Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Tie Creative Commons License 2012.11.01 0 0 41939

Sivatag. Dubaiban. Kurva messze van víz, hogy találjanak halőrt. ;)

Előzmény: spapda (41938)
spapda Creative Commons License 2012.11.01 0 0 41938

Nem értem, minek a feszkó, majd a helyi Halőr* a zöldséges Merci kombijával behúzza őket az első szervizig. :)

Előzmény: Tie (41937)
Tie Creative Commons License 2012.11.01 0 0 41937

Haverék alatt lerohadt a TLC a sivatagban, kigyúlt a kipuffogó, meg kékesfehér füst, meg minden. Valami V8, de turbós. Valami vezeték is megégett, nem egészen értettem, mit brekegett a srác, eleve V8 benzin és turbó??? Miféle LC az?

 

Na mindegy, a lényeg az, hogy megkotlott, és nem tudják mit csináljanak. Kinyitották a kézikönyvet, de abba csak annyi vót leírva, hogy:

Kedves vásárlónk, ön azért vett TLC-t, mert azt sose köll szerelni, tudja, ezért használják ezeket mindenhol a terroristák is, meg az aussie-k. Szóval nem kell csinálni vele semmit, úgy van jól, a TLC-t nem köll szerelni.

 

Ennyi vót az owners manualban. Mit tegyenek?

 

;)

sgtbalage Creative Commons License 2012.10.31 0 0 41936
Köszi, ez jó ötletnek tűnik!
De megrendelten nár az eredetit .. Az remélem már tuti lesz
Előzmény: Jager74 (41920)
Szlejer_ Creative Commons License 2012.10.31 0 0 41935

"Tudod Te hogy kik azok akikről írtam?"

 

Egen, pontosan ezekről a rusnya, széjjelflexelt, megcsonkított izékről beszéltem. Ügyesek a srácok, meg minden, de fotósként teljesen hidegen hagy a téma... Viszont ha trophy truck verseny van valahol, megyek! :-))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (41932)
Szlejer_ Creative Commons License 2012.10.31 0 0 41934

Ritka kurvaronda lett ez a horgász-Tundra... Halőr simán kibaszná a motrot-, videójátékot-, stb belőle, gumikat fel a traktorra (odavalók!), sok vasat a méhbe, oszt lovaskocsivá vagy tyúkóllá alakítaná!

Előzmény: fúrómester (41921)
LOCO 4X4 Creative Commons License 2012.10.31 0 0 41933

Üdv!

 

2012.11.24.

LOCO 4X4 - ZYMA TROPHY

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.31 0 0 41932

Ha nem iszol az nem gond, ettől még nem néznénk Rád csúnyán.

Tudod Te hogy kik azok akikről írtam?

(http://www.youtube.com/watch?v=ilCIAIfA1dc)

(http://www.youtube.com/watch?v=yyLyxyu9o5w&feature=related)

Ez nem annyira az a szalagos verseny...

Meg  lehetne szép dolgokat is fotózni, pl portrékat...

Na mindegy, ha meggondolod megtalálsz a mailomon. 

 

Előzmény: Szlejer_ (41900)
nyuszy Creative Commons License 2012.10.30 0 0 41931

Mer' ezek az amerikaiak ilyen ügyetlen népség, hogy mép a horgászathoz is komoly emelés, terepgumi meg csörlő kell. Mije lehet az ottani halőrnek akkor?

Bezzeg egy magyar halőrnek nem kell ilyen cicoma, hogy utolérje a terepjárós orvhorgászokat!

Előzmény: fúrómester (41921)
mindropimindropi Creative Commons License 2012.10.30 0 0 41930

Írtam neked privátot.

Előzmény: mandras79 (41929)
mandras79 Creative Commons License 2012.10.30 0 0 41929

Én írnék privátban neked mert jó volna de nem jeleníti meg senkinek az emailjét ez a szar.

Ha nem gond írhatnál nekem mailt aztán már meg is tudnánk beszélni.Köszi

Előzmény: mindropimindropi (41928)
mindropimindropi Creative Commons License 2012.10.30 0 0 41928

Üdv mindenkinek!

 

Sárvédőgumihoz való, szilikonos, méretre vágható, gumicsík 165cm*20cm méretben 3000-forintért eladó. Teljesen új. Érdeklődni privátban tudtok.

familyoffroad_HU Creative Commons License 2012.10.30 0 0 41927

Halat inkább tóból, folyóból pergetve, fenekezve aztán halászlé :P

Előzmény: fúrómester (41926)
fúrómester Creative Commons License 2012.10.30 0 0 41926

Halat halboltból, nem tuskóból. Mi nem érthető? :-)

Előzmény: familyoffroad_HU (41925)
familyoffroad_HU Creative Commons License 2012.10.30 0 0 41925

Az a legjobb, ha valaki maga fogja a halat! A tuskós hal am is undoríííítóóó! :D

Előzmény: pinguru (41924)
pinguru Creative Commons License 2012.10.30 0 0 41924

Nem kell ücsörögni. Mikor elindul az ember az első tesconál telepakolja a kocsi hűtőjét halakkal, oszt irány a sárdagasztás. Az a lényeg, ha az ember hazavetődik legyen valami produktum. Annyi szép hely van abban az országba, kár az idő a pecázásra.

Előzmény: fúrómester (41923)
fúrómester Creative Commons License 2012.10.30 0 0 41923

Nagyon beteg dolognak tartom a céltalan parti űcsörgést, de valahogy én is oda tudnám szögellni az üllepemet a sámlihoz. :-)

Előzmény: h4z4rd (41922)
h4z4rd Creative Commons License 2012.10.30 0 0 41922

Nem éppen vagyok betege a platós jószágoknak, de ezt a "fost" azért büszkén viselném. Ha az volna az ára, még arra is rávenném magam, hogy értékes időt basszak el botlengetéssel valami vízparton.

Előzmény: fúrómester (41921)
fúrómester Creative Commons License 2012.10.30 0 0 41921

Pedig tetszik, vagy sem, a halőrnek már autót is készítenek, ...természetesen trágyahordóból. :-)

 

Ez a horgászok nedves álma?

Ez a Toyota mindent tud, amire csak szükség lehet egy jó horgásztúrán. Tovább »

forrás: totalcar.hu

Előzmény: nyuszy (41914)
Jager74 Creative Commons License 2012.10.30 0 0 41920

41913 hsz.!!!

Előzmény: sgtbalage (41917)
h4z4rd Creative Commons License 2012.10.29 0 0 41919

Dehogy sértődök, olyat csak ostoba tesz.

Fele ennyire sem gondolom ám komolyan, ez csak egy régi jó vérszívós játék, és rég voltam már a pályán, ezért a túlzóan goromba szöveg. Én is dobtam egy kavicsot a pocsolyába, pusztán passzióból.

 

A skálán ábrázolt végletek meg csak azt hivatottak példázni, hogy az igazság, mint szinte bármely más esetben, középen van. Hozzak erre is valami vénusz-dombi hasonlatot?

 

Viszont két dolog tényleg komolyan zavar.  Az egyik, mikor a mezei júzer választ magának egy példányt az elérhető terepkocsi sokadalomból, majd mintegy önigazolásképp, rommá szarozza az összes többit. Minek?

 

A másik az angol formatervezők égbekiáltó formai érzéketlensége, és beteges hajama a szándékos disszonancia-keltésre, de ez egyrészt nem tartozik ide, másrészt betudható a lakhelyükül szolgáló dohos-belterjes szigetet átjáró hangulatnak.

Nézzetek csak meg mondjuk egy E-type Jaguart úgy, hogy kitakarjátok deréktól felfelé. Kifejezetten erotikus, erekciót okozó ívek szimfóniája. Aztán vessetek egy pillantást arra a fertelmes kupakra, amit rátákoltak és hányjatok velem. Jó, a classic LR ebben legalább konzekvens: csak sarok és él, a kezed és térded környékén is... némi empátiával belátható, hogy szűk a határmezsgye a puszta funkcionalitás és a nettó igénytelenség között.

Előzmény: mandras79 (41915)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.29 0 0 41918

ma cserbe hagyott a discovery! menetközbe megált a motor. na mi a fa.... van!?  pedig előtte jót tettünk vele. kapot új olajat , szürőket.meg fel lett javitva a fagyálló. na meg egy másik turbót! mivel az elődjének már drasztikus volt a kereszt irányú lógása 6-7mm. végül is kiderült,hogy vmiért nem kap áramot az adagolón a mágnes szelep. egy száll dróttal sikerült orvosolni idéglenesen a problémát. holnap remélem meg találjuk a hibát.

sgtbalage Creative Commons License 2012.10.29 0 0 41917

az eredetit nem tudom... amit kiszedtem az alu
ahogy azonban keresgélek mindenhol rézből készültet találok, úgy látszik csak szettben van, de nem is baj... legyen inkább tuti

Előzmény: spapda (41905)
pinguru Creative Commons License 2012.10.29 0 0 41916

A medicinlabda mellő Playboy nyuszikáktól irtózom, valószínűleg ők is tőlem, igaz még nem adtam nekik esélyt, bezzeg a cigányasszonyok :))

 

A niva egy érdekes jószág, mikor megy, minden hibát megbocsát neki az ember. Szerelni nem egy élmény.

 

G merci van a családban, igaz a katonai kivitel, nem ragadott meg, persze ha enyém lenne, akkor biztos más lenne a viszonyunk, viszont mikor csak a hibái miatt kerül a közelembe, akkor már nem vagyok boldog, és erről nem az autó, hanem a korábbi tulajok által alkalmazott kontárok tehetnek, hihetetlen dolgokat találtunk, hogy miért kell filléres alkatrészek helyett tipusidegen bontott szarokat belelapátolni egy kocsiba, mai napig nem értem.

 

A Landy egy olyan jószág, amit vagy szeretnek, vagy utálnak a népek. A szételektrónizált példányok hamar csőd szélére tolják a gazdájukat, a P38-as tulajok igazi tiszteletreméltó problémamegoldóként tartom számon, hihetetlen kitartással keresik a hibákat mindenféle kódok alapján és meg is találják. Egy átlag szerelő az első tünetnél kicsörlőzné a mühelyéből a járgányt.

 

Ez az elektrónikus baszakodás ragadós, a Landy egyes típusoknál kicsit előrébb járt, de ahogy nézem a japán gyártók is felzárkoztak szépen a vacak kompjutereikkel és a canbuszaikkal, a cégemnél már nem egyértelmű, hogy milyen terepjárókat vegyene, ez van.

Előzmény: h4z4rd (41906)
mandras79 Creative Commons License 2012.10.29 0 0 41915

"Közérthetőbben, ha megengedtek némileg profánabb fogalmazást: a különbség a fent felsoroltak és a hős LR között, benyomásaimat tekintve ábrázolható egy olyan skálán, aminek egyik végpontján egy hamvas playboy-nyuszi, míg a másik végén egy fogatlan, ótvaros cigánykurva helyezkedik el."

Jó az írásod ,komolyan tetszik.A véleményedet leírtad ,tiszetletben is tartom,elfogadom.DE!!!!

A fenti sorok kissé durvák.Legyen a végén kurva,ok, de ne cigány..Annyira azért nem olyan rossz a LR.

(ui.):Rakjak a végére szmájlit vagy ne??Én már nem tudom ki min sértődik meg és mit fog fel az agyával.....Remélem a többség és Te is megérted,szmájlííííííí

Előzmény: h4z4rd (41906)
nyuszy Creative Commons License 2012.10.29 0 0 41914

Nekem a jómúltkor, amikor előjött a téma, az jutott eszembe, hogy a halőr lesz az új kor seklije, és eddig egész jól halad a dolog :)

Előzmény: h4z4rd (41906)
Jager74 Creative Commons License 2012.10.29 0 0 41913

Vegyél ki egy átereszcsavart a résolajcsőnél és mérd meg az átmérőjét! Na ilyen méretű réztömítést kérj (keress) autósboltban.Hazaviszed és ekkor kezdődik a lényeg: felfűzöd őket egy darab vasdrótra és gázláng fölött pirosra hevíted,majd gyorsan belemártod egy hideg vízzel töltött edénybe.Azaz kilágyítod a kemény réztömítést.Akkor jó,ha az átereszcsavar (stucni) meghúzásakor picit ellapul,mert akkor tuti hogy tömít!

Előzmény: sgtbalage (41904)
Viking 81 Creative Commons License 2012.10.29 0 0 41912

Mert sokat vezetett úgy hogy alíg érte el a pedált,azt úgy is maradt :)

Előzmény: h4z4rd (41911)
h4z4rd Creative Commons License 2012.10.29 0 0 41911

Figyelemre méltó részlet, hogy ennek sem hajlik a térde. Ez valami konstrukciós hiba lehet.

Előzmény: 4x4 forever (41908)
h4z4rd Creative Commons License 2012.10.29 0 0 41910

Rosszul értelmezed. A kiragadott szövegrészben pont az idézőjelek hiánya miatt ironikus a hangvétel, bár lehetséges, hogy a cinizmust is súrolja kismértékben.

Abban az esetben lehet -számodra- valós az állítás, amennyiben a lentebb említett cigánykurva kétséget kizáróan magasabb esztétikai élvezetet okoz neked, mint az előtte megjelenített, erősen sztereotip ideál.

Nos, ha így vagy vele, lelked rajta. ;)

Előzmény: fúrómester (41909)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!