Keresés

Részletes keresés

megyebiro Creative Commons License 2003.02.24 0 0 1504
Mit szoltok egy képhez ?
FRODO Creative Commons License 2003.02.24 0 0 1502
Ha állva pisilek, akkor nem.
Előzmény: Topicnyaló (1497)
Whipping Star Creative Commons License 2003.02.24 0 0 1501
Neked fröcsköl? Ha borotvált/szőrtelenített. És ha punci. :-)))

[Nekem tetszett Kirké újabb bemutatója a monomániájáról. Kíváncsi vagyok, hogy hány részterületre és hogyan tudja ráhúzni. :-)]

Előzmény: Törölt nick (1500)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.24 0 0 1500
A személyeskedés helyett próbáljatok a topik témájára koncentrálni. A saját érdeketekben.
FRODO Creative Commons License 2003.02.24 0 0 1499
Ahogy gondolod.
Előzmény: Kirké (1498)
Topicnyaló Creative Commons License 2003.02.24 0 0 1497
Te általában kidugod a fenekedet, FRODO?
Előzmény: FRODO (1494)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.24 0 0 1495
Bocsánat, csajok, holnapra előkeresem a névjegyét, valahova elkavartam a hétvégi lomtalanitás közepette.
FRODO Creative Commons License 2003.02.24 0 0 1494
Igen, a terpesztés-lábösszezárás közti különbségről még szó sem esett! Kösz, hogy szóltál, hogy kihagytam ezt a lényeges dolgot!
Sőt! Ha az ember álltában kidugja a fenekét, akkor is egész más lesz a hatás, mintha előretolja a csípőjét. És még ezernyi variáció akadhatik.

:)

Előzmény: Törölt nick (1491)
FRODO Creative Commons License 2003.02.24 0 0 1493
Az általánosítást nem figyeltem meg. Hol található?
Az, hogy elmondtam, hogy szerintem Tulipán mire gondolt, az mitől belédkötés?
Szerintem a "hibák vannak", "képtelenség" megfogalmazás egy kissé túlságos leegyszerűsítése a dolognak, ezért próbáltam más aspektusból megvilágítani a kérdést. Ez miért belédkötés?

Az a belédkötés, hogy a sokszor, sok helyen kifejtett véleményedet húztam rá erre a dologra is? Én csak vicceltem vele, miért nem vetted annak?
Én ugyanis azt a részt, ahol leírod, hogy ha valamit sosem tapasztaltál, más viszont igen, az csak azért lehet, mert annak a másnak hibás a berendezése, meg egyébként is képtelenség, viccesnek találtam.

Előzmény: Kirké (1490)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.24 0 0 1492
Arról nem is beszélve, hogy akinek nincs kislánya, az valószinüleg nem tudhatja, hogy a kislányok guggolva pisilnek, ezért nincs ilyen gondjuk.
S aki minden idegen wc ülőkére ráül, világmegvető bátorsággal, annak sem.
Előzmény: Törölt nick (1491)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.24 0 0 1491
Frodo, amennyiben valaki kis terpeszben áll, tényleg nem vezeti a szőr.
Bár amennyiben valakinek kis terpeszkor nem simul össze a nagyajka, annak nincs ilyen problémája.
Tehát tényleg "szerkezetbeli problémák" vannak.

Persze, akinek kis terpeszben is szétáll, mint a bécsikapu, az ezt nem ismeri.
:-)

FRODO Creative Commons License 2003.02.24 0 0 1489
Senki sem mondta, hogy olyan nagy gondot okozna, azt sem, hogy mindig, annyit mondtam: időnként.

Nem mintha ez olyan nagy horderejű dolog lenne, hogy az ember önigazolásra szorulna miatta, csak megjegyzésre került a jelenség.

Neked pedig azt egészségedre, hogy ismét kifejthetted ezt az önigazolásos nézetedet egy teljesen pitiáner, jelentőség nélküli, gondot nem okozó ügyben.

Előzmény: Kirké (1488)
FRODO Creative Commons License 2003.02.24 0 0 1487
Na, sejtettem.
Biztosan túl hájas a punci, ha ilyesmi előfordul. Ez meg azért lehet, mert az illető vagy túl sokat eszik, vagy túl keveset mozog.

Különben miért képtelenség, hogy a szőrszálak vezetik a nedvességet? Ugyanúgy, ahogy a haj is. Ha előrehajolsz vizes hajjal, és a végét egy kicsit oldalra elhúzod, akkor nem egyenes vonalban fog lefolyni a víz, hanem követi a hajszálak vonalát, mint valami elvezető árkot.

Másrészt az, hogy fröcsköl-e vagy sem, függ a mennyiségtől, és a "sodrás" erejétől is. Még tán attól is, hogy kilóg-e a macska nyelve, és hogy mennyire.

Mondjuk az teljesen nyilvánvaló, hogy a berendezéssel van a baj, ahogy írtad is. Más lehetőség szóba sem jöhet.

Előzmény: Kirké (1486)
FRODO Creative Commons License 2003.02.24 0 0 1485
Ha nincsen szőr, nincs, ami egyenes sugárban vezesse a pisit, és kissé fröcskölhet időnként.
Előzmény: Lorraine (1483)
Vadmalac az ebadta Creative Commons License 2003.02.24 0 0 1479
Bocs, hogy férfi létemre belekotyogok, bár nem minden ok nélkül olvasgatok itt...

A csipesszel megfogok egy szőrszálat, és kihúzom. Zutty. Aztán jöhet a következő, nemde?

A gyantával megfogok sok szőrszálat egyszerre és aztán kitépem őket. ZUTTY.

De mi a különbség? Miért nő vissza hamarabb a gyanta után, amikor ugyanaz történik a szőrszállal?

Szimplán csak nem értem.

Előzmény: Kirké (1470)
zitababy2 Creative Commons License 2003.02.24 0 0 1478
Kedves Mondaine,

nekem is küld el, légy kedves, mert ősrégóta keresgélek ilyen kozmetikust, de sajna ez nem szokvány...:((
Bár lehet, h. csak egyszer kell elmennem Hozzá, miután úgyis belehalok :)

Köszi,

Zitu

Előzmény: Törölt nick (1471)
Szalai Zsófi Creative Commons License 2003.02.24 0 0 1477
Ettől? Pedig nem is írtam semmi különöset!
Előzmény: florika (1473)
Zsebibaba2 Creative Commons License 2003.02.23 0 0 1476
Zuglo, az jo. Megirnad a cimet? Lehet, hogy osszeszedem magam, es kiprobalom:)
Előzmény: Törölt nick (1471)
florika Creative Commons License 2003.02.23 0 0 1473
Kedves Zsofi!
Nagyon felizgultam!
Előzmény: Szalai Zsófi (1466)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.23 0 0 1471
Zuglóban, és tényleg.
Hát én nem élném túl. Szerintem a környéken mindenki tudja, ha nála vagyok, a kiabálásból:-)pedig nem egészen csináltatom:-)
Előzmény: Zsebibaba2 (1469)
Zsebibaba2 Creative Commons License 2003.02.22 0 0 1469
Es hol lakik a kozmetikusod?
Tenyleg teljesen?
Tul lehet elni?

Zsebi

Előzmény: Törölt nick (1468)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.22 0 0 1468
Csajok, az én kozmetikusom vállal, és birja a sikolyokat is.
:-)
Előzmény: Joiya (1467)
Joiya Creative Commons License 2003.02.22 0 0 1467
Sziasztok,
rutinos gyantáztatóktól kérnék segítséget :) Nagyon utálom már a borotvát, azt hogy "sötétebb" a bőr a borotvált helyen is, hamar nő, másnap már nem sima, erősödik a szőr, stb-stb.
Hol találok olyan kozmetikust, aki az intim részek szőrteleítését is vállalja, és mindenzt ügyesen, lehetőségekhez mérten fájdalommentesen teszi?
Azt hiszem inkább ezt a megoldást választanám, mert a csipesszel egyesével szőrtépés is elég drasztikusan hangzik, a rászánt időről és kínról nem is beszélve, a borotvát meg hanyagolni akarom végre.
Köszi előre is :)
J.
Szalai Zsófi Creative Commons License 2003.02.21 0 0 1466
Sziasztok!
Ahogy én csinálom. Ráülök a kád szélére (a lábaim a kádban vannak), szétterpesztek, víz, borotvahab, kicsi várakozás, és borotva. A dombnál nincs probléma. Az ajkakat széthúzom (természetsen közben előrehajolok és nézem, amit csinálok, nem vaktában "lövöldözök", mert még elvágnám magam) és nagyon finoman borotválom. Minden irányba végighúzom a borotvát, mert nő mindenfele a szőrzet. Ez kb. három perc. A párom is borotválja magát, neki öt perc a zacsik miatt. És bizony, aki borotválja, annak rá kell szánni a kétnaponta három percet (ez egy kicsit több az elején, de bele lehet jönni),mert bizony szúr. Sok sikert!
Zsebibaba2 Creative Commons License 2003.02.21 0 0 1465
Lehet, hogy volt mar szo rola, akkor bocsi:)

Engem az erdekel, hogy probalta-e mar valaki gyantaztatni teljesen? En egy ido ota szoktam, most mar viszonylag sokat, de teljesen meg sose probaltam. Ugy hallottam, van, ahol csinalnak ilyet. Tudtok ilyen helyet? Nagyon faj?

Zsebi

zitababy2 Creative Commons License 2003.02.21 0 0 1464
Nahát, ezt a kézkrémet már én is használtam, de eszembe sem jutott, h. erre is jó! :))
Ezért (is) imádom a fórumot..
Köszi,
Zitu
Előzmény: Kirké (1463)
Joana Creative Commons License 2003.02.21 0 0 1462
Van a Niveától meg a Florenától is nöknek való aloé verás krém, ami direkt borotválkozás utánra való. Nekem nagyon bevált, azóta nem pattogzom. A Florena jóval olcsóbb mint a Nivea, de ugyanolyan jó.
Előzmény: Törölt nick (1460)
Hibiscus Creative Commons License 2003.02.21 0 0 1461
Nekem is kipattogzik akkor, ha túl gyakran borotválom. A dm-ben lehet kapni kétféle krémet, az egyik a szőrnövekedést gátolja, lassítja, a másik pedig kifejezetten szőrtüszűgyulladás-elleni. Valami gagyi magyar cég csinálja (Stella?), néha szoktam használni.
Egyetlen bevált dolog, ha nem szedem le túl gyakran (ez van, hogy 10 napot is jelent, de inkább hetente). Bár baromi ronda, ahogyan növekszik, de néha a tökéletesen eredmény eléréséhez meg kell hozni ezt az áldozatot.
Előzmény: Törölt nick (1456)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.21 0 0 1460
Most nevetni fogsz:
(valóban nagyon érzékeny a bőröm) Nem a bugyi alatt van a problémám, hanem mellette. Ha mellette legyantáztatom, utána a bugyi alatti résznek semmi baja a borotvával. De azon kivül...ha véletlenül hirtelenazonnal kell lépni valamit, és nekiesek borotvával (merugye gyantáztatni nem lehet minden héten, és három szőrszálnak neki sem áll a kozmetikus), két nap múlva sirni tudnék a történésektől....És azon semmi sem segit, se hab, sem krém, sem neogranormon, se semmi.
Előzmény: Törölt nick (1457)
Sutan Creative Commons License 2003.02.21 0 0 1459
A Lendan cégnek van egy egész jó terméke, egy hab, amit a szőrtelenítés utáni kezelésre fejlesztettek ki. Ugyan ez sem biztosít teljes védelmet (ahogy semmmi más sem) a szőrtüszőgyulladás ellen, de a használata sokat javíthat a helyzeten.
Előzmény: Törölt nick (1456)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!