Keresés

Részletes keresés

elmira.k Creative Commons License 2014.10.02 0 0 160

Cukor, só és minden mi jó :D

Komolyra fordítva, rengeteg víz, nagyi zsíros reggelije kis káposztával és máris megvan a másnaposság ellenszere.

pince-mester Creative Commons License 2013.03.04 0 0 159

Másnaposság???

Mi az? :-)    Maradj részeg!!! :-)

irokob Creative Commons License 2012.11.06 0 0 158

Ez boltokban is kapható, vagy OETI szám nélküli csodaszer?

 

Előzmény: enterosgel (157)
enterosgel Creative Commons License 2012.10.24 0 0 157

Egy termék, mellyel olyan hatást érhetünk el, mintha intravénás infúziót kaptunk volna!

 

Az ENTEROSGEL® néhány óra alatt eltávolítja az alkoholmaradványokat és a toxikus anyagcsere termékeket a vérből, ezáltal mentesítve a májat, hasnyálmirigyet és a veséket.

Gyors hatás eléréséhez 2 kanál készítményt vegyünk be 20-30 percenként, mézhez, lekvárhoz vagy sziruphoz keverve.

További felhasználási területek és információk a következő oldalon:

http://enterosgel-szakuzlet.hupont.hu Itt a LEGOLCSÓBB!

Valentinius Creative Commons License 2012.09.24 0 0 156

Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy minden savas, ecetes, savanyú dolog kerülendő természetesen, mert igencsak felturbózza a gyomorsavat, ami fokozza a hányigert...

Valentinius Creative Commons License 2012.09.20 0 0 155

A protect angel tényleg teljesen jó. Sokszor használtam régebben. Kihajtja a mérgeket és beállítja a vér ph-ját (pótolja a szervezet által elhsznált ásványi anyagokat, vitaminokat...stb). Elég gyosan hat. Én egy szilveszteri iszogatós buli után próbáltam ki először, és teljesen rendbe hozott, pedig lecsúszott jó pár üveg sör és egyéb ital. Egyik cimborámmal le is teszteltük egy elektromos szondával, hogy működik. Alig több, mint 1 óra elteltével úgy éreztem, mintha nem ittam volna semmit...és persze a szokásos másnap is elmaradt. Egy hátránya, hogy kicsit drága, legalábbis számomra. Mostanában inkább nem iszom annyit, hogy probléma legyen. Viszont, ha mégis, akkor sok vizet iszom (sokszor citromosat). Kerülöm a cukros, koffeines, szénsavas dolgokat és a nehéz ételeket. Max. eszek valami könnyű levest, vagy eszem egy kis nyers zöldséget, salátát.

irokob Creative Commons License 2012.05.02 0 0 154

Másnaposság: C vitamin és édes gyümölcsök, gyümölcslevek. Ez van akinek segít.

Itt bővebben is le van írva.

Mondjuk az aszpirin sem rosz a C vitamin mellé!

Előzmény: ciethiev (153)
ciethiev Creative Commons License 2012.03.23 0 0 153

Sziasztok! Én sosem iszom, így másnaposság terén elég zöldfülű vagyok, és egy kis segítség kéne a párommal kapcsolatban: minden héten egyszer elmegy mulatni, be is rúg, amivel nincs gondom, de a másnap(okkal)....?!?! Másnap délelőtt nincs gond, de délután tök ugyanolyan tüneteket mutat, mint amikor részeg. Persze ilyenkor megkérdezem, hogy ráivott-e, de tagadja, és a másnaposságra fogja, hogy attól olyan, mintha részeg lenne... Nem tudom, elhiggyem-e. Nem olyan vészes, mint mikor részeg, de határozottan ugyanazok a tünetei vannak (akadozó beszéd stb), és még ilyenkor is bűzlik a piától. A másik bajom, hogy tarthat a másnaposság 2 napig? Vagy ez azért van nála szinte mindig így, mert másnap tényleg ráiszik, és azért tart harmadnap?!? Köszi előre a segítségért. Jó lenne, ha nem verne át... :(

Rod2946 Creative Commons License 2012.03.06 0 0 152

Alvás

frezenstein Creative Commons License 2011.01.07 0 0 151

Xanax.

Előzmény: frezenstein (150)
frezenstein Creative Commons License 2011.01.07 0 0 150

Nekem a legtutibb receptem 2 mg Xanak, Contrmal, és Gerodorm.

ik282 Creative Commons License 2010.05.08 0 0 149

A fényképemet oda kéne adni az ország összes pultosának, "NE ADJ NEKI INNI" felirattal. Abban a balatoni városban, ahol a nyaralónk van, ott már megcsináltuk, és működik! :)

Egyébként:

- ásványvíz
- ebédre könnyű, de nem diétás kaja > HAL
- sok zuhanyzás
- savanyú káposzta leve
- kommunikálj valakivel napközben, egyedül gagyi! a legjobb, ha olyannal, aki ugyanabban a buliban volt, mint te

- akármilyen furán hangzik, estefelé egy kis séta/biciklizés jót tesz

- estére SE a TV előtt rohadj, mert szánalmas hangulatod lesz tőle, főleg, ha nyomasztó film megy éppen

- minden tiltás ellenére szerintem egy pohár fehérbor belefér, sőt, még jót is tesz!
csarlifirpo Creative Commons License 2009.07.22 0 0 148
Nálam a következő hatásos gyógymódok váltak be (többnyire külön-külön): kovászos uborka, húsleves, reggel mindig valami édes, de csak módjával. Általában a gyomrom megy gallyra, a fejemmel nincs gond (kivéve vodkázás). A sok víz aznap segít, illetve lefekvés előtt is tanácsos inni egy nagy pohárral. A legtutibb viszont valóban az 1-2 sör, az csodákra képes. Sokat nem szoktam enni másnap, nehezen emésztek ilyenkor. A szódabikarbóna szódával szintén megoldás lehet. De ha nagyon komolyan nyomtuk előző este, akkor úgyis csak harmadnap reggelre leszünk újra emberek.:)
T.Howard Creative Commons License 2009.07.20 0 0 147
"Vettem PartySmart kapszulát kíváncsi vagyok a hatására."

Szóval milyen??
Előzmény: Lakker (144)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.24 0 0 146
Hali!

A legfontosabb, hogy minőségi italokat fogyassz, és ne keverd össze a rövidet a borral, sörrel nagyobb mennyiségben!

Okosak szerint minden pohár alkohol tartalmú ital után 1 pohár vizet ajánlatos inni!

(2ezrelék körül, ki a f@sznak juthat ez eszébe? :D )

A legfontosabb, hogy egyél ivás előtt, de közben is!

Nekem bevált!

Többször sikerült 2 liter feletti mennyiségű bort fogyasztani(Hilltop), másnap semmi bajom nem volt, se hányinger, se szédülés!

Sok sikert a kísérletezéshez!

Üdv!
xilol

Előzmény: VattaFaq (145)
VattaFaq Creative Commons License 2009.05.22 0 0 145
Engem az érdekelne hogyha valaki nem veszi be akkor mi van ? :D

Szóval ha valaki másnapos annak mit ajánlanátok ?
Lakker Creative Commons License 2009.04.29 0 0 144
Legénybúcsúra készülök a hétvégén (nem mint táncosnő, úgyhogy inni fogok nagyon csúnyán). Vettem PartySmart kapszulát kíváncsi vagyok a hatására. Aki használta már, mik a tapasztalatok? Tényleg ivás előtt kell bevenni? Nem nehezebb tőle berúgni? (bár ez elég hülyén hangzik)
Mostanában szinte mindig hányok másnap (megkopott a régi fény). A rennie tényleg jó hányás ellen, vagy elég a szódabikarbóna is?
Az annyi vizet inni amennyit tudsz lefekvés előtt tényleg hasznos módszer, de nem old meg mindent.
tuutuu Creative Commons License 2009.04.20 0 0 143
Attól még bőven lehet valaki másnapos ( igaz, másként).
Előzmény: VadászSüsü (141)
tuutuu Creative Commons License 2009.04.20 0 0 142

Másnaposan - most itt a szezonja - igyátok a kovászos uborka levét!

 

A boldog békeidőkben az Ősfehérvárban, ha záráskor fizettünk, előtte hozták a 2-2 deci csemegeuborka-levet.

Nix problem, mire hazaértünk, jóformán kijózanodtunk.

Egy öreg orvos ismerősünk elmondta egyszer a működését, de már elfelejtettem...:}}

De működik...

Előzmény: AliceCsodaországban (135)
VadászSüsü Creative Commons License 2009.04.16 0 0 141
Nem kell berúgni...
ASDF_asdf Creative Commons License 2009.04.14 0 0 140
nem tudom, említette-e már valaki, de másnaposság ellen szerintem a szex a legjobb... már, ha az ember képes megmoccanni egyáltalán... Ha az elsőben segít a partner, a második már megy magától
T.Howard Creative Commons License 2008.10.28 0 0 139
Ha igaz ez a tabletta dolog ez nekem is jól jönne...
LaciMaci93 Creative Commons License 2008.10.20 0 0 138
Ez a partysmart tabletta sparban is kapható vagy csak intersparban?
hidegkakao Creative Commons License 2008.09.18 0 0 137
wifon leves!legjobb.vagy másnap még bedobni egy kis sört.én legutóbb boroztam egyik este és másnap reggel fájt nagyon a fejem,megittam a maradék bort és sokkal jobban lettem
ZsuR Creative Commons License 2008.07.11 0 0 136
:)) Nem sok mindenre emlekszel. . .akkor az nem neked volt szorakoztato, hanem a tarsasagnak :)), ok biztosan emlekeznek arrra, amire te nem :))!
Előzmény: rambow (131)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2008.07.11 0 0 135
Másnaposan - most itt a szezonja - igyátok a kovászos uborka levét! Hűs is, sós is, és a gyomrot secperc alatt helyrehozza.

Ha az nincs otthon (és partysmart kapszula sem), akkor csináljatok húslevest, vagy normálisat, vagy egy leveskockásat, az is sokat javít az állapoton. Aztán igyatok rá minél több ásványvizet.
reckon Creative Commons License 2008.06.22 0 0 134
hát nem tudom, számomra pokoli a másnap általában

amúgy minőségi piától is lehet rosszul lenni, becherovkától pl.
Előzmény: hidegkakao (132)
papl4n Creative Commons License 2008.06.08 0 0 133
csak nem a hidegkakaotól?
Előzmény: hidegkakao (132)
hidegkakao Creative Commons License 2008.06.08 0 0 132
remek olt ezt itt mind olvasgatni:) én most rohadt másnapos vagyok,de általában élvezem,mert iylnekor kap e az ihlet mindenféle baromsághoz:)
rambow Creative Commons License 2008.04.25 0 0 131

A legjobb ellenszer a partysmart kapszula. Teljesen természetes kapszula. Az első sörömmel bevettem, és annyit idtam mint egy állat. Nem sok mindenre emlékszem. de esküszöm, másnap semmi bajom nem volt. Először azt hittem, hogy véletlen volt, de a második alkalom után már beszereztem magamnak 5 db-ot az interspar-ban.

Mindenkinek ajánlom! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!