Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Guen88 6 napja Creative Commons License 34994

Sziasztok! Fűnyírótraktor vásárlása előtt vagyok! Sokat nézelődtem az interneten és két márkára szűkítettem(ami árba is beleférne és minőségi gépnek tűnik). Cub Cadet 1016 AF és a Husqvarna Lt 154, valakinek van esetleg tapasztalata ezekkel a gépekkel vagy tud ajánlani esetleg mást(max. 650ezer ft)! Mindenféle képen oldalkidobóst szeretnék és olyan fél hektáros területre kellene.

Dolmi mackó 6 napja Creative Commons License 34993

Némi hasonlóságot vélek felfedezni a Felco és a Stihl megacut fűrész között:

(árban a Felco olcsóbb, bár nekem a stihl ingyen volt) :-)

http://www.hood.de/i/stihl-astsaege-handsaege-japansaege-megacut-saege-54370923.htm

http://www.felco.hu/agfuresz/

Előzmény: -Tsunami- (34992)
-Tsunami- okt. 13. Creative Commons License 34992

Múlt héten néztem én is ezt a gépet.

Előzmény: Dolmi mackó (34990)
Dolmi mackó okt. 13. Creative Commons License 34991

Bár azon gondolkozom, hogy akár házilag is lehetne permetező adaptert készíteni  a lombfújóra.

Előzmény: Dolmi mackó (34990)
Dolmi mackó okt. 13. Creative Commons License 34990

Tsunami, 1:15-nél nézd a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=yLZ3Q9aGHSM

Nem is tudtam, hogy a makitának van ilyen permetezője, ami még érdekesebb, hogy ez a nagy lombfúvójukra van rászerelve.

Talán külön is meg lehet venni a permetező adaptert? (nekünk ilyen hát lombfújóból 7 darab van)

cefo okt. 12. Creative Commons License 34989

Köszönöm! Holnap felhívom őket. :)

Előzmény: Gypsy56. (34988)
Gypsy56. okt. 11. Creative Commons License 34988

Szerintem a Robita Kft-nél biztosan kapsz. Gondolom megrendelve, és majd jön. De a többinél is.

http://www.mtdhungaria.hu/index.php?page=list_ker&type=3

Előzmény: cefo (34987)
cefo okt. 10. Creative Commons License 34987

Üdvözletem!

Van egy MTD DX60 Pinto kis fűnyíró traktorom. Nagyon jól működik, nekem pont megfelel. Viszont ma sajnos eltört a hátsó, hajtott kerékben a persely, és így nem megy a gép, mert elforog a kerék a tengelyen. Tud valaki jó alkatrész lelőhelyet? Mert péppé-pürévé túrtam a netet, de ilyen alkatrészt nem találtam...

Köszönettel!

devillo okt. 7. Creative Commons License 34986

Üdvözlet Mindenkinek!

Olyan kérdéssel fordulnék a hozzáértőkhöz, hogy fűnyíró tarktort szeretnék vásárolni.
Erre a "kisebb fajtára" gondotlam mint pl az "ALKO Ride-on620".
Fateromnak szeretném ajándékba, mert jelenleg egészségügyi problémái vannak és én a munkám miatt nem tudok hazajárni segíteni neki a fűnyírásban. Azért gondoltam erre a megoldásra.
Kb 200 ezret tudnék most rászánni! Remélem tudtok ajánlani gépeket ebben a kategóriában amire érdemes pénzt költeni!

Köszönöm előre is!

SASA1949 okt. 5. Creative Commons License 34985

Üdv !Süritési végnyomás    (kompresszió )    Főtengely  szimering  (elősürités ) A megoldás   gyürüzés  rosszabb esetben  furatás  szimering csere

Előzmény: zolpat (34981)
Dolmi mackó okt. 5. Creative Commons License 34984

Bukni nem fogsz rajta, egyébként amióta én is sokat használok egy ilyen makit, már nem is tartom a rendes árát sem drágának, mert az általam egy évben kipermetezett vegyszer értéke bőven meghaladja a gép árát.

Nagyon jól állítható a szivattyúja, talán egy állítható fej még jó lenne rá.

Előzmény: -Tsunami- (34983)
-Tsunami- okt. 5. Creative Commons License 34983

Igen.

Rendeltem egyet, talán keddre megjön.

Hogy mi lesz vele még nem tudom.:-)

Így zúzott áron vettem anno a 4301makit is.

Előzmény: Dolmi mackó (34982)
Dolmi mackó okt. 5. Creative Commons License 34982

Az akciósból?

Nem, bár piszok jó áron van, mondjuk ha szükségem van rá, akkor elkérem a cégest, ahhoz vannak szárhosszabbítók is.

Előzmény: -Tsunami- (34980)
zolpat okt. 5. Creative Commons License 34981

Sziasztok!

Problémám a következő:Van egy gyári simson motoros(Simson Mofa) frankó kis fűnyíróm,elég ritka darab már,de nagyon szeretem..Csakhogy most lebetegedett...Egyszerűen nem indul...Szikra van,nem is akármilyen,a gyertya benzines,tehát üzemanyagot is kap,gyújtást rendben találtam(a dugó felső holtpontja előtt kb.2mm-el kezd nyitni a megszakító)tehát én a gyújtást is kizártam mint hibaforrást...Keverék rendben,40-es keveréket szoktam használni..

Szerintetek mi lehet még a gond???Mit nem néztem meg??? Kétütemű motornál szerintem nagy gond nem lehet....

Válaszokat előre is nagyon köszönöm! Zoltán

-Tsunami- okt. 5. Creative Commons License 34980

Rendeltél magadnak belőle?

Előzmény: Dolmi mackó (34972)
Dolmi mackó okt. 5. Creative Commons License 34979

Szervizlista:

http://www.hermesafesz.hu/szervizhalozat.php

Alkatrész:

http://hermesalkatresz.hu/nyitolap.php

Egyébként ha nincs messze neked, akkor tudom ajánlani a központi budakalászi bolt-szerviz-raktárukat.

Előzmény: dyz (34978)
dyz okt. 5. Creative Commons License 34978

Sziasztok!

Budapesten keresek olyan szervízt, ahol Oleo-Mac fűszemélynyírókat javítanak, illetve alkatrészt is árusítanak?

MCA-001 okt. 4. Creative Commons License 34977
Sziasztok.
Segítségre lenne szükségem.
Ducati MPM2 kapálógéphez benzincsapot forgalmaz valaki Magyarországon?
Köszönöm :-)
-Tsunami- okt. 4. Creative Commons License 34976

Nekem ez kb 8 métert tud a szórófejtől.

Lehet venni hozzá toldószárat, eleve magasabbra lehet emelni a "pisztolyt" mint a légáramosoknál és így lehet nyújtózkodni felfelé.:-)

Előzmény: nyaralok11 (34971)
-Tsunami- okt. 3. Creative Commons License 34975

Ruixing.

Előzmény: desegroup (34973)
-Tsunami- okt. 3. Creative Commons License 34974

Ezen nem walbro a karbi.

Előzmény: desegroup (34973)
desegroup okt. 3. Creative Commons License 34973

A karbi membránnal még sohasem volt gondunk. A Walbro karbik úgy tűnik ki vannak találva. :-)

Előzmény: -Tsunami- (34961)
Dolmi mackó okt. 3. Creative Commons License 34972

"Ezek a szivattyúsok inkább dísznövényekhez és közepes gyümölcsfákhoz ideálisak."

Totális gyomirtózásra is ez a legjobb, én gyakran naponta 300 liter vegyszert is kinyomok a makitával, előre bekeverem egy IBC tartályba, és azt csapolva töltöm a gépbe, így gyorsabb.

Előzmény: -Tsunami- (34963)
nyaralok11 okt. 3. Creative Commons License 34971

Köszönöm a válaszod, akkor ez nem nekem való permetező, mert én olyat keresek, ami min. 12-14m magyasra visz. Ez a Makita gondolom, 5-6 m-t tudhat csak.

Előzmény: -Tsunami- (34960)
sz_attila okt. 3. Creative Commons License 34970

Miben nyilvánul meg, pusztítja a leveleit?

Más: okozhat gondot egy gépnek, ha mondjuk extrém esetben 2-3 évig áll? Persze száraz, fagymentes helyen raktározva. Gondolkodom, hogy 100 ezerért veszek még egy ilyen makita permetezőt :)

Előzmény: -Tsunami- (34969)
-Tsunami- okt. 3. Creative Commons License 34969

Én már láttam:-)

Előzmény: sz_attila (34967)
sz_attila okt. 3. Creative Commons License 34968

Nekem van ilyen gépem. Hát még sose mértem, milyen magasra visz föl, a fúvóka beállításától is nagyban függ szerintem. Én 4 méternél magasabban még talán sose permeteztem vele, főleg talajközelben használom.

Előzmény: nyaralok11 (34957)
sz_attila okt. 3. Creative Commons License 34967

Felénk még sose láttam semmilyen kártevőt ezen a félelmetes gazon :)

Előzmény: -Tsunami- (34966)
-Tsunami- okt. 3. Creative Commons License 34966

Mert elég magas és szereti az usa lepkekabóca.:-)

Előzmény: sz_attila (34964)
Lacman68 okt. 3. Creative Commons License 34965

Sziasztok,rég jártam erre...Ha esetleg valaki fűkasza barkácsolásba kezdene,volna egy komplett,gyárim...Ékszíj kihajtással,ami ritka,lévén majd mind kardános...Maga a 140 széles szán-pengesorral ami van. 55 e. irány áron.Emailem publikus