Keresés

Részletes keresés

Diinah23 Creative Commons License 2012.08.06 0 0 5

3 fő személyében utitársat keresek magam mellé,autóval való kiutazásra Budapestről Londonba vagy Derbybe.

Indulás 2012.szeptember 9-én (vasárnap) Budapestről a Keleti Pályaudvartól 15:00-kor.

 

Érdeklődni lehet az alábbi telefonszámon: 06-30-422-0671 vagy +44 7500 337904

gerimaster96 Creative Commons License 2012.07.29 0 0 4

Utazási blogom jelenleg angliával foglalkozik ahol idén nyáron jártam, lehet, hogy  segít:

http://wondersofjourney.blogspot.hu/

Kutyi Creative Commons License 1999.04.12 0 0 2
Hello Sracok!
En eppen Angliaban vagyok, a University of East Londonon, ha irtok egy plakatszeruseget, termeszetesen angolul, szivesen kozze teszem itt! A4-es meretben gondolkozzatok, egy oldalasban, mert ugyse olvasnak el hosszabat. Valami olyasminek kene rajta lenni, hogy kik vagytok, mit akartok, mit adtok, mit vartok, de legfokeppen internetes e-mail cim, hogy kozvetlenul tudjatok egyeztetni, en azt nem valalhatom el. Sokat ne varjatok, ha szalast kaptok ingyen, mar az is hatalmas dolog, az en szobacskam heti 55,5 font, osztondijam ketharmada erre megy el. Egy tankortarsam emlitette, hogy nyaron szeretne elmenni Magyarorszagra, lehet, hogy lenne erdeklodo!
En meg harom hetig itt vagyok, de azert erdemes lenne siettni.
Vegyetek fel a kapcsolatot a sulitok kulugyi bizotsagaval, vagy hasonlo szervetekkel, lennie kene ilyesminek, nekik hivatalbol kellene ilyesmivel foglalkozniuk. Ott, ha mast nem is, de cimeket biztos lehetne kapni hasonlo foiskolakrol, egyetemekrol!
Ha beidul az ugy, nehany jotanacsal is szivesen szolgalok majd!
Itteni cimem: tem7327s@uel.ac.uk
Szulamit Creative Commons License 1999.04.11 0 0 1
Kedves ban

A Londoni Magyar Kulturális Központ honlapja http:/www.hungary.org.uk
A központ igazgatója dr.Striker Sándor (nagyon rendes). (Felesége Arapovics Mária az ELTE diákönkormányzat vezetője volt.) Próbáljatok meg vele kapcsolatba lépni. Szerintem tud segíteni.
striker@hungary.org.uk
Tel: 00-44-171-235-3264
Fax: 00-44-171-235-3279

Előzmény: ban (-)
ban Creative Commons License 1999.04.07 0 0 topiknyitó
Nahat:
van itt egy kisebb csapat egyetemista bolcseszkedo az elterol, akik szeretnenek angliaba latogatni a nyar folyaman.
arra gondoltunk, hogy ossze lehetne hozni egy csere udulest az ottaniakkal.
mi fel tudunk ajanlani ket het erejeig lakasokat, kajat meg egy csomo programot, persze mi is ezt varnank.
namarmost, ha van a T. olvasok es userek kozott, akinek a szokasos marhasagokon kivul tenyleg van valami segito otlete, akkor az ezennel udvozolve talaltatott.
mindenfele otletet szivesen fogadunk, mert egyenlore a tervezes kezdeti fazisaban tart a dolog.
Ha valaki csatlakozna, akkor jelezzen.
elore is mindenfele:
ban

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!