Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

newcrazy 2014.04.24 14:05:20 © 12220

meg tudná mondani valaki, h az angyalkák milyen forgalommal bír jelenleg? köszi előre is.

mézes muffin 2014.04.03 15:51:47 © 12219

Küldtem emailt.

Előzmény: erzo3 (12218)
erzo3 2014.04.02 16:20:27 © 12218

Kedves Hölgyem !

Mi egy 41N 48F pár vagyunk( nem házaspár de mindketten házasságban) . Nagyon nyitottak vagyunk és a barátnő szeretné kipróbálni nővel is . Szeretné ha ekkor én is jelen lennék. Nem muszáj hármasban szeretkezni elég ha őt beavatná két nő szeretkezésébe

Amennyiben érdekelné ez a lehetőség abban az esetben vegye fel velem privátban a kapcsolatot az erzo3@citromail.hu címen

Előzmény: Törölt nick (11495)
Bunny.5. 2014.03.23 16:53:54 © 12218

Sziasztok!

Elég kezdő vagyok ebben a biszex témába, így lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban.

Tehát pontosan hogy zajlik két csaj közötti flört, olyan mintha barátkozásnak, egyáltalán kinek kell megtenni az első lépést vagy mikortól lehet tudni,hogy a másik csajnál szabad a pálya?

Ha mondjuk van egy csak ,akivel sokszor szemezünk, meg észreveszem,hogy ,,bámul" akkor nála kezdeményezhetnék?

Egyébként meg már tapasztaltam többször is,hogy ha van egy bi csaj, akinek tetszem, én is bi vagyok és én nem annyira nyitok a másik csaj felé, holott ő folyamatosan flörtöl velem,és tudja,hogy azért bejön nekem,  akkor néha miért flörtölnek szintén egy jelenlévő sráccal, aki nem jön be nekik, amit biztos tudok, meg közben van is pasija , és ezt nem egy csajnál tapasztaltam. Ez mire megy ki,hogy a pasit is szédítik???? Leírná nekem vki!!

erbse.025 2014.03.15 15:43:11 © 12217

Sziasztok!

Ha valakinek van kedve beszélgetni, akkor az írjon szívesen, az e-maileket sűrübben olvasom, ott jobban elérhető vagyok, mint itt. :)

ef úr 2014.03.14 05:12:17 © 12216

HAGYD

Előzmény: Kelly_25 (12201)
B 53 2014.03.13 19:19:03 © 12215
Előzmény: nebb (12207)
B 53 2014.03.13 19:17:24 © 12214

Na, ugye? Minden nap kapni kicsit gépiessé válhat. De amikor csak úgy, váratlanul meglepnek egy aranyos kis boritékkal?

Előzmény: Heno007 (12212)
B 53 2014.03.13 19:15:05 © 12213

Nem kell átesni a lovon. Írtam is, hogy aranyos gesztus, csak nehogy gépiessé váljon. Vannak napok amikor nagyon jó, hogy van. Na olyankor adni is öröm. :)

Előzmény: Lenina Huxley (12206)
Heno007 2014.03.11 21:25:28 © 12212
Bizony jo volt. Mar nagyon varom a kovetkezot!
Előzmény: Lenina Huxley (12211)
Lenina Huxley 2014.03.11 18:52:13 Creative Commons License 12211

Ez tényleg nagyon jó film, mi is nemrég láttuk a Kedvesemmel.

Előzmény: Kelly_25 (12208)
1 pár 2014.03.11 15:19:48 © 12210

Még mindig nincs egy csinos normális lány aki ismerkedne velem?anita7732@freemail.hu az emailem.Várom,hogy jelentkezz!

Kelly_25 2014.03.10 21:29:57 © 12209

https://www.youtube.com/watch?v=X7YXLGSLYdY

Egy kis előzetes :)

Szép estét mindenkinek!

Kelly_25 2014.03.10 21:27:38 © 12208

Köszi a véleményeket. Igen, belátom igazatok van, tovább kell lépjek. Jelen pillanatban, most a munkába próbálok temetkezni, hogy máshol járjanak a gondolataim. Aztán majd meglátjuk.. :)

A minap néztem egy igazán magával ragadó filmet , ajánlom figyelmetekbe:"Perfect Ending" a címe 

nebb 2014.03.10 18:54:12 © 12207

Lenina Huxley 2014.03.10 14:05:17 Creative Commons License 12206

Nem igazán értem, hogy miért gondolják sokan azt, hogy ha bizonyos alkalmakkor valakinek ajándékot adunk, az azt jelenti, hogy csak azokon a napokon kap az illető figyelmet, és az összes többi napon egyáltalán nem.

Apám is például azon a nézőponton volt, hogy nőnapkor nem kell a nőknek virágot adni, nem kell őket megünnepelni, mert mit ünnepeljen azon, hogy a nők nők? Nincs ezen semmi ünnepelnivaló (őszerinte). Ez végül egészen odáig vezetett, hogy nem kell születésnapokat, névnapokat ünnepelni, mert mit kéne azon ünnepelni, hogy valaki megszületett, vagy a névnapját? Majd egyenesen következménye lett mindennek, hogy karácsonykor sem kell megajándékozni senkit, mert a karácsony elanyagiasodott, és az a szeretet ünnepe, és nem csak azon az egy napon kell szeretni egymást…

Ezek a gondolatok nem csak apám gondolatai. Elég sok emberrel találkoztam már, aki így gondolja.

Érdekes módon azonban azt vettem észre, hogy az ilyen gondolkodású emberek a hétköznapokban nemhogy többet, hanem éppenséggel kevesebbet törődnek a szeretteikkel. Az csak egy szöveg az ilyen embereknél, hogy nem csak az ünnepek alkalmával kell egymást szeretni, a céljuk valójában azonban az, hogy még az ünnepek alkalmával se kelljen a másikra odafigyelni.

Nagyon remélem, hogy vannak kivételek, de sajnos én kicsinyke szubjektív valóságomban egyetlen kivétellel sem találkoztam azok közül, akik ilyesmit mondtak.

Akik valóban minden nap kimutatják egymás iránti szerelmüket, szeretetüket, figyelmüket, azok pontosan tudják, hogy szükség van bizonyos szertartásokra, mert attól lesz az egyik nap más, mint a többi. Ezt már a kis herceg rókája is hangsúlyozta:

„   - Mi az, hogy szertartás? - kérdezte a kis herceg.
     - Az is olyasvalami, amit alaposan elfelejtettek - mondta a róka. - Attól lesz az egyik nap más, mint a másik, az egyik óra különböző a másiktól. Az én vadászaimnak is megvan például a maguk szertartása. Eszerint minden csütörtökön elmennek táncolni a falubeli lányokkal. Ezért aztán a csütörtök csodálatos nap! Olyankor egészen a szőlőig elsétálok. Ha a vadászok csak úgy akármikor táncolnának, minden nap egyforma lenne, és nekem egyáltalán nem lenne vakációm.”

(Antoine de Saint-Exupéry)

Előzmény: B 53 (12193)
meggym24 2014.03.09 19:46:17 © 12204

Szia Kelly!

Nekem is az a véleményem, hogy engedd el a régi kapcsolatot, felmelegítve úgy se lenne jó.....( az csak a töltöttkáposztára igaz , hogy felmelegíthető)   Keress új barátnőt, az új mindig izgalmasabb!

manya1 2014.03.09 18:19:43 © 12203

Függetlenül az érintettek nemétől és a kapcsolat jellegétől, saját tapasztalat, hogy se régi barátságot, se régi rajongást, se régi szerelmet nem célszerű elővenni. Nekem ezek nem működtek, mert már csak az én agyamban létezett minden, a másik réges-rég túllépett rajt'.

S-vira 2014.03.09 18:03:17 © 12202

Sziasztok!Nem keresek szexpartnert vagy társat, de néha jólesne beszélgetni hozzám  hasonló beállítottságú nőkkel. :)

Kelly_25 2014.03.09 10:42:27 © 12201

Sziasztok!

Nos akkor megosztom veletek en is a törtenetemet. Szivesen fogadok minden velemenyt illetve tanacsot.

Több mint 2 eve ismerkedtem meg egy szimpatikus növel az interneten. Hosszas levelezes utan ahogy lennie kellett elmelyult a kapcsolatunk. Viszont talalkozasra sajnos nem került sor a tavolsag miatt. Törtent azonban, hogy en elköltöztem eleg messzire(külföldre). Ami azt hozza maga utan, hogy megszakadt a kapcsolat. Azonban nehany hete hazajöttem és nagyon sokat gondolok Rá. Probaltam felvenni vele a kapcsolatot, ahol régen beszéltünk(email-en) Viszont az az email cim már nem jo. Rakerestem az egyik legnepszerübb internetes portalon. Viszont ott sem reagalt az üzeneteme :( Mit gondoltok akkor hagyjam annyiban es probaljak massal ismerkedni?

Ui.: Bocsi az ekezet miatt, telorol vagyok.

Szep napot mindenkinek!

Buckócska 2014.03.06 18:23:44 © 12200

Megnéztem, átmentem és írtam is! Köszi!

Előzmény: B 53 (12199)
B 53 2014.03.05 19:09:08 © 12199

Akik itt nem gondolatokat akarnak cserélni, tudom ajánlani ezt a topikot:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9215697&la=129298930

thekiszy 2014.03.05 13:42:09 © 12198

még aktuális? 25 vagyok :)

Előzmény: Kelly_25 (12180)
Heno007 2014.03.04 20:31:17 © 12197

Nem kell bizonygatnia, érzem. Minden nap :)

Valóban egy kedves gesztus Tőle.

Előzmény: B 53 (12193)
Buckócska 2014.03.04 12:46:50 © 12196

Nem írok, mert én dundi vagyok (magyarul: kövér!)  :(((((((((

Előzmény: 1 pár (12195)
1 pár 2014.03.04 10:41:07 © 12195

Sziasztok!Szivesen ismerkednék lányokkal.Én 160/53/36.feketehaj,kékszem.Hasonló adottságokkal rendelkező lányt keresek hosszútávú kapcsolatra.anita7732@freemail.hu az emailem ha valaki gondolja.

Fázisceruza 2014.03.03 19:57:49 © 12194

Egy picit engem is zavar a "parázás". 

Szerintem, aki ismerkedni akar, az tegyen fel egy egész alakos, fürdőruhás képet magáról, és ne ködösítsen.

Előzmény: Lenina Huxley (12192)
B 53 2014.03.03 15:27:03 © 12193

Na igen. Ez valóban nem egy ismerkedős topik. Ide előbb mindeni leírja a gondolatait, aztán arra reagálnak, és abból még ismeretség is lehet.

Aranyos gesztus minden napra egy-egy boriték, de nem éreztetni/éreznie kell minden nap, hogy szereted?

Előzmény: Lenina Huxley (12192)
Lenina Huxley 2014.02.28 21:47:55 Creative Commons License 12192

Ó, ez igazán kedves Tőled! :)

Gondoltam arra, hogy írok talán, csak folyton találtam valami kifogást... de ha már ilyen szépen kér valaki, annak nem tudok ellenállni :)

Azt mondod segítsek a fekete hajúnak?

Naigen, mi fekete hajúak tartsunk össze ugyebár...

A dologgal azonban picike bajom van. Méghozzá az, hogy általában zavarni szokott az, amikor valaki úgy kezd egy beszélgetést, hogy a külsejét, a megjelenését, a testalkatát kezdi írni először, és csak azután következnek a gondolatai. Ettől valahogy olyan érzésem támad mindig, mintha az illető igazából nem is annyira beszélgetni szeretne elsősorban... főleg, ha odaírja a beszélgetésre való hivatkozás után, hogy kéri, hogy hanyagolják a komolytalanok... Nekem ennek "társkeresős" íze van...  Persze, lehet, hogy tévedek...

Bocsi, de ez a téma valahogy nem fogott meg :-/

Viszont nagyon sokat gondolkodtam mostanában a szerelemről! :)

Méghozzá arról, hogy milyen érdekes, hogy mennyire másképpen tudnak az emberek szerelmesek lenni.

Az egyik kolléganőm nemrégiben elmesélte, hogy nemsokára hazajön élete nagy szerelme, úgyhogy azért megy gyorsan fodrászhoz, mert, bár van férje, akit nagyon szeret, azért, ha élete nagy szerelme hazalátogat, akkor mindig találkozik Vele, és Ő mindig teljesen bezsong Tőle.

Amikor kérdeztem, hogy miért nem élete nagy szerelme a férje, akkor azt mondta, hogy tudja Ő, hogy én ezzel biztosan nem fogok egyetérteni, de Neki az a meglátása,  hogy az ember képtelen együtt élni azzal, aki élete nagy szerelme.

Elmagyarázta, hogy igazából azért nem, mert túlságosan izzik körülöttük a levegő, és képtelenség úgy együtt élni, mert folyton csak marnák egymást.

Majd mondta, hogy most azért gondolja, hogy a fia is hamarosan meg fog nősülni, mert az a lány, akivel az utóbbi időben együtt van, Neki (az anyjának) nem "vetélytárs", azaz, látja, hogy a fia nem szerelmes abba a lányba. Bezzeg amikor a fia élete nagy szerelmével volt együtt, akkor Ő (az anya) teljesen meg volt zavarodva, mert a fia a lányt Őelé (az anya elé) helyezte a sorrendben, és képes volt a lánynak igazat adni a _saját anyjával szemben_. Végül persze szakítottak, mert szerinte minden nagy szerelem így ér véget, másképpen nem is lehet. És, most pár napja bevallotta Neki a fia, hogy hetente találkozni szokott a nagy szerelmével, és sokat beszélgetnek, de ezt ne mondja el a barátnőjének, mert Ő úgyse értené ezt meg, és csak rosszul esne neki, de Neki (az anyukájának) azért mondta el, mert tudja, hogy Ő megérti, mert Ő is ugyanígy van ezzel, hogy szereti ugyan a férjét, de ha a nagy szerelme hazatér, mindig találkoznak.

Szóval levonta a konzekvenciát, hogy ugyebár az új lány nem a nagy szerelem, nem "vetélytárs", tehát esélyes, hogy ebből házasság lesz.

Azután egy ismerősöm nemrég azt mondta, amikor arról próbáltam kérdezni, hogy szerelmes-e a férjébe, hogy nem is tudja, most, hogy így kérdezem, és elgondolkodott rajta, igazából azt hiszi, hogy Ő még soha nem volt szerelmes úgy, ahogyan azt a filmekben látni lehet. Azt mondta, hogy ez max. egy nagy adag szeretet, de nem szerelem.

Azután elgondolkodtam azon, hogy itt vagyunk MI a Kedvesemmel. Tudjuk, érezzük, hogy a mi szerelmünk az IGAZI NAGY SZERELEM. És együtt élünk már több, mint két éve. Ragaszkodunk egymáshoz, tiszteljük, becsüljük egymást, és valahogy sosem tudunk egymással betelni, se testileg, se lelkileg.

Olyan dolgokat tapasztaltunk meg együtt, amiket még soha senkivel, és olyan mélységekig adtuk át magunkat egymásnak, amilyen mélységekről még soha egyetlen filmet sem láttam.

Persze, vannak úgynevezett "szétcsúszásaink", amikor hisztisek vagyunk, és nehéz velünk olyankor. Én úgy érzem, hogy velem nehezebb, a Kedvesem úgy érzi, hogy Vele nehezebb. Ezen is jókat elvitázgatunk... Érdekes módon nálunk nem olyan szokott lenni a vita, hogy egymást hibáztatjuk, hanem éppen ellenkezőleg, folyton saját magunkat hibáztatjuk mindenért... leginkább pont ezért szoktunk "szétcsúszni"...Fura, mert vannak olyan "veszekedési mechanizmusok", amiket pl. a házasságomban tapasztaltam, és amiket más párkapcsolatomban is láttam, pl. egymás hibáztatása, egymás becsmérlése, tiszteletlenül beszélni egymással, ilyesmi. Ilyen nálunk nincs. A legmélyebb szétcsúszáskor sincs ilyen.

Ma egy könyvben olvastam valami olyasmit, hogy a nagy bajban könnyű összetartani valakivel, a szerelem legnagyobb próbája azonban a szürke hétköznapok.

Ezzel a gondolattal egyetértek.

A Kedvesemnek év elején van a születésnapja. Kitaláltam, hogy olyan ajándékot is kap tőlünk, hogy a gyerekekkel egy évig minden napra csinálunk Neki egy apró borítékot, amibe valamelyikünk ír, vagy rajzol valamit Neki.

Minden nap csak egy kis borítékot nyithat ki.

Elég hosszadalmas feladat volt, főleg úgy, hogy időnk semmi, és a gyerekek igen nehezen akarták megérteni, hogy nem arról van szó, hogy írunk Neki 365 napra minden nap egy olyan üzenetet, hogy "boldog szülinapot", és rajzolunk egy tortát, és ennyi... Minden napra valami mást kell kitalálni, de valami olyasmit, aminek örülni fog.

Végül egy hónapra sikerült megcsinálni, majd a hónap végén leültem megint a gyerekekkel, és megint csináltunk egy hónapnyi levelet.

Ma, amikor a február utolsó napjának borítékját is kibontotta a Kedvesem, azt mondta, hogy nagyon köszöni ezeket a borítékokat, mert ezekből minden nap érzi, hogy mennyire szeretem, és, hogy sokat segített azokon a napokon, amikor kezdtünk volna "szétcsúszni"...

Holnap március kezdődik... a gyerekektől már kaptam egy adag borítékolni való rajzot és irományt, és most rajtam a sor, hogy írjak néhányat én is, mielőtt még hazaér a Kedvesem a munkából :)

Előzmény: B 53 (12188)
Kelly_25 2014.02.27 20:49:26 © 12191
Akkor induljon be a topik :) ebredezzetek emberek! :)
Előzmény: B 53 (12190)