Keresés

Részletes keresés

nikike. Creative Commons License 20 órája 0 0 556

A volt pasim mindig nagyon hamar elment, szinte egy-két perc sem telt el.

Azért annyira ne csüggedjetek, mert pl. nálam ez nem volt akkora hátrány, hisz ott voltak még a kezei és a szája :)

tibi54321 Creative Commons License 2 napja 0 0 555

szia,

bár nem a kérdésedre válaszolok, de hátha segít valamit..

korábbi hozzászólások között olvastam az anafranilról, ami egy antidepresszáns. nekem ezt kúra szerűen írta fel egy idegorvos alvás paralízisre. 1 hónapig szedtem naponta egyet, ahogy az orvos felírta.

már az első darab bevétele után éreztem, hogy ez nem a nekem megfelelő gyógyszer. folyamatosan ásítanom kellett (szerintem a gyógyszer miatt, mert más változás akkoriban nem volt az életemben). minden ásításkor rettenetes hányinger, amit nem tudtam kezelni, szóval csak a véletlenre tudtam bízni, hogy lesz-e belőle valami.. 1 hónap után abbahagytam a szedését, mivel az eredeti bajomat nem szüntette meg, de már elegem volt a folyamatos hányingerből. szex nem volt az alatt az 1 hónap alatt (előtte pár héttel szakított velem a barátnőm), de folyamatosan próbáltam maszturbálni, ami nagyon nehéz volt, mert volt, hogy fél órát szenvedtem (szó szerint) vele, mire végeztem, máskor tényleg megvagyok pár perc alatt. kicsit hosszan írtam le, de csak azért, hogy teljes legyen a kép

nem tudom, hogy másra milyen mellékhatással van az anafranil, de nekem nem ért meg annyit, hogy munkába menet le kelljen szállnom a villamosról, hogy friss levegőt szívjak, mert féltem, hogy behányok.

nem azt mondom, hogy kezdd el zabálni az anafranilt, de ha ennyire a végét járod, lehet, hogy egy próbát megér, de természetesen háziorvosi konzultáció nélkül ne. ráadásul nem is biztos, hogy rád is így hat majd.

Előzmény: akineknemmegy (552)
Henryfong Creative Commons License 2 napja 0 0 554

Nem tudok erre a címre írni, visszadobja a rendszer.

Előzmény: rafivagyok (553)

rafivagyok Creative Commons License 5 napja 0 0 553

szia, légyszi nekem is küld el.

előre is nagyon köszönöm.

rafelgusztav1@freemail.hu

Előzmény: Henryfong (549)
akineknemmegy Creative Commons License 6 napja 0 0 552

Üdvözlet! Szerintem az én helyzetem itt a legdurvább, nekem elég néhány mozdulat és el is megyek... nagyon kezd elegem lenni ebből a pokolból. Már annyi mindent kipróbáltam és semmi sem sikerült, nagyon a végét járom, legalábbis a remény szempontjából. Úgy vagyok vele, adok még egy utolsó esélyt magamnak, aztán ha ezek sem vállnak be, hagyom a fenébe ezt a szexnek nevezett szenvedést! Most két dolog kipróbálása között vacilálok. a dapoxetin és a long love tabletta. Valaki tudja jellemezni őket? Olvastam mostanában néhány hozzászólást, azok alapján jók, de kérdés, hogy nekem mennyire vállnak be?! A kettő közül szerintettek melyik a jobb? Mekkora eredményt lehet elérni velük? A gond az az, hogy engem már az sem boldogítana, ha 5 percet bírnék, annyira az agyamra ment, csak úgy lennék elégedett magammal, ha vagy 15-20 percet tudnék reszelni... Kérlek titeket, segítsetek, ha valakinek van tapasztalata a fenti készítményekről! Vagy más módszert tud ajánlani... köszi.

yukon07 Creative Commons License 2016.07.03 0 0 551

Egyébként szerintem nagyon jó a könyv, bár még mindent bele alapon nem próbáltam, mert bizonyos feltételek még nincsenek meg, de ebben a témában a legösszetettebb és legalaposabb munka ami csak magyar nyelven lehet. Bár lehet egy szakember sok mindent megcáfolna, de nekem nagyon életszerűnek és hitelesnek tűnik a dolog.

Az viszont érdekes hogy a szerző szőrén szálán eltűnt nekem is ez a fórum teremtette meg azt a lehetőséget,hogy másodjára hozzáférjek a könyv tartalmához. Ezúton is nagyon köszönöm.

Előzmény: tibi54321 (550)
tibi54321 Creative Commons License 2016.07.01 0 0 550

tibi543210@freemail.hu

köszönöm

Előzmény: Henryfong (549)
Henryfong Creative Commons License 2016.06.30 0 0 549

Igen, add meg az email címed és megbeszéljük

Előzmény: tibi54321 (548)
tibi54321 Creative Commons License 2016.06.28 0 0 548

hello Henry,

próbáltam mailt küldeni az info@ferfivitalita.hu mail címre, bízva abban, hogy meg tudom venni a könyvet.

esetleg megkaphatnám emailben? vagy ki az, akinek írnom kell ez ügyben?
köszi

t

Előzmény: Henryfong (527)
SportAge Creative Commons License 2016.06.01 0 0 547

köszi a választ. visszaolvastam. super p force-t melyik oldalról javasoltok rendelni? annyi mindent lehet olvasni különböző placebo anyagokról, hogy teljesen tanácstalan vagyok melyik oldal megbízható ilyen szempontból.

ha valakinek van tapasztalata, azt megköszönném ! üdv,

Előzmény: rupturedduck (546)
rupturedduck Creative Commons License 2016.05.26 0 0 546

Mindannyian javasoljuk, h ha uj vagy, akkor vedd a faradsagot es olvass vissza legalabb 1 honapot. Abbol sokat megtudsz. Sőt... de gyorsan: Priligy gyogyszer. Ez  venykoteles. Long Love bogyo, ez intimturkalokban veheto. 

Előzmény: SportAge (545)
SportAge Creative Commons License 2016.05.25 0 0 545

sziasztok,

elnézést ha butaságot kérdezek. van olyan készítmény amiben benne van a potencianövelő és az ejakuláció késleltető is egyben?

melyik az, és mi a tapasztalat vele?

előre is köszönöm,

Normalista Creative Commons License 2016.05.22 0 0 544

Azért az évek nem hazudnak, de a gyorstűzelést sikerült leküzdeni, viszont most már a kombóban lévő dapoxetin már negyedelve is zavar az orgazmus elérésében. Szépen folyamatosan csökkentettem az adagot évek alatt és működött, legalábbis nálam.:-)

Csak potnövelőt szedek.

Előzmény: yukon07 (543)
yukon07 Creative Commons License 2016.05.22 0 0 543

Akkor neked már abszolúte semmit sem kell szedned úgy rendbe jöttél?

A mail nekem is problémázott

Előzmény: Normalista (537)
krokidundi Creative Commons License 2016.05.22 0 0 542

kkk

Törölt nick Creative Commons License 2016.05.22 0 1 541

Hello Normalista .engem érdekelne az eladó tabletta  de nem tudok írni mert nem találok e-mail címet.

klimtin Creative Commons License 2016.05.21 0 0 540

30mg-ot próbáltam a 60 helyett, 1-2 órával terveztem nagyjából az aktus előtt. kicsit midnig húztam az időt hogy felszívódjon. :)

nekem hatott, tényleg nehezebben mentem el tőle, viszont nagyjából minden második alkalomnál 1 picit émelyegtem és szédültem, de ez pár perc alatt elmúlt. jobb ha nem üres a gyomrod. 

Előzmény: Zupky (536)
klimtin Creative Commons License 2016.05.21 0 0 539

én közben cselekedtem és rendeltem. tegnap volt az első próba és felülmúlta a várakozásaimat. a dapoxihoz hasonlót éreztem tőle, viszont nem olyan erősségben. attól néha kicsit szédültem, illetve a merevedésem is erőleteljesebb volt. eddig tetszik a dolog. 

Előzmény: rupturedduck (535)
Normalista Creative Commons License 2016.05.21 0 0 538

Valamiért nem tudom átállítani a beállításomat.

Úgy látszik b@lf@sz  vagyok

Normalista Creative Commons License 2016.05.21 0 0 537

Megválnák 2 levéltől. Régóta vásároltam, nagyon bejött, már nincs szükségem a maradékra.   Ennyi

Nem vagyok nepper, nincs  több , csak a 2 levél.

Egyik a dapoxetin  Vriligi változata,   10  szem originál, a  másik Super P-force ,  4 szem  100 mg. sildenafil + 60 mg  dapoxetin  kombi.

Mail.publikus, utánvéttel megoldható.  Előbbi 5000, utóbbi  4000, ha valaki érdekel keressen mail.ban, publikus.    +  postaköltség.

Csak annyit, 30 év küszködést tett semmissé a dapoxetin, bazi nagyokat tudok b@szni , közel a 60.-hoz.  :-))

Zupky Creative Commons License 2016.05.21 0 0 536

A dapoxetint hogyan szedted, és hogyan hatott? Mellékhatások nem jelentkeztek?

Előzmény: klimtin (534)
rupturedduck Creative Commons License 2016.05.19 0 0 535

Nem tudni, valaki csak válaszol...ha nem, akkor is érdemes lenne kipróbálni. Felezzünk!, vedd meg, adok címet, utalok, és ha beérkezett a pénz, feladod. Jól járunk mindketten... Szerintem! Köszi,

tokioraid@gmail.com

Előzmény: klimtin (534)
klimtin Creative Commons License 2016.05.16 0 0 534

sziasztok, ezzel a long love tablettával van valakinek tapasztalata? régen próbáltam a dapoxetinet, az segitett, csak akitől vettem már nem elérhető. működik vagy ugyanolyan átverés mint a többi? http://szexvital.hu/kesleltetok/long-love-magomles-keslelteto-tabletta-4db

rupturedduck Creative Commons License 2016.03.29 0 0 533

Kedves Makktársak!

Valaki 1 szem Priligy-t adna-e át, kipróbálásra?

oszi95@freemail.hu Köszönöm!

Vélemény róla?

yukon07 Creative Commons License 2016.03.28 0 0 532

érdekes, pedig publikusra van állítva

remete77@citromail.hu

Előzmény: Henryfong (531)
Henryfong Creative Commons License 2016.03.28 0 0 531

Nem tudok, nem látom

Előzmény: yukon07 (530)
yukon07 Creative Commons License 2016.03.28 0 0 530

itt van fent az adatlapomon elvileg, oda tudsz írni.

a többit e-mail-ben

Előzmény: Henryfong (529)
Henryfong Creative Commons License 2016.03.28 0 0 529

Adj egy mail címet és megbeszéljük.

Előzmény: yukon07 (528)
yukon07 Creative Commons License 2016.03.26 0 0 528

És el is tudnád küldeni?

Ha van kívánságod írj privátot.

Előzmény: Henryfong (527)
Henryfong Creative Commons License 2016.03.26 0 0 527

Nekem igen!

Előzmény: yukon07 (526)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!