Keresés

Részletes keresés

Shaba19 Creative Commons License 2001.08.30 0 0 1000
Hétvégére tervezek egy teljes szőrtelenítést (ez főleg a páromnak szól), de egy kis
izgalmat is visz az egészbe.
Néhány hónappal ezelőtt amikor a párom nagyon szerette volna ha sima
lennék mondtam neki, hogy ez elég macerás dolog, a szeméremajkaimon és a popóm
körül nem túlzottan látom mit csinálok és én csak úgy nem fogok kínlódni, hogy a krém
kimarja a puncimat, meg a popómat.
Ekkor ő rögtön felajánlotta a segítségét, persze jól be is pörgött (ennek látható jelei is voltak).
Én belementem. Először nem a legjobban sikerült a dolog, mert ügyetlenkedett (túl sokáig
totojázott, húzta az időt, gondolom élvezhette a látványt, észrevettem, hogy előszeretettel
nézi a testemet és fel akarja falni, ezt szintén a nadrágja elején láttam).
Szóval én meguntam az egészet és mondtam neki, hogy többet nem vagyok hajlandó ilyen
kalandokra, ő erre lelombozódott, már éppen kezdte beleélni magát a helyzetbe igérgette,
hogy egész nyáron karban fogja tartani a puncimat :-))), nem engedi, hogy a szőrszálak elrontsák a látványt. Persze elmúlt néhány nap és nekem is megtetszett a "mű". Újra kedvem támadt igénybe venni a "szolgáltatást".
Másodszor sokkal határozottabban lépett fel és én is elkezdtem élvezni a dolgot, rájöttem nem
is olyan rossz az egész, miközben akarva akaratlanul hozzá-hozzáért a klitoriszomhoz amit nagyon szeretek és jóleső érzés számomra.
Nemsokára elkészült a puncikám olyan sima volt mint még soha és nem maradtak szőrszálak
mint amikor én csinálom.
Ettől kezdve ezt a tevékenységet ő végzi.

Allia Creative Commons License 2001.07.25 0 0 999
Elobb olvas, utana szolj. Ha van kerdesed, szivesen leirom ismet, ugyanitt. :-)))
Előzmény: natus (995)
Nőgyógyász Creative Commons License 2001.07.21 0 0 998
Akkor jobb a borotválkozás, mint a lézer ... a habbal csodákat lehet művelni ;-))
Előzmény: natus (991)
wicked_pictures Creative Commons License 2001.07.21 0 0 997



Neki aztán van szép puncija.
http://www.extra.hu/jennaqueen

natus Creative Commons License 2001.07.20 0 0 996
Néha nem árt egy kis ismétlés... Mint tudjuk, ...a tudás anyja. Ja, meg egy újszülöttnek is.... :-))

Inkább én szúrtam el, de mindketten javíthatunk 1000-nél. :-))

Előzmény: Qwer (994)
natus Creative Commons License 2001.07.20 0 0 995
Hát ha arra gondolsz, hogy a szőrtelenítés közben a fizikai behatás erekciót, vagy a csikló megnagyobbodását eredményezi, akkor tévedsz!
Ne haragudj, de volt már ilyen kezelésben részed? Vagy csak most tervezed, és szeretnéd a kétségeidet eloszlatni? :-)
Előzmény: Allia (992)
Qwer Creative Commons License 2001.07.20 0 0 994
No én még ezt is elszúrom... :((
Most 900.

Q.

Előzmény: Qwer (993)
Qwer Creative Commons License 2001.07.20 0 0 993
Off on
900.
mostmár ninsc sok hátra az 1000.-ig !
off off

Egyebkent a lézeres szörtlenítésröl már volt szó itt, talan 1,5 éve...

Q.

Allia Creative Commons License 2001.07.20 0 0 992
Nem magától a szörtelenítéstől jön izgalomba (nme valódi, szexuális izgalom) a páciens, hanem attól az egyszerű ténytől, hogy a fizikai behatástól bizony odatódul a vér. Ettől ugye érzékenyebbé válik.
Előzmény: natus (991)
natus Creative Commons License 2001.07.20 0 0 991
Arra azért kíváncsi lennék! :-))))))
Egy szőrtelenítés során nem hiszem, hogy sokan felizgulnának! Szerintem senki... Vagy ha igen, akkor az mazohista... :-)))
Előzmény: brianwhite (990)
brianwhite Creative Commons License 2001.07.20 0 0 990
Én a páciensre írtam hogy izgalomba jön.
Előzmény: natus (989)
natus Creative Commons License 2001.07.20 0 0 989
1.: Kozmetikus nem dolgozhat lézerrel. Ezt kizárólag bőrgyógyászok kezelik.
2.: Mivel ez a munkája, így -hidd el- nem fog izgalomba jönni. Számára ez ugyanolyan tevékenység, vagy legalábbis annak kell lennie, mint ha pl. a lábadat, vagy ar arcodat kezelné. Legfeljebb még jobban oda kell figyelni az adott területre!
3.: A nemi szervek közül a herék azok, melyek a legközelebb vannak a bőrfelülethez, minden más jóval mélyebben helyezkedik el, így azokra nincs semmi hatása sem a lézernek. A herékkel kapcsolatban pedig, mint írtam:megoszlanak a vélemények.

Csak annyit még a lézeres kezeléshez, hogy itt minden egyes szőrszálat külön-külön kezelnek, mert a lézersugarat a szőrszál vezeti a szőrtüszőbe, s ezt követően fejti ki ott romboló hatását. Ennek köszönhetően akkor a legjobb hatásfokú a kezelés, ha minél sötétebb a szőr, s minél világosabb a bőr. Ősz, szőke szőrszálak, vagy csoki barna test esetén ne is próbálkozz! Ha már volt róla szó, akkor bocs! :-)

Előzmény: brianwhite (988)
brianwhite Creative Commons License 2001.07.20 0 0 988
Én is attól tartok, hogy a nemiszervekre kifejtett hatása még nem tisztázott a lézernek. Meg különben is olyan furcsának tartanám, hogy a kozmetikus lézerezi az intim részeket. Még a végén izgalomba jön a páciens és akkor mi lesz?
Előzmény: natus (987)
natus Creative Commons License 2001.07.20 0 0 987
Mo.-on -ha jól emlékszem- kb. 2 éve elérhető a lézeres szőrtelenítés. Mikor pár szalont végigjártam, akkor még nem volt megszokott az ágyék teljes szőrtelenítése sem női, sem ffi részére. Valójában több helyen is teljesen bizonytalanok voltak, hogy ez milyen összeget jelent, mert általában csak bikinivonalra volt kalkulált áruk.
Bár nem teljesen ezen topic témájához tartozik, de érdekesek a herezacskó szőrtelenítésével kapcsolatos állásfoglalások: van aki nem javasolta, míg van aki azt is vállalja. Ezek után döntse el az érintett, hogy vállaja-e? A nők esetében semmilyen problémás terület sincs.
Előzmény: brianwhite (983)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.19 0 0 986
Elnézést, beragadt a Shift gomb. Nem dőlt szövegnek szántam onnantól, hogy "Ha bundás szőrzet..."
Előzmény: Törölt nick (985)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.19 0 0 985
Gondolj már bele: ha teljesen csupasz az arcod (vagy bármely testrészed), sokkal védtelenebb is, hiszen bármi közvetlenül tud érintkezni a bőröddel, nincs ami a karcolást, koszt, port, bacikat felfogja.

Belegondoltam. Nekem csupasz az arcom (szép is lennék szakállasan:-))). SZóval, ha igaz lenne pl. az arcszőrzet védelmi szerepe, akkor nekünk, nőknek is lenne borotbálnivalónk a pofinkon. Ezért nem hiszem, hogy a divat határozná meg ezt.

Nem tudom, nőtársaim tapasztalták-e, de én sokszor (főleg télen), hogy pl. sokkal jobban fázik a lábszáram, ha le van borotválva, minthogy ha éppen frissen borotvált

Ha bundás a szőrzet a lábon, akkor elhiszem, hogy melegebb télen. Egy teljesen átlagosan pihés lábszáron ez vajmi kevés védelmet nyújt a hideg ellen. Én mindenesetre nem tapasztaltam télen az általad leírtakat. (Pedig nő vagyok). És akkor most a bacik vagy a hideg ellen véd a lábszőrzet? Szerintem egyik ellen sem. Valamikor, az evolúció megfelelő szintjén talán volt funkciója a természetes környezetben, és nem kétlem, hogy védelmet nyújthatott a bozótosban. Ma már egyszerűen csak még van.

Előzmény: Roxi (976)
Nick Grabowski Creative Commons License 2001.07.19 0 0 984
A lézer egy kicsit drága nekem. Meg nem is vagyok tisztában egészen a működésével, de valószínűleg nem igényel annyi érintést, mint a mostani módszerek...
brianwhite Creative Commons License 2001.07.19 0 0 983
A puncin senki nem próbálta még a lézeres szőrtelenítést? Csak gyanta vagy borotva? Esetleg külföldön már régebb óta megy a lézer?
Nick Grabowski Creative Commons License 2001.07.09 0 0 982
Macska=punci. Mert alapesetben a macska is szőrös, meleg, és lehet simogatni :) A szót sajnos nem én találtam fel, a topicban is sokan használják rajtam kívül.
Előzmény: Kurtafarkú kismalac (981)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2001.07.09 0 0 981
Nekem nem volt egészen világos, hogy mit értesz "bundás macska" alatt. Egy igazi négylábú macskát? Olyat szoktál kóstolgatni?
Lehet, hogy naivnak tűnik a kérdés, de tényleg nem értem. Felhomályosítanál?
Előzmény: Nick Grabowski (979)
fulgur Creative Commons License 2001.07.08 0 0 980
Szívemből szólsz! :))
Előzmény: marita (978)
Nick Grabowski Creative Commons License 2001.07.07 0 0 979
Én is szeretem a Kedves szőrzetét igazítani. És - ugye - neki semmi kifogása nincs a dolog ellen, sőt, már előttem is így hordta. Egy ideig csak elkisértem a kozmetikushoz, és áhitattal bámultam, ahogy a lány bíbelődik a Kedvesem bundájával. Aztán rászoktunk a házilagos megoldásra. Mindig jókat szórakozom a különféle fazonokon amiket belenyírok, de végül mindig teljesen megkopasztom. Mindketten úgy szeretjük. Sem a szaga, sem az íze nem rosszabb, mint egy bundás macskának, ezt tanusíthatom :) Ellenben sokkal egyszerűbb bevizsgálni... :))
marita Creative Commons License 2001.07.07 0 0 978
Ez a topic el fog aludni, pedig nagyon szep a borotvalt punci.
Timna Creative Commons License 2001.06.25 0 0 977
Szerintem ne bátortalanodj el, először én is szagosabbnak éreztem, de aztán 1-2 hét alatt ez eltűnt. Igaz, kicsit off vagyok mert esetemben kukiról van szó :)
Az meg hogy a szőr a bacik ellen véd, szerintem marhaság.
Na mindenkinek jó csupaszolást!
Ui: barátnémtól is "megkövetelem" a dolgot, sőt szoktam neki intimfodrászkodni is, tök buli.
Előzmény: connie (974)
Roxi Creative Commons License 2001.06.25 0 0 976
"De akkor mi a helyzet a fériak arcszőrzetével? Ha eleve kell a funkció, akkor miért van az, hogy sokkal ápoltabb vagy ápoltabb benyomást kelt a csupasz arc?"
/***/ Ezt csak a mai kor hozta és ez a divat. Ha belegondolsz, régebben mégcsak nem is fürödtek az embereke és a barna bőr a "parasztok" jellemzője volt, akkoriban a fehér volt a divat. Meg az, hogy nem mosakszunk és hemzsegnek a tetvek a paróka alatt. Akkoriban biztosan a szőrös testrészek voltak kedveltek. Ha akkor éltél volna, szerintem nem tartottad volna ápolatlannak.

"És aki borotválja a szakállát, az szerinted valami védelemtől fosztja meg az arcát?"
/***/Szerintem mindenképpen. A szőr egy réteg. ugyanúgy, mint bármely ruhadarab. Gondolj már bele: ha teljesen csupasz az arcod (vagy bármely testrészed), sokkal védtelenebb is, hiszen bármi közvetlenül tud érintkezni a bőröddel, nincs ami a karcolást, koszt, port, bacikat felfogja.

"És mi a funkciója a lábszőrzetnek? Nehogy már ott is bacifogó szerepet töltsön be!!"
/***/Nem tudom, nőtársaim tapasztalták-e, de én sokszor (főleg télen), hogy pl. sokkal jobban fázik a lábszáram, ha le van borotválva, minthogy ha éppen frissen borotvált. Vagy pl. a nap is hamarabb megfogja, könnyebben leég, mintha szőrös lenne. Szóval nem kell nagy dolgokra gondolni...

Előzmény: Törölt nick (972)
tojo Creative Commons License 2001.06.25 0 0 975
Ahhoz kepest, hogy teljes testunket is fedhetne (mint ahogy fedte is) szorzet, szerintem igenis van jelentosege annak, hogy hol maradt meg. Az ilyesminek torzsfejlodesi oka van, csak en nem tudom, hogy mi.
tojo
Előzmény: Törölt nick (972)
connie Creative Commons License 2001.06.24 0 0 974
pár napja a párom is leborotválta nekem
nem tudom miért, de teljesen visszataszítónak tartom így
olyan, mintha újra 10éves lennék ...
brrrrrrr....
ráadásul nő, és viszket és szúr
és beleragad a wcpapír, és bár egyáltalán nem logikus, de sokkal erősebbnek és kellemetlenebbnek érzem az illatát is.

szóval a kis csinosra igazított fazon szerintem is szép, de ezt még egyszer nem csinálom meg.

ennyi az én tapasztalatom

üdv.
connie

Timna Creative Commons License 2001.06.22 0 0 973
Ügyes, ügyes :)))
Előzmény: Nőgyógyász (969)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.22 0 0 972
De akkor mi a helyzet a fériak arcszőrzetével? Ha eleve kell a funkció, akkor miért van az, hogy sokkal ápoltabb vagy ápoltabb benyomást kelt a csupasz arc? És aki borotválja a szakállát, az szerinted valami védelemtől fosztja meg az arcát?

És mi a funkciója a lábszőrzetnek? Nehogy már ott is bacifogó szerepet töltsön be!!

Előzmény: tojo (971)
tojo Creative Commons License 2001.06.22 0 0 971
Pedig teljesen nyilvánvaló, hogy nem véletlenül van ott. Vagy valamilyen védő-elrejtő szerepe van, vagy ellenkezőleg, figyelemfelhívó. Mint ahogy a hajnak is van mindkettő.
tojo
Előzmény: Timna (966)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!