Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

rr81 Creative Commons License 2001.02.08 0 0 2021
Ha nagyon unatkoznátok, feltettem néhány régi képet az oldalamra.
www.tar.hu/rr81
rr81 Creative Commons License 2001.02.08 0 0 2020
Elf, teflonspray a jövő héten :-(
Előzmény: rr81 (2015)
komo2 Creative Commons License 2001.02.08 0 0 2019
Itt van +1 gumis cim:
http://www.gumidiszkont.com
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.08 0 0 2018
gomes
Nekem 32x11.5R15 BFGoodrich AT mintás van a Jeepen
és jobban bevált mint a 33x12.5R15-ös Kumho MT terepen és országúton egyaránt.
Előzmény: gomesf (2013)
rr81 Creative Commons License 2001.02.08 0 0 2017
http://www.y2000.hu
A Kumho Mt-nek (ők 832-nek hívják) egészen emberi ára van.
Előzmény: gomesf (2013)
rr81 Creative Commons License 2001.02.08 0 0 2016
www.gumiszerviz.hu, www.pasztoy.hu
Hirtelen ennyi jut eszembe.
Előzmény: gomesf (2013)
rr81 Creative Commons License 2001.02.08 0 0 2015
elf, ha minden igaz ma du. a kezemben lesz a teflonspray-d. A pontos árát még nem tudom, de nem vészes.
A CJ7 karosszériás Range persze abban az újságban van, ami nálam maradt...
Karcsi, sajnálom ezt az erdészes dolgot. Tudod, nálam nagyobb természetvédő kevés akad, nem is tudom, kinek adjak igazat. Te tudod, hogy mit csinálsz, ő viszont nem ismer téged, nem tudhatja, hogy a vandál vagy a normális kategóriába tartozol. Erről rengeteget lehetne beszélgetni, de majd személyesen, mert elkoptathatnám az ujjam, de akkor sem jutnánk sehova...:-(
Az Opelt szerintem újra ki kell próbálni :-)
rr81 Creative Commons License 2001.02.08 0 0 2014
Ahogy a gépedre emlékszem se sokkal keskenyebbebb (hülyén nézne ki a szélesítések mögött), se sokkal magasabb (emelni kellene a gépet) gumi nem kell neked. Az a 31" egyébként se kevés, csak azért látszik alacsonynak, mert széles. Próbálkozhatnál egy 31x10.5x15-ös MT mintázatúval, ez gyakori méret, így az áruk se rossz. Mindjárt előkeresem a gumis címeimet.
Előzmény: gomesf (2013)
gomesf Creative Commons License 2001.02.07 0 0 2013
lecci
aki tanacsot tud adni gumi ugyben irjon!
hosszu patrolra terepgumi ami elmegy aszfalton is
most van: 31*11.5*15 ennel keskenyebb ,magasabb, nagyobb atmeroju kellene gondolom
elore is koszi :gomes
gomesf Creative Commons License 2001.02.07 0 0 2012
udv mindenki
kafa volt a ho vasarnap a bakonyban , lehetne pestkornyeken is hasonlo akciot vegrehajtani valamikor ha tudtok valamit ne titkoljatok!
kosz: gomes
niváskarcsi Creative Commons License 2001.02.07 0 0 2011
elf.Az opel kardán szerelőnél járt,úgy voltak vele,hogynem kell az rá egy pár hétig,de már kész a vas.
elf Creative Commons License 2001.02.07 0 0 2010
Hát a Horváth Józsiék -akikhez én az autóm hordom- javítanak néha Samurai-t. Legalábbis én láttam náluk párszor. Ők föleg Land Rover szervíz, de más terepjárót is csinálnak. Én elégedett vagyok velük, korrektül dolgoznak.
Igaz ez olyan autóval amit szerintem már becsukott szemmel szednek szét, raknak össze. Egy más autóval, ahol kisérletezni kell, lehet hogy másképp lenne.

Egy telefont szerintem megér:

Horváth József 409-1448
1162 Felcsuti u 29.
Közelebb van mint Szentendre, de nem sokkal.

aknot Creative Commons License 2001.02.07 0 0 2009
Ismét némi segítségre szorulok:
Tud valaki 1 +bíz6ó Suzuki Samurai-jal foglalkozó szerelőt Budapesten, vagy a dél-budai (Érd, Budaőrs) körzetben, mert Szentendre 1 kicsit messze van és már unom, hogy 1 hónappal előre lebeszélem, hogy síelés előtt kiviszem a kocsit, erre csak akkor áll neki, amikor már hazajöttem, pedig tudja, hogy én ezzel közlekedem!
A keménytető tippeket köszönöm, nézelődöm, de ebben az idényben már nem lesz aktuális.
elf Creative Commons License 2001.02.07 0 0 2008
Karcsi, kiderült már hogy hova lett a Fronteraról az első kardán?
czy Creative Commons License 2001.02.07 0 0 2007
Hali!
És mit mondott a fickó, hogy ő kicsoda?
Előzmény: niváskarcsi (2004)
elf Creative Commons License 2001.02.06 0 0 2006
RR81: Holnap Land Rover Egyesületi gyűlés.
Szerintem jó lesz, gyere.
De azért nézz rá a homepage-re, hátha változott az időpont.
niváskarcsi Creative Commons License 2001.02.06 0 0 2005
Merre vagytok?Egyedül topicoljak?
niváskarcsi Creative Commons License 2001.02.04 0 0 2004
Ma megjártuk a Bakony - Várpalota, veszprém, Zirc beszögelését a tési fennsík melletti /Köszönöm a Bakonyban élök jelzését a rengeteg hó-ról !!/
részeket Gomes és Zoli + kedves társnője társaságában nem utolsó sorban a "hosszú patrol-al".
A patrol és söfőre példásan vizsgázott, de mi sem voltunk éppen kutyák !!!
Soly után Hajmáskérnél toronyiránt, megláttuk a Bakony tortán a porcukrot. És egyenesen be a földesúton, se behalytani tilos, se olvasható tíltótábal és mi már bent is voltunk a katonai lőtér közepén. Megálltunk, csodáltunk és hógolyóztunk. Utána tovább a csúcsok felé, láttunk minden csodát... özeket, havat és havat... érdekes módon minden út a vadetetőhöz vezet ott, már sokkal kevesebb örömmel csodáltuk a szétszórt sáros kukoricát, buzát, gyümölcs maradékot szétrohadva a természetben a lőállás alatt. No de mindegy nekünk is van üzleti érzékünk bár a gyomrunk forgott. ////"bocs Dokia, én évek alatt már rá jöttem hogy sok erdész ezt másképp csinálja !//// itt visszafordúltunk mert itt semmi keresni valónk, mért vágnám én a fát a helyi erdész alatt. Be értünk az első kis településre, és ott megakartuk csodálni a keresztet és a csodálatos haranglábat, megálltunk, kiszálltunk és már majdnem elkezdtünk csodálni amikor ? ! megállt egy autó kiszállt egy ember vállára tett egy puskát ami igaz, be volt törve. És azt mondta mit keresünk mi ott, az erdőben nem lehett autózni, én mondtam neki hogy, csak havat keresünk és autókázunk. Erre at mondta hogy, igazoljam magam és Ö -is igazolja mágát, és közölte velem hogy fel fog jelenteni ! Ö megmutatta az igazolványát én is az enyémet, kérte hogy adjam át én nem adtam át, mivel hogy, sem Nemzetiparkban sem lezárt területen nem voltunk. Vitatkoztunk egy keveset, én hivatkoztam a természetvédelmi törvényre, ami kb. azt írja hogy a természeti értékeket nem lehet az emberek elől elzárni. Erre Ö azt mondta igen mehetün de csak gyalog én pedig hívatkoztam rá hogy a törvény olyat nem ír hogy, autóval nem lehet be menni földes útra. Vissza űltünk a kocsikba és tovább hajtottunk de nagyon el szúrta a hangulatukat. Mert mi fényképezőgéppel vadászunk csak, a természetbe semmit nem viszünk de onnan semmit nem hozunk el, viszont bár kin kell segítünk és csak az erdészek álltal kitaposott ösvényen haladunk.
De a csavargás nagyon jó volt a Bakony még mindíg csodálatos. Ezt mondata mind két gyermekem is /Kálmán 12. Saci 14./ de remélem a társain véleménye is ez.
Nika és Marci
elf Creative Commons License 2001.02.04 0 0 2003
Kezembe került egy autó expessz. Vannak benne érdekességek.
Pl: -néhány egész szép nagy(mint az Öhleré) LandCruiser, korrekt árakon.
-két Merci G, ami már nem embertelen drága, csak nagyon drága.
De a legérdekesebb egy 14 cm-t(!) emelt,Range.
Fel is hívtam a tulajt, és kifaggattam a dologról.
Nem pogácsáztak, hanem megnyújtatták a rugókat rugókovácssal, az alváz egyik kereszttaróját arébbtették hogy ne érjen bele az első kardánba.
Ami a legérdekesebb, hogy az autó hátulját beljebb hozták, így jeletősen megnőtt a kocsi hátsó terepszöge. Ezt az angolok gyakran csinálják a triálra épített gépeknél, ezeket a Range-eket hívják "Bobtail"-nek.
Van az autó két Dió zár +csörlő. 1,9 Milla. 1984-es, V8.
Szerintem meggondolandó. Azt mondta a tulaj hogy néhány hét múlva kirakja az Off-road pro centerbe, mert Szombathelyi, az érdeklődök viszont főleg pestiek.
rr81 Creative Commons License 2001.02.04 0 0 2002
Dokia! Láttalak az m1-en, a Főtér-ben! Az autód is bevillant egyszer! :-))))))
gomesf Creative Commons License 2001.02.03 0 0 2001
ok ott leszunk
gomes
niváskarcsi Creative Commons License 2001.02.03 0 0 2000
Találka holnap fél tíz tíz körül,balatonfűzfőn ahol veszprém felé el lehet fordulni.Akit érdekel várjuk.
elf Creative Commons License 2001.02.03 0 0 1999
www.kitcar.com/HUMMBUG/home.html

Eszem megáll micsoda marhaságokért adnak pénz emberek...

gomesf Creative Commons License 2001.02.03 0 0 1998
udv!
valami +infot irjatok legyszi a holnapi akciorol, mennenk mi is CCJ-100 Patroljaval ha lehet
csak tudni kene mikor hol talalkozunk
koszi: gomes
SEEN Creative Commons License 2001.02.03 0 0 1997
hetfotol en sem vagyok sieles okan :) jo terepezest mindenkinek :) jah, a gepem egy hetig nem fog elni, igy a kepek sem :) sorry, ha hazajottem, helyreall a mexokott rend

udv,

[s]

rr81 Creative Commons License 2001.02.03 0 0 1996
AM/FM, SSB-t nem tud, a szokásos 40 csatorna alatt és fölött még 80-80, bár ez utóbbinak számomra semmi haszna. Van benne SWR-mérő is, bár kalibrálni kellene. És még jól is néz ki :-). Egy Grand 20-25-30 körül van, és csak az SSB-vel tud többet, amit szerintem úgy sincs sok értelme használni. Még antennát kell vennem, talán a héten lesz rá időm.
Használjátok ti az SSB-t?
Karcsi, irigyellek benneteket. Sajnos nem tudok menni, csinálnom kell az Uaz-t. Ma betettem a két hátsó rugót, holnap az elsőket, szétszedem a főfékhengert, megmégegykétdologamimostnemjuteszembe... De azért lélekben veletek leszek! Jó szórakozást!
Ja, ma a Range kapott új légszűrőket és megszakítót, egy kis gyújtásállítás, és csiribí-csiribá: megy gázzal is! :-)
Előzmény: elf (1991)
elf Creative Commons License 2001.02.03 0 0 1995
"Elf mit dolgozol ?"
Hát néha úgy érzem fát vágok :), amúgy számítógépes animációval foglalkozom, fimtrükk, tv főcím, reklám ilyesmik.
Előzmény: niváskarcsi (1992)
niváskarcsi Creative Commons License 2001.02.03 0 0 1994
BihariG. REggel 8 körül talán el tudok indulni,akkor 9ó30p,körül a balatonnál vagyok .Találkozzunk valahol.Tel.06-20-9-155-207.
Előzmény: BiharyG (1993)
BiharyG Creative Commons License 2001.02.03 0 0 1993
Talán, találunk havat a Bakonyban, esetleg a Börzsönyben, a Mecsekben talán nincs.Börzsöny megtelt állítólag a síelők nosztalgiáznak. Maradt a Bakony megpróbáljuk !

Bakony? Szóljatok, abba én is benevezek... Igaz, ott fogyott el az autóm fél oldala nemrég :-(

G.

Előzmény: niváskarcsi (1992)
niváskarcsi Creative Commons License 2001.02.03 0 0 1992
Elf mit dolgozol ? hu de kiváncsi lettem ahogy öregszem. na mindegy.
Talán, találunk havat a Bakonyban, esetleg a Börzsönyben, a Mecsekben talán nincs.Börzsöny megtelt állítólag a síelők nosztalgiáznak.
Maradt a Bakony megpróbáljuk !
Niká-né Marci

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!