Keresés

Részletes keresés

nagyanyo18 Creative Commons License 2018.05.23 0 0 544

Ragika

namam Creative Commons License 1999.04.12 0 0 543
Tok sok Tasztal itself es moderalas es ragiku topic van, ezt most csak ugy elobanyasztam.

Miert nem lehet alkonyvtarba belerakni a hasonlo topicocat a Torzsasztalon belul??

bnoplwk2 Creative Commons License 1999.03.29 0 0 539
Dear opi,
FAQ-ban irva vafyon, hogy edzstiemel inklud not velkam. Ez tudod ugy van, hogy kezdetben mindent lehetett. Aztan jottek HTML terroristak es elkezdtek mas nickek neveben "megszolalni" megpedig ugy, hogy a beszolasban leutanoztak a forum "HTML"-layoutjat. Ezutan minden tablicas tiltva vagyon. Mist jott a masikfajta huje terrorista a location.replace(...) javascriptjeivel szecseszve jonehany topicot. Nekem nem igazan hianyzik a js. Beszelgetni anelkul is lehet. Mas helyeken un UBB code van csak amivel 3 dolgot lehet includni: anchor, eamilcim es pic. Untig eleg...
Előzmény: opi (535)
GB Creative Commons License 1999.03.29 0 0 538
Én még elég új vagyok, de kissé az az érzésem, mintha egy virtuális óvodában lennék.
bnoplwk2 Creative Commons License 1999.03.28 0 0 536
OFF
Szia Letiltott Mogorva. Bemutatka rulla :)))

Előzmény: Letiltott Mogorva (532)
opi Creative Commons License 1999.03.28 0 0 535
F@szomba, mi a szarért van letiltva a javascript? Az elcseszett topic miatt? Más megoldást is lehetett volna találni. Legközelebb a HTML lesz letiltva, ha valaki elHTML-kedik egy topicot?
Bozqor Pávián Creative Commons License 1999.03.28 0 0 533
Hehhehehehe...

Period.

Letiltott Mogorva Creative Commons License 1999.03.28 0 0 532
Szia Ragi!

Téged is letiltottak? :)

Ragiku Creative Commons License 1999.03.28 0 0 529
M....
Kössz az email.
A növel kapcsolatban minden stimmel. Ugyan az az eredményem.
Holnap jobban ráérek. Ha akarod itt is megbeszlhetjük. Nincs semmi titkom ami rájuk tartozik.
Most meg a Ragálljra rakták a bréket.
Úgy vagyok vele mint Arisztid a kis barna golyóval. Majd csinálo másikat. Az egész AOL-t betilthatják mind a 19 M-ot.
Gyengeelméjüek.
Lassan itt csak kurvaanyázni, meg faszkalapozni szabad.
Mo...n még dolgozom. A másik kettö nyilt titok. Levél holnap.
Ragállj Creative Commons License 1999.03.27 0 0 518
Jól van Bozgorka, leülhetsz.
Tök.
Cseszi a fantáziád. Mi?
Attól okosodsz.
Ami rádfér.
Te vagy a Bozgor, ha igy hívod magad.
Period.
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.27 0 0 517
Varady Denes ( 1934 )
Okl. villamos mernok
USA, Pennsylvania, Reading
Hobbi: computers, rovidhullam, foto
Mogorva Creative Commons License 1999.03.27 0 0 516
a kis konspiratív...

Rendes nevem (A.D.S) sosem fogom felfedni

Bruhhahhaa...

Előzmény: Ragállj (514)
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.27 0 0 515
Zabos marha vagy?
Akkor minek csinálod?
Előzmény: Ragállj (514)
Ragállj Creative Commons License 1999.03.27 0 0 514
Mielött elönt benneteket a.....
Eddig 47 nevem volt. Ha kitörölitek, hamisítjátok, eltiltjátok akkor ezt egy betüsorral cináljátok nem velem.
Rendes nevem (A.D.S) sosem fogom felfedni. Legalább is nem nektek. Ha ennek kiderítésével akarjátok az idötöket tölteni, ám legyen.
Marha zabos vagyok magamra, hogy szóba állok egy ilyen .....
Period.
STOP THE MADNESS Creative Commons License 1999.03.27 0 0 513
Kedves JT!

Ahogy Rag*, én is regisztrálhatok új nicket magamnak. Ban? Az egy kicsit nehezen fog menni.

Se te, sem a virtuális szíved virtuális hölgye nem érdekeltek. A képmutatás az, ami feldühít. Te, aki legalább négy néven írtál ide, hogy mered ezt bárki máson számonkérni? Bevallottad, szép dolog. Azt hiszed, ezzel bocsánatot is nyertél? Ezzel már meg is van az erkölcsi alapod arra, hogy másokat ugyanezért leszólj? Arról már nem is beszélek, hogy te honnan vagy olyan biztos benne, hogy ki-kivel azonos? (Mintha ezt is te kérdeztad volna itt valakitől.)

Én ugyan nem vagyok az igazságnak semmilyen lovagja. De te se tetszelegj ebben a szerepben, ha kérhetem!

Előzmény: JT (503)
namam Creative Commons License 1999.03.27 0 0 512
Nem ertem mit csesztetitek annyira Raikut, igaz nem nagyon ismerem elotortenetet. Elolvastam a Himnusz ertelmezest. Kicsit provokativ, ES? Egy csomo mindenben van valami igazsag. Egekig van magasztalva nehany tortenelmi szemelyisegunk es esemeny a tori konyvekben meg a koztudatban. Kicsit azert meg kene kaparni:

Szechenyi, a legnagyobb magyar:
Vizszabalyozas: A Tiszat ugy ahogy van elcsesztek, a neandereket atvagtak es az arterulet negyedere szoritottak be a folyot: eredmeny: bnezzetek a TV Hiradot, 80 %-ban a legnagyobb magyarnak koszonhetjuk. Nem tehet role, mert o nem tudta a kovetkezmenyeket. Az akkori vizepito mernokok viszont mar igen. Amit viszont tudott az a szemelyes motivacio: a vizszabalyozas egyik erve az volt kiszaritsak es ezaltal buza termelesere lehetove tegyek az artereket: az arisztokrata foldbirtokosok szamara, azon az aron, hogy a vizgazdalkodo legelteto parasztok majd szepen elkoltoznek, miutan ehenhalnak a gatepitesek kovetkezteben.

Rakocsi, a szbadsagharcos:
A szbadsagharcnak vegul is vitahtatalna politikai eredmenyei voltak: Karolyinak koszonhetoen. Ami viszont maig tarto hatas: az osszes tortenelmi varat es kastelyt felrobbantottak: turizmusunknak ez enyhen betett, FR es SCO teli van ilyen varakkal es kastelyokkal: mindegyik kastely es kornyeke szep es jol el.

A tortenelem nem SZENT, hanem szimplan tortenelelm

Kero Creative Commons License 1999.03.27 0 0 509
Ragicsku bozsemoj ::))
hat elmec arra a hosszu setara amit egy hete javasoltam neked?
Ragállj Creative Commons License 1999.03.27 0 0 508
Nevem tükrözi hovatartozásomat.
Nem kellene ezt az oldalt becsukni?
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.27 0 0 502
bnoplwk2, te óriási iagzságokat mondtál ki!

Ragiku és zsoltu, ahogy a szólás mondja: Jacques és a megtalált folt. Mindkettő betegesen igényli, hogy foglalkozzanak vele, legyen az akár súlyos anyázás/buzizás is. Mindkettőből ömlik az übermensch-tudat. Mindkettő kérdez, de ritkán válaszol. Mindkettő számonkéri, ha nem válaszolsz nekik. Mindkettő ritka kivétellel offtopicol. Mindkettő ugyanezt zokon veszi másoktól. Mindkettő gusztustalanul és alaptalanul támadja a moderátort. Hadd ne folytassam!
Ebben a nagy egyetértésben az sem zavarja őket, hogy miközben az egyik köztudottan és bevallottan homoszexuális, a másik szitokszóként használja a "buzi"-t. Az egyik művészléleknek adja elő magát, a másik "buzi hippi"-nek titulál világszerte ismert és a másik által kedvelt művészeket.
Ez csak egyféleképpen lehetséges. Mindennyian fel lettünk ültetve.
Ragiku = zsoltu
Ez a nagy büdös helyzet.

Előzmény: bnoplwk2 (500)
Wágner úr Creative Commons License 1999.03.27 0 0 501
Inkább igyál Egy Pofa Sört! Mindannyian jobban járunk... Egészség!
Előzmény: STOP THE MADNESS (499)
bnoplwk2 Creative Commons License 1999.03.27 0 0 500
"Azok a topicok nem rendeltetésszerű topicok voltak, ezért beszélgetni sem kellett bennük." Na zsoltu ezert vagy te szofferhibas. A topicnak az a rendeltetese, hogy beszelgessenek benne. Egyetlen eksonod ebben a topicban is beszelgetes helyett anak a minel profibb szetverese volt. Mondd milyen erzes az, hogy a sajat topicodban egesz vegig offtopicot nyomsz? Ez nalad valami kejes orom? Ragikut beszelgetni hivtad ide, keptelen voltal ra nagy nyilvanossag elott. Lecci ne kendd masra a sikertelensegedet. Van egy olyan randa gyanum, hogy minden igyekezeted ellenere nem volt ertelmes mondanivalod a modulator es az ARK fikazasan ill. masok sertegetesen kivul..
Ki a megbizod? Valami processzor vagy merevlemezgyar ? :)))
Előzmény: Törölt nick (488)
STOP THE MADNESS Creative Commons License 1999.03.26 0 0 499
Ejnye JT! Gusztustalanul képmutató vagy! Hogy is volt az: JT, kismalac, Freddy Krüger barátunk (és a többi nicked)???

Ha nem kérsz ITT és AZONNAL bocsánatot ZöPötől, Mogorvától és Ragikától, az összes lehetséges helyre bemásolom a teljes "Bocsánat!" topicodat. Ne félj, megvan elmentve.

Előzmény: JT (496)
Pecsovics Creative Commons License 1999.03.25 0 0 494
Álmodtok gyerekek?
Hajrá Vasas.
szanovagan Creative Commons License 1999.03.25 0 0 484
Alakítsátok meg a BSC-t.
Oborzil Creative Commons License 1999.03.25 0 0 483
Ne bantsatok man Denes bacsit!
Vedett allat, elvegre kihalofelben van!
Ha kihal, ki szorakoztat majd minket?
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.25 0 0 472
zsoltunak nem kellett csűrnie-csavarnia, zsoltunak mindig igaza van. Legalábbis az ő fejében! :))) Tényleg reménytelen eset, csodálom a Zöpöcköt, hogy eddig bírta durvább anyázás nélkül. Bár, lehet, hogy mazochista az a gyerek. zsoltu, ragiku...

Most nézem, ezek gyanúsan rímelnek egymásra!!! Lehet, hogy tényleg összemelegedtek? :))))))))

Rengeteg anyagom van. Mutasd csak, mit csináltál eddig! :)))

Előzmény: Pintyöke (471)
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.25 0 0 470
Mondom ne sírj, megvan, elmentettem. Visszateszem még, hogy a majom is olvashassa. Utána kivehetik, nem bánom.

Te Pintyőke, akár beszélgethetnénk is itt, nem? A zsoltu meg a majom úgysem beszélgetnek, ne vesszen már kárba ez a remek topic!

Előzmény: Pintyöke (468)
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.25 0 0 469
Az persze érdekes, hogy én azt ígértem, csendben maradok, amíg a ragacsmajom nem provokál és nem sérteget. Lám, nem kellett neki. Ebből is láthatná zsoltu, hogy kinek mik a szándékai.
Ha akarná.
Ha nem lenne vak.
Ha nem lenne debil.
Ha...
Haha.

Perion.

Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.25 0 0 467
Nédda, nem kivették? Nem baj, majd visszateszem.
Érdekes, a "szaremberek" maradhatott.
Ez van, Pintyőke, látod...
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.25 0 0 466
Valamire ráéreztél, Pintyőke! :)) Persze a novelláskötetemet ne Bozgor Pávián néven keresd a könyvesboltokban! :)))
Előzmény: Pintyöke (465)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!