Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2228
Nekem a volt barátnőm nem szerete, ha csupasz, én meg tényleg nem erőltettem. Szóval mindig hagyott egy kis csíkot. Párszor kértem, hogy teljesen csupaszítsa le, de nem nagyon akarta. Nem tartotta nőiesnek!:( Van ilyen... bár ez lett volna a legnagyobb gondom Vele az ágyban!:(

Sim0n
Előzmény: Artemisz21 (2227)
Artemisz21 Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2227

Nálam arra vonatkozik. Én alapos ember vagyok, ha valamit elkezdek, azt be is fejezem.:)))

A mostani kedvesem azt szerette egy időben, hogy egy vékony csíkot hagyjak meg középen a szeméremdombon. Aztán egyszercsak azt kérte, hogy borotváljam le teljesen. Én alkalmazkodom hozzá, mert szeretek neki örömet szerezni és ez igazán nem nagy dolog, hogy van az a csík vagy nincs. Szeretem ha teljesen le van borotválva, olyan tiszta, szabad érzés, én is szeretek így hozzáérni, hát még a párom...:))Utáltam eleinte, hogy megteltem másnapra a borotválkozás helyén kis piros pötyikkel, de kenegetem, s azóta nincs ilyesmi. Azonkívül én részemről nagyobb élvezetemet lelem a szexben is így, nem tudom, lehet, hogy csak szubjekív lelki okok, de így van.

Előzmény: Törölt nick (2226)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2226
OFF

Én viszont a pocis nőket szeretem. Mármint sportos legyen, csak ne olyan nagyon lapos izmos hasa legyen, hanem egy kis dombocska, pihés szőrszálakkal! Amire rá lehet hajtani a fejem, és puszikat lehet nyomni rá úgy, hogy közben a poci kicsit benyomódik! :) Az de jó!!!
De vissza a témához!

On

Nem szoktatok különböző formára borotválni lennt? Pl a egy szép nagy V nagyon jól néz ki! Vagy a borotvált punci topiccím a teljes borotváltságra utal?
Előzmény: Artemisz21 (2225)
Artemisz21 Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2225

:))Hátha összejön még több is...

Ja, és hahó mindenki! A pocis pasik is szépek! Egy kis poci jól áll. Emberibb lesz tőle. Meg férfias is szerintem. (hát engem ezért kivégez a női nem...)

Előzmény: Törölt nick (2224)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2224
:) Annyira én se nevettem, max kínomban! Tudod, üzletet kötöttünk, én is megborotválhattam! Asszem Ő járt jobban...
Sajnos Neki nagyon érzékeny bőre volt, így elég ritkán borotválta, és elég szúrós volt! Persze ettől függetlenűl imádtam!:)
(Már van 2 nagyon előnyös tulajdonságod a szememben!:) Jól haladsz!)

Sim0n
Előzmény: Artemisz21 (2220)
anyurgia Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2223

tudom, csak elgepetlem a smilet.

amugy a baratnomnek sem az en fizimiskam volt az idealja. neki a barna haju (ha lehett dus/hosszabb) izmosabb, de nem tulzottan tipus volt a kedvence. erre kifogott es rovid/kopasz szoke, pocis es szoros engem. azota ez a kedvence, es a kedvemert meg borotvalkozni is hajlando. bar nem teljesen, de mar nem banom (azert persze kiprobaljuk a teljesen simat is), lenyeg, hogy jol nezzen ki

Előzmény: Artemisz21 (2222)
Artemisz21 Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2222
Jaj, te butus...Ez nem verseny!:))S különben ezt már plusz csemegének írtam oda...A csokifagyi is nagyon finom magában is, de egy kis öntet még tud rajta dobni egy kicsit. De a lényeg úgyis a csokifagyi. Ha érted a szimbolikus beszédem.:)
Előzmény: anyurgia (2221)
anyurgia Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2221
affene a rovid hajam miatt kiestem :(
Előzmény: Artemisz21 (2217)
Artemisz21 Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2220

Jaj, te szegény!:)Bocs, de ezen muszáj vigyorogni...Elképzelem, milyen rémes lehetett, amikor nőtt vissza és szúrt meg minden...Jajjjj. Én már meg nem kínoznék így senki férfiembert! Mert azokat tisztelni kell ám. (már amelyik megérdemli)

 

Nekem is segédkezett egyszer a kedvesem a borotválásban, de ő is borzasztóan félt, hogy megvág valahogy, én is segédkeztem neki, de én is féltem...:)Ezt jobb inkább saját kezűleg csinálni.

Előzmény: Törölt nick (2219)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2219
Én is örülök! Sajnos a volt baátnőm nem igazán volt ezen állásponton, folyton le akarta borotválni a hasamat! Egyszer még a fenekemet is leborotválta! Borzasztó volt az azt követő egy hét!:)
Én egyszer borotváltam le a kedvesemet lennt! De nem volt olyan nagy élmény, mint gondoltam! Annyira izgultam, féltem, hogy megvágom, hogy nem volt túl nagy élmény!:) Inkább kemény munkának tünt, jól megizadtam! (Azért nem mondhatnám, hogy nem izgultam fel...:) Többször már nem probálkoztam! Pedig talán kellett volna!

Sim0n
Előzmény: Girland (2215)
Artemisz21 Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2218

Merthogy te is a szőrösek kategóriája vagy?:)

Előzmény: anyurgia (2216)
Artemisz21 Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2217

Nincs itt egy "Imádom a szőrös férfiakat" fórum?:))

Az a teteje a gyönyörnek, hogy ha adott plusz még a hosszú haj is, meg az arcon is valami, mondjuk bajuszka vagy ilyesmi. Attól máris elalélok...

 

Na de messzire elkalandoztunk a borotvált punciktól...

Előzmény: Girland (2215)
anyurgia Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2216

hmmm... akkor engem is imadsz :)

 

minap a barantmom le akarta borotvalni a labat, mielott visszament volna a suliba (epp cserediakoskodik). modntam neki, hogy engem nem zavar, ha nics mindig leborotvalva a laba. elegge meglepodott ezen. neki is vekony piheszorok nonek a laban, amiket simogatva (neha kicsit gonoszkodva akar meg is lehet huzni) kepes hamarabb rakattani a temara. ezen kivul megegyeztunk, hogy legkozlelebb segithetek neki a borotvalkozasban, csak a szortelenito kremet ne feljse el...

Előzmény: Artemisz21 (2210)
Girland Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2215
Ennek igazan orulok!-)))) Ilyesmit mar mondtak nekem lanyok amiket te leirtal!-)))D
Előzmény: Artemisz21 (2214)
Artemisz21 Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2214

Tudom, nem erről szól a fórum, de muszáj leírjam...

Teee, egy szőrös férfinál  nincs is izgatóbb. Egy szőrös férfinál tényleg úgy érzem, hogy valóban magáévá tesz, ha érthető vagyok. Van benne valami ősi vadság. Van benne valami, ami igazán Férfi, esetleg FÉRFI, csupa nagybetűvel, aki tiszteli az asszonyát, de ura is tud lenni a nő testének. Főleg az alap misszionárius pózban meg aztán főleg a hátulról-pózokban, úgy érzem, visszatér valami a vad, ősi, természetközeli szeretkezésekből. Tudod, tűz mellett, amikor melletted fák susognak, néha elröpül a fejetek fölött egy madár, ágak reccsennek, olyan pogány misztérium-érzés...Engem a csupasz férfi nem izgat fel. Persze semmi gond, ha valaki azt szereti. Énnekem kell ez a "megadom magam az uramnak" asszonyi érzés a szexben. És a szőrös férfi ezt váltja ki belőlem.

 

Az ízlésesen megfelelő helyen szőrös punci valóban szép. Ebben nem kell győzködni engem.:)

Előzmény: Girland (2212)
El_Camino Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2213
ja-ja a pihét én is szeressem :-)

(nem biztos mert még sosem gondolkodtam rajta de talán jobban mint a tisztacsupaszt)
Előzmény: TTAMAS (2209)
Girland Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2212
Na jo egye fene valahogy elviselnelek teljesen csupaszon is!-)))DDD Remelem ertetted a lenyeget es nem fogunk tovabbi szorszalhasogatast vegezni!-)) Ha neked igy kenyelmes es igy erzed jol magadat azt teljesen megertem en csak probaltam ertesere adni a kozerdemunek, hogy az izlesesen megfelelo heyeken szoros punci is lehet nagyon szep! Annak meg orulok, hogy pasiban a szoroset kedveled mert a fraszt kapom azoktol a lanyoktol,akik kijelentik, hogy nekik csak csupasz pasi kell, nekem ahhoz tulteng a tesztoszteronom!-)))D
Előzmény: Artemisz21 (2211)
Artemisz21 Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2211

Hát ízlések és pofonok...Én szerintem jobb a sima láb, mint a szőr egy nőnél, de nálam biztos, hogy nem éreznél borotválás utáni növekedést sem, mert egyéb helyen gyantázom, ntimebb tájakon meg nem hagyom annyira visszanőni sose.

Persze szíved joga, hogy neked az tetszedjen jobban, tényleg.

Mondom, én is jobban szeretem férfiban a szőröst.

Előzmény: TTAMAS (2209)
Artemisz21 Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2210

Hát bizony igazad van. Engem férfiban megőrjít a szőrös hasú, szőrös mellkasú, de én nőként a teljes szőrtelenség híve vagyok. Egyszerűen jobban érzem magam tőle. Mondjuk nem másnap, amikor kezd visszanőni intim helyeken a szőr, mert az rééémes, de gyantát nincs merszem ott kipróbálni. Mit csináljunk, gyáva vagyok.:)

Az előző kedvesem kérésére borotváltam le először, de azóta is ezt művelem, szereti a mostani is nagyon...:)

Hát bajuszas jánykát én is láttam, de én azt mondom, hogy ez ellen marha egyszerűen lehet tenni. Az ápolatlanság nem igazán vonzó, vagy ha valaki elhanyagolja magát...

Előzmény: Girland (2208)
TTAMAS Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2209

De szerintem az érintés szempontjából nem mindegy a szőrösség pl. lábon se, ha esztétikailag mondjuk annyira nem is lényeges, ha nem erős szőrszálak vannak. De ha megsimogatod, megcsókolod, stb., akkor a sima bőr érintése nem kellemesebb?

 

A piheszőrök érintése kifejezetten kellemes, mindenesetre sokkal jobb, mint a borotva után szúróssá váló lábé. Viszont a látható szőrök tényleg elég visszataszítóak tudnak lenni.

Előzmény: Artemisz21 (2206)
Girland Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2208
Ez igaz, de azert nok kozott eleg ritka aki mondjuk egyebkent esztetikailag izleses es egyebkent meg tok szoros a laba ha nem gyantazna!-)) Tobbnyire pihe szor an csak a labon ha nem tul sok a tesztoszteron. Lattam en mar fiatal bajszos csajt is, de azert nem fognam ra , hogy egyebkent tok csinos volt! Szoval azert ezek ilyen szempontbol is osszefuggnek! Ha tul sok szore van azert nem is szokott az a bombazo kinezetu es helyes, aranyos csajszi lenni !-) Persze kivetelek itt is vannak, de talan nem arrol beszelunk.-))
Előzmény: Artemisz21 (2206)
Girland Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2207
Hat nem tudom nekem meg nem tul sok ilyen kilogo szoru lannyal volt dolgom hajszintol fuggetlenul, na de azert pl. en is jarok fodraszhoz ettol meg nem vagyok kopasz!-)) Mar ha erted mire gondolok!-)
Előzmény: Törölt nick (2205)
Artemisz21 Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2206

Bocsi, hogy így újoncként beleszólok a beszélgetésetekbe. De szerintem az érintés szempontjából nem mindegy a szőrösség pl. lábon se, ha esztétikailag mondjuk annyira nem is lényeges, ha nem erős szőrszálak vannak. De ha megsimogatod, megcsókolod, stb., akkor a sima bőr érintése nem kellemesebb? (saját véleményem, attól lehet, nincs igazam):)

Részemről azt se bánnám, ha csak a szemöldököm, szempillám meg a hajam volna, ami szőrnek számít.

Előzmény: Törölt nick (2205)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2205
Hmm, talán igazad van. Csak még mindig kisért az a látvány, amit nyáron láttam egy fesztiválon, amikor egy csajnak még akkor is kilógott a szőre, amikor a keze nem volt felemelve. És persze fürdőruhában volt, és lennt...brrr. A kezeken, lábakon talán tényleg lehet olyan pihés a ször(és világos), hogy nem látszik, nem zavaró, viszont hónaljban nehezen tudom elképzelni...Vagy csak én nem láttam még ilyet!:)

Sim0n
Előzmény: Girland (2204)
Girland Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2204

"Viszont hónaljnál és lábnál a teljes szörtelenítést érti mindenki az ápoltságon..."

Akkor en vagy senki vagyok vagy nem mindenki!-))) Engemet nem zavar a honaljban a szor ha nem zsiros es apolatlanul budi!-)) Labon meg ha valakinek nem eros a szore akkor az nem is latszik mivel csak igazabol pehely,ami meg szinten nem zavar. Ha valakinek sotet es eros szore van a laban mert ilyen a hormonalis adottsaga,akkor az reszemre tenyleg nem szexi es az abban az esetben esztetikai kerdes, hogy ne legyen! Ha viszont csak nem csupasz,hanem szep pici halvany szosszenet az nem zavar es azert lassuk be a legtobb nonek azert tobbnyire nem durvan szoros a laba mondjuk 50 ev alatt szvsz!!-))

Előzmény: Törölt nick (2201)
Girland Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2203
Haat ha a 35 az idosebb korosztaly akkor igen!-))))) bar en nem erzem magamat idosnek meg veletlenul sem!-))) na jo tini sem vagyok mar,de nem is baj!-))
Előzmény: .menta. (2202)
.menta. Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2202
aha,
részemről befejeztem a "szőrszálhasogatást"!! :)

azt hittem a sima hónalj ma már épp olyan minimális igény, mint a szőrtelenített láb!
hát nem mindenkinek!
nyilván az idősebb korosztályhoz tartozol, vagy nem tudom...

( nem b@szogatni akarlak, ne érts félre! )
Előzmény: Girland (2200)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2201
Viszont hónaljnál és lábnál a teljes szörtelenítést érti mindenki az ápoltságon, míg a puncinál ez nem feltétlenűl van így. Engem igazából csak a nagyajkakon zavar a szőr, a szeméremdobnál annyira nincs kifogásom semmi ellen. Ha kicsit többet hyga meg, mert neki úgy jó, akkor nem kezdek el ezen "hisztizni". Nekem is jobban tetszik, h nincs sok szőr, de pl eddig egyik baránőm se volt teljesen csupasz, talán csak egyszer, egy rövid ideig. Hát annyira nem volt jobb, hogy folyton azt kérjem tőle utána is!

Sim0n
Előzmény: .menta. (2199)
Girland Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2200
Haat oszinten szolva tul sok szoroslabu baratnom nem volt meg!-)) Nem feltetlenul kivanom meg a szortelenitest hiszen a noi labakon is nyilvan van szor, bar nagyon halovany normalis esetben szerintem. A sotethajuaknal elofordul, hogy latszik ,de az mar valoban esztetikai kerdes. A honaljnal meg igenis mindegy csak apolt legyen!
Előzmény: .menta. (2199)
.menta. Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2199
De gondolom a szőrtelenített női lábat és hónaljat jobban favorizálod, mint a szőröset?
Vagy ott is az ápoltság a lényeg? Nem hiszem!
Előzmény: Girland (2198)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!