Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 213
Ismet ervenyesult a fûnyírõ elv
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 212
kedves Lucababa,

Bizony sok sok csunyaság van a Földön, gyilkosok, perverzek, csalók, hamisítok, de ha mind be is tiltod, mint tették ezt vagy 40 évig, az élet olyan marad amilyen. Legfeljebb szerintem jobb, ha mindenki tudja, láthatja és olvashatja ezeket a véleményeket. A homokba dugott fej, a mindent betiltok mert amit nem látok, nem hallok, az nincs elv, általában nem sok jóra vezetett eddig.
Ezért lobogtatja mindenki a demokrácia zászlaját, (azt persze nem irja rá, hogy szerinte mi is az a demokrácia amit Ő szeretne.)

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 211
Talalgatoknak, cenzurat emlegetoknek es az IDG bojkottjaval fenyegetozoknek javaslom elolvasasra a "Zsido fasizmus", Miert bunko xy (Goncz Arpad, Orban Viktor, Torgyan Jozsef, stb...), Homokos reklam - betiltani! es a ciganyokrol szolo temakat, valamint Politikai Uldozott osszes muveit.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 210
John Zero2

Nem halottál még a médiakiegyenlítésről??

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 209
hócipő:
De mi a franc koze van OVI-nak az Internetto eladasahoz???

Szerintem semmi.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 208
Hijja nepek!
Orommel kozolhetem mindeknivel, aki erintett az ugyben, hogy a #internetto.hu csatornat a irc-n ez a sok marhasag ugyszolvan egyaltalan nem erinti, ugyhogy az irc-s kedvu exinettotorzsasztalosok, meg akinek egyaltalan a tarsasagban kedve van csetelni, nyugottan bedughatja az arcat oda ezutan is...
regards
Try
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 207
együnk=megyünk. De tényleg megyünk ???
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 206
Sűrű tömött sorokban együnk EURÓPA felé pártunk és kormányunk által vezetve, tovább az OVI-i úton.

Vajon 2002- ben fogunk-e még emlékezni
1999 májusára ??

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 205
A felelmem annak szolt, hogy jol el leszunk adva valakinek szorostul borostul, az csinal egy funyiroelvet, s mondjuk azonosithato nickekrendszert.

De nem ez lett :-)

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 204
Mr Spock :
Így van, Mr Spocknak nagyon igaza van, nem kéne folyton cenzúrával és azzal a "szörnyű" reklámmal riogatni a békés Tasztal tagokat.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 203
Átadó az Internettó heti hirleveleinek biztonsági másolata mailbe kötve/fűzve 1996. februárjától e hét hétfőig (csak néhány szám hiányzik, főleg 1996. 02-05 között.

Üdv

Csendes

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 202
Kedves Mindenki, namam,

Lesz egy kellemesen cenzuralt uj site, jo sok reklammal enyhen reklamszagu topicokkal. Koszi!

Amennyit megertettem egy masik topikban, a moderalas szabalyai nem valtoznak az uj helyen, akarhol is lesz a vegso uj cim.

En azt ajanlom, hogy millionyi talalgatasok helyett, mindenki legyen turelemmel, es nehany nap mulva valoszinuleg a legtobb kerdes le lesz tisztazva.

Gabor

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 201
Egyetértek. Nem lesz komoly érvágás a számomra, könnyedén nélkülözhetőek az IDG kiadványok :-))

Sicc->>>

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 200
Szervusz mesterlovesz!:-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 199
Elévülhetetlen érdemei MELLett....
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 198
Hali,
hat nem tudom mi lesz az internettoval en asszem az egyik elso olvasojuk vagyok, mar lassan 4 eve olvasom/irogatok a forumokba. Nagyon sajnalnam, ha kirugnak Nyirot, vegulis o hozta ossze az egeszet, az o agyabol pattant ki az otlet, o honositotta meg a hazai internetes ujsagirast.
Akarhogy kitolnak most vele, "elevulhetetlen erdemeit" nem vitathatjak el.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 197
Az új cucc címe: iNterNetTúró lesz!:)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 196
HG nyugi !!! innen már nem tud törölni az IDG, ez független hely tőlük... majd 7főn +látjuk mi lesz az új cucc címe :))

kav]4t

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 195
Ezt se hittem volna, hogy valaha is beszallok egy
Internetto-s vitaforumba. Idaig csak olvasoja
voltam az Internetto-nak. Szerettem az ujsagot.
Ha valoban kirugtak a foszerkesztojet, es a tulajdonos
nem ad hiheto es elfogadhato indoklast, akkor
a jovoben bojkottalni fogom az IDG osszes kiadvanyat.

Addig is az Internetto-hoz vezeto linkeket torlom
a honlapomrol. Remelem, sokan fognak hasonloan
reagalni. Azoknak, akik hasonlo lepeseket fontolgatnak,
egy dologra hivnam fel a figyelmet: ha a tulajdonos
--barmilyen okbol-- valoban el akarja sorvasztani
az Internettot akkor csak ennek a lapnak a bojkottalasa
nem buntetes szamara. Az IDG osszes kiadvanyat es
termeket kell mellozni.

Kivancsi vagyok, ez a hozzaszolas mennyi ideig marad
lathato.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 194
Ez egy gyöngyszem a sárban!

A hírek néha útszéli hangnemben vannak megírva!!??
Valahogy így láthatta FöPö:

Koszovóban a fasza csákók (gy.k:NATO) széjjelb..sztak egy szar hidat.
A sz.rházi szerbek futottak,mint a szűzlány,akit f...-al kergetnek.
Kairóban ezek a strici fundamentalisták beszopták a ...-t,mert egy razzia során kib....tt sok lőszerüket foglalta le a hatóság.

Belföldi (útszéli) hírek:

-A izé...a főpolgármester,vagy mi a picha,megkoszorúzott egy tök fos kinézetű sz..t,ami a századfordulón,vagy mikor lett odacsinálva.

-Hajnalban egy rohadt Roburral hat melós fingott ki,amikor beléjük b....szódott egy kis buti,hazajövet a diszkóból.

Istenem! Olyan szép gondolat volt ez FöPö-től! Köszönöm!

Rizs Otto Creative Commons License 1999.05.15 0 0 193
Hagyjad csak! Ennek a prosztó furcsanevű fickónak az a szokása hogy mindig rámászik valakire. Régebben Ragikát képzelt minden új nikk mögé. Pár hónap internettós böngészés után tutkóra merem mondani, hogy csak feltünési viszketegségben szenved.
Előzmény: Ouzulu (181)
namam Creative Commons License 1999.05.15 0 0 192
Csak ha buta.

Es eleg sok butasagot hallopttam mar nagy cegek PR szakemberjeitol a NETezok lelkivilagaval kapcsolatban.

Előzmény: mal (191)
mal Creative Commons License 1999.05.15 0 0 191
A nézettségnek alaposan bevágna ha a hozzászólók személyazonossága publikus lenne. Ha a nettó tulajdonosa keresni akar, akkor ez ötlet aligha fordul meg a fejében.
mal Creative Commons License 1999.05.15 0 0 190
:)

Apró külömbséggel: a pestis gyorsabban elterjed.

Előzmény: Sics (188)
namam Creative Commons License 1999.05.15 0 0 189
Durvi van!

Lesz egy kellemesen cenzuralt uj site, jo sok reklammal enyhen reklamszagu topicokkal. Koszi!

S egy regebbi hozzaszolassal egyetertve: a Tazsasztalosokat nem veheti meg senki, a hozzaszolasaink a mieink.

Előzmény: Sics (188)
Sics Creative Commons License 1999.05.15 0 0 188
Üdv !

Hm, nem tudom. Ha a dolog tényleg a cenzúráról szól ( és bár ez csak egy meg nem erősített feltételezés, de nem tudom mi másról szólhatna... ) vagy arról, hogy csak regisztrált, ellenőrizhető és ellenőrzött személyi adatokat megadók írhassanak a topikokba... akkor azt hiszem, a IDG nagy hibát követett el...

Az a gond, hogy itt Magyarországon elég sok évig... 40+ ... megmondták, hogy miről szabad írni és miről nem.

S most, hogy ha valaki ezt újra meg akarja mondani, az kb. annyira lesz népszerű az internetezők körében, mint a pestis a középkori Párizsban...

bye
Sics

Előzmény: Ouzulu (177)
Sicc- Creative Commons License 1999.05.15 0 0 187
Ha Nyírőt és csapatát menesztik, akkor az iNterNeTTo semmivel nem lesz különb, mint a többi hazai site - betűk meg képek összekeverve.

Sicc->>>

csutak Creative Commons License 1999.05.15 0 0 186
Nem tudom az "iNTeRNeTTo" logo kinek a tulajdona azaz András levédette-e?
Neve stílusa és ismertsége végett nem féltem a munkanélküliségtől. Amennyiben észrevehető stílusváltás lesz az arculatban, akkor "van mááááááááásik" fórum. :-(
Előzmény: STOP THE MADNESS (185)
STOP THE MADNESS Creative Commons License 1999.05.15 0 0 185
Igazad lehet abban, hogy a nevet keresik fel. Abban viszont lehet, hogy nincs igazad, hogy melyik nevet keresik fel. Nyírőék biztos csinálnak valami új ilyesmit és, ha ez is működőképes marad, akkor majd eldől, hogy melyik név a nagyobb vonzerő. Az iNteRNeTTo, vagy esetleg a "Nyírő András"
Ha a második jön be akkor Bíró elkövette élete egyik legnagyobb hibáját, ha az első, akkor lehet, hogy létrejön az IDG Hungary egyetlen nyereséges vállalkozása, bár nem tudom, hogy ez hogyan fogja eltartani a veszteséges "papír alapú" sajtótermékeket.
Előzmény: Ouzulu (177)
STOP THE MADNESS Creative Commons License 1999.05.15 0 0 184
Egy otolsó offtopic.
OuZulu:
A topic indításától kezdve hányszor váltottál nicket? Túl sok az egy-két hozzászólásos nick itt a témához képest.
Előzmény: Ouzulu (181)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!