Keresés

Részletes keresés

Nikolett&Zsolt Creative Commons License 2017.09.10 0 0 56

Megbízható, mosolygós, kedves, segítőkész, 28 éves budapesti nő vagyok. Párommal együtt szívesen kötnénk eltartási szerződést egy idős nénivel vagy bácsival. :) Párom délutánonként, én pedig délelőttönként tudnék segíteni.

Email címem: sz.niki@citromail.hu

dzsenifer96 Creative Commons License 2017.08.15 0 0 55

Megbízható fiatal egyetemista pár keres olyan budapesti idős Hölgyet/Urat/párt, akivel eltartási szerződést köthet ottlakással. 

dzsenifer96@gmail.com, 06303224717

Váradi Krisztián Creative Commons License 2017.08.15 0 0 54

Jo napot Váradi Krisztián vagyok munka helyel rendelkezem referenciám van idös hölgyel vagy ural kötnék eltartási szerzödést ott lakással vagy anélkül nem szenvedne hiányt semmibe várom a jelentkezöket varadi199@gmail.com tisztelettel Váradi Krisztián

ákos04 Creative Commons License 2017.08.06 0 0 53

KERESEM azt az idős Hölgyet vagy Urat, aki eltartási szerződést kötne velünk (nem ottlakással)! Budapest és vonzáskörzete egyaránt szóba jöhet. 

Megbízható, lelkiismeretes és alkalmazkodó férfi vagyok, biztos anyagi háttérrel. Telefonos egyeztetés és személyes találkozó feltételével. 

Elérhetőségeim: akon0144@gmail.com ; tel.: 06305731464 

jkata00 Creative Commons License 2017.08.03 0 0 52

Eltartási szerződést kötnék a XV kerületben idős nénivel, bácsival vagy házaspárral. 52 éves, munkahellyel és egy 13 éves tündéri, udvarias kislánnyal rendelkezem.

Minden megoldás érdekel. jkata00@citromail.hu

L.zsuzsi1980 Creative Commons License 2017.07.25 0 0 51

Szép napot kívánok,

Keresem azt az idős, budapesti lakhelyű,kedves nénit akinek az életét egy picit szebbé, jobbá tudom tenni, akár ottlakással is eltartási szerződésért cserébe.

Empatikus, kedves,fiatal nő vagyok aki nem rég veszítette el az édesanyát(Haláláig ápoltam, gondoztam).Amennyiben szeretne egy "pót unokát"kérem hívjon bizalommal. Tel. szám: 06 20 2588 763

Emőke78 Creative Commons License 2017.06.19 0 0 50

Keresem azt az idös nénit aki eltartási szerzödést kötne velünk nem ott lakásal vagy ha igényli akor az is megoldható .Dunaharaszti Dunavarsány Budapest vagy 30 km körzetben Pestöl .Ha ön lenne az hivjon bátran hogy megismerhesük egymást 06307112145

Előzmény: szaszito (49)
szaszito Creative Commons License 2017.06.17 0 0 49

Jó napot! Egyedül álló anyuka vagyok 2 gyerekkel ès Budapesten kötnèk eltartási szerzödèst lehetőleg ottlakással!!! 06313274717

Andi vas megye Creative Commons License 2017.06.17 0 0 48

47 éves vagyok, van egy tüneményes 8 éves kislányom! Eltartási szerződést kötnék idős nénikével vagy házaspárral Sárváron, esetleg Sárvár közelében, aki v. akik pótnagyija lenne kislányomnak! ☺

Radcliff Creative Commons License 2017.06.05 0 0 47

Eltartási szerződést kötnék idős hölggyel vagy úrral Budapesten. 43 éves, káros szenvedélyektől mentes, dolgozó férfi vagyok. Amennyiben úgy gondolja, érdemes lenne személyesen találkoznunk, kérem, keressen a következő számon: +36 20 587 24 07 Köszönöm.

Gábor Nagy 06 Creative Commons License 2017.04.11 0 0 46

Eltartási szerződét kötnék idős hölggyel, vagy úrral! Mivel jelenleg is egészségügyben dolgozom, így nem okoz gondot a betegek ápolása sem. Amennyiben úgy érzi, én lennék a megfelelő ember, hozzátartozója ápolásához/gondozásához, kérem keressen a lent megadott elérhetőségeken, hogy személyesen is meggyőződhessünk a kölcsönös szimpátia meglétéről!
Tel: 30/508-6140

Erzsike1964 Creative Commons License 2017.03.20 0 0 45

52 éves, agilis özvegyasszony eltartási szerződést vagy örökösödési szerződést kötne idősebb budapesti úrral vagy hölggyel. Érdeklődés esetén kérem e-mailen keressenek: hirdetes_eladas@freemail.hu

marcselo49 Creative Commons License 2017.02.10 0 0 44

Szép napot mindenkinek.Marcselo49vagyok keresem az igazit, már mint az eltartót, még mindig nem jelentkezett az igazi jelölt, sajna csak futó telefonos beszélgetések voltak,pedig nem akarunk nagy elvárásokat.. Hívj nyugodtan hátha bejövünk egymásnak mint embertársak,és tudnánk közössen szépen békességben élni.06305837619.

Zsuzsanna1968 Creative Commons License 2017.01.22 0 0 43

Eltartasi szerzodest kotnek idos nenivel, bacsival. Idosgondozokent dolgozom jelenleg kulfoldon, de gyakran jarok haza igy barmiben tudok segiteni amennyiben szukseges. Nem feltetel az ottlakas, igazabol valaki olyat keresek aki a potanyukam vagy potapukam is szeretne lenni. Termeszetesen az anyagi segitseg mellett minden mas segitsget fel tudok ajanlani, de a legfontosabb talan a szeretetem ! 48 eves diplomas, intelligens holgy vagyok. Koszonom, hogy elolvasta a soraimat. Tovabbi szep napot ! Zs

Erika171 Creative Commons License 2016.11.30 0 0 42

Eltartási szerződést kötnék életjáradékkal budai vagy belvárosi lakásra. Megbizható és leinformálható komoly középkorú vidéki házaspár vagyunk. Kérem hivjon ha érdekli és egy személyes találkozon megbeszéljük a részleteket.

Email: lengyel.erika71@gmail.com 

Telefon: 06 70 440 2996

[fidelio] hnoja Creative Commons License 2016.08.29 0 0 41

Pedagógus házaspár 20 éves egyetemista fia részére szeretne eltartási szerződést kötni Budapesten. A fiú udvarias, házias és jólnevelt, káros szokásai nincsenek. Az alábbi címre várunk érdeklődéseket, kérdéseket: hnoja68@gmail.com.

K.Erzsébet cki Creative Commons License 2016.08.14 0 0 40

Üdvözlöm!

Ha aktuális még a hirdetése ?Érdekel.

K.Erzsébet

Előzmény: marcselo49 (36)
antibes9 Creative Commons License 2016.07.13 0 0 39

ÉLETJÁRADÉKI SZERZŐDÉST KÖTNÉK SZÉPKORÚ HÖLGGYEL/ÚRRAL/HÁZASPÁRRAL-BÁRHOL MAGYARORSZÁGON!

Amit kínálok:

-Ügyvéd vagy közjegyző előtt történő szerződés kötés.

-Magas havi fix életjáradéki díj, amely személyesen, postán vagy banki átutalás útján kerül fizetésre.

-Haszonélvezeti -és elidegenítési jog az ingatlanra.

-Ottlakás nélkül.Szükség esetén segítség a takarításban, bevásárlásban, orvoshoz kísérés.

Bárhol Magyarországon, kölcsönös szimpátia és megbeszélés alapján.

Magamról:

Középkorú,diplomás.Biztos egzisztenciával és saját otthonnal(ingatlannal) rendelkezem.

Érdeklődni:

lennaes11@gmail.com

olgi42 Creative Commons License 2016.02.09 0 0 38

Üdvözlök mindenkit!

Abban igaza van az előzőeknek hogy az eltartó hamarabb elmehet mint az eltartott benne voltunk .

A hugom eltartott gondozott egy 85 éves nénit,7 évig ,a hugom elhunyt ,és a néni három honapra rá halt meg,igy a sogorom örökölte a lakást aki nem tett semmit,még a kisuját sem mozditotta  érte.

Viszont ezek a pótnagyik ,egyik oldalon egymásután 9 potnagyit kerestek.Szerintem ilyesmivel nem igazán tudják megfogni az idős néniket vagy bácsikat mivel mindenki ezt keresi .Tudom ma nehéz lakáshoz jutni de egy huszonévéves fiatal azt sem tudja hogyan kell gondozni.csak az tudja aki ilyenben már tapasztalt, mert benne volt.

A másik meg már félnek az idősek az idegenektől általában ismerősöket várnak.

Tisztelettel 

Olgi42

szabó dina Creative Commons License 2016.01.20 0 0 37

ELTARTÁSI SZERZŐDÉST KÖTNÉNK KEDVES IDŐS HÖLGYEL ÚRRALVAGY HÁZASPÁRRAL. GONDOSKODÁST ÉS SZERETŐ CSALÁDOT BIZTOSÍTANÁNK SZÁMÁRA.50 ES VIDÉKI HÁZASPÁR VAGYUNK SZÉP VIDÉKI HÁZZAL,JÓ LEVEGŐVEL ,AMI PÁR ÉVE LAKATLANUL ÁLL MERT MUNKÁNK A FŐVÁROSHOZ KÖT.

marcselo49 Creative Commons License 2016.01.03 0 0 36

Pest megyében ,Szob közelében ,idős házaspár, fűtött szoba,konyhát rendezett körülmények között,albérletben vagy eltartási szerződésbe kiad.Csak.tel.kapcs.06-30-5837619.

marcselo49 Creative Commons License 2016.01.03 0 0 35

Színemből Kívánok Mindenkinek Egészségben ,Boldogságba, és Szeretettben teljes Új-Esztendőt !!!!Kedves fiatalok rettenetes öröm részemről,hogy pont ezen az oldalon kezdtem keresgélni,és így mindjárt le is vehetem a félelmeiteket,és aggodalmaitokat,ami természetes 80%igaz is lehet.Jó Magam egy 67-éves idős nyanya-vagyok,nem éppen kirobbanó EÜ-állapotban de azért még mobil.Az Apusom novemberben volt 80,eleinte mogorva,mert sajnos nagyon nagyot hall,és lassabban érti a dolgokat.Na a lényeg ami fontos::::Pest.megye.Szobhoz nagyon közeli Nagyközségben élünk,3-szoba összkomfort+garázs+kazánház+pince+gazdasági épületek,az-az tyúk-disznó-nyúl-3-4 db bárány esetleg 1-2 borjú saját szükségletre,ezek mind egy 400-öleskertben .Na akinek erre volna kedve és akarata az már befutó.Mi azt szeretnék a kert akármire is használják rendezett tiszta legyen,persze a felsorolt állattartás nem kötelező ezt Én csak büszkeségből írtam meg,hogy még egy 10-éve milyen aktívak voltunk még a Papával.5x5 szoba konyha,központilag fűtött  lakás tudunk most adni,a többit a befutóval közösen.Gyakorlatilag egy élni-dolgozni-egyről a kettőre törekvő unokának és menyecskének valót keresünk. HÁT BOCSI-DE ÉN SZERETEM APRÓLÉKOSAN ÁTDUMÁLNI A MONDANI VALÓM.Sok szerencsét. csak telefon::::Marcsima 06-30-583-7619.

BabiTak Creative Commons License 2015.09.09 0 0 34

Kedves Forumozok!

Ferjemmel keresunk Budapesten idos Bácsit, Nenit, vagy akár Házaspárt akik segitsegre szorulnak! Mi pont ilyen idosellátást keresunk! Kerem hivjon bizalommal, ismerjen meg minket, becsuletesek vagyunk! Dolgozunk mind a

Ketten!

Nagyek

vargababika@gmail.com

0620/2539227. 

Rédei Jánosné Creative Commons License 2011.08.05 0 0 33

Eltartási szerződést kötnénk idősebb házaspárral vagy egyedül élővel Pest megyében bárhol.tel.:36304344223

pauli-f Creative Commons License 2011.07.24 0 0 32

Mi saját pestközeli,természetközeli,közvetlen vízparti házunkbanban,külön lakrészben tartanánk el,gondoznánk (esetleg horgászni is szerető ) idős embereket,lakásért,házért cserébe.

Indokunk nagyon egyszerű és tipikus : túl nagy a házunk és egyedül nem tudjuk fenntartani,viszont reális értékén nem tudjuk eladni.

Mi sem vagyunk már fiatalok ( 56 ),ezért megértjük mire van szüksége egy idős embernek.

gabika63 Creative Commons License 2010.06.09 0 0 31
Eltartási szerződést kötnék idősebb hásaspáral vagy egyedül élővel Kaposvár és környékén.Tel:+36203154206
gabika63 Creative Commons License 2010.06.09 0 0 30
Eltartási szerződést kötnék idősebb hásaspáral vagy egyedül élővel.Tel:+36203154206
szokeangyal Creative Commons License 2010.05.17 0 0 29
Azt elfelejtettem írni, hogy Budapest és környékén :)
Köszönöm még egyszer...
Előzmény: szokeangyal (28)
szokeangyal Creative Commons License 2010.05.17 0 0 28
22 éves anyuka vagyok, érettségivel, női -férfi fodrász és manikűr-pedikűr szakmával rendelkezem.
Van egy 9 hónapos csendes és tündéri fiúcskám, keresek olyan idős Hölgyet vagy Urat, aki szeretne örökösödési/ eltartási szerződést kötni.
Én azt gondolom, hogy,ahhoz, hogy egy ilyen fontos dolgot hozzunk meg, szerintem :) személyesen kell találkozni, beszélgetni és ismerkedni, hiszen ide hiába írnám be magamról az információkat, úgy is fontos az, hogy mi az első benyomásunk egymásról.
Az e-mail címem: gamma_girl@freemail.hu , a telefon számomat nem szeretném ki írni, azt majd e-mailben megbeszéljük, minden egyébbel. :)
Köszönöm, előre is nagyon szépen köszönöm és jó egészséget kívánok.
dna24 Creative Commons License 2010.02.16 0 0 27
Keresek olyan idős nénit akinek nincs családja és szívesen lenne a kislányom pót -nagymamája.Ha szimpatikusak vagyunk egymásnak akkor lehet szó eltartási szerződésről is.Elsősorban XI.kerületben lakó nénit keresek,vagy ahhoz közeli kerületben .Keressen bizalommal.Tel:20/289-9955

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!