Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Net_boy_debr szept. 1. Creative Commons License 497

Sziasztok!

A problémátokra van megoldás! Tudom, hogy ez itt nem a reklám helye, de szeretném megosztani a dolgot:

4. éves hallgató vagyok az orvosi egyetemen és első éves korom óta fejlesztek egy módszert, mellyel viszonylag rövid időn belül (kb. 4-5 hónap) meg lehet tanulni egy módszert. Ez segít fejleszteni a PC izmokat és pszichológiailag helyre teszi az egész szeretkezéskori együttlét idejét. Ha gondoljátok, és van egy pár, akkor vállalom, hogy betanítom ezt a dolgot. Ha esetleg DEBRECENIEK vagytok a pároddal, akkor jó eséllyel pár hónapos gyakorlás után szinte 90%-os sikert érhettek el. A Debrecent azért írtam, mert oda valósi vagyok és innen nem nagyon tudok eljárkálni az egyetem miatt. A gyakorlás amúgy két résztvevős, mert ki kell alakítani egy olyan bensőséges és nyugodt helyzetet, amelyet csak egy pár tud megteremteni.

A címem: nyirirobert84 (kukac) freemail.hu. Kérem csak az írjon, aki komolyan gondolja, mert nincs időm komolytalanokra.

Üdv.

tothgabi18 aug. 23. Creative Commons License 496

Sziasztok. 20 éves srác vagyok és korai magömlésem van. Hasonló korú fiúval beszélgetnék a témáról.
Email : 19vostro94@gmail.com

Gabesz0890 aug. 15. Creative Commons License 495

neked aztán megértőfeleséged van inkább támogatna vagy próbálna segíteni  buta megjegyzésekkel csak ront a helyzeten

Előzmény: kori77 (493)
Kriptaszökevény aug. 14. Creative Commons License 494

sosem lennék képes így szarrá alázni magam a párom, egy nő előtt, hogy egy senkiházi jöttment köcsög megtépázza a tekintélyemet...

Előzmény: kori77 (493)
kori77 aug. 14. Creative Commons License 493

Sziasztok.Nekem is ez a problémám.Van feleségem és már párszor mondta is szex után hogy ezért kár volt mekiallni. Rábeszeltem egy hazibarátra ő első alkalommal másfél órát dugta :)

zoltán974 aug. 10. Creative Commons License 492

Bocsi tudom miröl beszélsz.

nekem sincs barátnöm mert nehéz beszélni erröl a problémárol.

Előzmény: Gabesz0890 (491)
Gabesz0890 aug. 4. Creative Commons License 491

egy nővel szeretkezni egyáltalán nem tudok

Előzmény: Gabesz0890 (490)
Gabesz0890 aug. 4. Creative Commons License 490

csak az a baj hogy az első percben fél percben el is mennék csak megállok fél percekre orgazmus határán és úgy huzom el egy óráig de eddig nem javult a dolog

Előzmény: zoltán974 (489)
zoltán974 aug. 3. Creative Commons License 489

Gabesz te mit keresel ezen az oldalon ha egy óráig birod?

én annak is örülnék ha 15 percig birnám elélvezés nélkül.

Előzmény: Gabesz0890 (488)
Gabesz0890 aug. 1. Creative Commons License 488

Üdv:

Nekem az lenne kérdésem mi van akkor ha maszturbációt elhúzom  egy óráig de elélvezek és nem heti egy orgazmust engedek meg magamnak vagy ez így nem jó ? elég koros még mindig nálam ez a dolog :/

szegedikan77 júl. 21. Creative Commons License 487

Próbáld ki a kamagra termékeket. A zselé és a rágótabletta is segít, de van egy spec 2in1 készítmény is. Ezekkel sokáig fogod bírni.

zoltán974 júl. 21. Creative Commons License 486

Sziasztok

Én is nagyon hamar elmegyek elég csak valami izgatóra gondolni már áll is a zászló. sok mindent olvastam  erröl a témárol

ezért nem tudom mit tegyek  el szeretnék menni orvoshoz csak nem tudom urólogushoz vagy pszihiáterhez

valaki volt már pszihiáternél? mit tud csinálni a gondommal?

FerfiVital júl. 20. Creative Commons License 485

Sziasztok. Akit esetleg érdekel, online röviden összefoglaltam én hogyan tanultam meg az önkontrollt. Ez nem reklám. Az oldalon semmit sem árulok. http://ferfivitalitas.hu/

Péter

nylon harry júl. 2. Creative Commons License 484

Korai magömlésem legyözéséhez keresek hozz

értö személyt!

Bevállaja valaki?

szeged

valaki1969@citromail.hu

Törölt nick ápr. 22. Creative Commons License 483

Korai magömléses fiatal fiúval szívesen ismerkednék (25ig)

Minél gyorsabb vagy annál jobb, többlövetőség előny de nem feltétel.

Forced handjob, orgazmuskontrol és hasonló, enyhe bdsm-mel is fűszerezhető játékokat játszanék.

(lehetsz szégyenlős, szűz, tapasztalatlan, irányítható stb)

25 éves szintén FÉRFI vagyok

e-mail publikus

Henryfong ápr. 22. Creative Commons License 482

Üdv.

Eladó vált egy segédeszköz:

http://www.erotikashow.hu/fleshlight_pink_lady_-the_stamina_training_unit

Tökéletes állapotban van, kb 20 alkalommal volt használva, és adom hozzá az itt a fórumon sokat emlegetett KÖNYVET is!

Ezzel két dologgal, pár hét alatt a múlté lesz a korai magömlésed!

Ára: 9000FT + posta

Ha vkit érdekel írjon!

Gyuri Gyuri ápr. 6. Creative Commons License 481

Korai magömlésem van és szeretnék róla beszélgetni valakivel! Vagy könyvet szeretnék valahonnan letolteni az internetrol !

holalé2 ápr. 2. Creative Commons License 480

ez nem orvosi probléma alapvetően, hanem lelki eredetű, akármilyen nehéz is elhinni.

bár ha van panaszod, pl prosztata gyulladás, akkor akár urológus is meg tudja oldani.

de inkább pszihológust keress meg a problémával.

Előzmény: Gabesz0890 (479)
Gabesz0890 márc. 31. Creative Commons License 479

szerintetek urlogus mit tud kezdeni ezzel a problémával? én ezt öneröből nem tudom megoldani mindenképp orvosi segítséget kérek mert belefáradtam képtelen vagyok szeretkezni maximum ír fel valami gyógyszert

kirimiki márc. 16. Creative Commons License 478

Nem értem ezt a könyvtarhálást. Nem hiszem el hogy ne lenne 2500ft amibe most például a Férfivitalitás könyv kerül,én pár napja vettem meg.Majd írok róla hogy hogy vált be a módszer.

atesz214263 márc. 16. Creative Commons License 477

Üdvözlet Mindenkinek!

Kérem, ha valakinek megvan a lentebb említett könyv vagy bármelyik, ami ezzel a témával foglalkozik, és el tudná küldeni nekem azt nagyon megköszönném!

Nagyon sokat segítene vele!

Előre is köszönöm a segítséget!

enigma123 márc. 14. Creative Commons License 476

Valaki elküldené nekem is ezt a könyvet amiről szó volt itt ??

zaza321 márc. 13. Creative Commons License 475

Üdv Mindenkinek!

Szeretnék segíteni nektek! Azt kell hogy mondjam sajnos nem jó helyen keresitek a megoldást! Fiatalabb koromban mikor még kezdtem nekem is voltak hasonló problémáim, aztán a kezembe került egíy könyv és ez megváltoztatott mindent. Sajna a címét nem tudom de a lényeg a következö: Tudom hogy elcsépelt dolog de tényleg a fejben dől el a dolog! Nevezetesen amikor nekiláttok a pároddal szeretkezni ez mindig jusson eszetekbe!!!!! Az elejétől a végéig a szeretkezés nem a te orgazmusodról szól hanen arról hogy a párodnak örömetszerezz. Eszerint az előjátél se arról szoljon hogy téged kényeztessen te meg legfeljedbb simogatod hanem te kényeztesd őt a legnagyobb tisztelettel szerelemmel ami egy NŐnek jár és ha közben ői simogat vagy kényeztet azt képes leszel irányítani. Nem fog elszaladni a szekér veled. a szeretkezés közben gondolj mindig arra hogy meg kell várni hogy Ő elérje a csúcsok csúcsát és ehet te segíted hozzá azzal hogy belefeletkezel az ő testének minden mozdulatának reakciójánk figyelésébe és annak kiszolgálásába. Ha nem a te testedre figyelsz és nem te vagy a középpont akkorr olyan elnyujtottan tudod kiszolgálni a párodat hogy azon magad is el fogsz csodálkozni! A siker további doppingot fog jelenteni és te lehetsz a legjobb szerető!!! Ne felejtsétek el soha hogy a figyelmetek a NŐ felé irányuljon ne saját magatok felé. Meglátjátok majd a változást és a párotok olyan vehemenciával lessz hálás nektek hogy olyan élményetek lessz amiben még nem volt részetek. Ha továbbra is önző modon közelitetek a párotokhoz a probléma állandosulni fog a sok sikertelenség végett és sajnos a kapcsolat is rámehet. Tehát az ÚT a fontos, a szeretkezés meghittsége, nem pedig a kielégülésed. Addni akarj nem pedig kapni és akkor minden rendben lessz!!!!

bezzeg28 márc. 13. Creative Commons License 474

Sziasztok!El tudná valaki küldeni nekem a könyvet?Előre is nagyon megköszönném!

dred86 márc. 12. Creative Commons License 473

Szia Henryfong,

Egy par honapja irtad, hogy beszerezted a ferfivitalitas konyvet. Az lenne a kerdesem, hogy megvasaroltad vagy valahonnan letoltotted? Ha megkerlek el tudnad nekem kuldeni?
Elore is koszonom!

Udv,

Dred

Előzmény: Henryfong (439)
enigma123 márc. 6. Creative Commons License 472

húú testvér nekem még elküldhetnéd én megköszönném helyettük is!!

FurcsanyGyerencc márc. 3. Creative Commons License 471

A  könyvet kb 15 embernek küldtem el abból jó ha három megköszönte, utána már nem küldtem senkinek.  Ezek után ha kell valakinek a könyv akkor 1500 ft-ért elküldöm és nem kell megköszönni :)

Törölt nick márc. 2. Creative Commons License 470

Sziasztok! El tudnátok küldeni nekem is ezt a könyvet? Új barátnőm van, és nagyon szeretném, ha vele végre rendben működnének a dolgok, de semmiképpen nem szeretnék ezért gyógyszert vagy érzéstelenítőt használni. Minden olyan könyv érdekel, ami természetes megoldásokat javasol. Köszönöm szépen előre is, és sok sikert a sorstársaknak!

somika71 febr. 24. Creative Commons License 469

Kissé korai magömlésem kezeltetném vállalkozó kedvű hölggyel:-)

fsafix febr. 24. Creative Commons License 468

Ez a gyógytea mennyi idő után hat?

Előzmény: xyzzz7 (466)