Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

spapda Creative Commons License 2013.07.24 0 0 43937

"Következésképpen, el kell hitetned, hogy a "munkád" fontos."

 

Kognitív disszonancia, mondtam én. Azért az elég súlyos, hogy még a fórumozást is csataként éli meg. El tudom képzelni, ahogy a közértet reggel "lerohanja", a pénztárnál a sorban taktikai csatát vív, a parkolóban megharcol a helyéért, öldöklő küzdelmet folytat a piros lámpánál, aztán a számítógép elé ülve sem tudja kipihenni az egész napi háborút, mert mindenhol ott bujkálnak ezek a szarangolautósok. Nem csoda, hogy néha el kell menni lazítani Afganisztánba. :)

Előzmény: Törölt nick (43934)
Boar... Creative Commons License 2013.07.24 0 0 43936

Szánalmas, de valahol azért szórakoztató nézni ahogy ülsz a magad ásta gödörben, nyakig a saját fekáliádban és közben büszke vigyorral a képeden ismételgeted, hogy "győztem"... :-)

Nyilván jó ott neked, a szél se fúj, meleg is van a büdöset meg már megszoktad :-)

Előzmény: Szlejer_ (43933)
Szlejer_ Creative Commons License 2013.07.24 0 0 43933

A tülökké serdült ormányát elnézve, ahogy ugyanazt a cirkuszi póni különszámot ismételgeti, a csata az mán' réges-régen eldőlt... De a vergődést azt mindég élvezettel szemlélem, tollbokrétát pajkosan megpöckölgetem a fejecskéjén, kést örömmel forgatom meg. :-)))

Előzmény: spapda (43928)
spapda Creative Commons License 2013.07.24 0 0 43932

Fúróuram, azt ugye tudod, hogy pár év, és a lányod hasonló dolgokat fog művelni (a rózsaszín Hello Kitty - Én kicsi pónim kombinációra festett platós Defiddel):

 

 

Ezt meg csak úgy, hogy meglegyen a mai bölcsesség is:

 

 

Előzmény: Törölt nick (43925)
Tie Creative Commons License 2013.07.24 0 0 43931

Imádkozás.

 

Egyébként ha oldaldőlösön mész, és érzed, hogy gebasz van, akkor mindig LEFELÉ kormányzol, és NEM fékezel.

Tehát ha az említett gerincen te jobbódalt mégy, és elkezd lecsúszni az autó jobbra, akkor JOBBRA tekered a kormányt, a völgy felé. Ha már borul, akkor kurva gyorsan tekered, és lepadlózod a gázt.

Előzmény: Sigma6 (43921)
Szlejer_ Creative Commons License 2013.07.24 0 0 43930

"Ha békésen mész fényképezőgéppel bermudában, akkor kezetcsókolnak, behívnak kajálni, dumálni. Ha fegyverrel mégy, úgy pofán basznak egy vállról indíthatóval, hogy hírérték leszel a Nyúz TV-ben."

 

Ha pedig hegymászó-felszerelésben mész, akkor csak barátságosan halomra lőnek (a szakáccsal együtt), mint kábé egy hónapja. Vagy ugye ottan vót a kezetcsókolós, behívós, dumálós vidéken malacként leölt, karitatív szemész-orvos csoport. Ekkora szakértés után én helyedbe könyvön gondolkoznék!!+!

 

Hogyan, hova menel, kábé tökmindegy.

Kivel, na az nem. ;-)

 

Nem kell megköszönni!

Előzmény: Törölt nick (43922)
spapda Creative Commons License 2013.07.24 0 0 43929

Bizony, fúrómester mondja a tutit, ne akarj csatázni Newtonnal, mindig ő nyer. Találsz egy raklapnyi videót a youtube-on, ahogy megpróbálják ellentartva (dombnak felfelé kormányozva) egyenesben tartani az autót, aminek aztán vagy borulás lesz a vége, vagy egyszerűen az autó fara befordul, és akkor megint mehet a fejvakarás, hogyan lesz újból menetirányba állítva a szekér.

Előzmény: Sigma6 (43921)
spapda Creative Commons License 2013.07.24 0 0 43928

Sajnálom, hogy ilyen egyszerű mondatokat sem tudsz értelmezni, az már csak hab a tortán, hogy ezen hiányosságodra felhívod a közönség figyelmét is. A jelek szerint sok időd van még a hétvégi bohócparádéig, de nem baj, legalább nem unatkozunk. Abban azért segíts ki, hogy most éppen ki áll vesztésre a nagy csatában, Mr. Vietnam?

Előzmény: Szlejer_ (43920)
Sigma6 Creative Commons License 2013.07.24 0 0 43921

Sziasztok!

Akkor egy idevágó kérdés. Adott egy földút, ami a domb gerincével párhuzamosan fut, de azért enyhén emelkedik is. Viszont a lényeg az, hogy mind eközben a domb lejtőjével azonosan, kifelé azaz a domb gerincétől el felé dől. Nos, mi a helyes cselekedet akkor, amikor az autó a lejtő felé kezd, eldőlni vagy esetleg tényleg elkezd leborulni. Tudom, inkább ne menjek arra, :) de ha mégis.

 

Szlejer_ Creative Commons License 2013.07.24 0 0 43920

"Biztos megterhelő lehet ennyit olvasni, ha már nagyon elfáradtál tőle."

 

 

A fenti remekbe szabott, bájosan zagyva mondatból öléggé egyértelmű, ki fáradt el, nagyon. :-)

 

Vajon hősünk reggel újult erővel veti magát a küzdelembe?

Előzmény: spapda (43913)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.24 0 0 43919

Igazán vidám topic ez...:-))

Boar... Creative Commons License 2013.07.24 0 0 43918

A terelést Új-Zélandon tanultad a juhászkutyáktól? Ez az egy, ami nagyon megy... :-)

Bár felesleges volt olyan messze menni, itthon egy puli is kitanított volna... :-)

Előzmény: Szlejer_ (43917)
Szlejer_ Creative Commons License 2013.07.24 0 0 43917

Egyszer bőven elég jelezned a találatot, köszi!

Előzmény: Boar... (43916)
Boar... Creative Commons License 2013.07.23 0 0 43916

Senki sem látta, hogy lopom a vadat, tehát meg sem történt?

Te?

El sem találod... :-)

"Logikád" mentén elindulva noha azt sem látta senki(mert sötét volt), amikor megpróbáltál kistesót csinálni magadnak, de ha kellő határozottsággal állítjuk, akkor nyilván megtörtént...ezt a személyiségjegyeid amúgy is erősen valószínűsítik... :-)

Előzmény: Szlejer_ (43915)
Szlejer_ Creative Commons License 2013.07.23 0 0 43915

"Boar/huntert még az életben nem látta senki részegen dühöngeni...

Ennek is mellélőttél, kiscsákó..."

 

Kétlem, ilyen készségesen kevesen jelzik be találatot, mint te. :-))

  

Senki sem látta, hogy lopom a vadat, tehát meg sem történt?

Előzmény: Boar... (43914)
Boar... Creative Commons License 2013.07.23 0 0 43914

Boar/huntert még az életben nem látta senki részegen dühöngeni...

Ennek is mellélőttél, kiscsákó...

Ahogy elnézem a minősítéseid, nem csak ennek... hiába, a céltábla az makacs dolog...azt nem hatja meg a dumád... :-)

Előzmény: Szlejer_ (43911)
spapda Creative Commons License 2013.07.23 0 0 43913

"Hmm, még mindig nem én fröcsögök a másikról a sokadik terjedelmes poszton keresztül."

 

Nem tudtam, hogy 6 sor már terjedelmes neked. Biztos megterhelő lehet ennyit olvasni, ha már nagyon elfáradtál tőle. De ha ennyire unalmas, akkor akár skipelhetsz is, és több időd marad felkészülni a hétvégi műjcsipuskás parádéra. Reméljük, hogy lesz ott is mobilinternet, és akkor nem maradunk troll nélkül arra a pár napra sem.

Előzmény: Szlejer_ (43911)
spapda Creative Commons License 2013.07.23 0 0 43912

"De nyilván kell a hiszti, mert mielőtt kitört az amerikai Afganisztán, addig eléggé összeszűkült a piac. Oszt Amerika óta ismét valami 90%-os arányban látja el az ország kokóval a bolygót. Úgyhogy nyilván rendet kellett rakni, hogy az amiké legyen a tuti üzlet. Szlejer, meg megy hozzájuk csicskának."

 

Van benne valami. Amúgy meg szerintem nem afgánba megy a mi hősünk, csak afgánosat játszani a csehekhez, de ez mindegy is, hiszen az ilyen szájhősöknek sem olyan nagy falat. Itt van például ez a bringás csávó, halálra vált arccal néz a kamerába, miközben szervezett bringatúrán(!) vesz részt pont most (júl. 7-29.) Afganisztánban. 3200 angol Fontért együtt retteghetsz vele.

De ez a hölgy is az életéért harcol a linken található képen, miközben síelni ment a cimbikkel Afganisztánba. A New York Times is csak a szuicid egyéneknek ajánlja az afgán Wakhan-folyosó bejárását, ugye? A Geographical, az angol Királyi Földrajzi Társaság lapja (megjelenik 1935 óta) is valószínűleg elírta, nem Afganisztánban kóborolt a cikk szerzője, hiszen az nagyon para hely, ahová csak a kemény legények mernek menni. Szóval nem minden fehér népség narkó-katona abban az országban.

Előzmény: Törölt nick (43904)
Szlejer_ Creative Commons License 2013.07.23 0 0 43911

Hmm, még mindig nem én fröcsögök a másikról a sokadik terjedelmes poszton keresztül.

A boar/hunter-felé fekáliát mázolós, részegen dühöngős színvonal meglesz ma este?

 

Akarsz még beszélni vergődésről, visszafelé elsült puskáról? :-)

Előzmény: spapda (43907)
Boar... Creative Commons License 2013.07.23 0 0 43910

, most ha összehoznánk egy ilyet, rövíd idő alatt bicskázás volna a vége.

Ne gondold. Ezt az utat már bejártuk párszor, általában berúgással szokott végződni. Van egy-két arc akik persze alkalmatlanok a dolgok "intelligencs"(értsd: pálinkás) rendezésére és gumikiszúróst meg ilyesmit játszanak de ezek aztán szépen kikopnak a társaságból...

Előzmény: pinguru (43908)
pinguru Creative Commons License 2013.07.23 0 0 43909

Tegnap volt nállam egy kőműves, stilszerűen Hilux-al jött, a feleségem poénból megkérdezte, hogy valamelyik Landy-t beszámítja-e? Alaposan lecsesztem az asszonyt, hogy egy Toyotásnak nem szabad ilyet modnani, kb. olyan, mint belekenhetnéke szart az arcodba :) A faszi csak mosolygott.

pinguru Creative Commons License 2013.07.23 0 0 43908

Ez már kezd pankrációhoz hasonlítani. Megy egy jónagy adag lelkizés, harc meg nuku.

 

Régen tök jó társaság volt ezen a fórumon, akkoriban csak olvasgattam, mert nem volt terepjáróm (egyesek szerint most sincs:), voltak közös túrák, sörözések, stb.., most ha összehoznánk egy ilyet, rövíd idő alatt bicskázás volna a vége.

Előzmény: spapda (43907)
spapda Creative Commons License 2013.07.23 0 0 43907

Te totál paranoiás vagy, eltévesztetted a házszámot Rambó, ez itt nem Vietnam, ez egy internetes fórum, ez nem győzelemről/vesztésről szól, meg menekülésről, meg munícióról... Neked durván az agyadra ment ez a műanyag dugóspuskás ökörködés a susnyában.

 

De nem baj, mert minden ilyen militaris kirohanásod szórakoztatóbbá teszi a vergődésed, egyre többen és egyre jobban szórakozunk azon, ahogy próbálsz izzadtságtól büdös módon kijönni abból a helyzetből, hogy egy békés baráti beszélgetésnél megint bepróbálkoztál a gagyi szarangolos troll dumáddal, aztán visszafelé sült el a puska, ha élhetek én is ilyen műkatonás szófordulattal.

Előzmény: Szlejer_ (43901)
Boar... Creative Commons License 2013.07.23 0 0 43906

Pár cimborám volt kint, igaz, nem turistavízummal utaztak és nem fényképezőgép lógott a nyakukban. A katonaruha állításuk szerint nem csal mosolyt a helyiek arcára...

Előzmény: Törölt nick (43904)
Boar... Creative Commons License 2013.07.23 0 0 43905

Szvsz a gólyamadár a két hosszi lábán simán átballag ott, ahol Te négy kerékkel mentehetetlenül megfenekszel, úgyhogy az állítás hamis... :-)

Előzmény: Törölt nick (43903)
Boar... Creative Commons License 2013.07.23 0 0 43902

Itthon is rendes csúzli van a kezemben, szóval miért mennék "csak bogyózni" messzefődre?

Azért öcsém, mert attól, hogy itthon a lőtéren meg pláne a neten játszod az eszed, ott csak egy szaros turista leszel aki összefossa a lábaszárát ha lövést hall...ilyen egyszerű... :-)

 

és a térgyem felett kezdődő küszöbbel.

Én nem villognék vele, hogy ilyen csutka lábam van... :-)

 

Előzmény: Szlejer_ (43889)
Szlejer_ Creative Commons License 2013.07.23 0 0 43901

Ejnye, máris sikerült a vicces animgif/videó-linkelgetésbe menekülős stációt elérni?

Pedig az a kognitív disszonancia melléduma egész érdekesnek tűnt!

       

Ennyire elfogyott a muníció, csillagvirág? :-)

Előzmény: spapda (43898)
spapda Creative Commons License 2013.07.23 0 0 43900

Ne félj, nem hagyom magam, most hogy kiderült: éppen vesztésre állok a nagy csatában! Győzelem vagy halál! :)

Előzmény: Törölt nick (43899)
spapda Creative Commons License 2013.07.23 0 0 43898

Nédemáá, kezd fáradni a barlangi troll! Vesztes fél? Nem is tudtam, hogy harcolunk, legközelebb szólhatnál előre! Bár eleve gyerekes gondolat, hiszen hogyan lehetne csatázni egy internetes fórumon? Egy odamondás levesz az életerőmből 10 egységet? Vagy kimaradok a következő körből és csak 6-ost dobva léphetek tovább? Fotelrambó... Amúgy elfogytak az érvek csillagvirág? Hol vannak a tételes félreértelmezések? Azt hittem, tovább bírod, ne szomoríts el!

Pakolsz már a hétvégi bulira?

Előzmény: Szlejer_ (43897)
Szlejer_ Creative Commons License 2013.07.23 0 0 43897

Még mindig a vesztes mesél a másik félről - és ugye minél terjedelmesebben, minél több mellédumával, annál jobban be lett szopatva. :-)))

Előzmény: spapda (43894)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!