Keresés

Részletes keresés

detri. Creative Commons License 1999.05.10 0 0 3
Én is hajszolom egy ideje, tényleg félelmetes tud lenni. Nagyon jó hangulata van! Kár, hogy béna vagyok, és napokig mászkálok, hogy megtaláljam a keresett cuccot. Ti meddig keresgéltek általában?

üdv,
detri

H. POIROT Creative Commons License 1999.05.10 0 0 2
Teljes mertekben osztom a velemenyedet,valoban logikailag szenzaciosan felepitett jatek!!! Vegre nem a brutalitason van a hangsuly. En több mint 2 honapig jatszottam(EXPERTE) de nem bantammeg. Nyugodt szivvel kilehet jelenteni: Dark Project (A Mester Tolvaj) az EV JATEKA!!!!!!!!
H.Poirot
Előzmény: Rsüni (0)
H. POIROT Creative Commons License 1999.05.10 0 0 1
Teljes mertekben osztom a velemenyedet,valoban logikailag szenzaciosan felepitett jatek!!! Vegre nem a brutalitason van a hangsuly. En több mint 2 honapig jatszottam(EXPERTE) de nem bantammeg. Nyugodt szivvel kilehet jelenteni: Dark Project (A Mester Tolvaj) az EV JATEKA!!!!!!!!
H.Poirot
Előzmény: Rsüni (0)
Rsüni Creative Commons License 1999.05.10 0 0 0
Szerintem teljesen más hangulata van,mint a többi FPS-nek.Végre nem attól vagy king,hogy még a csapból is vér folyik.Nem vagyok egy ijedős típus,de néha hátranéztem játék közben.Különösen éjfél után.Logikából is van benne főleg a kalapácsosok templomába bejutni,meg ott megtalálni az öt kapcsolót.A végén ötletes a szemcsere,meg a kill.(aki még nem tart itt az felejtse el)A legjobban a black jack-kel szerettem fejbeverni az aktuális rosszfiúkat.

Sün

Deacon Creative Commons License 1999.05.10 0 0 topiknyitó
Kérem, írjátok meg első benyomásaitokat, esetleg többhetes élvezet utáni tapasztalataitokat a HalfLife után a második (v. a HL előtt végzett?) legjobb 1'st person... játékról!
Aki pedig még nem próbálta (de nagyra értékeli a Quake1 hangulatát,vagy a HL-feeling-et) annak feltétlen ajánlom...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!