Keresés

Részletes keresés

muranyi85 Creative Commons License 2017.02.24 0 0 8573

Eladnám Shine On boxomat. Hibátlan és hiánytalan állapotú.

Érd: miklos_muranyi kukac hotmail.com

cliftony77 Creative Commons License 2016.12.05 0 0 8572

Nekem mindkét könyv megvan, mindkettőnek van erőssége és gyengesége is. A kettő együtt az igazi. (Sőt, mivel megvan Storm Thorgerson könyve is, a Mind Over Matter - The Images of Pink Floyd, a három könyv együtt ad teljes képet.) De ha csak egyet választhatnék, akkor egyértelműen az Inside Out lenne az.

Előzmény: Mr Mustard (8570)
calyxcalamander Creative Commons License 2016.12.05 0 0 8571

Köszi!

Előzmény: Mr Mustard (8570)
Mr Mustard Creative Commons License 2016.12.05 0 0 8570

Én sem vagyok ortodox rajongó, bár minden lemezük megvan ilyen-olyan formátumban. Az Atom heart mother-től a The Wall-ig szinte minden albumukat egyformán szeretem. A könyvekről annyit, hogy a Masoné, ahogy a többiek is írták, nagyon olvasmányos, szórakoztató és azért a zenekar történetét is jól meg lehet ismerni belőle. A Povey könyv (a magyar kiadás van meg nekem) több konkrét infót tartalmaz, de sokkal szárazabb, hogy ne mondjam, nekem unalmas.

Előzmény: calyxcalamander (8569)
calyxcalamander Creative Commons License 2016.12.05 0 0 8569

Köszönöm a segítségeteket!!!

mindenki senkije Creative Commons License 2016.12.05 0 0 8568

Az Inside Out-ot olvastam, nekem is nagyon tetszett

Előzmény: calyxcalamander (8566)
kiralev Creative Commons License 2016.12.05 0 0 8567

Az Inside Out szerintem fergetegesen jó könyv, mert Mason (vagy a "négere") baromi jól ír, igazi finom angol humorral, nagyon szórakoztató. A többi tag nem cenzúrázott, hanem jelezték a kézirat átolvasása után, hogy mire emlékeznek másképp, ezt az utószóban ki is fejti Mason, és az is nagyon vicces. Poweytól nekem egy harmadik könyv van meg, az Echoes (ezt is lefordították), imádom, tele van infóval, képpel, kritikarészletekkel, koncertbeszámolókkal, mindennel, ami egy rajongónak csak kellhet. Ez az újabb két könyv ennek a kibővítése, és természetesen a legújabbat vedd meg, az idei kiadást, mert az ajánlóban azt ígérik, hogy kibővítette - nyilván az új Fal-turné és a Rattle that Lock adataival. Gondolom azért is adták ki újra, mert jövőre szintén jön egy nagy PF könyv, Their Mortal Remains címmel.

Előzmény: calyxcalamander (8566)
calyxcalamander Creative Commons License 2016.12.05 0 0 8566

Szia!

Köszi a segítséget meg a tippet!

Az Inside Out-ról tudok, de azt hallottam, hogy Gilmour meg Waters eléggé megcenzúrázták:( Persze az óriási elönye, hogy PF-tag írta ...

Évek óta gondolkodtam a megvételén (egy idöben akciósan is lehetett kapni az Alexandrában, most nem is tudom, hogy lehet-e még egyeltalán kapni:(, de ez a cenzúrázós dolog elvette a kedvemet mindig :(((

Előzmény: Epsilon (8565)
Epsilon Creative Commons License 2016.12.05 0 0 8565
Szia Calyx!

Nem tudom a valaszt a kerdesedre, csak szeretnem ajanlani neked Nick Mason konyvet, az Inside Out-ot, ami mellesleg magyarul is megjelent, csodaszep kepekkel, es igazan olvasmanyos. A Complete Pink Floyd szerintem gyujtoknek valo, hiszen inkabb almanach, es nem valami olvasmanyos. De ezt lehet, hogy tudod (csak szolok, hatha megsem).
Előzmény: calyxcalamander (8564)
calyxcalamander Creative Commons License 2016.12.05 0 0 8564

Sziasztok!

Nem vagyok kifejezett PF rajongó, de érdekel a zenéjük. van jópár PF ill. szóló lemezem és találtam ezt a két (?) kiadványt az Amazonon ... Meg szeretném Töletek kérdezni, hogy van-e valami különbség a két kiadvány között?

Köszi elöre is a válaszaitokat!

https://www.amazon.co.uk/dp/1454918691/ref=pd_luc_rh_sbs_03_01_t_img_lh?_encoding=UTF8&psc=1

https://www.amazon.co.uk/gp/product/1780976518/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

rush4you Creative Commons License 2016.11.30 0 0 8563

Ezt megosztom veletek..vettem egy Waters fal bluréjt MMben.

2500ért..neten csak online árnál vagy 5-6ezer!

Vidéki városban hiánypiac miatt vagy 8 gondolom.

Hülye azért nem....

Beszarás mit csinálnak mindkét kezük csal!

_nyunyuka Creative Commons License 2016.10.15 0 0 8562

Köszi! Jó lenne rendes minőségben is újból átélni :-). (a fránya szerzői jog, jó lenne a filmet is feltenni..)

Előzmény: cliftony77 (8561)
cliftony77 Creative Commons License 2016.10.15 0 0 8561

Én csak egy bootleg hanganyagról tudok. 

Előzmény: _nyunyuka (8560)
_nyunyuka Creative Commons License 2016.10.15 0 0 8560

Sziasztok!

1994. augusztus 19. - Bécsújhely, reptéri koncert. Jelent-e meg erről hivatalos felvétel, DVD-koncertfilm, "official video"? Egy svarc VHS-felvételt látok csak keringeni, amihez pici közöm volt :-).

kiralev Creative Commons License 2016.07.30 0 0 8559

A teljes tracklist (elég komoly):

http://www.pinkfloyd.com/news/pdfs/Complete_Early_Years_Box_Track_Listing.pdf

Az angol Amazonon £375.99 az ára.

Előzmény: cliftony77 (8556)
waters Creative Commons License 2016.07.29 0 0 8558

700 USD

Skiltron Creative Commons License 2016.07.28 0 0 8557

Hehe, ezt az időszakot úgysem szeretem. :-)

cliftony77 Creative Commons License 2016.07.28 0 0 8556

elég súlyos kis kollekció lesz:

És az ára is elég durva.... 

cliftony77 Creative Commons License 2016.07.28 0 0 8555

28 July 2016

27-DISC BOX SET FOR NOVEMBER – 'THE EARLY YEARS, 1965-1972'

Pink Floyd will release The Early Years 1965-1972 on Friday 11th November 2016. A comprehensive 27-disc boxed set, it pulls together material from the Pink Floyd archive, as well as licensed Radio and TV recordings, to comprise a deluxe package that includes seven individual book-style volumes, (six of which are dedicated to particular years), featuring much previously unreleased material, as well as bonus content, reproduction memorabilia, and the band's first recording from 1965, released on CD for the first time. The packages contain more than 100 photographs of Pink Floyd, the majority of which are previously unseen, as well as more than 40 items of memorabilia in special wallets. In addition, Pink Floyd's first five UK singles have been included in the box, on 7" vinyl with replica sleeves.

The Early Years 1965-1972 box set contains unreleased tracks, BBC Radio Sessions, remixes, outtakes and alternative versions. Ten CDs, nine DVDs and eight Blu-ray discs contain more than 130 audio tracks, as well as more than 14 hours of audio-visual material. There are more than 20 unreleased songs, plus previously unreleased live audio, rare concert footage, feature films and new sound mixes. Previously unreleased tracks include 1967's Vegetable Man and In The Beechwoods, both mixed especially for this release.

The six individual year-specific book-style packages will be released separately early in 2017, although the bonus volume, CONTINU/ATION, will be exclusive to the box set, as will the larger memorabilia items, which are reproduced in actual size for the box. Also released on Friday 11th November 2016 will be a companion edition, Cre/ation – The Early Years 1967-1972, a 2-CD collection of some of the highlights of the box set, focussing on the band's material from 1967 to 1972. 2-CD track listing is here.

For further information, please see the Press Release and Full Track Listing.

Skiltron Creative Commons License 2016.07.05 0 0 8554

Én kimondottan szeretem, ha egy zenész nem "jópofizik" a közönséggel.

Biztosan azért van ez, mert az angol tudásom enyhén szellős.

Voltam már olyan koncerten, ahol szinte több volt a duma, mint a zene (majdnem ott is hagytam).

Engem Gilmour társainak a profizmusa is lenyűgözött, főképpen a vokál.

De a többiek is kiválóan a Mester keze alá dolgoztak.

Mondjuk ez a koncert jobban illett a Royal Albert Hall falai közé, mint szabad térre, nem használták ki a háttér adta lehetőségeket. 

Kicsit többet működhetett volna a kivetítő, de ehhez az első résznél még túl világos volt.

Mint a legtöbb koncertnél, ennél is voltak olyan részek, ahol kicsit leült a produkció, 1-2 új szerzeményt én kihagytam volna.

Az Echoes nekem is hiányzott, dehát így is 3 órás volt a buli. 

Szerintem többször már nem fogom sem Gilmourt, sem Waterst látni élőben, Mason szólóban nem jelentős, egyszóval elköszönhetek a Pink Floydtól (bár összeránthatnának egy reunion turnét). ☺

Előzmény: massimobonini (8553)
massimobonini Creative Commons License 2016.07.03 0 0 8553

El, pedig igen részletes leírást adtál. Figyeltem a kezdés előtt és a szünetben az embereket, hátha köztük van a megjelölt személy. :-)

A koncert klassz volt, tetszett a hangzás, a repertoárból csak az Echoes-t hiányoltam. Tudom, hogy nem játssza Gilmour ezen a turnén, de a koncert előtti effektekkel azért elhúzta a mézesmadzagot. Negatívumként annyit megemlítenék, hogy bár a Pink Floydból Gilmour a személyes kedvencem, mégis bizonyos értelemben nagyobb élményt jelentettek Waters budapesti koncertjei /2002, 2007, 2011/, mert nagyobb volt a show. Gilmour feltűnően nem foglalkozik a közönséggel, nem pörgeti fel az estét a személyiségével, a zenészei nem túl izgalmasak, és a látvány is csak a fináléban kapott szerepet. A számok ugyan jól össze voltak válogatva, mégis az előbbiekből egyenesen következik, hogy a nem túl dinamikus újabb daraboknál néha leült az előadás. Kicsit tehát steril volt az egész, hiányzott a Waters-nél megszokott érzelmi töltet. Az érem másik oldala, hogy ez viszont nem fél playback show volt, mint Waters esetében számomra utólag kiderült.

Előzmény: Skiltron (8552)
Skiltron Creative Commons License 2016.06.29 0 0 8552

Elkerültük egymást, remélem jól szórakoztatok!

Nekem nagyon tetszett. 

Előzmény: massimobonini (8548)
Skiltron Creative Commons License 2016.06.28 0 0 8551

elcseréltem az álló jegyemet ülőre, szóval a sárga kapun megyek be. ☺

Előzmény: Skiltron (8550)
Skiltron Creative Commons License 2016.06.28 0 0 8550

A táskám is fekete. ☺

Előzmény: Skiltron (8549)
Skiltron Creative Commons License 2016.06.28 0 0 8549

Eingang rot. :-)

Állóhelyre szól a jegyem.

Todibusszal megyek, délután érünk oda. 

Feketében leszek, PF póló-pulcsi-sapka, keki válltáska. :-)

Jobb csuklón széles acél karkötő. 

Dagadt, öreg faszi vagyok, kopasz-szakállas. 

Ha nem taliznánk, akkor jó szórakozást! 

Előzmény: massimobonini (8548)
massimobonini Creative Commons License 2016.06.28 0 0 8548

Elkelt a jegy a Viagogón! 34 000 Ft-ot, tehát kb. 80 %-ot kapok majd az eredeti árhoz képest. Én már ennek is örülök. Melyik bejáraton kell bemenned? Nekünk a pirosnál /főbejárat/ kell, ezt írták az előzetes tájékoztatásban. Megihatjuk kezdés előtt a bambit, valamit csak árulnak a helyszínen.

Előzmény: Skiltron (8547)
Skiltron Creative Commons License 2016.06.26 0 0 8547

Talán majd a koncert előtt! 

Előzmény: massimobonini (8546)
massimobonini Creative Commons License 2016.06.26 0 0 8546

Nyugaton a helyzet változatlan, a kutyát nem érdekli ez a jegy. Már három napja feltettem a Viagogo oldalra is. A kategóriájában a legolcsóbbként /kb. 40 000 Ft-ért/  hirdetem az első találatok között, ám így sem kell senkinek. Óriási hátrány 1 db jegyet hirdetni, erre már rájöttem a foci EB-n is.  Kevesen mennek ilyen eseményre egyedül.

Előzmény: Skiltron (8545)
Skiltron Creative Commons License 2016.06.26 0 0 8545

Helyzet? 

https://vid.me/ssKj

Előzmény: massimobonini (8544)
massimobonini Creative Commons License 2016.06.21 0 0 8544

Köszönöm szépen! Sajnos, azóta sem állnak sorba a kérők. Az a baj, hogy túl nagy a kínálat. Megnéztem a Viagogo oldalt, ahol még kb. 80 jegyet hirdetnek, és a többség már alá is ment a hivatalos áraknak. Lehet, hogy megpróbálom holnaptól ezt is.

Előzmény: Skiltron (8543)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!