Keresés

Részletes keresés

Bolondokháza Creative Commons License 2001.12.06 0 0 48
2001. jan. első napjaiban voltam az Élelem bérén, mert Dave karácsonyra kapott jegyet és meghívott. Mivel meghallgattam Hofi életművének nagy részét, tudtam, mire számítsak. Ezért nem lepődtem meg, hogy nagyrészt az "1400." anyagából építkezett, de az eleve jó, és még az aktualitások is dobtak rajta.
Szóval zseni ez az ember, na.
Kőkapu Creative Commons License 2001.12.06 0 0 47
Én abban a szerencsésben részesülhettem, hogy tavaly voltam a Madách-ban az Élelem Bére-n.
Addig nem volt semmilyen véleményem Hofiról, a kabarét meg amúgy sem annyira csípem, de a párom annyira akarta már látni, hogy nehezen, de szereztem rá két jegyet.
Esszméletlen volt. Végig könnyeztem az egészet, annyit röhögtem. És mindenki sorra került, mindenkit kifigurázott.
Hofi - a legjobb!!!
Bolondokháza Creative Commons License 2001.12.06 0 0 46
Nézzétek meg Dave honlapján a Hofi-adatbázist:
dave1526.com (avagy freeweb.hu/dave-1526)
Elég szűkös jelenleg, de ha lesz időnk, bővítjük.

hofi a legjobb fej.

kos Creative Commons License 2001.11.29 0 0 44
Tud valaki valami cimet a neten?
Crassus Creative Commons License 2001.11.29 0 0 43
a raksanyiban meg ha csak egy CSEPP gerinc vagy becsulet lett volna, csuklobol visszadobja a cimet. de hat a fidesz megvette kilora, az mszp meg a doszpotot vette meg kilora, mert keszulnek a valasztasra es kell a propagandaanyag. gyomorforgato. ennel mar csak az lenne durvabb, ha a kozsó meg kampanyzenet csinalna a fidesznek, hehe.

[az mdf lenne talan az egyetlen normalis part magyarorszagon (vagyis ok loptak a legkevesebbet), de az mdf gyakorlatilag halott.]

Előzmény: maniac69 (42)
maniac69 Creative Commons License 2001.11.29 0 0 42
Ja, még valamit!
Hát ez nem lehet igaz elvtársak, ezt nem engedhetjük meg elvtársak, nem elvtársak!
Illetve... elvtársak, csak nem engedhetjük meg...:)))
maniac69 Creative Commons License 2001.11.29 0 0 41
Hofi tényleg a legnagyobb magyar humorista!!! Hogy a F...sz miért nem választotta díszpolgárrá?
Halgassátok meg az 1400-at (ha valaki eddig netán nem tette volna), ha ezután sem világos, akkor baj van....
lenoman Creative Commons License 2001.07.08 0 0 40
Rastaman Creative Commons License 1999.06.13 0 0 39
hat ez tenyleg :(((((((((
SIRály Creative Commons License 1999.06.12 0 0 38
Ennek nem örülök. Különben jövő7-en nem lesz :-((
Előzmény: Rastaman (37)
Rastaman Creative Commons License 1999.06.12 0 0 37
en ugy tudom, h az elejen az MTV csak azert kezdte el adni a HOFI-t, mert nem volt mas, ugyanis a Fabry elhuzott...nem igy van?
kulonben tenyleg jo lenne
Előzmény: SIRály (36)
SIRály Creative Commons License 1999.06.11 0 0 36
Jövő7-en is lesz Hofi? Cool lenne!
Rastaman Creative Commons License 1999.06.08 0 0 35
hat igen...
de legalabb meg a betegsegebol is tudott humort kovacsolni, es nem fekete humor lett belole...
szerintem ez a legmegdobbentobb az egeszben...es ez teszi ot olyan naggya
SIRály Creative Commons License 1999.06.08 0 0 34
Igen az a dal igen szomorú. Az a sok rossz amin átment, mind benne volt abban a dalban. Sokan azt mondják a Hofi minek énekel, nincs is hangja. SZVSZ ezzel a hanggal is sokat ki tud hozni a számaiból. Aki látta az első adásait(persze csak felvételről) biztos ámult-bámult, amit a szájával tudott csinálni. Több hangszernek a hngját utánozta, úgy hogy közben váltogatott is. Szédületes volt!
Előzmény: Rastaman (33)
Rastaman Creative Commons License 1999.06.08 0 0 33
En lattam !
sajna csak ugy a feletol, de doltem a rohogestol
;-)
meg most is konnyezik a szemem, ha ra gondolok...
:)
kulonben az a dal kicsit fura volt, olyan szivszorito....nem csak a humorra ment az az est...
SIRály Creative Commons License 1999.06.06 0 0 32
Holnap újra HOFI!!! Nézzétek! Nagyon cool lesz!:)))))))
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 31
Még nem...
Az öreg a legjobb a szakmáb
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 30
Skog, ha mégy szólj!!!

Hofi nagyon ott van!!

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 29
Hofi az Isten, bárki mondhat bármit, a legnagyobb magyar humorista, még ha egyesek Kádár bohócának is tituálják.
Foytassa Hoffmann Úr!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 28
Nagyon tévedsz Owl. Amikor a gyufáék voltak hatalmon adott az ő pofájukba is rendesen.

anyám egyik kollégája HG vel lakott egy ideig egy házban. Ő mondta nem lehetett a szakival a 3 ik sem felérni anélkül, hogy valami poént ne mondott volna amin szét röhögted magad. Szóval ösztönösen humoros a mester. Szerintem a valaha létezett legnagyobb magyar humorista.

valaki emlegette szörényiéket. hát sehol nincsenek már. Ha csak 10 annyi tehetsége lenne Szörényinek mint a Hofinak, talán még emlékeznék rá.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 27
HOFI nagyon sirály!
Nézd az anyja szentségit megint nincs rajta sapka!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 26
Nézd, én pont azt (is) szeretem Hofiban, hogy ugyanazt a poént többször (10x, 20x) is meg lehet hallgatni/nézni Hofitól. Persze akkor talán már nem "ül" úgy 1-2 poén, de az egyedi és frenetikus előadásmódja miatt élvezetes az egész. Pl. a legutóbbi vasárnapi anyagot is hallottam már néhány alkalommal, de így is sírtam a nevetéstől. Ettől függettlenül Neked is igazad van.
:-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 25
Én is nagyon szeretem Hofi kabaréit. Izgatottan váratam is a 98-as rádiókabarét, hogy vajon mit fog kitalálni. De be kell valljam, kicsit csalódtam. A poénok nagy részét (pl. a tévékanálisokról és a beszédhibás bemondókról) már két évvel ezelôtt is mondta.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 24
A TV-ben? Talán az MTV1-en. Amúgy pedig a Madách-Kamarában szokott fellépni.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 23
Hofit nagyon birom.Nagyon.
Nem tudja vki hol lesz legközelebb?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 22
Tévedtem. Ez is megjelent hangordozón. De akkor is nagyon cool.
Lehet e a kecskével?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 21
Kedvenc viccem:
Az Anyós fekszik nagyon betegen, talán haldoklik:
-Jaj, meghalok....jajjj, most mindjárt meghalok -elhaló nyöszörgő hangon- a plafonon meg egy pók van...
-Mama, egyszerre csak egyre figyeljen!!!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 20
Anyosom mondja:
Gejjza !!! A harangok Romaba mentek!

Aaaaaahhhhhhh

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 19
MTV1 este 8h!!!!!
Úgy emlékszem ezt még nem láttam, sőt kazettán se jelent meg. Nézzétek!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 18
Az igazi viszont, amikor a közönségbôl kezd cikizni valakit. Most például valaki írta a poénokat. Mi az, írod a poént? Agitpropszocprop beindult? Akkor meg mér az elsô sorban ülsz? Annak idején is volt ilyan, de nem mondták hogy ezt a műsor végén kell csinálni? Ja, hogy addig fejben kell tartani...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!