Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.05.24 0 0 146
Hali!

A legfontosabb, hogy minőségi italokat fogyassz, és ne keverd össze a rövidet a borral, sörrel nagyobb mennyiségben!

Okosak szerint minden pohár alkohol tartalmú ital után 1 pohár vizet ajánlatos inni!

(2ezrelék körül, ki a f@sznak juthat ez eszébe? :D )

A legfontosabb, hogy egyél ivás előtt, de közben is!

Nekem bevált!

Többször sikerült 2 liter feletti mennyiségű bort fogyasztani(Hilltop), másnap semmi bajom nem volt, se hányinger, se szédülés!

Sok sikert a kísérletezéshez!

Üdv!
xilol

Előzmény: VattaFaq (145)
VattaFaq Creative Commons License 2009.05.22 0 0 145
Engem az érdekelne hogyha valaki nem veszi be akkor mi van ? :D

Szóval ha valaki másnapos annak mit ajánlanátok ?
Lakker Creative Commons License 2009.04.29 0 0 144
Legénybúcsúra készülök a hétvégén (nem mint táncosnő, úgyhogy inni fogok nagyon csúnyán). Vettem PartySmart kapszulát kíváncsi vagyok a hatására. Aki használta már, mik a tapasztalatok? Tényleg ivás előtt kell bevenni? Nem nehezebb tőle berúgni? (bár ez elég hülyén hangzik)
Mostanában szinte mindig hányok másnap (megkopott a régi fény). A rennie tényleg jó hányás ellen, vagy elég a szódabikarbóna is?
Az annyi vizet inni amennyit tudsz lefekvés előtt tényleg hasznos módszer, de nem old meg mindent.
tuutuu Creative Commons License 2009.04.20 0 0 143
Attól még bőven lehet valaki másnapos ( igaz, másként).
Előzmény: VadászSüsü (141)
tuutuu Creative Commons License 2009.04.20 0 0 142

Másnaposan - most itt a szezonja - igyátok a kovászos uborka levét!

 

A boldog békeidőkben az Ősfehérvárban, ha záráskor fizettünk, előtte hozták a 2-2 deci csemegeuborka-levet.

Nix problem, mire hazaértünk, jóformán kijózanodtunk.

Egy öreg orvos ismerősünk elmondta egyszer a működését, de már elfelejtettem...:}}

De működik...

Előzmény: AliceCsodaországban (135)
VadászSüsü Creative Commons License 2009.04.16 0 0 141
Nem kell berúgni...
ASDF_asdf Creative Commons License 2009.04.14 0 0 140
nem tudom, említette-e már valaki, de másnaposság ellen szerintem a szex a legjobb... már, ha az ember képes megmoccanni egyáltalán... Ha az elsőben segít a partner, a második már megy magától
T.Howard Creative Commons License 2008.10.28 0 0 139
Ha igaz ez a tabletta dolog ez nekem is jól jönne...
LaciMaci93 Creative Commons License 2008.10.20 0 0 138
Ez a partysmart tabletta sparban is kapható vagy csak intersparban?
hidegkakao Creative Commons License 2008.09.18 0 0 137
wifon leves!legjobb.vagy másnap még bedobni egy kis sört.én legutóbb boroztam egyik este és másnap reggel fájt nagyon a fejem,megittam a maradék bort és sokkal jobban lettem
ZsuR Creative Commons License 2008.07.11 0 0 136
:)) Nem sok mindenre emlekszel. . .akkor az nem neked volt szorakoztato, hanem a tarsasagnak :)), ok biztosan emlekeznek arrra, amire te nem :))!
Előzmény: rambow (131)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2008.07.11 0 0 135
Másnaposan - most itt a szezonja - igyátok a kovászos uborka levét! Hűs is, sós is, és a gyomrot secperc alatt helyrehozza.

Ha az nincs otthon (és partysmart kapszula sem), akkor csináljatok húslevest, vagy normálisat, vagy egy leveskockásat, az is sokat javít az állapoton. Aztán igyatok rá minél több ásványvizet.
reckon Creative Commons License 2008.06.22 0 0 134
hát nem tudom, számomra pokoli a másnap általában

amúgy minőségi piától is lehet rosszul lenni, becherovkától pl.
Előzmény: hidegkakao (132)
papl4n Creative Commons License 2008.06.08 0 0 133
csak nem a hidegkakaotól?
Előzmény: hidegkakao (132)
hidegkakao Creative Commons License 2008.06.08 0 0 132
remek olt ezt itt mind olvasgatni:) én most rohadt másnapos vagyok,de általában élvezem,mert iylnekor kap e az ihlet mindenféle baromsághoz:)
rambow Creative Commons License 2008.04.25 0 0 131

A legjobb ellenszer a partysmart kapszula. Teljesen természetes kapszula. Az első sörömmel bevettem, és annyit idtam mint egy állat. Nem sok mindenre emlékszem. de esküszöm, másnap semmi bajom nem volt. Először azt hittem, hogy véletlen volt, de a második alkalom után már beszereztem magamnak 5 db-ot az interspar-ban.

Mindenkinek ajánlom! :)

tuutuu Creative Commons License 2007.10.03 0 0 130
Na igen, amivel én még az akkor a lengyel-piacokon szabadon árusított ilyesmiből egyszer csak szagoltam, kb. akkor ment el a kedvem az egésztől...:}}
Előzmény: szysssz (129)
szysssz Creative Commons License 2007.10.03 0 0 129
Már nekem is csak emlék, de a felnövekvő nemzedéknek talán hasznos figyelmeztetés. Tele vannak a polcok szeszesitalokkal - ami a csúcs: Napóleon szeszesital :(((
Előzmény: tuutuu (128)
tuutuu Creative Commons License 2007.10.03 0 0 128

Áááá, én könnyű helyzetbben vagyok, töményet nem iszom évek óta, ittam már eleget..:{{

De a tapasztalat, ugye...:}}

Előzmény: szysssz (127)
szysssz Creative Commons License 2007.10.03 0 0 127

Egyetértünk: nagy ívben kerülni kell azokat az italokat, amin ott virít a felirat: "szeszesital" - pláne, ha "ízű" is. El kell olvasni a cimkén az összetételt, s ami úgy kezdődik: hogy "finomszesz....." azt is hanyagoljátok.

Ami úgy kezdődik: borpárlat, gyümölcspárlat, akár nagyobb mennyiséget fogyasztva sem lesz másnap túl nagy bajotok - talán fáradtabbak lesztek.

Előzmény: tuutuu (126)
tuutuu Creative Commons License 2007.10.03 0 0 126

A kristálycukor már elég ramaty stádiumot jelez, de életmentő lehet...

Eddig még csak kétszer volt, hogy alig bírtam elmenni a cukrosbödönig, de akkor az 1. pont volt...:}}

Szerencsére vagy 10 éve nem volt ilyen..

Este sok víz, meg odakészíteni éjjelre, és inni azt a sok vizet..

Meg semmi kararcot nem inni, csak kiváló árut.

Előzmény: Cili-Mini (125)
Cili-Mini Creative Commons License 2007.10.02 0 0 125
1 A Bloody Mary nagyon hasznos másnaposság ellen, mivel a paradicsomlével és a fűszerekkel együtt rengeteg elivott ásványi anyagot pótol

2. Egy púpozott evőkanál kristálycukor.

3. Még lefekvés elött annyi mennyiségű víz amennyit az ember meg tud inni./Vagy el nem hányja magát /

4. Kissé közhely, de tényleg a leg bb, ha már semmi sem segít: SÖR!
Cili-Mini Creative Commons License 2007.10.02 0 0 124
1 A Bloody Mary nagyon hasznos másnaposság ellen, mivel a paradicsomlével és a fűszerekkel együtt rengeteg elivott ásványi anyagot pótol

2. Egy púpozott evőkanál kristálycukor.

3. Még lefekvés elött annyi mennyiségű víz amennyit az ember meg tud inni./Vagy el nem hányja magát =) /

4. Kissé közhely, de tényleg a legtutibb, ha már semmi sem segít: SÖR! =)
Stefan35 Creative Commons License 2007.09.22 0 0 123

Nem rég kipróbáltam egy kapszulát, ami PartySmart névre hallgat. Egy céges bulin hozták a kollégák, és bevallom nem nagyon hittem benne. Nagyon beteg tudok lenni, ami a másnapot illeti, és a kapszula segítségével másnap elmaradt a büntetés.

Azóta már én is többször vásároltam belőle a DM-ben. Nagyon király termék. Ajánlom mindenkinek a figyelmébe, akik szenvedni szoktak másnap... :)

bertutrt Creative Commons License 2007.07.27 0 0 122
A FELESÉGEM RUSZNÁK ERNŐNÉ ALKOHOL függő lett!AKI TUD SEGÍTSEM MÁR NEKEM SŰRGŐSEN és mihamarabb ,hogy szoktamsam le a feleségemet RUSZNÁK ERNŐNÉT AZ ALKOHOL FOGYASZTÁSRÓL!ALÁÍRÁS:TÓTH LÁSZLÓ(RUSZNÁK ERNŐNÉ FÉRJE)!
Botx Creative Commons License 2007.05.11 0 0 121
A kávé nem jó, vizhajtó hatású.
Kisharesz Creative Commons License 2007.03.09 0 0 120
Előzmény: cmlHunter (119)
cmlHunter Creative Commons License 2007.03.04 0 0 119

jah:) kb támogatom, még annyit ha nagyon sokat ittál másnap nem bírsz enni és mindent kihánysz akkor van az a rennie szopogatós savlekötő vagy gyomornyugtató... nah azt olyankor érdemes alkalmazni.

respect

Előzmény: Hitchcock (118)
Hitchcock Creative Commons License 2007.02.25 0 0 118

Jókat röhögtem ezen a topikon, mert másnaposan annyira egyformán tudunk érezni. Vagy mégsem annyira...

A prevenciós dolgokkal nem tudok foglalkozni, én nem vagyok alkalmas rá ittasan, hogy alkalmazzam őket. De ha már megtörtént:

Nekem leginkább a sör jön be másnaposan, változó, mekkora mennyiségben. De helyretesz rögtön (a másnaposság ugyebár az alkoholelvonás első tünete), az tuti. Persze az első után nehéz megállni, hogy ne idd meg a következőt...de szigorúan éhgyomorra, evés után csak puffaszt és lötyög a gyomrodban. A folyadékpótlás valóban fontos, és én is szeretem a savanyúságokat(különösen koviubi) ilyenkor, de az első dolgom felkelés után egy teáskanál szódabikarbóna hűvös szénsavas ásványvízzel, egy hatalmas böfögés, na erre már lehet építeni. Nem vagyok a gyógyszerek híve, ráadásul szerencsés vagyok, mert a fejem nem szokott fájni(kivéve vodka), a gyomrom viszont mindig ramaty. A tejet kerülöm (az egyik legnehezebben emészthető cucc), a gyümölcsleveket szintén(fullofacid). Volt már olyan is, hogy egy jó zsíros gulyásleves segített, de ha előző este aljasul sokat fogyasztottál, igazából az idő az egyetlen barátod. Persze, az egyik legjobb, és egyben legtermészetesebb módszer a lefekvés előtti hányás, de sajna ez nekem már régen nem megy. Marad a sör, esetleg Unicum, azon úgyis ott a kereszt:))) 

Karesz-padre Creative Commons License 2007.02.03 0 0 117

Hello Horasz! Kipróbáltad a Protect Angelt? Nagyon kiváncsi vagyok, a multkori beszólásod óta. Bocs, a " véleményed" óta :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!