sráccal szeretnék beszélni. boy23@freemail.hu 

Tibi. Creative Commons License 2019.11.01 0 0 585

Piercing behelyezés,a hét minden napján,Szolnok megyébe,idöpont info,csak telefonon.70277 98 85.

Előzmény: vb25 (576)
mogorva_gpz Creative Commons License 2019.08.07 0 0 584

Nem veszti el.

Csak a gyógyulási idő alatt vigyázni kell rá és figyelni kell a higéniára, ugyanis ha begyullad, akkor az érzékvesztés lesz a legkisebb bajod.

Szóval hajrá, buli, de addig ne játszatok vele, amíg nem gyógyul meg teljesen.

Egyébként a gyógyulási idő ékszer és személyfüggő, akár 6 hónap is lehet.

Előzmény: 1969Anikó (583)
1969Anikó Creative Commons License 2018.08.23 0 0 583

Szia Látom te is használod ezeket a piercingeket! Szeretném megkérdezni   a mellre tetetek karikát  az érzéki reakciót nem veszti el??) De mi is a párommal nem csak látványra szeretnénk használni. Kikötözés, egyéb módokra!!!

Előzmény: angyalarcú (265)
Blanka2002 Creative Commons License 2017.09.09 0 0 582

Hali, 14 vagyok, valaki tudja hol csinaltathatnek nyelvpiercinget szuloi engedely nelkul?

MetalTibi Creative Commons License 2017.04.02 0 0 581

Hello mindenki. Valoszinuleg en vagyok a hulye de van egy apadravya piercingem es akarok egy masikat venni bele. 3,2 mm x 24mm x 6  Os kene de a legnagyobb amit barhol is talalok az max 22 mm hosszu. Meg olyat szeretnek ahol a golyot csavarja az ember a szárba nem az atlagost de mar az sem erdekel. kerlek aki tudja hol lehet venni a neten irjon. Minden letezo honlapot atneztem mar szoval pontosan errol linkeljen egyet kerlek aki tud ilyet mert mar hulyet kapok. koszonom szepen

deamon22 Creative Commons License 2017.03.21 -1 1 580

Sziasztok

Nekem ilyen van :) Nem túl régi,de semmi gond nincs vele!

csirkemájas zsírosdeszka Creative Commons License 2017.03.02 0 0 579

Szia! 

Crazy factory -ra keress rá. 

Előzmény: Sarlotte (578)
Sarlotte Creative Commons License 2017.02.21 0 0 578

Sziasztok!

 

Érdeklekelne hogy 8mm hosszú 2mm/2.4mm/3mm vastagságú banán piercinget 4mm-es golyóval hol lehet rendelni jó áron?

 

Előte is köszönöm a válaszokat.

Anna Shay Creative Commons License 2016.11.22 0 1 577

Sziasztok!

 

Én évek óta szerettem volna egy piercinget, most, 17 évesen szúrattam ki a nyelvemet.

Pontosabban múlt hét pénteken.

Ahogy közeledett az idő, egyre jobban kezdtem beszarni. :D 

Ott voltam a helyszínen, csávókám elmondta mi fog történni, aztán tette is a dolgát.

A legfájdalmasabb az volt, amikor leérzéstelenítette.

Valahogy, mintha marta volna a nyelvem, rossz volt. 

Köpés ugye, utána még egyszer lefújta a nyelvemet érzéstelenítővel. 

Átszúrta, amit éreztem, de nem fájt. Tehát érzed hol jár a tű, de nem érzel semmi különösebb fájdalmat.

Rácsavarta a golyókat, és mondta, hogy ezzel meg is volnánk. 

Meg akartam neki köszönni, hogy kedves volt és annyi kérdésem lett volna, de a szám tele volt nyállal,a nyelvemet pedig nem is éreztem. Alig vártam hogy kiérjek, hogy kiköphessem a felgyülemlett cuccot... 

 

Első nap: Én úgy keltem fel, hogy aztaaaaa, hát ezt nem is érzem, tuti fel sem dagadt. 

                Na ugye irány a fogmosás, nyelvemet kinyújtom...nagyon feldagadt. De nem fájt ez sem. 

                Nem használok rá semmi extrát, sós víz, fogmosás minden étkezés után...ja és a kamilla tea.

                Nagyon jót tesz neki a kamilla tea, persze nem ízesítem be, sima víz, bele  a kamillavirág.

                Beszélni nem tudtam, enni nem tudtam, nyelni alig tudtam, inni is alig tudtam, max ha nagyon                   hátra tettem a szívószálat, levessel ugyanez. 

 

Második nap: Ugyanúgy fürdő, fogmosás. ÉN AZT HITTEM HÜLYÉT KAPOK. 

                       Fekete lett a nyelvem... ja és vérzett is. 

                       Többszörös öblögetés után hálistennek lejött, kiderült, hogy a tea fogta be. Huh.

                       Enni még ekkor sem tudtam, beszédem javult, inni, nyelni még mindig necces.

 

 

 

Harmadik nap:  A nyelvemen nem látszódott, viszont érződött, hogy lényegesen lentebb ment a duzzanat.

                          Enni sokkal könnyebb volt, mintha már benne sem lenne az ékszer, egyszer haraptam rá.

                          Ja, és köhögésnél valahogy megrántottam, de nem ártott neki. 

                          Beszéd sokkal jobb,de még mindig PÖSZE, inni nagyjából ment, nyelni is tudtam, már                                 nem nyáladzottam mint egy gyerek, akinek jön a foga :D

 

 

 

Negyedik nap: Ma, ugyebár. Úgy keltem, mintha el lenne nehezedve a nyelvem, picit fáj is. Megnéztem a                                tükörben, semmi baj vele, picit feldagadt. Fogmosás, sós víz, kammilla. Megnyugodott. Itt van                          a számban, nem is érzem, már nem vagyok annyira pösze, tehát napról napra javul a                                    beszédem,enni tudok, inni tudok, nyelni tudok. 

 

Összességében 4 napja van a nyelvemben és elmondhatom, hogy elég szépen gyógyul, semmi bajom nincs vele és imádom.  A hosszú szár idegesít, de remélem hamar cserélhetem. :) 

 

Sikeres gyógyulást mindenkinek.

Ha nagyon szeretnéd vágj bele, nekem maximálisan megérte, imádom. 

A hely ahol csináltattam: Kétszakáll tatto&piercing (Csepel)

Szép napot.. ^^ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vb25 Creative Commons License 2015.05.26 0 0 576

köszi! esetleg az ország középső részén lány aki szúrna nekem egy PA piercinget?

mogorva_gpz Creative Commons License 2015.05.24 0 0 575

Szeged, Wwitch Tattoo.

Ott csaj a piercer.

Csak ne akarj természetben fizetni, mert a manduládon keresztül teszi be ;)

Előzmény: vb25 (574)
vb25 Creative Commons License 2015.05.20 0 0 574

sziasztok! olyan lány/nő piercert keresek, aki megcsinálná nekem szívesen a princ albert piercingemet!

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.26 0 0 573

Sziasztok!

 

Ultracare érzéstelenítő zselét használtok, adna el valaki?

langzsolti Creative Commons License 2015.03.10 0 0 572

Látogassatok el a www.piercingvarazs.huweboldalra, ahol rengeteg információt és érdekességeket találhattok! Van egy fóruma is, a www.piercingvarazs.hu/forum , nem rég indult az is, csak ajánlani tudom, most találtam rá, de nagyon jó!

92Meki Creative Commons License 2014.11.01 0 0 571

Eladó új köldök piercingek. Rengeteg szín és minta. A száruk orvosi fém vagy flexi.
A szára 11mm hosszú, 9mm és 5mm-es akril golyókkal, amik fent és lent is letekerhetőek!

100 Ft/db

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

meki_15@freemail.hu

 

 

 

 

 

mogorva_gpz Creative Commons License 2014.10.15 0 0 570

Nőnek határozottan szexi ;)

Előzmény: tappancsok (567)
DarkKnightKevoon Creative Commons License 2014.10.15 0 0 569

Van egy eladó profi és teljes piercing készletem. 16 darabos. Az összes gyakran használandó fogó megtalálható benne.

 

Akit érdekel írjon: http://olx.hu/hirdetes/16-darabos-piercing-fogo-keszlet-ID2Eqph.html

wereske Creative Commons License 2014.07.18 -1 1 568

sziasztok, nekem kéne egy ilyen, /a képet innen loptam/ mennyi, hol, hogy gyógyul!? meg köszönöm az infókat, tanácsokat, segitséget!

tappancsok Creative Commons License 2014.06.27 0 0 567

vertical labret (függőleges ajak piercing)  ... ilyenem volt, majd ismét szúratom

 

D.Dalmuus Creative Commons License 2013.09.14 0 0 566

Sziasztok! 

Kb 3 hete csináltattam egy ajak piercinget, alulra a bal oldalra. Szépen gyógyulgatott el is kezdett apadni, erre kb 3-4 napja kijött belül a lyuk mellett közvetlenül (talp alatt) egy kis fehér hólyag ami mára már kb a 3xosa és vörösödik. Nem fáj, nem is érzem,csak ha megnézem akkor látom, hogy csúnya. :/ Mi a teendő?

DarkKnightKevoon Creative Commons License 2013.09.01 0 0 565

Rengetek fajta fültágító és testékszer kedvező áron:

 

https://www.facebook.com/KevinPiercing?ref=hl

DarkKnightKevoon Creative Commons License 2013.06.11 0 0 564
Sziasztok!

Elso sorban piercingesekhez es ekszerekkel foglalkozokhoz szolok!

Kedvezo NAGYKER aron megvalnek 1000 darab orvosi acel ekszeremtol, de van koztuk par titanium ekszer is. Termeszetesen hasznalatlanok es sterilek az ekszerek.

Koldok, ful, ajak, orr es szemoldok ekszerek is vannak benne kulonbozo meretekben.

Az alabbi linken megtekinthetitek a csomagot. Ajandek tarolot is adok hozza.

Erdeklodni az alabbi link alatt vagy a nemethgergo991@gmail.com-on.


Http://aprod.hu/hirdetes/995-darabos-piercing-kszlet-nagykeraron-ID1ah47.html
Salen Creative Commons License 2013.06.03 0 0 563
valaki mondjon mar nekem valamit arrol hogy ha a koldokpiercing kiforr akkor mi a helyzet, az milyen meg hasonlokat, egyszoval mindent a temarol :)
csa.niki Creative Commons License 2013.05.24 0 0 562

Várunk titeket kedvezményes árainkkal. Piercing szúrás ékszerrel 4000 Ft! Időpont egyeztetés 06309212184 vagy e-mailen:sunnytattooart@gmail.com; sunnytattoo.niki@gmail.com Facebookon vagy személyesen!

csa.niki Creative Commons License 2013.05.24 0 0 561

Várunk titeket kedvezményes árainkkal. Piercing szúrás ékszerrel 4000 Ft! Időpont egyeztetés 06309212184 vagy e-mailen:sunnytattooart@gmail.com; sunnytattoo.niki@gmail.com Facebookon vagy személyesen!
www.sunnytattooart.com

Tade(HUN) Creative Commons License 2013.04.12 0 0 560

Sziasztok

 

Szeretnék megválni néhány köldökpiercingemtől, teljesen újak. Az alábbi linkeken megtaláljátok a hirdetéseket, mindegyik link különböző piercinget takar. Ha valakinek kérdése van, megkérném, hogy ne itt, hanem a hirdetésnél tegye azt meg.

És akkor a linkek:

 

http://www.jofogas.hu/vi/9146362.htm

http://www.jofogas.hu/vi/9146371.htm

http://www.jofogas.hu/vi/9146297.htm

http://www.jofogas.hu/vi/9146375.htm 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!