Keresés

Részletes keresés

snvc Creative Commons License 1,5 órája -1 0 86502

Látom máris van akinek nem tetszik a Nonokad Collaboration System azaz NCS :-)

snvc Creative Commons License 4 órája 0 0 86501

Különösen kinek. és FromStadlau :-)

Előzmény: snvc (86500)
snvc Creative Commons License 4 órája -2 0 86500

Már csak két és fél hónap és mindenki beleolvad a NER-be, azaz a "nonokád együttműködés rendeszerébe".

snvc Creative Commons License 5 órája 0 0 86499

A tic-tac ufó:

snvc Creative Commons License 5 órája 0 0 86498

Tic-tac az. A nonók minimalisták, letisztult formavilággal dolgoznak.

Előzmény: emem (86496)
snvc Creative Commons License 5 órája 0 0 86497

Nonó!

Előzmény: Kreezpeebékön (86495)
emem Creative Commons License 6 órája 0 0 86496

szó sincs tic-tacról:

Előzmény: <KRYPTO> (86494)
Kreezpeebékön Creative Commons License 13 órája 0 0 86495

<KRYPTO> Creative Commons License 17 órája 0 0 86494

Előzmény: Glo-Ria (86493)
Glo-Ria Creative Commons License 18 órája 0 0 86493

miért nem lehet ide feltölteni egy nyamvadt képet? 97%-nál minden megáll.

emem Creative Commons License 23 órája 0 0 86492

a tic-tacról beszélek, nem a gimbalról.

Előzmény: snvc (86491)
snvc Creative Commons License 23 órája 0 0 86491

Azért mert két különböző ufó észlelésről van szó, a két videó nem ugyanazt a járművet mutatja. Csak az egyik az ominózus tic-tac ufó, vagyis ez:

https://www.youtube.com/watch?v=6rWOtrke0HY

Előzmény: emem (86490)
emem Creative Commons License 23 órája 0 0 86490

hát ez az. 

ezzel is megy a ködösítés.

Előzmény: snvc (86489)
snvc Creative Commons License 24 órája 0 0 86489

Az a kérdés, most melyik videóra gondolsz. Mert kettő van.

Előzmény: emem (86488)
emem Creative Commons License 27 órája 0 0 86488

nana.

szerintem ez az észlelés erősen túl van hájpolva:

- a jelentés nem egy hivatalos Pentagon jelentés

- a "pilóták" ebben az esteben egy személy, Fravor - az ufó mozgása kizárólag az ő szubjektív elbeszéléséből ismerhető 
- a videón nem Fravor észlelése látható
- a videón látható tárgy mozgása semmilyen szempontból nem rendkívüli

Előzmény: snvc (86487)
snvc Creative Commons License 29 órája 0 0 86487

Ez a névtelen forrás olyan dezinformátor, mint Bob Lazar az 51-es körzetet illetően. Szóval maradjunk csak a jelentésnésben foglaltaknál, és a pilóták által elmondottaknál.

Előzmény: emem (86486)
emem Creative Commons License 29 órája 0 0 86486

inkább erről beszélhetnél:

JEREMY CORBELL INTERVIEWS RADAR OPERATOR OF THE 2004 TIC TAC UFO EVENT

"Jeremy Corbell of Extraordinary Beliefs interviews ‘Trevor’, an anonymous source claiming to be one of the radar operators stationed at the USS Nimitz at the time of the highly popularized UFO sightings (in November of 2004 both the Nimitz and other support ships were engaged in war games off the coast of San Diego). Trevor claims the unidentified targets were moving so fast they looked to be “jumping around” on his radar screen:"

Előzmény: snvc (86484)
pk1 Creative Commons License 1 napja 0 0 86485

Ha elkúrtad, irány a kurt!

https://www.kurt.hu/

Előzmény: snvc (86484)
snvc Creative Commons License 2 napja -1 0 86484

Hát ilyen egész egyszerűen nincs! Tegnap délután sétálok a városba, közbe kémlelem az eget hátha látok valami szokatlant, természetesen végtelen élességre állított videókamerával, hogy azonnal felvételt készíthessek amint történés van. Na mondom épp nincs semmi az égen, akkor csinálok néhány felvételt az utcákról is, átkapcsolom automata élességállításra a kamerát. Csináltam is pár felvételt, de amikor megint felnézek, hát nem ott repül egy kis élien drón fölöttem? Ráadásul épp a nap felé haladt, tehát mire a kamerával megkerestem volna, szemmel már követni sem tudtam. Na ez volt az a pillanat, amikor iszonyatos magyar káromkodások közepette úgy vágtam földhöz a gépet, úgyhogy azonnal darabokra zúzódott a betonon. A járókelők megálltak és lestek mi törénik. Fél óra volt míg lecsillapodtam. De nem probléma veszek egy másik kamerát.

Ez ugyanolyan gáz volt, mint mikor néhány napja azzal a felkiáltással töröltem egy régebben letöltött programot, hogy úgyis telepítem az új verziót, tehát már nincs rá szükség. Erre kiderült, hogy az újból meg hiányzik a használati utasítás. Szintén iszonyatos káromkodások közepette tölthettem le megint a régi verziót.

snvc Creative Commons License 3 napja 0 0 86483

Egyébkén jó régen nem láttunk itt.

Előzmény: pizzaboy_ (86481)
snvc Creative Commons License 3 napja 0 0 86482

Miért? Nem az én másodnickem.

Előzmény: pizzaboy_ (86481)
pizzaboy_ Creative Commons License 3 napja 0 0 86481

Rossz nickkel jelentkeztél be bogaram.

Előzmény: kinek. (86463)
snvc Creative Commons License 3 napja 0 0 86480

Tényleg egy nagy földalatti élien bázis van itt, azt mondják több mint 30 űrhajó állomásozhat a közeli hegyek belsejében. Nem véletlen hogy felderítőt vettek videóra a Denver fölött.

snvc Creative Commons License 3 napja 0 0 86479

De ha már írtad, gyorsan rákerestem a Bethlen Gábor látomás eredeti leírására:

"A fejedelem kijött a boltíves kapu alól, s keresztülment a kolozsvári nagy piacon. Ketten voltak vele, Péchy Simon jobbról s Toldalagi Mihály balról kísérte.

– Nézze Nagyságod – mondta Péchy kancellár –, már ma újfent megnyitott egy bót.

A nagytemplom körül alacsony várfal volt, amely külső oldaláról apró vásárosbódékkal volt teleépítve.

A fejedelem melegen mosolyodott el.

– Hálaistennek – mondta –, ott van élet, ahol a kalmárok nyitni kezdenek.

Lassan haladtak előre, egyszerre csak Toldalagi Mihály meghökkent, s ijedtében megrántotta fejedelem mentéje ujját.

– Nagyságos uram!

Bethlen, aki lesütött szemmel járt az utcán, felemelte pillantását, s dermedten megállott.

A tiszta hideg napban csodálatos látomás volt.

A templom tornya felett valami violaszínű köd, amelyet hogy jobban néztek, olyan volt, mintha fonalak ereszkedtek volna alá a nagy magasságokból. Nyílegyenesen szöktek fel ezek a szálak a mennyboltozatig, mintha isteni jel kötötte volna a tornyot az éghez.

A fejedelem nagy fekete szemeit merően függesztette a természeti csodára, s amint ott állott s nézett, lassan mintha a torony mögött egy másik torony nőtt volna roppant magasságba. Különös volt ez a második torony, gótikus óriási építmény formáját mutatta, ezer csipkével s apró tornyocskákkal, tisztára kivehetetlen volt, olyan volt, mint a Szent István tornya Bécsben, vagy olyan volt, mint a János Jelenéseinek tornya, mely néz keletre, nyugatra, északra és délre...

Sokáig állottak ott, s nézték a rendkívüli jelenséget. Szívük, lelkük fel volt indulva, s pezsgés helyett lehalkult a vér az erekben.

Egyszerre csak, minhta újabb csoda történt volna, az egész látás ellobbant, eltűnt szemeik elől.

Egymásra néztek: igaz volt ez, avagy csalódás. Egymás arcán keresték a bizonyságot, de csak azt látták, hogy mindannyian halottsápadtak, s a bőrük mint a sárga viasz, verejtékes.

Tehát igaz, tehát mind a hárman látták, tehát volt, s immár nincs.

Körülnéztek a piacon, s íme, az emberek ott álltak, ahogy munkájukba mentek, jöttek, vagy a fejedelmi urakat kíváncsian lesték, s valamennyien oly álmélkodó és ijedt mozdulattal kövültek meg.

Mindenki látta a látományt.

Egy sütőember állott a Koós-ház lába alatt, megszólalt:

– Ilyfélét láttunk most tizenöt esztendője, s meghala Boldizsár, s háború leve.

A fejedelem fölemelte ujját s ráintett:

– Erras, Boldizsár úr halálának tizenkilenc éve, s ez nem háborút nunciál, hanem az én sorsomat signifikálja: fel fogom emelni Erdélyt, mint egy templomot – Isten segítségéből.

Akik hallották, megilletődtek, s az emberek összedugták a fejüket, amint a fejedelem öreges, nehézkes léptekkel továbbment.

A két tanácsúr hallgatott, nem merték a fejedelmet gondolataiban háborítani.

Hirtelen erős szél kerekedett, s végigsepert a piacon. Oly erős volt a szél, hogy megrázta az ablakokat. Toldalagi leguggolt kicsit, úgy szegült ellene, Péchy Simon hátat fordított, s köpenyébe bújva várta el a szélrohanást. A fejedelem azonban csak leszegte fejét, s kimerevedett testtel merően várta el, míg alábbhagy a vihar. Szembe fogadta a támadást, mint Erdély szörnyű viharát a múlt évben, mikor Báthory Gábor úgy megkavarta a világot.

A vihar már messze járt. Felocsúdtak.

A templom felett már régen nyoma sem volt a látomásnak. Az utca színén még sodródtak, mozogtak a falevelek s szaraz héjak, de immár visszaállott a békesség."

Előzmény: pk1 (86477)
snvc Creative Commons License 3 napja 0 0 86478

Na látod, már ő is.

Előzmény: pk1 (86477)
pk1 Creative Commons License 3 napja 0 2 86477

Bréking!

Bethlen Gábor 1614-ben csodás égi jelet látott, melyet Móricz Zsigmond Erdély trilógiájában feldolgozott.

Előzmény: snvc (86476)
snvc Creative Commons License 3 napja -2 0 86476

Bréking!

Éppen azelőtt hogy megérkeztem Denverbe, egy élien felderítő repült el a városközpont felett (0:18-tól látható):

http://www.mufoncms.com/files_jeud8334j/92714_submitter_file1__Video.MOV

FromStadlau Creative Commons License 4 napja 0 0 86475

OK

Előzmény: Glo-Ria (86474)
Glo-Ria Creative Commons License 4 napja -2 0 86474

Igen, azt hittem színészkednek, mert mindegyik féle esetre jutott 1-1 ember. Heltairol is ugyanezt feltételeztem, de azóta kiderült róla egy kis infó; és már biztos hogy egyik sem eljátszott szerep. De azt majd személyesen :))

Előzmény: FromStadlau (86472)
snvc Creative Commons License 4 napja -1 0 86473

Én sem tudom komolyan venni, kinek az igazi kontakta, őt meg nem rakja fel Laci.

Előzmény: FromStadlau (86472)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!